تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 1044 اولاول 12345678915551055051005 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 10440

نام تاپيک: ▓ Microsoft Word سوالات، مشكلات و مباحث در اینجا ▓

پروفشنال shvalaie's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوست عزيز penador 124

البته سوال اولتون کاملا واضح بود تصور نميکنم پرسيدن چندباره يک سوال لازم باشه. هر کس که بتونه کمک ميکنه مطمئن باشين.

من جوابتون رو يک بار دادم اگه برنامه equation ندارين و يا بلد نيستين ازش استفاده کنين که يه مورد ديگه است. لطفا سوال کنيد تا هر کس که بلد بود جواب بده.

----------------------------------------------------------------------------------------

انچه که مشخص است با ورد شما نميتوانيد کسر را تايپ کنيد. حالا چه خط کسري افقي باشه و يا عدد بالا و پايينش باشه و يا کلمه بالا و پايين خط افقي باشه.

براي تايپ اين موارد يا ميتوانيد از equation و برنامه‌هاي جانبي مانند ان استفاده کنيد و يا اينکه ميتوانيد ابتکار به خرج بدين.

مثلا ميتوانيد با drawing يک خط بکشي و دو تا box بالا و پايين آن بگذاري و آنها را group کني. به اين ترتيب يک کسر داري که هم عدد فارسي و هم کلمه فارسي به راحتي توش تايپ ميشه.

اميدوارم جوابتون رو گرفته باشين.

در آغاز فعالیت penador124's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

12

از اينكه لطف كرديد و پاسخ داديد ممنون اما اينكه چند بار سوال كردم فقط يه اتفاق بود كه معذرت مي خوام
    البته اين سوال هم برام به وجود اومد كه اگه بازم چنين اتفاقي افتاد و يك سوال رو دوبار يا بيشتر ارسال كردم يا اينكه اصلا بخوام يه سوال رو حذف بكنم چطور بايد اين كار رو كرد..........

اما در مورد برنامه equation كه گفتيد اگه ميشه بيشتر توضيح بديد ........ از كجا ميشه گير آورد اگه بايد دانلودش كرد حجمش چقدره......و اينكه طرز كار با اون چطوره

با ارزوي موفقيت

پروفشنال shvalaie's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

خواهش ميكنم دوست من
    اگه پستهاي 31 و 32 و 33 را در همين تاپيك نگاه كنيد متوجه ميشويد كه دوستمون razel هم اشتباهي سه يا چهار تا پست دادن كه بعد از طريق ويرايش همه رو پاك كردن و فقط يكي رو گذاشتن.
    ---------------------------------------------------------------------------------------------

درباره equation متاسفانه چيز زيادي نميدونم چون من اصلا با ورد فرمول نويسي نميكنم.
    يعني چند سال پيش عطاشو به لقاش بخشيدم.

متاسفم كه نميتونم كمكي بكنم. توي لينكي كه براتون گذاشته بودم نام يه نرم افزار بود. ميتونين توي قسمت درخواست نرم افزار از دوستان كمك بگيرين.

آخر فروم باز jedivssith's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006

8

یک سوال؟
    من میخواهم وقتی وارد فروم میشوم این بحث در صفحه اول فروم من بازشود و مجبور نباشم دنبالش بگردم.
    آیا راهی وجود دارد. در ضمنا می خواهم با کسانی که مشکلاتم را درمیان میگذارم آدرس آنها طوری تنظیم شود که سریعا بفهمم آیا پاسخ به سوالاتم داده اند یا خیر.
    اگر راهی وجود دارد بنویسید.

درود به balaghi

دوست عزیز البته سوال شما به تاپیک ورد ربطی نداشت و بهتر بود در تاپیک سوالات و مشگلات کامپیوتر یا وب مطرح می کردی ولی اگر منظورت را خوب متوجه شده باشم به شما پاسخ می دهم اگر شما می خواهی هر زمان که مرورگر خود را باز کردی مستقیم به تاپیک مشگلات ورد بیایی آدرس همین تاپیک را یا صفحه خانگی خود کنید یا اینکه با راست کلیک روی آدرس تاپیک آن را به لیست Bookmark یا Favorite خود در مرورگرتان اضافه کنید تا هر زمان که خواستید از لیست آدرسهای محبوب خود در مرورگر بجای ورود به فروم پی سی ورلد به تاپیک ورد فروم وارد شوید.
    در مورد سوال دوم متاسفانه پاسخ آن را نمی دانم بهتر است در تاپیک وب مطرح کنید.

بدرود
    Last edited by jedivssith; 20-12-2006 at 20:37.

تاريخ عضويت
    Mar 2006

پيش فرض

چطور می توانم یک شیوه را فقط به یک ردیف جدول اختصاص دهم ؟

درود

آیا امکان قرار دادن یک شیوه فقط به یک یا چند ردیف در یک جدول بزرگ وجود دارد بدون آنکه کل جدول آن شیوه را به خود بگیرد ؟

با سپاس فراوان

بدرود

اگه نباشه جاش خالی می مونه matin_blue's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوستان سلام
    من اگر تو ورد حاشیه بذارم و بعد بخوام پیرینت بگیرم خارج از محدوده میکنه یعنی اندازه ی صفحه 4 برابر و میشه و هر صفحه ی ورد رو توی 4 تا برگه آ4 میزنه. البته اگه حاشیه نزنم این مشکل رو ندارم
    باید چی کار کنم؟؟؟

تاريخ عضويت
    Mar 2006

8

دوستان سلام
    من اگر تو ورد حاشیه بذارم و بعد بخوام پیرینت بگیرم خارج از محدوده میکنه یعنی اندازه ی صفحه 4 برابر و میشه و هر صفحه ی ورد رو توی 4 تا برگه آ4 میزنه. البته اگه حاشیه نزنم این مشکل رو ندارم
    باید چی کار کنم؟؟؟

درود به matin_blue

بهترین کار این است که شما در انتها و بعد از همه ویرایشها و تنظیمات دلخواه بر روی متن
    آن متن را بوسیله نرم افزار Adobe Acrobat Pro (دقت کنید منظورم Adobe Reader) نیست چاپ (پرینت) نمایید . به احتمال بسیار زیاد مشگل شما حل خواهد. همیشه برای چاپ اسناد ورد آنها را به فرمت PDF تبدیل کنید چون انتقال اسناد ورد از نسخه های متفاوت در سیستمهای دیگر جابجایی و شکستگی و بعضی مشگلات دیگر را به همراه دارد

موفق باشید

بدرود

تاريخ عضويت
    Mar 2006

8

اقایون تورو خدا کمک کنید فکر نکنم روش کار با سایر نسخه ها فرقی داشته باشه !! وقتی میخوام از Footer استفاده کنم یه دفعه تو همه صفحه‌ها میاد پاورقی!!

درود به مهدی عزیز

مهدی جان بنده از ورد 2003 استفاده می کنم . و متاسفم که نمی توانم به شما کمک کنم . امیدوارم دوستان دیگر بتوانند مشگل شما را حل کنند . چرا در نسخه 2003 کارتان را انجام نمی دهید . منتظر جواب هستم تا مشگل شما حل شود

بدرود

آخر فروم باز mehdi_vsgh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    توی لباسام

پيش فرض

خوب عزیز شما بگید در ورد 2003 چکار میکنید !!! شاید زیاد فرق نداشته باشند بالاخره گزینه‌هاش را پیدا میکنم!!

داره خودمونی میشه elyas54's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    IRAN

پيش فرض

یه کمک میخوام توی محیط ورد

-------------------------------------------------------------------------------------
    صفحه ای رو که طراحی کردم و حاشیه گذاشتم موقع چاپ با پرینتر قسمت پایین حاشیه چاپ نمیشه
    فقط قسمت پایین وبقیه چاپ میشه
    با تشکر از دوستان

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •