تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 51 از 1044 اولاول ... 4147484950515253545561101151551 ... آخرآخر
نمايش نتايج 501 به 510 از 10440

نام تاپيک: ▓ Microsoft Word سوالات، مشكلات و مباحث در اینجا ▓

پروفشنال shvalaie's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

البته خودت خیلی واردی ولی این چند تا عکس مربوط به تنظیمات auto correct هست یک نگاهی بنداز. شاید مشکل از این باشه که بعضی گزینه ها باید تیک بخوره .. اگر نشد فکر کنم باید از نو نصب کنی.
    البته راه موقت هم داره اینکه وقتی مثلا شما زدی 1و2 بعد ورد تبدیلش کرد به 1،2 با زدن undo یا همون ctrl+z برش گردونی به حالت اولیش.
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    سلام و ممنون

قبلا تمام این گزینه ها رو یک دور چک کردم ... اما باشه ... دوباره این کار رو میکنم.

در ضمن متوجه راه حل موقت نشدم... undo که میزنم کامل حذف میشه نمیشه برگردوند به حال اولیش.

البته خودم یه راه حل موقتی دارم... یه فاصله میدم البته با ctrl+shift+space و بعد اندازه قلم اون فاصله رو مثلا 2 پونت میکنم... چه کار میشه کرد دیگه وقتی هیج جور راه نمیده باید کلک رشتی (لطفا به کسی بر نخوره . من خودم رشتیم) بهش زد....

آخر فروم باز R10MessiEtoo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2005

پيش فرض

سلام و ممنون

قبلا تمام این گزینه ها رو یک دور چک کردم ... اما باشه ... دوباره این کار رو میکنم.

در ضمن متوجه راه حل موقت نشدم... undo که میزنم کامل حذف میشه نمیشه برگردوند به حال اولیش.

البته خودم یه راه حل موقتی دارم... یه فاصله میدم البته با ctrl+shift+space و بعد اندازه قلم اون فاصله رو مثلا 2 پونت میکنم... چه کار میشه کرد دیگه وقتی هیج جور راه نمیده باید کلک رشتی (لطفا به کسی بر نخوره . من خودم رشتیم) بهش زد....
    عجب .. پس بعید می دونم کار ورد باشه. آخه معمولا وقتی ورد توی فرمت متنت دستکاری میکنه با یک undo بر می گرده به حالت اولش مثلا bullets یا numbering که خود ورد توی متن اعمال می کنه با undo برمیگرده و ....
    نمی دونم واقعا؛از منوی help گزینه detect and repair هم بزنی بد نیست

اگه نباشه جاش خالی می مونه rouhallah's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

دوست عزيز ... من از همون اول مشكل رو فهميده بودم... جوابتون رو هم دادم اما ...

در هر صورت دوباره ميگم...

روي پاراگرافتون رايت كليك كنين و بعد pharagraph رو انتخاب كنين.. alignment رو justified انتخاب كنين...
    در پستتون كه دربالا گذاشتين ... aliginment به جاي اينكه justified باشه ... right است.

در ضمن direction رو right to left يعني راست به چپ كنيد.
    با سلام به دوست عزيز
    از اين كه از همون اول به جواب شما توجه نكردم عذر ميخوام
    علتش هم اين بود كه قبلاً من احتياجي نداشتم كه با تغيير تنظيمات بتونم درست تايپ كنم
    و وقتي word رو نصب ميكردم ميتونستم تايپ صحيحي داشته باشم اما وقتي از يك سي دي ديگه word رو نصب كزدم و اين مشكل رو ديدم گفتم شايد از ناقص نصب شدن باشه و شما بتونيين با راه حلي ساده تر اين مشكل رو حل كنيد
    باز هم از شما تشكر ميكنم

تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

با سلام به دوست عزيز
    از اين كه از همون اول به جواب شما توجه نكردم عذر ميخوام
    علتش هم اين بود كه قبلاً من احتياجي نداشتم كه با تغيير تنظيمات بتونم درست تايپ كنم
    و وقتي word رو نصب ميكردم ميتونستم تايپ صحيحي داشته باشم اما وقتي از يك سي دي ديگه word رو نصب كزدم و اين مشكل رو ديدم گفتم شايد از ناقص نصب شدن باشه و شما بتونيين با راه حلي ساده تر اين مشكل رو حل كنيد
    باز هم از شما تشكر ميكنم
    دوست عزيز ... اين اصلا مشكلي نيست ...

براي حل اين مشكل براي هميشه بايد به اين مسير برين:

tools>options>complext script

و بعد اونجا document view رو right to left كنيد.

تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

عجب .. پس بعید می دونم کار ورد باشه. آخه معمولا وقتی ورد توی فرمت متنت دستکاری میکنه با یک undo بر می گرده به حالت اولش مثلا bullets یا numbering که خود ورد توی متن اعمال می کنه با undo برمیگرده و ....
    نمی دونم واقعا؛از منوی help گزینه detect and repair هم بزنی بد نیست
    ممنون باشه يه سري هم به اونجا ميزنم

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

دوست عزيز ... شما بايد به مسير زير برويد:

در 2003

tools>options>complext scripts

و در اين قسمت ، numeral رو system انتخاب كنين... البته اگه context هم بذارين .. درسته

2007 رو نميدونم.
    ممنون
    تست کنم ببینم جواب میده

خیلی خیلی ممنون

آخر فروم باز jedivssith's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006

پيش فرض

درود
    سوال اول :
    آیا امکان Sort نمودن مطالب خارج از جدول امکان پذیر است اگر می شود؟ چگونه باید عمل کرد یعنی اینکه دیگر ما در اینجا معیاری به نام ستون نداریم. اگر هم نمی شود، که هیچ در جدول کار می کنم. و خطوط جدول را پاک می کنم.

سوال دوم :
    درج علائمی مثل ساکن، الف بالای تشدید و از این قبیل که در ورد وجود ندارد چگونه است. من از نرم افزار قلمدان استفاده کردم ولی الف بالای تشدید را ندیدم. اگر نرم افزار بهتری برای این کار می شناسید توضیح دهید.

با سپاس فراوان

بدرود

تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

درود
    سوال اول :
    آیا امکان Sort نمودن مطالب خارج از جدول امکان پذیر است اگر می شود؟ چگونه باید عمل کرد یعنی اینکه دیگر ما در اینجا معیاری به نام ستون نداریم. اگر هم نمی شود، که هیچ در جدول کار می کنم. و خطوط جدول را پاک می کنم.

سوال دوم :
    درج علائمی مثل ساکن، الف بالای تشدید و از این قبیل که در ورد وجود ندارد چگونه است. من از نرم افزار قلمدان استفاده کردم ولی الف بالای تشدید را ندیدم. اگر نرم افزار بهتری برای این کار می شناسید توضیح دهید.

با سپاس فراوان

بدرود

سلام

سوال اولتون... توي 2003، كه ميشه ... توي منوي table يه گزينه هست : sort...
    توي optionها pharagraph هم داره ...

سوال دومتون: متاسفانه نميدونم

داره خودمونی میشه Professional_IT's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض یک مشکل در ورد 2007

سلام دوستان
    از اينکه وارد اين تاپيک شدم خيلي خوشحالم
    من در نرم افزار word 2007 با يک مشکل عجيب روبرو شده ام با اينکه من تقريبا يک کاربر نيمه حرفه اي اين نرم افزار هستم ولي نتونستم اين مشکل را حل کنم
    در نسخه 2003 اين نرم افزار من به راحتي مي تونستم سربرگ و پابرگ ايجاد کنم البته در اين ورژن هم ميتونم ولي مشکل اينجاست که هر کاري مي کنم نمي تونم شماره صفحات را در ورد 2007 درج کنم يعني بعد از کليک روي پابرگ و يا سربرگ گزينه هاي مربوط به اون غير فعال است در حاليکه براي درج تاريخ مشکلي ندارم در 2003 اين کار به راحتي امکان پذير بود هلپ ويندوز هم کمک زيادي به من کرده است واقعا اگر اين مشکل را دوستان حل کنند خيلي ممنون خواهم شد براي درک بهتر اين عکس را ببنيد
    Last edited by Professional_IT; 19-07-2007 at 19:57.

آخر فروم باز javad2625's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

سلام
    نمي دونم اين راه حل جواب بده يا نه، اما از خود خانم والايي ياد گرفتم كه:
    مي تونيد اعداد پاورقي رو حذف كرده، سپس با فعال كردن View> Header & footer و سپس (در حالتي كه زبان فارسي فعال است و يك فونت فارسي هم انتخاب كرده ايد) با كليك روي گزينه "Page Number" در نوار ابزار Header & Footer به پاورقي شماره صفحه ها را اضافه كنيد. اينطوري فارسي خواهند شد (البته الآن وقت امتحان كردن ندارم، چون Word 2003 رو توي ويندوز ديگه دارم و بايد سيستم رو ريستارت كنم تا بياد).

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •