تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 37 از 1044 اولاول ... 2733343536373839404147871375371037 ... آخرآخر
نمايش نتايج 361 به 370 از 10440

نام تاپيک: ▓ Microsoft Word سوالات، مشكلات و مباحث در اینجا ▓

آخر فروم باز jedivssith's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006

پيش فرض

درود

همانطور كه مي دانيد براي اينكه يك خط را در وسط به اصطلاح بشكنيم و بخواهيم به پاراگراف بعدي برويم براي اينكه يك پاراگراف جديد ساخته نشود و در واقع دنباله خط نصفه ما باشد كليدهاي تركيبي Shift + Enter را فشار مي دهيم. حالا در حالت Justify‌ يك مشگل است : به مثال زير توجه فرمائيد:

مارها به دو دسته سمي و غير سمي تقسيم مي شوند :
    مارها نيز مانند ديگر جانوران طبقه بندي خاص خود را دارند و از لحاظ سمي و غير سمي.....
    در اين حالت اگر بخواهم فاصله بين اين دو خط كمتر باشد و در واقع يك پاراگراف محسوب شود. زمانيكه كليدهايي كه در بالا ذكر شد زده مي شود خط اول (مارها به دوسته سمي...) كاملاً از سر تا ته سطر كشيده مي شود و بين هر لغت فاصله افتاده و زشت و بي قواره مي شود در چنين مواردي چطور بايد عمل كرد. اگر روش براي از بين بردن اين حالت وجود دارد در هر نسخه 2003 و 2007 روش را بنويسيد.
    با سپاس فراوان

بدرود

آخر فروم باز javad2625's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

دوستان کسی میدونه که چطوری میشه توی ورد روی پشت و رو کاغذ پرینت گرفت.
    یعنی یه تنظیمی باشه که خودش حساب کنه و بعد پرینت بگیره و فقط آخر سر ما کاغذ رو بر عکس کنیم.
    نه این که تک تک و دستی این کارو انجام بدیم.

آخه حجم پرینت زیاده نمیخوام الکی یه طرف کاغذ سفید بمونه.

ممنونم.
    شما در كادر محاوره اي Print گزينه Properties> Finishing> Print on Both Sides را بزنيد و OK كنيد. خود چاپگر ابتدا يك سمت كاغذها را چاپ كرده، سپس از شما مي خواهد كه آنها را برعكس داخل دستگاه بگذاريد تا سمت ديگر را چاپ كند. جهت وارد كردن كاغذها را هم به صورت تصويري به شما نشان خواهد داد.

مشگل من در ورد 2007 است و سوال اين است كه مي خواهم در تايپ فارسي اعداد فارسي تايپ شوند . بدون گرفتن كليد هاي Alt + shift .
    از اين مسير براي تايپ اعداد فارسي در ويندوز اقدام كردم.
    Control panel < Regional and Language option < Regional option < Customize < Number<
    Digit substitution < National

من گزينه National را انتخاب مي كنم ولي در صورتي اعداد را فارسي تايپ مي كند كه زبان انگليسي در حالت پيش فرض باشد . اگر اشتباه نكنم گزينه Context در ورد 2003 براي فارسي كردن اعداد انتخاب مي شد. حالا چكار بايد انجام داد چون متن من فارسي است و اگر بخواهم عددي را تايپ كنم بايد زبان را به انگليسي تغيير دهم. به نظر شما مشگل از كجاست؟
    شما به تنظيمات ويندوز دست نزنيد. خود ورد اعداد را برايتان فارسي مي نويسد فقط مراحل زير را طي كنيد:
    دكمه Microsoft Office (در گوشه بالا و سمت چپ صفحه را بزنيد) بعد:
    Word Options> Advanced> Show Document Content> Numeral: Context>OK

همانطور كه مي دانيد براي اينكه يك خط را در وسط به اصطلاح بشكنيم و بخواهيم به پاراگراف بعدي برويم براي اينكه يك پاراگراف جديد ساخته نشود و در واقع دنباله خط نصفه ما باشد كليدهاي تركيبي Shift + Enter را فشار مي دهيم. حالا در حالت Justify‌ يك مشگل است : به مثال زير توجه فرمائيد:

مارها نيز مانند ديگر جانوران طبقه بندي خاص خود را دارند و از لحاظ سمي و غير سمي.....
    در اين حالت اگر بخواهم فاصله بين اين دو خط كمتر باشد و در واقع يك پاراگراف محسوب شود. زمانيكه كليدهايي كه در بالا ذكر شد زده مي شود خط اول (مارها به دوسته سمي...) كاملاً از سر تا ته سطر كشيده مي شود و بين هر لغت فاصله افتاده و زشت و بي قواره مي شود در چنين مواردي چطور بايد عمل كرد. اگر روش براي از بين بردن اين حالت وجود دارد در هر نسخه 2003 و 2007 روش را بنويسيد.
    با سپاس فراوان
    شخصاً به نظرم نيازي به حذف فاصله بين دو خط مذكور نيست. اما اگر مايليد، تنها راهي كه بلدم اين هست كه با دكمه enter به خط بعد برويد و سپس براي حذف فاصله بين دو خط، نشانگر متن را به خط اول برده:

در ورد 2007: روي نوار ابزار Home در قسمت Paragraph گزينه Line Spacing> Remove Space After Paragraph را بزنيد

در ورد 2003 هم يك روش مشابه داره كه يادم نيست اگه خواستيد پيدا كنم بگم خدمتتون.

عضو تیم زیرنویس فارسی p30time's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    يه جاي خوب

پيش فرض

سلام ...
    اون فايل هم مشكل رو حل نكرد!
    من دارم نسخه جديد رو دانلود مي كنم!
    با تشكر از شما

تاريخ عضويت
    Mar 2006

8

در ورد 2007: روي نوار ابزار Home در قسمت Paragraph گزينه Line Spacing> Remove Space After Paragraph را بزنيد

در ورد 2003 هم يك روش مشابه داره كه يادم نيست اگه خواستيد پيدا كنم بگم خدمتتون.[/QUOTE]

اول درود به جواد عزيز و گرامي كه لطف كرديد و زيبا و كامل بنده را راهنمايي فرمويد. محض تصحيح مسير بالا كه البته مي دانم يادتان رفته بود و مي دانستيد اين جا مسير درست در قسمت Paragraph را مي نويسم :
    Word 2007 = Home < Paragraph < Indents and Spacing < Spacing
    مقدار فاصله در گزنيه After را به عدد0 كاهش دهيد.

در ضمن بنده امروز تاپيك Adobe Indesign را در بخش گرافيك مطرح نمودم و از مديران اين قسمت خواستم كه يك تاپيك جدا در بخش گرافيك باز نمايند. حالا جواد عزيز اگر از اين نرم افزار اطلاعاتي داريد من را جهت بهبود و رفع مشگلات در آن بخش ياري نمائيد. ضمنا از ديگر دوستان علاقمند به صفحه آرايي دعوت مي شود در اين تاپيك قلم بزنند (البته الكترونيكي). منتظرم همگي موفق باشيد.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با سپاس بيكران
    بدرود

آخر فروم باز javad2625's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

در ورد 2003 هم يك روش مشابه داره كه يادم نيست اگه خواستيد پيدا كنم بگم خدمتتون.

اول درود به جواد عزيز و گرامي كه لطف كرديد و زيبا و كامل بنده را راهنمايي فرمويد. محض تصحيح مسير بالا كه البته مي دانم يادتان رفته بود و مي دانستيد اين جا مسير درست در قسمت Paragraph را مي نويسم :
    Word 2007 = Home < Paragraph < Indents and Spacing < Spacing
    مقدار فاصله در گزنيه After را به عدد0 كاهش دهيد.

در ضمن بنده امروز تاپيك Adobe Indesign را در بخش گرافيك مطرح نمودم و از مديران اين قسمت خواستم كه يك تاپيك جدا در بخش گرافيك باز نمايند. حالا جواد عزيز اگر از اين نرم افزار اطلاعاتي داريد من را جهت بهبود و رفع مشگلات در آن بخش ياري نمائيد. ضمنا از ديگر دوستان علاقمند به صفحه آرايي دعوت مي شود در اين تاپيك قلم بزنند (البته الكترونيكي). منتظرم همگي موفق باشيد.
    دوست من
    گزينه Remove Space after Paragraph توي ورد من وجود داره. به اين عكس نگاه كنيد:

Last edited by javad2625; 26-05-2007 at 00:46.

پروفشنال shvalaie's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

درود

با سپاس فراوان

بدرود

سلام

اگه درست متوجه شده باشم سوال شما مربوط به فاصله بين كلمات در سطر اول هستش...
    دوست عزيز كليد تركيبي shif+Enter براي وقتي هستش كه شما ميخواي يك كلمه رو كه توي سطر اول يك پاراگراف هست به سطر بعدي بفرستي. براي مثالي كه شما زدين ... سطر اولتون تقريبا نيمه تمام شده ... بهتر هستش كه enter بزنيد به جاي shift+enter. اينطوري مشكلتون حل ميشه.

اما اگر منظورتون فاصله بين اين دو خط هستش كه ميخواين كمتر باشه... اين يعني اينكه شما قبل و يا بعد از پاراگراف تعريف كردين كه فاصله بندازه... اونوقت از همون روشي كه دوستمون آقا جواد گفتن ... استفاده كنين...

در 2003 هم paragraph و بعد indentation و بعد befor text و after text داره كه اگه هر دو صفر باشن قبل و بعد از پاراگرافتون فاصله اي نميندازه

در ضمن هر 24 پونت مساوي است با 1 سانتيمتر

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

شما در كادر محاوره اي Print گزينه Properties> Finishing> Print on Both Sides را بزنيد و OK كنيد. خود چاپگر ابتدا يك سمت كاغذها را چاپ كرده، سپس از شما مي خواهد كه آنها را برعكس داخل دستگاه بگذاريد تا سمت ديگر را چاپ كند. جهت وارد كردن كاغذها را هم به صورت تصويري به شما نشان خواهد داد.
    خیلی مچکرم دوست عزیز
    امید وارم همیشه موفق باشد.

تاريخ عضويت
    Mar 2006

8

دوست من
    گزينه Remove Space after Paragraph توي ورد من وجود داره. به اين عكس نگاه كنيد:

[/i

حق با شماست، كمي دقتي من را ببخشيد. معذرت مي خواهم
    قربانت مسعود

تاريخ عضويت
    Mar 2006

8

سلام

اگه درست متوجه شده باشم سوال شما مربوط به فاصله بين كلمات در سطر اول هستش...

در ضمن هر 24 پونت مساوي است با 1 سانتيمتر

متشكرم shvalaie عزيز
    لطفا شما هم به تاپيك Adobe Indesign ملحق شويد و اگر در زمينه اين نرم افزار اطلاعاتي داريد به اشتراك بگذاريد اگر نه باز هم بيايد علاقمند مي شويد .
    قربانت مسعود

حـــــرفـه ای mehdi_ok1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

با سلام

office 2007 رو نصب کردم اما همه چیزهای اون قفل هست
    میگه:
    Your beta software has expired.

در Help اون گفته که به آدرس

برو و از لیست موجود Office 12 رو انتخاب کن

در صورتی که Office 12 وجود نداره !؟؟

جطوری میتونم قفل برنامه های اون رو باز کنم تا بتونم در اون چیزی تایپ کنم ؟

با تشکر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •