تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 461 از 1044 اولاول ... 361411451457458459460461462463464465471511561961 ... آخرآخر
نمايش نتايج 4,601 به 4,610 از 10440

نام تاپيک: ▓ Microsoft Word سوالات، مشكلات و مباحث در اینجا ▓

داره خودمونی میشه Hamid_311's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    Esfahan

پيش فرض

سلام. دوستان من يه مشكل دارم كه ازتون خواهشمندم كمكم كنيد حل بشه. من با ورد 2007 هر چيز فارسي پرينت ميكنم وارونه پرينت ميشه. ترتيب كلمات درسته فقط حروف وارونه چاپ ميشه. مثلا كلام "سلام چطوري" به اين صورت چاپ ميشه :‌ ‌"مالس يروطچ".

توضيح :‌پرينتر كانن Mf3220 هست، پرينتر روي 2 تا سيستم شير هست كه هر دو سيستم اين مشكلو دارن، فقط با Word اينجوري ميشه.
    چيكار كنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟

پروفشنال Glad Boy's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

سلام دوستان

من یه سوال اورژانسی دارم ! توی ورد 2007 سرویس پک دو ؛ چکار باید بکنم که اعداد، فارسی تایپ بشه و بتونم بین جملات از واژه های انگلیسی استفاده کنم بدون اینکه ترتیب جمله به هم بریزه !؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

سلام. دوستان من يه مشكل دارم كه ازتون خواهشمندم كمكم كنيد حل بشه. من با ورد 2007 هر چيز فارسي پرينت ميكنم وارونه پرينت ميشه. ترتيب كلمات درسته فقط حروف وارونه چاپ ميشه. مثلا كلام "سلام چطوري" به اين صورت چاپ ميشه :‌ ‌"مالس يروطچ".

توضيح :‌پرينتر كانن Mf3220 هست، پرينتر روي 2 تا سيستم شير هست كه هر دو سيستم اين مشكلو دارن، فقط با Word اينجوري ميشه.
    چيكار كنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    فک نکنم مشکل از پرینترت باشه شما یه بار متنتو انتخاب کن بعد در قسمته Home و در تبه paragragh گزینه Right to left text direction رو بزن ببین مشکلت حل میشه

داره خودمونی میشه lidaline's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

من یه مشکلی دارم وقتی صفحه ام رو دارای تم میکنم تو مانیتور نشون میده ولی وقتی پرینت میگیرم از تم خبری نیست یعنی صفحه سفید سفید چاپ میشه بدون هیچ خط و خطوطی .چیکار باید بکنم اینم نمونه.ببینید این تم(خطوط دوار) اصلا به هنگام چاپ وجود ندارن!!!! میشه توضیح بدین باید چیکار کنم؟

پروفشنال hfj's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    On the Earth

پيش فرض

من یه مشکلی دارم وقتی صفحه ام رو دارای تم میکنم تو مانیتور نشون میده ولی وقتی پرینت میگیرم از تم خبری نیست یعنی صفحه سفید سفید چاپ میشه بدون هیچ خط و خطوطی .چیکار باید بکنم اینم نمونه.ببینید این تم(خطوط دوار) اصلا به هنگام چاپ وجود ندارن!!!! میشه توضیح بدین باید چیکار کنم؟
    سلام.
    از منوی File گزینه‌ی Print رو انتخاب کن:

گزینه‌ی Options رو بزن :

تیک Background Colors and images رو بزن و OK کن :

پروفشنال hfj's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    On the Earth

پيش فرض

سلام
    یه فایل ورد حدود 600 صفحه دارم که هنوزم باید کار کنم موقع اجرا کردن برنامه ورد چون حجمش زیاده برنامه هنگ میکنه باید چکار کنم که رو هر نوع سیستمی راحت باز بشه و بشه تصحیح کرد . راهی داره؟؟
    سلام. خب این اتفاق برای اکثر سیستم ها میافته و یه جوری هم میشه به Cpu و Ram نسبتش داد.
    (به این معنا که هر چقدر Cpu و Ram شما از نظر حافظه و پردازش، قوی تر باشه، فایل شما هم زودتر باز میشه)
    جای نگرانی نداره. باید به سیستمت حق بدی که می خواد 600 صفحه رو پردازش کنه و طبیعیه که زمان می بره.
    یعنی سیستم شما در واقع برای مدتی (مثلا ممکنه 10 دقیقه یا بیشتر) هنگ می کنه و وقتی سیستم، اون رو پردازش کرد، دوباره از حالت هنگ در میاد.

یکی از راه حل های این مشکل، اینه که محتویاتش رو بین چند تا فایل ورد تقسیم کنی. مثلا 100 صفحه‌ی اول رو کپی کن توی یک فایل دیگه، 100 صفحه‌ی دوم رو هم کپی کن توی یکی دیگه و همین طور الی آخر... (که البته این کار هم به Ram و Cpu قوی‌ای احتیاج داره)

7. این کاربر از hfj بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

به نام خدا
    سلام دوستان
    هنگام فهرست سازی خودکار در ورد شماره صفحات در سمت راست قرار می گیرد و عنوان ها در سمت چپ، لطفاً راهنمایی کنید که این کار عکس شود، در insert/index and tables
    ایمیل منhsafareh@hotmail.com
    تمام فهرست رو select کن بعد دکمه ٔٔٔRight - to -Left رو بزن درست مي‌شه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

سلام
    فایل وردی دارم که برای صفحات آن از page border کادر تعیین کرده ام هر چهار ضلع کادر را در print preview می بینم ولی هنگام پرینت ضلع چپ پرینت نمی شود چه کار کنم
    خواهش می کنم کمکم کنید

آخر فروم باز mjzaret's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    Http://UserPass.TK

13

سلام
    فایل وردی دارم که برای صفحات آن از page border کادر تعیین کرده ام هر چهار ضلع کادر را در print preview می بینم ولی هنگام پرینت ضلع چپ پرینت نمی شود چه کار کنم
    خواهش می کنم کمکم کنید
    در Page Setup اندازه کاغذ را روی A4 تنظیم کنید.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

mjzaret جان
    در Page Setup اندازه کاغذ روی A4 تنظیم است اصلا مشکل همین است که همین فایل که من هر روز باز می کنم و از آن پرینت تهیه می کنم تا هفته گذشته مشکلی نداشت ولی از دیروز بدون اینکه به تنظیمات ورد دست زده باشم ضلع چپ در پرینت نمی افتد وردم مشکل دیگری پیدا نکرده است وگرنه office را دوباره نصب می کردم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •