تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 34 از 1044 اولاول ... 2430313233343536373844841345341034 ... آخرآخر
نمايش نتايج 331 به 340 از 10440

نام تاپيک: ▓ Microsoft Word سوالات، مشكلات و مباحث در اینجا ▓

عضو تیم زیرنویس فارسی p30time's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    يه جاي خوب

پيش فرض

سلام...
    آقا يكي دو تا سوال داشتم اگر جواب بديد ممنون مي شم:

1- چطور بايد اعداد به كار رفته در ورد 2003 ( در قسمت راديكال a ) رو فارسي تايپ كرد؟

2- چرا در ورد 2007 نميشه شماره صفحه گذاشت؟ ( اگر ميشه لطفا توضيح بديد!)

با تشكر از شما

اگه نباشه جاش خالی می مونه AdriftSlave's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    دولت :: >> تا شابدلضیم !

پيش فرض

جواد جون سلام
    اول از همه كلي ازت تشكر مي كنم
    -----------------------------------------------------

مشكل هنوز تو gmail وجود داره ولي افيس درست شده .

اگه ممكنه لينك dll جديد رو بذار .
    مرسي

آخر فروم باز javad2625's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

سلام...
    آقا يكي دو تا سوال داشتم اگر جواب بديد ممنون مي شم:

1- چطور بايد اعداد به كار رفته در ورد 2003 ( در قسمت راديكال a ) رو فارسي تايپ كرد؟

2- چرا در ورد 2007 نميشه شماره صفحه گذاشت؟ ( اگر ميشه لطفا توضيح بديد!)

با تشكر از شما
    1- همين الآن جناب شواليه توضيح دادند. (پست 435) اگه از فونت مناسب استفاده كنيد مشكل حله. در ضمن اگه فونت خوب هم نداشتيد ميتونيد قسمت Tools> Options> Complex Script> Numeral رو روي Arabic يا Hindi بگذاريد تا همه اعداد فارسي بشن اما اينطوري اعداد انگليسي هم فارسي ميشن.

راستي ببخشيد استاد شواليه امكان داره يكي از اين فونت ها (به خصوص BNazanin) رو آپ كنيد دان كنيم؟ آخه فونت هاي سري B كه من دارم درست كار نمي كنند.

2- گزينه Insert> Page Number رو بزنيد و فرمت دلخواه رو انتخاب كنيد تا شماره صفحه گذاشته بشه.

سلام دوستان
    من نميدونم چرا برنامه ي وردم اين شكلي فارسيشو مينويسه!

مثلا توي اين عكسي كه گرفتم، شماره ي 1 چون يه كلمه هست، سالمه
    ولي وقتي بخوام يه جمله بنويسم شماره ي 2 از آب در مياد

با نوشتن جملات اينگليسي مشكلي ندارم، فقط فارسيم اينطوريه.
    شما يا زبون فارسي ويندوزتون درست فعال نشده يا فونتهاتون مشكل داره. اگه زبون فارسي نصب باشه و فونت مناسب هم استفاده كنيد نبايد مشكلي باشه. راستي شما قبل از فارسي نوشتن، گزينه Ctrl+Shift سمت راست رو هم مي زنيد؟ اگه نزنيد ممكنه مشكل مربوط به همون باشه.

جواد جون سلام
    اول از همه كلي ازت تشكر مي كنم
    -----------------------------------------------------

مشكل هنوز تو gmail وجود داره ولي افيس درست شده .

اگه ممكنه لينك dll جديد رو بذار .
    مرسي
    سلام
    مال ويندوز خودم رو گذاشتم برات كه مشكلي نداره.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

(به پست 6 ضميمه شده)

اگه نباشه جاش خالی می مونه leira's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    esfahan

پيش فرض

دوست عزيز شما اگه البته وردتون 2003 باشه با انتخاب فونتهاي فارسي ميتونين فارسي بنويسين... حتي در فرمولها

فقط به شرطي دو شرط
    اول اينكه فونت فارسي داشته باشين مثل B nazanin و ...

دوم اينكه تنظيماتتون درست باشه...
    مثلا توي option و complex scripts
    numeral بايد system باشه.

نه نمیشه !

numeral من روی system است ولی باز هم فارسی نمی شه فونت فارسی هم دارم تمام عددها را فارسی می نویسه ولی فقط فرمولها را لاتین می کنه در صورتی که قبلا فارسی می نوشتم فقط یه اکانت جدید ایجاد کردم تا واسه کامپیوترم password بگذارم که نمی دونم چرا همه اینها به هم ریخت

حـــــرفـه ای mir@'s Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    اون سر دنیا

6

استاد جواد، فونت های فارسی B خودمو آپلود کردم.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تذکر: فکر می کنم اسم این دوست عزیزمون، خانم «ش. والائی» باشه، نه شوالیه!!

عضو تیم زیرنویس فارسی p30time's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    يه جاي خوب

پيش فرض

1- همين الآن جناب شواليه توضيح دادند. (پست 435) اگه از فونت مناسب استفاده كنيد مشكل حله. در ضمن اگه فونت خوب هم نداشتيد ميتونيد قسمت Tools> Options> Complex Script> Numeral رو روي Arabic يا Hindi بگذاريد تا همه اعداد فارسي بشن اما اينطوري اعداد انگليسي هم فارسي ميشن.

راستي ببخشيد استاد شواليه امكان داره يكي از اين فونت ها (به خصوص BNazanin) رو آپ كنيد دان كنيم؟ آخه فونت هاي سري B كه من دارم درست كار نمي كنند.

2- گزينه Insert> Page Number رو بزنيد و فرمت دلخواه رو انتخاب كنيد تا شماره صفحه گذاشته بشه.
    سلام عزيز....
    هيچكدام از دو مورد كار نكرد....
    مورد 2 رو مي دونم بايد از اينسرت و page number برم ولي وقتي روش كليك مي كنم فقط نوشته save selection as save number و قابل انتخاب شدن هم نيست .....
    در قسمت فرمت هم وقتي انتخاب مي كنم فرمت مناسب رو، باز هم صفحه رو شماره نمي زنه!
    در عين حال خيلي ممنون

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    Center Of Iran

پيش فرض

Shahvand جان..

ببينيد ويندوز من از اين دستكاري شده هاست، خودمم ميدونم به همين خاطره كه اين مشكل رو دارم
    XP Professional 2002 & SP 2
    Office 2003

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

shvalaie عزيز..

كلمه ي اول از جمله اي كه مينويسم به هم ميريزه و مياد آخر جمله، دقيقا شبيه همين كلمه ي "سوالات" كه به صورت "والات س" در اومده و با مستطيل صورتي مشخص كردم.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Javad2625 جان..

از راهنمايي شما ممنونم، فونتهاي فارسي من همه نصب هستن، و سالم كار ميكنن، من فقط توي ورد اين مشكل رو دارم و بقيه ي جاها مشكلي ندارم.

ميخوام اگه ميشه بدون نصب هيچ ويندوز جديد ديگه، اگه امكانش هست همين طوري درستش كنم.

آخر فروم باز javad2625's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

numeral من روی system است ولی باز هم فارسی نمی شه فونت فارسی هم دارم تمام عددها را فارسی می نویسه ولی فقط فرمولها را لاتین می کنه در صورتی که قبلا فارسی می نوشتم فقط یه اکانت جدید ایجاد کردم تا واسه کامپیوترم password بگذارم که نمی دونم چرا همه اینها به هم ریخت
    استاد جواد، فونت های فارسی B خودمو آپلود کردم.

فونت های فارسی B

تذکر: فکر می کنم اسم این دوست عزیزمون، خانم «ش. والائی» باشه، نه شوالیه!!
    امير جان دستت درد نكنه.
    اما همون طور كه جناب leira هم گفتند با اين فونت هاي b هم فرمول ها فارسي نميشن. من هم امتحان كردم نشد. numeral رو روي system هم گذاشتم نشد.
    در ضمن از خانم ش. والائي به دليل تلفظ اشتباه عذرخواهي مي كنم و در ضمن اگه كسي فونتي داره كه باهاش ميشه فرمول ها رو فارسي نوشت بدون اين كه بقيه اعداد انگليسي رو فارسي كنيم، خيلي ممنون ميشم آپلود كنه.

سلام عزيز....
    هيچكدام از دو مورد كار نكرد....
    مورد 2 رو مي دونم بايد از اينسرت و page number برم ولي وقتي روش كليك مي كنم فقط نوشته save selection as save number و قابل انتخاب شدن هم نيست .....
    در قسمت فرمت هم وقتي انتخاب مي كنم فرمت مناسب رو، باز هم صفحه رو شماره نمي زنه!
    در عين حال خيلي ممنون
    سلام
    در مورد اول حق با شماست. خودم هم كه امتحان كردم كار نكرد. ظاهراً چاره اي نيست جز اين كه Numeral رو روي Arabic يا Hindi بگذاريد. اينطوري حتماً همه اعداد فارسي ميشه حتي فرمول ها.

اما در مورد دوم مطمئنم كه كار مي كنه. چون خودم دارم استفاده مي كنم. شما وقتي روي Insert كليك مي كنيد منتظر ظاهر شدن يك منوي باز شونده نباشيد. بلكه گزينه Page Number رو در نوار ابزار در قسمت Header & Footer ببينيد. مثلاً از قسمت Page Number گزينه Buttom of Page> Brackets 2 رو انتخاب كنيد شماره صفحه پايين صفحه تون ظاهر ميشه. همين الآن دوباره تست كردم مشكلي نداشت.

ب
    بينيد ويندوز من از اين دستكاري شده هاست، خودمم ميدونم به همين خاطره كه اين مشكل رو دارم
    XP Professional 2002 & SP 2
    Office 2003
    Ctrl+Shift سمت راست رو امتحان كرديد؟ من نميدونم مشكل از كجاست ولي شايد با پاك كردن و نصب مجدد آفيس حل بشه.

حـــــرفـه ای mir@'s Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    اون سر دنیا

پيش فرض

در پاسخ به سوال چطور فرمول ها رو اعدادشو فارسی کنم این پاسخ داده شده و سائل (!) راضی شده است.

ب من متوجه شدم چي ميگي اين كاري كه ميگم اگه انجام بدي كلا توي ويندوز اعداد فارسي ميشه چه ساعت چه نام گذاري چه تايمر نصب و حتي فرمولا

control panel-->Regional and languge-->customise-->digit substitution-->national

اگه نباشه جاش خالی می مونه leira's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    esfahan

پيش فرض

جناب mir@ خیلی ممنون . موفق شدم با این راه فرمولها رو فارسی کنم .

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •