تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 14 از 1045 اولاول ... 410111213141516171824641145141014 ... آخرآخر
نمايش نتايج 131 به 140 از 10441

نام تاپيک: ▓ Microsoft Word سوالات، مشكلات و مباحث در اینجا ▓

پروفشنال shvalaie's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    والا سوال دومت گنگ بود ولی اگر درست فهمیده باشم منظورت این بود که صفحه ی اول ورد را چه طور شماره گذاری کنی که یک نباشه
    Insert/pagenamber/format/start as
    بعد صفحه ای که می خواهی
    سوال اولت هم فکر کنم از breakباید استفاده کنی

سلام

فكر كنم منظور دوست خوبم از break دستور shift+enter هستش.

اما ctrl+enter همان page break است.

تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

به نام خدا
    سلام
    درمورد فارسی نوشتن اعداد کسری راستش به نتیجه ای نرسیدم بعد از رفتن به قسمت مربوطه و رفتن به این مسیر style/defineو تبدیل فونت جلوی قسمت نامبر به فونت فارسی باز هم نمی توانم اعداد را فارسی بنویسم شما راه حلی دارید بفرمایید راستی در صورتی که شما با همین روش می توانید اعداد کسری را فارسی بنویسید نام فونت را بفرمائید
    سلام

ببخشيد دوست عزيز

يه راهنمايي ميكني؟

من هر كاري كه ميكنم نميتونم equation ورد رو پيدا كنم و توش تايپ كنم.

اول فكر ميكردم كه احتمالا موقع install كردن ورد فرمول نويسي رو اينستال نكردم اما يه فايل به دستم رسيد كه توش فرمول داشت و وقتي كه روي فرمول دبل كليك ميكردم وارد محيط فرمول نويسي ميشدم اما وقتي كه از طريق insert و بعد هم object وارد ميشم اصلا equation نمي بينم.

اگه نباشه جاش خالی می مونه baharan_2122's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

13

سلام دوست عزيز

فايل زير براي تايپ شعر هستش:

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سوال دومتون رو هم اصلا متوجه نشدم

آيا شما سعي ميكنيد كه در حالت landscape كار كنيد يعني عرض 30 سانتي كاغذ a4 را به دو قسمت تقسيم كرده‌ايد تا متن رو توي آن بنويسيد؟
    دوست خوبم از راهنمایی شما صمیمانه تشکر می کنم من با توجه به راهنمایی که کرده بودید توانستم شعرم را درست بنویسم اما هنوز مشکل اولم پا برجاست
    ببینید شما یه دفتر دارید درسته؟
    صفحه اول و صفحه آخر آن بهم وصل است و تشکیل یه کاغذ a4 رو می ده حالا وقتی یه دفتر داریم که 20 برگ است صفحه روی جلد و ÷شت جلد با هم یکی می شوند و صفحه 2 و یکی مانده به آخر هم یکی درسته !!!
    حالا شما چه طوری یه نشریه 20 صفحه ای رو تنظیم می کنید که صفحاتش درست باشه؟؟

تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    عرض ارادت خاص
    از شما متشکرم
    منتظر جواب شما هستم اونم از نوع بی صبرانه اش
    سلام

من برگشتم

راه حل خيلي ساده است.

در page setup رفته و حالت landscape رو انتخاب كنيد (البته فكر كنم كه قبلا اين كار رو كرديد)

سپس در همان صفحه همانجا در قسمت multiple pages پارامتر 2pages per sheet رو انتخاب كنيد.

در اين صورت شما نصف صفحه A4 رو به صورت يك صفحه ميبينيد و موقع پرينت خودبخود هر دو صفحه در يك صفحه پرينت گرفته ميشود.

خوشحال ميشم اگه بدونم فايده داشته يا نه و يا اگه سوال ديگه اي دارين جواب بدم

تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

سلام

من برگشتم

راه حل خيلي ساده است.

در page setup رفته و حالت landscape رو انتخاب كنيد (البته فكر كنم كه قبلا اين كار رو كرديد)

سپس در همان صفحه همانجا در قسمت multiple pages پارامتر 2pages per sheet رو انتخاب كنيد.

در اين صورت شما نصف صفحه A4 رو به صورت يك صفحه ميبينيد و موقع پرينت خودبخود هر دو صفحه در يك صفحه پرينت گرفته ميشود.

خوشحال ميشم اگه بدونم فايده داشته يا نه و يا اگه سوال ديگه اي دارين جواب بدم
    سلام
    و
    درودی دوباره
    ممنون از پاسخ خوب شما
    اگر درست متوجه شده باشم با این وضعیت هنگام چاپ برگه ها رو به صورت یک برگه چاپ خواهد نمود یعنی مثل دو
    برگ a5 درست می گم .و با این وضعیت شماره برگه ها آیا درست می شودیعنی آیا شماره اول صفحه و آخر صفحه که به صورت یک دفترچه در بیاوریم درست است ؟؟ من امتحان کردم شماره ها رو ÷شت سر هم می زنه یعنی صفحات که رو هم قرار بدی درست نمی شه ؟؟؟
    بازم درست نشد و نتونستم این هفته رو هم این نشریه 20 صفحه ای رو اعدادش به صورت دستی نوشتم .
    منتظر راهنمائیتان هستم.

تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

درود بر شما baharan_2122 عزيز

آهان. شماره صفحه.

تصور ميکنم که راه حلي نداشته باشه. مگر اينکه شما انتهاي هر صفحه section break بزنيد و براي هر صفحه جداگانه شماره صفحه بدهيد.

چون سيستم شماره صفحه گذاري سيستمي است که اعداد پشت سر هم زده ميشود نميتوان گفت که اول عدد 1 را بزن بعد 20، و بعد 2 و 19 و بعد 3 و 18 و بعد 4 و 17

درست متوجه شدم؟ آيا ترتيب همين است؟
    Last edited by shvalaie; 01-02-2007 at 10:25.

تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

درود بر شما baharan_2122 عزيز

آهان. شماره صفحه.

تصور ميکنم که راه حلي نداشته باشه. مگر اينکه شما انتهاي هر صفحه section break بزنيد و براي هر صفحه جداگانه شماره صفحه بدهيد.

چون سيستم شماره صفحه گذاري سيستمي است که اعداد پشت سر هم زده ميشود نميتوان گفت که اول عدد 1 را بزن بعد 20، و بعد 2 و 19 و بعد 3 و 18 و بعد 4 و 17

درست متوجه شدم؟ آيا ترتيب همين است؟
    سلامی دوباره
    بله دقیقا منظورم همین بود که گفتید ولی فکر کنم فقط راه حل همان یک موردی که گفتید باشد یعنی فقط از طریق break
    مجددا از شما سپاسگزاری می کنم.
    یا هووووووووو
    تا دیداری دوباره

داره خودمونی میشه 3tareh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    My Love Heart

پيش فرض

سوال- فونتي كه بوسيله آن «عليه السلام» و ... را مي توان در متن وارد نمود، Symbol است؟
    اگر بله، پس چرا براي من يك سري علامتهاي ديگر مي گذارد؟! (يادمه كه قبلا اون فونت رو به شكل ديگري داشتم كه اون قابليت رو داشت ولي الان فقط يكسري علائم يوناني و رياضي را دارد!)

ممنون مي شم راهنمايي كنيد و در صورت امكان اين فونت و فونتهاي به دردبخور ديگر را جهت دانلود بگذاريد.

تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سوال- فونتي كه بوسيله آن «عليه السلام» و ... را مي توان در متن وارد نمود، Symbol است؟
    اگر بله، پس چرا براي من يك سري علامتهاي ديگر مي گذارد؟! (يادمه كه قبلا اون فونت رو به شكل ديگري داشتم كه اون قابليت رو داشت ولي الان فقط يكسري علائم يوناني و رياضي را دارد!)

ممنون مي شم راهنمايي كنيد و در صورت امكان اين فونت و فونتهاي به دردبخور ديگر را جهت دانلود بگذاريد.
    درود بر شما

دوست عزيز سه تا فونت هست که برات لود کردم. ميتوني اونها رو توي دايرکتوري فونت ويندوز اينستال کني و از طريق symbol توي word استفاده کني.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حـــــرفـه ای shahedi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

سلام

ببخشيد دوست عزيز

يه راهنمايي ميكني؟

من هر كاري كه ميكنم نميتونم equation ورد رو پيدا كنم و توش تايپ كنم.

اول فكر ميكردم كه احتمالا موقع install كردن ورد فرمول نويسي رو اينستال نكردم اما يه فايل به دستم رسيد كه توش فرمول داشت و وقتي كه روي فرمول دبل كليك ميكردم وارد محيط فرمول نويسي ميشدم اما وقتي كه از طريق insert و بعد هم object وارد ميشم اصلا equation نمي بينم.
    سلام خواهش می کنم بله
    ابتدا در فضای خالی نوار ابزاره راست کلیک کن و custumizeرا انتخاب کن بعد وارد سربرگ دوم بشو یک رادیکال aبا همین نام می بینی آن را به قسمت دلخواه درگ کن

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •