تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 533 از 1044 اولاول ... 334334835235295305315325335345355365375435836331033 ... آخرآخر
نمايش نتايج 5,321 به 5,330 از 10440

نام تاپيک: ▓ Microsoft Word سوالات، مشكلات و مباحث در اینجا ▓

آخر فروم باز nelahe's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

نه میدونید دکمهprint sc رو میدونم و موقع تایپ هم اصلاً کاری به دکمه های غیر از حروف ندارم، مطمئناً میانبری در ورد 2007 تعبیه شده است چون این مورد بسیار پیش می آید و من هم اصلاً دست به آن دکمه ها نمی زنم

راستش یک فایل ورد پیدا کردم که کل متن قرآن را دارد با اعراب و معنی و هر وقت احتیاج داشته باشم از آن کپی می کنم اما این یکی یکسری لغات است

اگه نباشه جاش خالی می مونه h-y2009's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض

یه سوال خیلی فوری

چطور می تونم خانه های جدول را به صورت افقی شماره گذاری کنم این هم آدرس عکس

[/COLOR]خب یک سوال دیگر می خوام ببینم این مربع های سیاه که بعد از زدن دکمه hide/show نشون داده شده چیست؟
    1- شما میتونید خانه های جدول رو بصورت افقی توسط موس بلوک کرده سپس دکمه numbering (که همون شماره گذاری خودکار هستش) از منوی home انتخاب کنید(مسیری که گفتم در همین عکس شما قابل ملاحظه است)

2- این مربع ها نشانه پاراگراف ها می باشد یعنی هر جایی که جمله به آخر رسیده و شما دکمه اینتر رو زده باشید را نشان میدهد
    Last edited by h-y2009; 13-10-2010 at 23:22.

3. این کاربر از h-y2009 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

[QUOTE=h-y2009;5516312]1- شما میتونید خانه های جدول رو بصورت افقی توسط موس بلوک کرده سپس دکمه numbering (که همون شماره گذاری خودکار هستش) از منوی home انتخاب کنید(مسیری که گفتم در همین عکس شما قابل ملاحظه است)

یه چیز خیلی جالب اون عکسی که گذاشتم و دور خانه های افقی اش خط کشیدم این کار را هر کار کردم نتونستم شماره گذاری کنم (خانه افقی ها که خط کشیدم) حالا نمی دونم با ورد 2007 نمی شد یا دلیل دیگری داشت امادر خانه با ورد 2010 توانستم ، البته کمی عرض خانه را بیشتر کردم بعد عددها نشان داده شد حالا نمی دانم از 2010 بودن ورد خانه است یا از بزرگ کردن خانه ها یا اینکه در 2007 نمی شود این کار را کرد

حـــــرفـه ای mahdi7610's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    قـــــــم

پيش فرض

سلام
    یکی از دوستانم از آفیس 2007 استفاده میکنه ولی ظاهر گرافیکی اون به صورت زیر تغییر کرده.
    لطفا دوستان راهنمایی کنند که چطور میشه ظاهر گرافیکی رو به صورت اولیه بازگرداند.
    با تشکر

سلام

خیلی دقیق مطمئن نیستم اما این مشکل از سیستم عامل شما هست . احتمال خیلی زیاد ویندوز الوده به ویروس هست .

ویروسی وجود داره که رنگ و لعاب ویندوز و برنامه ها را دقیقا به همین شکلی که word شما در اومده در میاره .

البته گاهی با ریستارت سیستم مشکل حل میشه ولی بعد از چند دقیقه به همین شکل در میاد .

موفق باشی

---------- Post added at 08:05 AM ---------- Previous post was at 08:01 AM ----------

دوستان چیکار کنم که پرینت صفحاتم فیکس و کامل روی برگه بیفته
    چون همیشه یه طرف حاشیه ها بیشتره با اینکه تو قسمت page setup چهار طرف رو حاشیه یکسان می گذارم
    ولی اصلا حاشیه هام هماهنگ نیست و گاهی یک طرف رو اصلا پرینت نمی کنه
    سلام

به منویPage Layout رفته و از قسمت Page Setup و گزینه Margins میتونید از بالا و پایین و چپ و راست صفحه را به یک اندازه تعیین کنید .

موفق باشی

6. 3 کاربر از mahdi7610 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Soroush-S's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    Guilan

پيش فرض

سلام.چطور میشه روی عکسی که تو word 2003 ازش استفاده کردیم روش تایپ کرد؟

حـــــرفـه ای wordist's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    ‡‡‡ Icy Heart ‡‡‡

پيش فرض

دوستان لطف می کنید به این تایپیک سر بزنید

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

و یک مورد دیگر اینکه کروکی ها را با چه برنامه ای می کشند البته من خودم با ورد می کشم اما برنامه بهتری برای رسم کروکی خیابان ها است
    سلام

وقتي كه تاپيك مرجعي وجود داره براي سوال و جواب نبايد جديد ايجادكنيد و خلاف قوانين هست

9. این کاربر از wordist بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال omid.pari's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    Sarzamine nistiha

پيش فرض

سلام و درود بر دوستان
    من یک سوال دارم
    من از فایلهای پی دی اف میخوام بر روی وورد کپی پست کنم ولی متنی رو که کپی میکنم به صورت برعکس کپی می شود
    برای تبدیل پی دی اف به وورد هم همین اشکال وجود داره من از برنامه های مختلفی استفاده کردم ولی درست نشود.
    من از WORD 2010 استفاده میکنم و ویندوز من 7 که فارسی هم روش نصبه
    حالا چکار کنم؟
    با تشکر

تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

یک سوال دیگر در مورد ستون ها ببینید من کاغذم را سه ستونه می کنم چطور می توانم دور هر ستون یک حاشیه بیندازم البته نمی خواهم این کار را دستی و از AUTO SHAPE انجام دهم خود ورد گزینه ای برای این منظور دارد

حـــــرفـه ای mahdi7610's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    قـــــــم

پيش فرض

یک سوال دیگر در مورد ستون ها ببینید من کاغذم را سه ستونه می کنم چطور می توانم دور هر ستون یک حاشیه بیندازم البته نمی خواهم این کار را دستی و از AUTO SHAPE انجام دهم خود ورد گزینه ای برای این منظور دارد
    سلام

شما فقط میتونید یک حاشیه ساده که توی قسمت Border هست را انتخاب کنید .

برای این کار توی تب Page Layout و قسمت page background گزینه Page Borders را انتخاب کنید و از صفحه باز شده به تب Border رفته و سپس از سمت چپ یکی از گزینه ها ( Box یا 3-D یا ... ) را انتخاب کنید .

موفق باشی

داره خودمونی میشه فردان's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

سلام

فکر نکنم توی word 2003 همچین قابلیتی داشته باشیم .

این کار توی power point 2007 به راحتی امکان پذیر هست . از منوی Insert قسمت Text و گزینه Text Box

موفق باشی
    روي عكس كليك راست و format picture و سپس برگه layout و گزينه behind text را انتخاب كن عكس شما به پس زمينه رفته و مي تواني روي عكس تايپ كني

14. این کاربر از فردان بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 3 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •