تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 55 از 1044 اولاول ... 54551525354555657585965105155555 ... آخرآخر
نمايش نتايج 541 به 550 از 10440

نام تاپيک: ▓ Microsoft Word سوالات، مشكلات و مباحث در اینجا ▓

آخر فروم باز Hamed-Dehghani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    Censorship Center

پيش فرض

نمي دونم اينجا جاش هست بپرشم يا نه ؟

امــــــــــــــــا

من Microsoft Office Enterprise 2007 نصب كردم

سريال

V9MTG-3GX8P-D3Y4R-68BQ8-4Q8VD

رو هم وارد كردم و قبول كرد و نصب
    هم شد

ولي

ازمن Active كردن مي خواد

كاري ميشه كرد يا نه ؟

آخر فروم باز Hoom@n's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005

پيش فرض

هم برای متن و هم برای عکس مشکل داره. تو notepad هم تست نکردم. اما با پینت درست کار می کرد.

پروفشنال shvalaie's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام . یه پرینتر c4183 رو نصب کردم. خیلی عادی یه عکس تو پینت رو پرینت می گیره. اما وقتی که از ورد می خوام چیزی رو پرینت کنم کاغذ رو می کشه اما اون رو نگه می داره و پرینت نمی کنه (حتی تا نیم ساعت) و باید کنسل رو پرینتر رو زد تا کاغذ رو بیرون بده. تو تاپیک پرینتر گفتن مشکل از ورد هست و مطلب رو اینجا بگم. باید چی کار کنم؟ (تنظیمات پرینت ورد هم درست هست)
    سلام

توي help ورد گفته كه وقتي پرينت نميگيره .. .. مشكل رو از توي ويندوز دنبالش بگردين.

وردتون 2003 هستش يا 2007؟

در ضمن تنظيمات print توي optionهاي وردتون چيه؟

قبل از اينكه اين پرينتر رو نصب كنين، آيا پرينتر ديگه اي وصل بوده؟ با اون مشكل نداشتين؟

شايد درايور پرينتر رو كامل نصب نكردين ... و بهتر باشه كه يه دور ديگه اينستالش كنين ... و اينبار شايد بهتر باشه كه custom رو انتخاب كنين و درايور پرينتر رو كامل نصب كنين.

سلام

من يه مشكلي با كپي كردن مطالب توي Word‌ داشتم. البته مشكل خاصي نيست ولي قبلنا اينجوري نبود:

من وقتي متن يا عكسي رو كه در محيط نرم افزاري ديگه هست كپي مي كنم اگر قبل از كپي كردن، برنامه ي Word‌ باز باشه وقتي كه توي Word پيست مي كنم مشكلي نيست و همان متن يا عكس كپي شده رو مياره؛ ولي اگه اول كپي رو بزنم و بعد برنامه ي Word‌ رو باز كنم و پيست رو بزنم به جاي اينكه اون چيزي رو كه من كپي كردم بياره عكس زير رو مياره:

در واقع به صورت پيش فرض در Clipboard برنامه ي Word اين عكس قرار داره.

توضيح: اين مشكل رو فقط با برنامه Word دارم و در كپي و پيست در ساير برنامه ها اين مشكل رو ندارم، يعني لازم نيست اول برنامه مورد نظر رو باز كنم و بعد كپي رو بزنم.

خب علماي محترم اگه ممكنه توضيح بدن كه آيا اصلا اين يك ايراد و مشكل محسوب مي شه يا نه و اگه جواب مثبته راه حل اصلاحش چيه؟

در ضمن از Word 2007 استفاده مي كنم.

با تشكر.
    سلام دوست عزيز ... من 2003 دارم ... اما مشكلي با اين مسئله ندارم... اما از 2007 بيخبرم...

در هر حال توي 2003 يه سري پارامتر براي past كردن هست كه توي option>edit قرار داره.

یک الگو برای سرصفحه در صفحات زوج و فرد ساخته ام از دوستان می خوام نظر بدند تا الگوهای بهتری رو جهت راحتی کار با Word بسازم:
    نام الگو : سرصفحه و پاصفحه
    برنامه نویس : عرفان
    نکته : قبل از اجرای الگو از منوی Tools>Macro>Security را انتخاب و اولویت را بر روی Low قرار دهید.
    لینک دانلود :
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    دوست عزيز ... سلام

من نتونستم دانلودش كنم... نميدونم چرا ... دوبار ازم خواست كه عدد رو تايپ كنم و بعد گفت كه فايلي در كار نيست :(

و يه سوال: اگه از اين برنامه استفاده كنم... defult برنامه رو كه عوض نميكنه؟ ... يه سري كار دارم كه نميخوام وقتي باز ميكنمشون خراب بشن....

منظورم اينه كه اگه اين برنامه رو استفاده كنم... فقط روي فايل جاري اثر ميذاره يا روي تمام فايلها ؟

آخر فروم باز javad2625's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

نمي دونم اينجا جاش هست بپرشم يا نه ؟

امــــــــــــــــا

من Microsoft Office Enterprise 2007 نصب كردم

سريال

V9MTG-3GX8P-D3Y4R-68BQ8-4Q8VD

رو هم وارد كردم و قبول كرد و نصب
    هم شد

ولي

ازمن Active كردن مي خواد

كاري ميشه كرد يا نه ؟
    سي دي رو از كجا گرفتي؟
    اين سي دي بايد يه فايل كرك داشته باشه. گزينه Activate by telephone رو انتخاب مي كنيد، شماره اي به شما ميده كه اون شماره رو به علاوه سريال نامبر به فايل كرك ميديد و فايل كرك پسورد رو به شما ميده.
    شايد هم بايد Cancel رو بزنيد و بعد از نصب نسخه Trial يك يا چند فايل موجود در پوشه Crack رو جايگزين فايل هاي موجود در پوشه نصب برنامه كنيد.

اگه كرك رو نداشته باشيد، كاري نميشه كرد. فقط مي تونيد نسخه Trial (نمايشي) نصب كنيد.

تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

سلام

من يه مشكلي با كپي كردن مطالب توي Word‌ داشتم. البته مشكل خاصي نيست ولي قبلنا اينجوري نبود:

من وقتي متن يا عكسي رو كه در محيط نرم افزاري ديگه هست كپي مي كنم اگر قبل از كپي كردن، برنامه ي Word‌ باز باشه وقتي كه توي Word پيست مي كنم مشكلي نيست و همان متن يا عكس كپي شده رو مياره؛ ولي اگه اول كپي رو بزنم و بعد برنامه ي Word‌ رو باز كنم و پيست رو بزنم به جاي اينكه اون چيزي رو كه من كپي كردم بياره عكس زير رو مياره:

در واقع به صورت پيش فرض در Clipboard برنامه ي Word اين عكس قرار داره.

توضيح: اين مشكل رو فقط با برنامه Word دارم و در كپي و پيست در ساير برنامه ها اين مشكل رو ندارم، يعني لازم نيست اول برنامه مورد نظر رو باز كنم و بعد كپي رو بزنم.

خب علماي محترم اگه ممكنه توضيح بدن كه آيا اصلا اين يك ايراد و مشكل محسوب مي شه يا نه و اگه جواب مثبته راه حل اصلاحش چيه؟

در ضمن از Word 2007 استفاده مي كنم.

با تشكر.
    من هم قبلاً با ورد 2003 همين مشكل رو داشتم، علتش هم نفهميدم چي بود. اما الآن با 2007 مشكلي ندارم. تنظيمات Copy/Paste ورد 2007 من اينها هست. مي تونيد با مال خودتون مقايسه كنيد تا اگه تفاوتي بود اصلاح كنيد:
    (در ضمن اگه نرم افزار اضافي مثل Adobe Acrobat Writer هم نصب كرديد، بگيد)

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

هم برای متن و هم برای عکس مشکل داره. تو notepad هم تست نکردم. اما با پینت درست کار می کرد.
    من كه عقلم به جايي قد نميده.
    وقتي پرينتر داره توي برنامه هاي ديگه درست كار مي كنه، نبايد توي ورد مشكلي داشته باشه. مطمئنم اگه خودم اونجا بودم ظرف نيم ساعت علت رو پيدا مي كردم. اگه پرينتر ديگري روي سيستم نصب هست، اون رو Uninstall كنيد. اگه مطمئنيد كه مشكل فقط توي ورد هست، برنامه ورد رو Uninstall و مجدداً نصب كنيد. اگه ويندوز دوم روي سيستم نصب هست، با ويندوز دوم هم امتحان كنيد. اگه چاپگر ديگري دم دست هست، با چاپگر ديگر امتحان كنيد.

ديگه چيزي به ذهنم نمي رسه! :(

حـــــرفـه ای Alastoor's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

من هم قبلاً با ورد 2003 همين مشكل رو داشتم، علتش هم نفهميدم چي بود. اما الآن با 2007 مشكلي ندارم. تنظيمات Copy/Paste ورد 2007 من اينها هست. مي تونيد با مال خودتون مقايسه كنيد تا اگه تفاوتي بود اصلاح كنيد:
    (در ضمن اگه نرم افزار اضافي مثل Adobe Acrobat Writer هم نصب كرديد، بگيد)

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    با تشكر از پاسخ شما ولي تنظيمات Copy/Paste ورد من هم دقيقا مثل مال شماست.

برنامه ي اضافي هم فقط Word to PDF Converter نصب شده كه از طريق ايجاد يك پرينتر مجازي عمل مي كنه.

خب حالا مي گي چي كار كنم؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه smd7m's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

دوست عزيز ... سلام

من نتونستم دانلودش كنم... نميدونم چرا ... دوبار ازم خواست كه عدد رو تايپ كنم و بعد گفت كه فايلي در كار نيست :(

و يه سوال: اگه از اين برنامه استفاده كنم... defult برنامه رو كه عوض نميكنه؟ ... يه سري كار دارم كه نميخوام وقتي باز ميكنمشون خراب بشن....

منظورم اينه كه اگه اين برنامه رو استفاده كنم... فقط روي فايل جاري اثر ميذاره يا روي تمام فايلها ؟
    سلام
    برای دانلود کردن باید کمی صبر کنی تا ثانیه به صفر برسه سپس کد رو وارد و دانلود کنید.

این تم هیچ تاثیری رو سایر تنظیمات نداره و برای خودش یک تنظیم جداگانه است. (به ورد چیزی اضافه نمی کنه)

کد دانلود :
    کد:

تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

با تشكر از پاسخ شما ولي تنظيمات Copy/Paste ورد من هم دقيقا مثل مال شماست.

برنامه ي اضافي هم فقط Word to PDF Converter نصب شده كه از طريق ايجاد يك پرينتر مجازي عمل مي كنه.

خب حالا مي گي چي كار كنم؟
    درود
    يا مشكل مربوط به همون Wrd2PDF هست. يا ورد خرابه.
    مي توني اول، اون Wrd2PDF رو حذف كني و به جاش از پلاگين Save as PDF استفاده كني:
    کد:
    كه خيلي سريعتر و تميز تر هم عمل مي كنه.
    اگه حل نشد، فكر كنم بايد ورد رو مجدداً نصب كنيد.

حـــــرفـه ای Alastoor's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

درود
    يا مشكل مربوط به همون Wrd2PDF هست. يا ورد خرابه.
    مي توني اول، اون Wrd2PDF رو حذف كني و به جاش از پلاگين Save as PDF استفاده كني:
    کد:
    كه خيلي سريعتر و تميز تر هم عمل مي كنه.
    اگه حل نشد، فكر كنم بايد ورد رو مجدداً نصب كنيد.
    درود

ايول بابا... مشكل حل شد

مشكل از همون Word2PDF بود.

پلاگين رو هم گرفتم و نصب كردم.... خيلي عالي و خوب...

يك دنيا ممنون از راهنماييتون

با تشكر فراوان

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 3 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •