تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 367 از 1044 اولاول ... 267317357363364365366367368369370371377417467867 ... آخرآخر
نمايش نتايج 3,661 به 3,670 از 10440

نام تاپيک: ▓ Microsoft Word سوالات، مشكلات و مباحث در اینجا ▓

Banned
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    پاي آن کاج بلند

پيش فرض

سلام
    من مشکلی دارم
    من در یک صفحه 4 عدد shap مستطیل گذاشتم
    حالا میخوام در هر کدوم از این shap ها یک دونه عکس بزارم
    حالا مشکل من این است که این عکس ها بیرون زدگی دارم
    میخوام بدونم ایا راهی داره که عکس با تیبل خودش ست بشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    چکار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟
    دوست گرامي ، اين خصوصيت Autoshape ها است که درون جدول قرار نمي گيرند اما شايد راه حلهاي زير کمکتان کند:‌
    1- به جاي Autoshape ، مي توانيد در جدول کليک کرده و از روش منوي Insert گزينه ي picture گزينه ي from file استفاده کنيد. زيرا عکسي که از اين طريق ايجاد کنيد خوبي اش اين است که عضوي از جدول مي شود مانند نوشته ها ، بدي اش اين است که نمي توان با ماوس آن را گرفت و جابجا کرد.
    2- مي توانيد از طريق Autoshape يعني همان کاري که خودتان انجام داده ايد عکس را بياوريد :
    الف) يادتان باشد اگر قرار است عکسي را به اين طريق درون جدول قرار دهيد حتما بايد تيک زير را فعال کنيد :‌
    کليک سمت راست Autoshape ، گزينه ي Format Autoshape ، تب Layout ، دکمه ي Advanced ، تيک گزينه ي Lock anchor را بزنيد. اين کار سبب مي شود تا Autoshape شما درون جدول خورده نشود زيرا اگر آن را بين خطوط جدول حرکت دهيد در بعضي از مواقع ممکن است که ناگهان ناپديد شود. ولي با اين کار اين مشکل رفع مي شود.
    ب) اگر مي خواهيد که Autoshape ، جزئي از متن شود اما کادر دور آن دلخواه شما باشد مانند دايره ، مي توانيد از طريق کليک سمت راست آن Format Autoshape و تب Layout ، شکلک In line with text را انتخاب کنيد البته اگر قبل از آن يک enter و فاصله بزنيد کنترل آن بيشتر در دستتان خواهد بود.
    موفق باشيد.

اگه نباشه جاش خالی می مونه arman665's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    ویلا

پيش فرض

سلام خدمت دوستان.
    پروژه پایان ترم رو دارم روش کار میکنم . الان تمامش کردم (نزدیک 120 صفحه) ولی چندتا سوال و مشکل دارم : (لطفا سوالها رو طبق word 2007 توضیح دهید)

1. برای پروژه چجوری باید فهرست تهیه کنم ؟ ( آسانترین راه و استانداردترین روش ، بگونه ای که مثلا اگه صفحاتم به هم ریخت فهرست هم شماره صفحاتش مثل حالت جدید بشه "البته اگه اینجوری میشه فهرست تهیه کرد" )

2. من صفحات رو Justify کردم ولی وقتی گزینه (save as pdf ، گزینه اضافی مایکروسافت) رو میزنم صفحات justify شون بهم میریزه و مثل اول بهم ریخته می شوند .

3. شماره صفحه رو چجوری تنظیم کنم که مثلا از صفحه 5 ، صفحه یک بزنه ؟ (بطوریکه صفحه اول رو که میدونید نام و نام خانوادگی و ... است ، صفحه بعدی فهرست و ... که مثلا از صفحه 5 پیشگفتار است پس از همون جا باید شماره صفحه شروع شود.)

در آخر تشکر میکنم.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض مشکل در Word 2007

سلام

نمی دونم چرا وقتی در ورد 2007 ، با Equation چیزی می نویسم موقعی که می خوام اون برگه را چاپ کنم تمام چیزی که نوشتم غیبشون می زنه (از صفحه می رن (در صفحه وجود ندارند)) .
    به نظر شما مشکل از چیست ؟

با تشکر

حـــــرفـه ای wordist's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    ‡‡‡ Icy Heart ‡‡‡

پيش فرض

سلام خدمت دوستان.
    پروژه پایان ترم رو دارم روش کار میکنم . الان تمامش کردم (نزدیک 120 صفحه) ولی چندتا سوال و مشکل دارم : (لطفا سوالها رو طبق word 2007 توضیح دهید)

1. برای پروژه چجوری باید فهرست تهیه کنم ؟ ( آسانترین راه و استانداردترین روش ، بگونه ای که مثلا اگه صفحاتم به هم ریخت فهرست هم شماره صفحاتش مثل حالت جدید بشه "البته اگه اینجوری میشه فهرست تهیه کرد" )

...

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

...
    2. من صفحات رو Justify کردم ولی وقتی گزینه (save as pdf ، گزینه اضافی مایکروسافت) رو میزنم صفحات justify شون بهم میریزه و مثل اول بهم ریخته می شوند .

...
    من هم در ورژن 2007 استفاده ميكنم ولي مشكلي پيش نيومده

البته از من SP2 هست

بهتره اونو نصب كنيد

...

3. شماره صفحه رو چجوری تنظیم کنم که مثلا از صفحه 5 ، صفحه یک بزنه ؟ (بطوریکه صفحه اول رو که میدونید نام و نام خانوادگی و ... است ، صفحه بعدی فهرست و ... که مثلا از صفحه 5 پیشگفتار است پس از همون جا باید شماره صفحه شروع شود.)

در آخر تشکر میکنم.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

5. این کاربر از wordist بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    ‡‡‡ Icy Heart ‡‡‡

پيش فرض

سلام

نمی دونم چرا وقتی در ورد 2007 ، با Equation چیزی می نویسم موقعی که می خوام اون برگه را چاپ کنم تمام چیزی که نوشتم غیبشون می زنه (از صفحه می رن (در صفحه وجود ندارند)) .
    به نظر شما مشکل از چیست ؟

با تشکر
    يعني در صفحات ورد كه نگا ميكنيد ديگه نيستن !!!؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه فاطمه وطن دوست's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض اصول نامه نگاری

سلام

اصول نامه نگاری در Word رو میشه توضیح بدید ؟

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    ‡‡‡ Icy Heart ‡‡‡

پيش فرض

سلام

اصول نامه نگاری در Word رو میشه توضیح بدید ؟
    اصول خاصي بعيد ميدونم داشته باشه

شما بايد مطابق سربرگت حاشيه ها رو تنظيم كني و معمولا با فونت تيتر عناوين رو مينويسن و با فونت زر يا لوتوس يا نازنين هم متن رو مي نويسن

اول پاراگرافها هم بايد حدود يك سانت جلوتر از بقيه باشه

و امضا هم با همون تيتر معمولا زده ميشه

اگه چيز ديگه اي مد نظرت هست بگو

9. این کاربر از wordist بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه arman665's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    ویلا

پيش فرض

سلام و ممنون از توضیحاتتون.
    یه مشکلی با این شماره صفحه دارم.
    این کاری که شما یاد دادید برای اینه که صفحه اول رو از بقیه متمایز کنه چون 5 صفحه اول من فهرست است که نباید شماره بخوره با این کاری که شما گفتید میشه درستش کرد ولی از اون به بعد همه مثل فهرست میشن ، چون از جایی که متن شروع شده اگه Next Page بزنیم دوباره برای صفحه اول (یعنی قبل از فهرست) صفحه خالی ایجاد میکنه !

در ضمن برای تهیه فهرست به روشی که گفته بودید چون 5 صفحه فهرست می سازه متن رو از صفحه 6 میزنه.
    ممنون.
    Last edited by arman665; 28-07-2009 at 12:42.

اگه نباشه جاش خالی می مونه فاطمه وطن دوست's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

اصول خاصي بعيد ميدونم داشته باشه

شما بايد مطابق سربرگت حاشيه ها رو تنظيم كني و معمولا با فونت تيتر عناوين رو مينويسن و با فونت زر يا لوتوس يا نازنين هم متن رو مي نويسن

اول پاراگرافها هم بايد حدود يك سانت جلوتر از بقيه باشه

و امضا هم با همون تيتر معمولا زده ميشه

اگه چيز ديگه اي مد نظرت هست بگو
    کلیه نکات !

پروفشنال shvalaie's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوست عزيزم سلام،

سوال شما مبهم هستش.... چون اصول نامه نگاري در ورد، زرنگار، و يا هر نرم‌افزار حروفچيني ديگري ، يك چيزه و تغيير نميكنه...

يا شما ميخواين كار كردن با ورد رو يــــاد بگيرين كه باهاش نامه هم تايپ كنين كه فكر كنم اگر آزمون و خطا كار كنين بالاخره موفق ميشين....

و يا اينكه

ميخواين اصول و روش نامه نگاري رو ياد بگيرين....

اصول و روش نامه نگاري هم كه خب (البته اينجا جاش نيست ... ميدونم )

1. بالاي صفحه در وسط كاغذ، به نام خداست .... (البته اگر مايل باشين)، و همينطور تاريخ و شماره‌ي نامه اگه داشته باشه، سمت چپ كاغذ.
    2. هنگام تايپ يا نوشتن، از دو لبه‌ي راست و چپ كاغذ حدود 2 يا 3 سانت بايد فاصله باشه
    3. اول عنوان شخص يا شركتي رو كه براش نامه مينويسين ميزنين ...
    4. بعد خود نامه
    5. بعد هم امضا، ولي چپ‌چين باشد... يعني سمت چپ كاغذ باشد....
    6. امضا يادتون نره....

فكر نكنم چيز خاص ديگه‌اي باشه....

13. این کاربر از shvalaie بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 5 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 5 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •