تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 941 از 1044 اولاول ... 4418418919319379389399409419429439449459519911041 ... آخرآخر
نمايش نتايج 9,401 به 9,410 از 10440

نام تاپيک: ▓ Microsoft Word سوالات، مشكلات و مباحث در اینجا ▓

داره خودمونی میشه FlightMedia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

سلام
    تو قسمت paraghraph در tab دوم line and page breaks تیک orphan control رو بردار
    با سپاس متاسانه جواب نداد

کاربر فعال آفيس soroosh_cz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    روناش

پيش فرض

با سپاس متاسانه جواب نداد
    در همون پنجره و سربرگ، تیک دوم و سوم رو هم بررسی کن یکی یکی. هم فعال شده و هم غیرفعال...

3. این کاربر از soroosh_cz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز pashangparsi6's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

با درود

دوستان لطفا پاسخ بدین چون تا امشب باید درست کنم فایلو

من می خواستم یک فایل ورد تایپ کنم که شعر هست. یعنی شعر تایپ کنم. ولی شعرها رو می خواستم به این گونه تایپ بشه. یعنی پله ای تایپ بشن

راهش چیه؟

با سپاس

داره خودمونی میشه pirooz3d's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    ملایر

پيش فرض

با سلام
    ویندوز8
    office 2013
    چه علتی داره که گاهی اوقات کلید های میانبر (مثلا Ctrl+A) کار نمیکنن؟
    متشکرم.

تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    روناش

پيش فرض

با درود

من می خواستم یک فایل ورد تایپ کنم که شعر هست. یعنی شعر تایپ کنم. ولی شعرها رو می خواستم به این گونه تایپ بشه. یعنی پله ای تایپ بشن

راهش چیه؟

با سپاس
    فکر نمیکنم راه خاصی داشته باشه، همه ی شعر رو بنویسید، هر مصراع که نوشتید، Enter بزنید تا به عنوان یه پاراگراف در نظر گرفته بشه. میشه از Line Break هم استفاده کرد.
    بعدش دستی، نوشته ها رو راست چین و چپ چین کنید.

با سلام
    ویندوز8
    office 2013
    چه علتی داره که گاهی اوقات کلید های میانبر (مثلا Ctrl+A) کار نمیکنن؟
    متشکرم.
    یکی از دوستان دو صفحه پیش یه راه حل داده، ببینید شاید برای شما هم کار کنه:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پروفشنال sky1sky's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2014
    محل سكونت
    فعلا هنوز از سکونت و زندگی خبری نیست

پيش فرض

سلام به دوستان و خسته نباشید راهنمایی کنید مرسی
    مدت های زیادی هست از ورد 2010 استفاده می کنم اما یک ماهی هست که این طوری شده یعنی گاهی ورد رو باز می کنم دور یک سری عبارات و یا جملات به طور تصادفی می بینم یک براکت خاکستری رنگ هست که نموننش رو در شکل مشخص کردم البته وقتی فایل رو پی دی اف می کنم براکت ها در پی دی اف نمیااد اما در نسخه ورد هست

سوال دوم گاهی که وارد ورد میشوم منو ها hidden هستن و باید موس رو ببرم روی مند تا کلیه منو ها پدید بیاد( عکس بالا) باز هم این مشکل دو هفته هست به وجود اومده من می خوام عین عکس زیر منو هام فیکس باشند مرسی

8. این کاربر از sky1sky بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    روناش

پيش فرض

سلام به دوستان و خسته نباشید راهنمایی کنید مرسی
    مدت های زیادی هست از ورد 2010 استفاده می کنم اما یک ماهی هست که این طوری شده یعنی گاهی ورد رو باز می کنم دور یک سری عبارات و یا جملات به طور تصادفی می بینم یک براکت خاکستری رنگ هست که نموننش رو در شکل مشخص کردم البته وقتی فایل رو پی دی اف می کنم براکت ها در پی دی اف نمیااد اما در نسخه ورد هست

سوال دوم گاهی که وارد ورد میشوم منو ها hidden هستن و باید موس رو ببرم روی مند تا کلیه منو ها پدید بیاد( عکس بالا) باز هم این مشکل دو هفته هست به وجود اومده من می خوام عین عکس زیر منو هام فیکس باشند مرسی
    مشکل اول که یک نفر چند صفحه قبل گفته بود، عبارات داخل براکت بشون Field گفته میشه و باید اصلشون نوشته بشه، مثلا تمام فهرست اتوماتیک یه کد هست توی براکت حدود نیم خط. تمام قسمت های اتوماتیک ورد، فیلد هستن. برای رفع این مشکل، برو به پست زیر، احتمالا کارت درست میشه.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

البته اینجا فیلدها تو براکت نیستن... فقط پس زمینه شون خاکستری هست و بیانگر عمل خاصی هستن.

برای دومی هم که مشکل نیست، فقط کافیه روی یکی از سربرگها، دبل کلیک کنی تا از حالت مخفی خارج بشه. مثلا رو سربرگ Home دبل کلیک کن تا این قابلیت فعال یا غیرفعال بشه.

10. این کاربر از soroosh_cz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه فردان's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

با درود

راهش چیه؟

با سپاس
    باید دو تا استایل تعریف کنی. یکی برای مصرعهای راست و یکی برای مصرعهای چپ
    برای مصرعهای راست after text را مقدار بده مثل 4 سانتی متر ولی برای مصرعهای چپ before text را مقدار بده مثلا 4 سانتی متر
    در آخر هر مصراع هم باید شیفت اینتر را بزنی و بعد اینتر.
    اگر می خواهی فاصله سطرها زیاد نشود در آخر هر مصرع قبل از شیفت اینتر زدن، اندازه فونت را به یک برسان و بعد شیفت اینتر و اینتر را بزن.
    موفق باشید

12. 3 کاربر از فردان بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز mrmmnb's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

سلام
    یه جدول درست کردم توی سایز A5 چطوری میتونم دو تا از اون رو توی یه A4 داشته باشم؟ میخوام بشه چرخش هم انجام داد مثلا جدول اولی که بالای صفحه A4 هست در حالت معمولی ابهش جدول دومی وارونه باشه (یعنی پایین دو تا جدول کنار هم باشن و بالای دو تا جدول بالا و پایین صفحه A4 باشن)
    نمیدونم نظورم رو رسوندم یا نه
    ضمنا چطوری میشه خود جدول رو بزرگ کرد یعنی صفحه A5 که تبدیل به A4 کردم جدول و محتویات هم به همون نسبت بزرگ بشن؟
    و در اخر اگه یخوام یه متن رو نقل قول کنم مشابه نقل قولی که توی همین فروم هست باید چیکار کنم؟(مثل اینکه بخوای پست یه نفر رو با نقل قول جواب بدی میخوام تو ورو هم اینجوری بشه)
    با تشکر

داره خودمونی میشه فردان's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

سلام
    یه جدول درست کردم توی سایز A5 چطوری میتونم دو تا از اون رو توی یه A4 داشته باشم؟ میخوام بشه چرخش هم انجام داد مثلا جدول اولی که بالای صفحه A4 هست در حالت معمولی ابهش جدول دومی وارونه باشه (یعنی پایین دو تا جدول کنار هم باشن و بالای دو تا جدول بالا و پایین صفحه A4 باشن)
    نمیدونم نظورم رو رسوندم یا نه
    ضمنا چطوری میشه خود جدول رو بزرگ کرد یعنی صفحه A5 که تبدیل به A4 کردم جدول و محتویات هم به همون نسبت بزرگ بشن؟
    و در اخر اگه یخوام یه متن رو نقل قول کنم مشابه نقل قولی که توی همین فروم هست باید چیکار کنم؟(مثل اینکه بخوای پست یه نفر رو با نقل قول جواب بدی میخوام تو ورو هم اینجوری بشه)
    با تشکر
    جدول که متوجه نشدم چی گفتید.
    برای بزرگ کردن جدول می توانی همه جدول را انتخاب کنی و فونت آن را بزرگتر کنی والا دستور جداگانه ای وجود ندارد
    برای نقل قول در پایین هر پست یک آیکن است که نوشته پاسخ به صورت نقل قول آن را کلیک کن
    موفق باشید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •