تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 528 از 1044 اولاول ... 284284785185245255265275285295305315325385786281028 ... آخرآخر
نمايش نتايج 5,271 به 5,280 از 10440

نام تاپيک: ▓ Microsoft Word سوالات، مشكلات و مباحث در اینجا ▓

آخر فروم باز nelahe's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

سلام دوستان دو سوال در مورد جدول داشتم
    اول اینکه چطور می توانم خط دور جدول نه خانه های آن فقط دور تا دور آن را چهار لبه اش را منحنی کنم تا حالا چند جا دیدم اما نمی دونم چطور این کار را کردند بسیار بهش احتیاج دارم

و دوم اینکه یک جدول آماده بود و من قرار بود فقط پرش کنم اما وقتی درون آن می نوشتم خانه های به اندازه تایپ من بزرگ نمی شد و اگر متن بزرگتر از خانه بود اضافه آن پنهان می شد و من باید یکی یکی و دستی خانه ها را بزرگ و کوچک می کردم و اگر فونت را تغییر می دادم دوباره از اول باید دستی تنظیم می کردم چطور می توانم این جدول را تغییر دهم

تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

ببخشید یک سوال دوستان شرمنده

یک قابلیتی هست که در سربرگ Review قرار دارد و به نام Track change است نمی دونم اول اینکه با چه کلیدی فعال می شود و دوم اینکه اصلاً به چه دردی می خورد ؟

تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

حقيقتش مشکل من اين است که يک تايپ 500 صفحه اي را که قرار است کتاب شود به تايپيست هاي مختلف داده ام و بعضي در 2007 تايپ کرده اند و بعضي در 2003 ،
    وقتي که 2007 ، save as مي کنم به 2003 ، فرمولها تبديل به عکس مي شود. و در 2003 نمي توان آنها را تغيير داد و فقط مانند يک تصويري که از insert picture / from file ايجاد مي شود عمل مي کند.
    حال اگر فايلي را که با 2003 تايپ شده است در 2007 باز کنم ، قسمت equation آن غيرفعال است. مگر آنکه از فايل save as بگيرم و آن را تبديل به 2007 کنم.
    حالا من مي خواهم تمامي اين تايپ ها را در يک فايل 2003 جمع آوري کنم و ويرايش هاي لازم روي فرمولها ر ا انجام دهم. آيا مي دانيد که چطور مي توانم اين کار را انجام دهم؟

این سوال یکی از دوستان بود و من خیلی گشتم ولی جوابی درستی نگرفته بودند انگار

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض فرمت DOCX رو چجوری باز کنم؟

سلام

فایل هایی با فرمت DOCX رو مگه با ماکروسافت ورد نباید باز کنیم؟!!

من چند تا فایل تو ورژن 2007 سیو کردم الان میخام تو 2003 باز کنم نمیشه‍ فرمتش هم DOCX هست باید چیکار کنم؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

اگر X را از آخر docx حذف کنید میتونید در 2003 هم بازش کنید وبطور کلی برای اینکه بتونید تو هر ورژن استفاده کنید موقع save کردن باید روی word 97-2003 تنظیم کنید

6. این کاربر از alireza_sk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال ebrahimjan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    Team A.s.A

پيش فرض

سلام

فایل هایی با فرمت DOCX رو مگه با ماکروسافت ورد نباید باز کنیم؟!!

من چند تا فایل تو ورژن 2007 سیو کردم الان میخام تو 2003 باز کنم نمیشه‍ فرمتش هم DOCX هست باید چیکار کنم؟
    اين نوع فرمت رو بايد با ورد 2007 يا 2010 بازش كني همين راستي يه نرم افزار هست كه اين نوع فرمت رو به ورد 2003 اضافه مي كنه اين هم لينك نرم افزار :

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

اعراب رو دوستان گفتن، برای حاشیه هم :
    حاشیه های موجود در بازار به شکل PIC هست و از منوی INSER PICTURE باید استفاده کرد.

حـــــرفـه ای mahdi7610's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    قـــــــم

پيش فرض

ببخشید یک سوال دوستان شرمنده

یک قابلیتی هست که در سربرگ Review قرار دارد و به نام Track change است نمی دونم اول اینکه با چه کلیدی فعال می شود و دوم اینکه اصلاً به چه دردی می خورد ؟
    سلام

تا جایی که من اطلاع دارم از Track change برای تشخیص تغییرات انجام شده روی سند ورد استفاده میشه .

مثلا شما ابتدا یک سند ورد باز کنید و یک متن داخل اون تایپ کنید .

حالا به قسمت Review --> Track change رفته و روی Track change کلیک کنید ( در واقع با کلیک کردن روی Track change این گزینه فعال میشود )

حالا شما سعی کنید یک قسمت متن یا یک کلمه را حذف کنید می بینید اون قسمت به صورت قرمز رنگ با یک خط کشیده روی متن نشون داده میشه

یا سعی کنید فونت یک قسمت را تغییر بدید می بینید که یک فلش کشیده میشه .

مثلا فرض کنید شما یک فایل ورد را به دوستتون دادید و خاصیت Track change را هم روشن گذاشتید . حالا هر تغییری دوستتون توی سند ورد انجام بده شما میتونید اون تغییرات را مشاهده کنید .

برای تثبت تغییرات انجام گرفته هم کافیه روی اون قسمت فایل راست کلیک کنید و گزینه Accept Change را بزنید .

موفق باشید

10. 2 کاربر از mahdi7610 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای mahdi7610's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    قـــــــم

پيش فرض

سلام دوستان دو سوال در مورد جدول داشتم
    اول اینکه چطور می توانم خط دور جدول نه خانه های آن فقط دور تا دور آن را چهار لبه اش را منحنی کنم تا حالا چند جا دیدم اما نمی دونم چطور این کار را کردند بسیار بهش احتیاج دارم

و دوم اینکه یک جدول آماده بود و من قرار بود فقط پرش کنم اما وقتی درون آن می نوشتم خانه های به اندازه تایپ من بزرگ نمی شد و اگر متن بزرگتر از خانه بود اضافه آن پنهان می شد و من باید یکی یکی و دستی خانه ها را بزرگ و کوچک می کردم و اگر فونت را تغییر می دادم دوباره از اول باید دستی تنظیم می کردم چطور می توانم این جدول را تغییر دهم

1 - ابتدا جدول را انتخاب کنید و به سربرگ Design رفته در قسمت Table Styles گزینه Modify Table Style را انتخاب کنید و از صفحه باز شده گزینه Format و سپس Border را بزنید از اون قسمت می تونید حاشیه های جدول را به صورت منحنی انتخاب کنید .

2 - ببینید از این قسمت درست میشه . روی جدول راست کلیک کنید و Table Properties را بزنید و از سربرگ Tables گزینه Optopns و سپس تیک گزینه Automaticlly Resize را بزنید و صفحات را ok کنید .

12. این کاربر از mahdi7610 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای malkemid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005

پيش فرض

سلام

من یه فایل دارم که میخوام شماره صفحش 1.5 سانت از پایین فاصله داشته باشه...الان 3 سانته...

تو قسمت footer margine میشه کمش کرد ولی چون خود فوتر هم کوچیک میشه در واقع سایز صفحه بهم می خوره و نوشته ها در هم میریزه.

میشه کاری کرد که فقط شماره صفحه کمی پایین تر بیاد؟
    ورد 2010...مرسی

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 4 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 4 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •