تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 534 از 1044 اولاول ... 344344845245305315325335345355365375385445846341034 ... آخرآخر
نمايش نتايج 5,331 به 5,340 از 10440

نام تاپيک: ▓ Microsoft Word سوالات، مشكلات و مباحث در اینجا ▓

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

9

سلام و درود برشما

يه سوال اضطراري تو رو خدا راهنماييم كنين:
    توي ورد شعر تايپ كردم حالا مي خوام بهش پاورقي اضافه مي كنم كل متن شعر رو به يكه صفحه ديگه ميندازه و قافيه شعر رو هم به هم ميزنه توي تمام وردها همين حالته؛ توي ورد2003 و 2007 و 2010 هم من امتحان كردم ، لطف كنين يه راه حل بهم بديد
    با تشكر...

آخر فروم باز nelahe's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

راستش معمولاً نتیجه آخر فرمول را در کادر می گذارند

می خواستم ببینم در فرمول 2003 چطور نتیجه آخر فرمول را در یک کادر بگذاریم

---------- Post added at 01:49 PM ---------- Previous post was at 01:46 PM ----------

سلام و درود برشما

يه سوال اضطراري تو رو خدا راهنماييم كنين:
    توي ورد شعر تايپ كردم حالا مي خوام بهش پاورقي اضافه مي كنم كل متن شعر رو به يكه صفحه ديگه ميندازه و قافيه شعر رو هم به هم ميزنه توي تمام وردها همين حالته؛ توي ورد2003 و 2007 و 2010 هم من امتحان كردم ، لطف كنين يه راه حل بهم بديد
    با تشكر...

دوست عزیز احتمالاً شما از حالت دو ستونه کردن برای تایپ استفاده کرده اید درسته؟

چون من یک بار متن مخلوطی از متن ساده و شعر دستم بود و پر از پاورقی و بیچاره شدم سر اون کار

تنها راه ممکن این است که شما شعرتان را در یک جدول سه خانه (سه ستون) تایپ کنید مصرع های اول را در ستون اول و مصرع های دوم را در ستون سوم و ستون دوم یا همان وسطی باید خالی باشد (برای اینکه این فاصله بین دو مصرع است) سپس خط دور خانه ها را بردارید

راستی تا یادم نرفته هر مصرع را که تایپ می کنید و می خواهید به خط بعد بروید به جای اینتر از shift به همراه اینتر استفاده کنید تا آخر مصرع هایتان تراز شود با هم دیگر

داره خودمونی میشه narsy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

سلام
    به منویPage Layout رفته و از قسمت Page Setup و گزینه Margins میتونید از بالا و پایین و چپ و راست صفحه را به یک اندازه تعیین کنید .
    موفق باشی
    سلام دوست عزيز
    مشكل از اينجا نيست چون در اين قسمت اعداد يكسان به طرفين مي دم و print preview هم مساوي از طرفين نشون مي ده ولي تو پرينت هست كه هميشه يه حاشيه دو سانتي از سمت چپ صفحه مي اندازه ، فكر كنم بايد يه جايي تو تنظيمات پرينتر تغيير بدم ولي نمي دونم كجاش؟

پروفشنال arazboy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    برزخ

پيش فرض

با سلام
    می خواهم موقع نوشتن در word خط بالایی و پایینی که نوشتم را اندازه اش را کم کنم ورد من 2007 هست
    ممنون میشم را هنمایی کنید
    خیلی خیلی فوری هست
    با تشکر پیشاپیش

حـــــرفـه ای Masоud's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

سلام.چطور میشه روی عکسی که تو word 2003 ازش استفاده کردیم روش تایپ کرد؟
    سلام

یک راه دیگر هم اینکه روی عکس کلیک راست کنید و Add Text رو بزنید.

سلام دوست عزيز
    مشكل از اينجا نيست چون در اين قسمت اعداد يكسان به طرفين مي دم و print preview هم مساوي از طرفين نشون مي ده ولي تو پرينت هست كه هميشه يه حاشيه دو سانتي از سمت چپ صفحه مي اندازه ، فكر كنم بايد يه جايي تو تنظيمات پرينتر تغيير بدم ولي نمي دونم كجاش؟
    در ورد 2003 : ازمنوی Tools رو Options کلیک کنید و به سربرگ تنظیمات Print رفته و تیک گزینه ی Allow A4/Letter paper resizing رو بردار و پنجره رو OK کنید.

در ورد 2007 : روی علامت Office در سمت چپ بالای نرم افزار کلیک کنید تا منوش باز بشه و سپس در قسمت پایین منو روی Word Options کلیک کنید.

در پنجره ای که باز میشه در سمت چپ روی Advanced کلیک کنید و سپس در سمت راست به قسمت Print رفته و تیک گزینه ی زیر رو بردارید :

Scale content for A4 or 8.5 × 11 paper sizes

با سلام
    می خواهم موقع نوشتن در word خط بالایی و پایینی که نوشتم را اندازه اش را کم کنم ورد من 2007 هست
    ممنون میشم را هنمایی کنید
    خیلی خیلی فوری هست
    با تشکر پیشاپیش
    هر دو خط رو با موس Select کنید و از منوی بالایی و یا با استفاده از دکمه های ] + Ctrl سایز فونت رو کم کنید.

موفق باشید

6. این کاربر از Masоud بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

یک خاصیت خیلی جالب در مریم هست که می توان متن را به صورت مثلث یا دایره نوشت، و حتی می توان طول بزرگترین سطر و کوچکترین و حتی ارتفاع کل آن متن را تعیین کرد، چنین خاصیتی در ورد وجود دارد؟

تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

سلام به همگی

در 2007 و 2010 در سربرگ Insert و در تب link زیر گزینه bookmark گزینه ای داریم به نام cross-reference این گزینه چه کار می کند ؟

- چطور مثلا کلمات مثل R را تایپ کنیم در حالی که یک خط کنارش است نمی خواهم به طور دستی این خط را بگذارم

-
    البته من در این شکل به طور دستی و خیلی ناشیانه گذاشته ام آیا فونتی یا قابلیتی در ورد هست

داره خودمونی میشه hadi3d's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

با سلام
    من در ورد 2007 چگونه می توانم یک صفحه از صفحات رو border آن را حذف کنم .
    یا واضحتر بگم من کل صفحاتم بوردر یا کادر دور صفحه داره می خواهم یکی از صفحاتم کادر نداشته باشه و بقیه داشته باشند؟
    ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    ممنون می شم کمک کنید

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

در موقع فهرست بندی، حروف لاتین تبدیل به حروف بزرگ میشن

Abc

تبدیل میشه

ABC

چطور جلوی اینو بگیرم؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

پیداش کردم

متنو انتخاب کنید

روش کلیک راست
    برید فونت
    اگر smalllcaps فعال است، غیر فعالش کنید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •