تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 905 از 1044 اولاول ... 4058058558959019029039049059069079089099159551005 ... آخرآخر
نمايش نتايج 9,041 به 9,050 از 10440

نام تاپيک: ▓ Microsoft Word سوالات، مشكلات و مباحث در اینجا ▓

حـــــرفـه ای mjorh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    !Arkham City

پيش فرض

سلام

ممنون میشم یه راهنمایی کنید که چطور میتونم تصویر زیر رو وارد ورد کنم ، در واقع چجوری باید اون جدولارو بکشم ، چون میخوام متن های داخلشو ترجمه کنم .

محتوای مخفی: Pic  

ناظر انجمن مباحث عمومی نرم افزار و ویندوز
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    شـهــرکــرد

پيش فرض

سلام
    من یه فایل ورد دارم که از html ساختم حرف "ی" رو به صورت علامت سوال؟ نمایش میده.داخل خود فایل html هم همینطوری بود.میخواستم بدونم راهی هست که در ورد مثلا تمام علامتهای سوال رو با حرف "ی" به صورت یکجا جایگزین کرد؟

HOME>>>>>>>REPLACE
    Last edited by vissoto; 05-01-2014 at 11:14.

ناظر انجمن مباحث عمومی نرم افزار و ویندوز
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    شـهــرکــرد

پيش فرض

سلام

ممنون میشم یه راهنمایی کنید که چطور میتونم تصویر زیر رو وارد ورد کنم ، در واقع چجوری باید اون جدولارو بکشم ، چون میخوام متن های داخلشو ترجمه کنم .

محتوای مخفی: Pic  
    INSERT>>>>>>>>>>SMART ART
    Last edited by vissoto; 05-01-2014 at 11:12.

4. این کاربر از vissoto بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه key's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    ناکجا آباد

پيش فرض

سلام
    من یه فایل ورد دارم که از html ساختم حرف "ی" رو به صورت علامت سوال؟ نمایش میده.داخل خود فایل html هم همینطوری بود.میخواستم بدونم راهی هست که در ورد مثلا تمام علامتهای سوال رو با حرف "ی" به صورت یکجا جایگزین کرد؟
    سلام
    با زدن کنترل+H یک پنچره باز میشه که دو تا جای خالی برای نوشتن داره توی اولی علامت سوال بزار و توی دومی حرف "ی" رو بنویس و از دکمه های پایین replace all رو انتخاب کن. همین.

6. 2 کاربر از key بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    ناکجا آباد

پيش فرض

البته فکر کنم متن های داخل جعبه ها را با تکست باکس ها در آورده و فکر می کنم اونطوری هم راحتتر باشه، البته از راهی که شما گفتید هم جواب میده.

8. 2 کاربر از key بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    ناکجا آباد

پيش فرض

سلام می خوام یه سری به این سایت بزنید
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    بعد این جمله رو واسم معنی کنید تاببینم منظورش چیه ؟!
    "
    اگر office 2007 نصب کرده ايد. تصوير حاوي متن را با OneNote باز کنيد. روي تصوير کليک راست کرده و گزينه Copy Text from Picture را انتخاب کنيد. سپس متن را در يک فايل ورد ذخيره کنيد. "
    سلام منظور که مشخصه وقتی که این کار رو بکنید متن توی تصاویر میره تو حافظه و میشه هر جا که خواستیم پیست کنیم.

تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    !Arkham City

پيش فرض

مرسی بابت راهنمایی تون .

یه چند مورد دیگه ، میخوام کسری بنویسم فرمولی رو بعد این کسر رو پیدا می کنم اما حالت مربع میاره که توش باید نوشته بشه ، اما هر کاری میکنم نمیشه .....نمیدونم این کسر رو چجوری باید وارد کنم .

به این حالت

بعد همچین جدولی :
      محتوای مخفی: Table 

با تشکر

تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    ناکجا آباد

پيش فرض

مرسی بابت راهنمایی تون .

یه چند مورد دیگه ، میخوام کسری بنویسم فرمولی رو بعد این کسر رو پیدا می کنم اما حالت مربع میاره که توش باید نوشته بشه ، اما هر کاری میکنم نمیشه .....نمیدونم این کسر رو چجوری باید وارد کنم .

به این حالت

بعد همچین جدولی :

با تشکر
    سلام
    برای فرمول به تب insert برید و روی equation کلیک کنید البته روی علامتش (با کلیک روی علامت یک تب جدید به اسم design ظاهر میشه ولی با کلیک روی نوشته یک منوی پایین افتادنی باز می شه که فرمول های رایج رو برای انتخاب نمایش می ده.) بعد توی تب جدید برید به قسمت farction علامتش هم یک نوشته کسری هست اولین گزینه از سمت چپ و نوع کسری رو که می خواهید رو انتخاب کنید . که همون مربع هایی که گفتین رو میاره بعدش باید روی مربع کلیک کنید تا به حالت انتخاب در بیاد و بعد هم می تونید تایپ کنید .

درمورد جدول هم متوجه نشدم ، چون یک جدول ساده هست. مشکل تون کجاست؟

12. 2 کاربر از key بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    !Arkham City

پيش فرض

سلام
    برای فرمول به تب insert برید و روی equation کلیک کنید البته روی علامتش (با کلیک روی علامت یک تب جدید به اسم design ظاهر میشه ولی با کلیک روی نوشته یک منوی پایین افتادنی باز می شه که فرمول های رایج رو برای انتخاب نمایش می ده.) بعد توی تب جدید برید به قسمت farction علامتش هم یک نوشته کسری هست اولین گزینه از سمت چپ و نوع کسری رو که می خواهید رو انتخاب کنید . که همون مربع هایی که گفتین رو میاره بعدش باید روی مربع کلیک کنید تا به حالت انتخاب در بیاد و بعد هم می تونید تایپ کنید .

درمورد جدول هم متوجه نشدم ، چون یک جدول ساده هست. مشکل تون کجاست؟
    کامل توضیح دادید ، مرسی . چقدر ساده بوده دی ! جدول رو گرفتم یه جاش رو اشتباه میزدم ، بعد میخواستم ببینم راهی به جز عکس گرفتن و کپی پیست کردن شکل ها به ورد ، وجود داره ؟ مثلا من الان باید یه جدول زیر رو ترجمه کنم ولی خب شکل هاش خیلی زیاده ، میخواستم ببینم راهی ات بشه اینارو انتقال داد به ورد ؟

شرمنده زیاد سئوال می کنم ، اینم ساده به نظر میاد ولی هر کاری می کنم نمیشه ، میخوام متن ها رو به روی هم باشه ، فرمول یه طرف مثلا متن یه طرف روبه روی هم ولی هر کاریمیکنم نمیشه ....تو این عکس نشون دادم :
      محتوای مخفی: Text  
    Last edited by mjorh; 06-01-2014 at 01:17.

تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    ناکجا آباد

پيش فرض

کامل توضیح دادید ، مرسی . چقدر ساده بوده دی ! جدول رو گرفتم یه جاش رو اشتباه میزدم ، بعد میخواستم ببینم راهی به جز عکس گرفتن و کپی پیست کردن شکل ها به ورد ، وجود داره ؟ مثلا من الان باید یه جدول زیر رو ترجمه کنم ولی خب شکل هاش خیلی زیاده ، میخواستم ببینم راهی ات بشه اینارو انتقال داد به ورد ؟

شرمنده زیاد سئوال می کنم ، اینم ساده به نظر میاد ولی هر کاری می کنم نمیشه ، میخوام متن ها رو به روی هم باشه ، فرمول یه طرف مثلا متن یه طرف روبه روی هم ولی هر کاریمیکنم نمیشه ....تو این عکس نشون دادم :
      محتوای مخفی: Text  

سلام
    در مورد عکس ها راهی نیست و اول و آخر باید دستی وارد کنید (یا حداقل من راهی نمی شناسم) ولی یک سری نرم افزار وجود داره که می تونید با اونها عکس ها رو از فایل پی دی اف استخراج کنید، برای فایل های این شکلی که عکس توشون هست با صرف چند ثانیه مثلا هر 50 تا عکس این فایل رو براتون استخراج می کنن که حداقل بک بخشی از کار از حالت دستی خارج می شه و می مونه وارد کردنش به فایل ورد.
    البته فایل pdf شما خودش نباید از روی اسکن تشکیل شده باشه و حتما متن و عکس رو مثل الان که شما دارین تایپ می کنید و عکس ها رو وارد می کنید، فایل اصلی هم باید اینطوری بوده باشه و تبدیل به pdf شده باشه.
    ا نرم افزارها هم از همه راحت تر (البته از نظر من) PDF Image Extraction Wizard هستش که با یک سرج ساده می تونید دانلود کنید.

در مورد متن های مقابل هم، می تونید برای جاهای این شکلی نوع نوشته خودتون رو به دو ستونه تغییر بدید و وقتی تموم شد دوباره برش گردونید به یک ستونه. البته این روش هم مشکلات خودش رو داره. ولی باز بهتر از نوشتن ساده و فاصله انداختن هست.
    برای این کار می تونید به تب page layout برید و توی گروه page setup از قسمت columes متن رو دوستونه یا یک ستونه کنید. برای جاهایی هم که مثلا ستون سمت چپ رو سه خط نوشتید و می خواهید حالا روبروش بنویسید و تا آخر صفحه نمی خواهید برید ، فقط کافی ctr+shift+inter رو بزنید.
    موفق باشید

15. این کاربر از key بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 6 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 6 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •