تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 57 از 1044 اولاول ... 74753545556575859606167107157557 ... آخرآخر
نمايش نتايج 561 به 570 از 10440

نام تاپيک: ▓ Microsoft Word سوالات، مشكلات و مباحث در اینجا ▓

آخر فروم باز javad2625's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــ
    مرسی ولی مشکل من اینکه که برای درج شماره صفحه با مشکل روبرو هستم در 2003 با کلیک روی گزینه مربوطه شماره صفحه درج میشد ولی 2007 اصلا معلوم نیست چیه تاریخ را که کلیک می کنم درج میشه ولی شماره صفحه چی ؟ یک صفحه باز میشه من هر کدام را امتحان کردم چیزی ندیدم به نظرم شما یک عکس درست از همین قسمت یعنی کلیک روی شماره صفحه در 2007 از ورد خودت بگذاری من متوجه میشم چه خبره اصلا اون صفحه چیه ؟
    ببخشید البته ؟
    سلام
    اين چهارمين يا پنجمين باريه كه اين سوال مطرح ميشه. پاسخ رو هم چند بار گفتم.
    خانم ولايي لطفاً اگه زحمتي نيست، ايندفعه، پاسخ رو كامل تر مي نويسم، به فهرست مطالب اضافه كنيد.
    (در ضمن با اجازه شما، تقاضا كردم پست شماره 5 رو به شماره 2 تبديل كنند، كه ادمين محترم (Meisam) زحمتش رو كشيدند).

حل مشكل «درج شماره صفحه» در ورد 2007
    در ورد 2007 بايد وقتي روي Insert> Page Number كليك مي كنيم، چيزي شبيه به اين ببينيم:

اما گاهي اوقات اون گزينه غير فعال هست.

علت چيست؟
    اين مشكل، يا به دليل ناقص بودن سي دي آفيس پيش مياد، يا به خاطر ناقص نصب شدن اون.

راه حل:
    اگه سي دي آفيس رو داريد، اون رو داخل درايو گذاشته و مراحل زير رو طي كنيد:
    Control Panel> Add/Remove Programs> Microsoft Office 2007. Change> Add or remove features> Continue

و در اونجا تمام امكانات آفيس رو فعال كرده، و مراحل نصب رو طي كنيد تا نسخه آفيس كامل،‌ روي سيستم شما نصب بشه. (Microsoft Office> Run all from my computer)

اگه مشكل حل شد، كه چه بهتر. اما اگه حل نشد، يا بايد سي دي آفيس رو عوض كنيد، يا از راه حل جايگزين استفاده كنيد:

راه حل جايگزين:
    ابتدا، روي پايين ترين نقطه صفحه دو بار كليك كنيد تا نماي Footer ظاهر بشه. بعد از طريق مراحل زير، شماره صفحه رو به پاورقي اضافه كنيد:
    Insert> Quick Parts> Field> Page> 1,2,3> OK

همچنين مي تونيد:
    دكمه هاي زير رو به ترتيب (اما نه همزمان) فشار بديد:
    Alt--> I--> U
    تا گزينه Insert> Page Number جلوتون ظاهر بشه.

اگه بخوام سي دي آفيس 2007 بگيرم، چه نسخه اي بگيرم؟
    بايد نسخه Enterprise يا Professional بگيريد. (هر دو، يكي هستند)
    نسخه خود من، كه نسبتاً كامل و خوب هست مال شركت Emperor هست كه البته غلط ياب فارسي نداره، ولي فكر كنم هنوز هيچ كدوم از سي دي هاي آفيس 2007 فارسي ساز براشون گذاشته نشده. ضمن اين كه اگه از ورد 2003 به 2007 آپگريد كنيد (شنيدم اما تست نكردم كه) امكانات غلط يابي 2003 به 2007 منتقل ميشه.
    توضيحات كامل تر و عكس پاكت سي دي رو اينجا گذاشتم:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    Last edited by javad2625; 03-08-2007 at 00:42.

آخر فروم باز jedivssith's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006

پيش فرض

درود
    در ورد 2007
    آیا ورد قادر هست در قسمت Page Border بیش از یک نوع خط حاشیه یا همان Border برای صفحه تعریف کند. می خواهم در صفحه حداقل دو خط Border با شکل متفاوت داشته باشم. این کار در ایندیزاین به راحتی امکان دارد ولی می خواهم بدانم ورد قادر به انجام این کار هست یا خیر؟ من که نتوانستم انجام دهم.
    با سپاس فراوان
    بدرود

داره خودمونی میشه Professional_IT's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

سلام
    خانم ولايي لطفاً اگه زحمتي نيست، ايندفعه، پاسخ رو كامل تر مي نويسم، به فهرست مطالب اضافه كنيد.
    (در ضمن با اجازه شما، تقاضا كردم پست شماره 5 رو به شماره 2 تبديل كنند، كه ادمين محترم (Meisam) زحمتش رو كشيدند).

حل مشكل «درج شماره صفحه» در ورد 2007
    در ورد 2007 بايد وقتي روي Insert> Page Number كليك مي كنيم، چيزي شبيه به اين ببينيم:

اما گاهي اوقات اون گزينه غير فعال هست.

علت چيست؟
    اين مشكل، يا به دليل ناقص بودن سي دي آفيس پيش مياد، يا به خاطر ناقص نصب شدن اون.

راه حل:
    اگه سي دي آفيس رو داريد، اون رو داخل درايو گذاشته و مراحل زير رو طي كنيد:
    Control Panel> Add/Remove Programs> Microsoft Office 2007. Change> Add or remove features> Continue

و در اونجا تمام امكانات آفيس رو فعال كرده، و مراحل نصب رو طي كنيد تا نسخه آفيس كامل،‌ روي سيستم شما نصب بشه. (Microsoft Office> Run all from my computer)

اگه مشكل حل شد، كه چه بهتر. اما اگه حل نشد، يا بايد سي دي آفيس رو عوض كنيد، يا از راه حل جايگزين استفاده كنيد:

راه حل جايگزين:
    ابتدا، روي پايين ترين نقطه صفحه دو بار كليك كنيد تا نماي Footer ظاهر بشه. بعد از طريق مراحل زير، شماره صفحه رو به پاورقي اضافه كنيد:
    Insert> Quick Parts> Field> Page> 1,2,3> OK

همچنين مي تونيد:
    دكمه هاي زير رو به ترتيب (اما نه همزمان) فشار بديد:
    Alt--> I--> U
    تا گزينه Insert> Page Number جلوتون ظاهر بشه.

اگه بخوام سي دي آفيس 2007 بگيرم، چه نسخه اي بگيرم؟
    بايد نسخه Enterprise يا Professional بگيريد. (هر دو، يكي هستند)
    نسخه خود من، كه نسبتاً كامل و خوب هست مال شركت Emperor هست كه البته غلط ياب فارسي نداره، ولي فكر كنم هنوز هيچ كدوم از سي دي هاي آفيس 2007 فارسي ساز براشون گذاشته نشده. ضمن اين كه اگه از ورد 2003 به 2007 آپگريد كنيد (شنيدم اما تست نكردم كه) امكانات غلط يابي 2003 به 2007 منتقل ميشه.
    توضيحات كامل تر و عكس پاكت سي دي رو اينجا گذاشتم:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    ایول ایول ...بابا تو دیگه کی هستی! این عکسی که گذاشتی همه کارها را درست کرد
    ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــــ
    درود
    در ورد 2007
    آیا ورد قادر هست در قسمت Page Border بیش از یک نوع خط حاشیه یا همان Border برای صفحه تعریف کند. می خواهم در صفحه حداقل دو خط Border با شکل متفاوت داشته باشم. این کار در ایندیزاین به راحتی امکان دارد ولی می خواهم بدانم ورد قادر به انجام این کار هست یا خیر؟ من که نتوانستم انجام دهم.
    با سپاس فراوان
    بدرود
    تا اونجایی که من میدونم چنین کاری ممکن نیست ولی شما می تونی از اشکال هندسی متتوعی که توی ورد هست یک کادر صفحه دو یا سه ... تا بکشی و توش را خالی کنی
    Last edited by Professional_IT; 03-08-2007 at 19:41.

داره خودمونی میشه arasharyani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006

پيش فرض

استاد گرامی جواد خان
    بابا عزیز دل چرا ناراحت می شی این عذر را بر ما ببخش
    این عکست خیلی چیزها را روشن کرد
    از مطالب قبلی که نوشته بودی زیاد چیزی متوجه نشده بودم
    خدا شما را برای این تاپیک نگه دارد

آخر فروم باز javad2625's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

خانم ولايي
    كجا هستيد؟

داره خودمونی میشه Professional_IT's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

خانم ولايي
    كجا هستيد؟
    ببخشید اینی که گفتی یعنی چه؟
    میشه مارو هم تو جریان بزاری؟
    بابا ما هم عضو(البته از اون فقیر فقراش) این تاپیک هستیم ها؟
    کیه مارو درک کنه؟

آخر فروم باز jedivssith's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006

پيش فرض

نقصی دیگر در پلاگین Word to PDF and XPS برنامه Word 2007 ؟
    درود
    بعد از عوض کردن دو نسخه از این پلاگین دوست خوبمان Professional_IT لطف کردند و این پلاگین را به درخواست من آپلود نموده تا مشکل به هم ریختگی فونت در سطرهای فارسی از سمت چپ و فاصله بین لغات حل شود که حل شد. اما یک مشکل دیگر که در پلاگین های قبلی بود و باز در این پلاگین مشاهده کردم مربوط به فاصله های کوتاه است که به عنوان مثال در کلمه (می شود) بین می و شود که بطور دستی با گرفتن Ctrl + - از بین می رود ولی بعد از تبدیل به PDF این فاصله شکسته و به هم می چسبد ؟ من روی 10 فونت از سری B از جمله نازنین و لوتوس امتحان کردم و در همگی همین طور خراب و به هم چسبیده می باشد؟
    با سپاس فراوان
    بدرود

پروفشنال shvalaie's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

خانم ولايي
    كجا هستيد؟
    سلام

ببخشيد ... من همين جام... ممنون بابت تغيير در شماره پست ...

همين الان اين مطلب رو در فهرست مطالب اضافه ميكنم...

اين روزها اينقدر سرعت اينترنتم كم شده اعصاب خورد ميكنه.

پروفشنال shvalaie's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

نقصی دیگر در پلاگین Word to PDF and XPS برنامه Word 2007 ؟
    درود
    بعد از عوض کردن دو نسخه از این پلاگین دوست خوبمان Professional_IT لطف کردند و این پلاگین را به درخواست من آپلود نموده تا مشکل به هم ریختگی فونت در سطرهای فارسی از سمت چپ و فاصله بین لغات حل شود که حل شد. اما یک مشکل دیگر که در پلاگین های قبلی بود و باز در این پلاگین مشاهده کردم مربوط به فاصله های کوتاه است که به عنوان مثال در کلمه (می شود) بین می و شود که بطور دستی با گرفتن Ctrl + - از بین می رود ولی بعد از تبدیل به PDF این فاصله شکسته و به هم می چسبد ؟ من روی 10 فونت از سری B از جمله نازنین و لوتوس امتحان کردم و در همگی همین طور خراب و به هم چسبیده می باشد؟
    با سپاس فراوان
    بدرود
    سلام

احتمال داره كه زبان فارسي رو ساپورت نكنه ... يا حداقل بخشي از اون رو؟

چرا از اكروبات استفاده نميكني؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه rouhallah's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

شما هنكام فارسي نوشتن، براي فارسي شدن Layout صفحه كليد، ابتدا دكمه Ctrl+Shift سمت راست را بزنيد. بعد هر موقع خواستيد وسط متن، انگليسي تايپ كنيد، با دكمه Alt+Shift (مهم نيست سمت راست يا چپ باشد) زبان را انگليسي كرده و بعد هم دوباره با Alt+Shift به حالت فارسي بازگرديد. چينش متن هم اصلاً به هم نمي خورد.

گزينه هاي Insert> Page Number را بزنيد، در قسمت ظاهر شده، كنار دكمه هاي OK و Cancel يك دكمه سوم هم هست به نام (فكر مي كنم) Format Page Number كه آن را انتخاب كرده، قسمت Start at را روي 0 تنظيم كنيد. سپس OK كرده و گزينه Show on First Page را غير فعال نموده و مجدداً OK كنيد. همه صفحه ها شماره دار مي شوند به جز صفحه اول و شماره صفحه دوم هم شماره 1 خواهد بود.
    دوست عزيز يك مشكل ديگه پيدا كردم
    و اون اينكه وقتي صفحه ها رو شماره گذاري ميكنم مثلاً همون طوري كه گفتيد از صفر
    ديگه صفحه يك ندارم و در عوض دو تا صفحه 2 ديده ميشه چطور ميتونم 2 اولي رو يك كنم
    چون اومد اين كار رو كردم و ديدم همه صفحات 1 شدند
    من مي خوام صفحه يك هم داشته باشم
    لطفاً كمك كنيد

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •