تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 131 از 1045 اولاول ... 3181121127128129130131132133134135141181231631 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,301 به 1,310 از 10441

نام تاپيک: ▓ Microsoft Word سوالات، مشكلات و مباحث در اینجا ▓

حـــــرفـه ای wordist's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    ‡‡‡ Icy Heart ‡‡‡

پيش فرض

ممنون از راهنماییتون.اگه بصورت عمودی بخواهیم بنویسیم راهشو می فرمایین. در ضمن من متن چاپ شدشو با همین حاشیه های ورد بصورت افقی دیدم.
    سلام دوست عزيز

شما توي كاغذ A4 متن رو بنويس و در آخر در كادر پرينت از باكس Page per sheet گزينه 4 pages رو انتخاب كن و از باكس Scale to .... گزينه A4 را انتخاب كن و حالا مثلا مثلا 1 تا 4 را پرينت بگير

موفق باشي

حـــــرفـه ای shahedi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

دوست عزیز اگه یک صفحه رو که درست شده برای ما یه جایی آپلود کنی کمک بزرگی کردی.ممنون.
    دوست عزیز کارهایی که من گفتم را انجام دادی؟ورد چند کار می کنی؟ آز چه صفحه ای شکست و کادر بندی تفاوت کنه؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه علی علی علی's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض درخواست آموزش نوشتن شعر در ورد

-1چطوری میشه یه شعر رو در ورد(word ) نوشت به طوری که همه ته ستونها و سر ستونها مساوی باشند حتی در آخرین سطر.
    2- اگه از ستون بندی (columns )استفاده شه و بخواهیم که ادامه مطلب در همان صفحه یا صفحات بعد به صورت تک ستونی باشه(یعنی نوشتن به صورت عادی) بجز استفاده از ابزار text box چه راهی رو پیشنهاد میکنید.
    3-اگه بلدید که چطور میشه بطور مرتب به صورت 3 مصرعی شعر نوشت آموزش دهید دقیقا مثل زیر نه 3 ستونی مثلا:
    میازار موری که دانه کش است که جان دارد وجان شیرین خوش است
    د میازار موری که دانه کش است دیگه!
    که در اینجا هم سر ستون و ته ستون ها ی بعدی در یک راستا قرار بگیرند.
    4-نوشتن شعر درحالات مختلف دیگه رو نیز بیان کنید.
    لطفا تجربیات خود را در زمینه نوشتن شعردر ورد(نه شاعری!) در اینجا بیان کنید.

اگه نباشه جاش خالی می مونه علی علی علی's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض چگونه صفحه میانی در word "ورد" را پاک کنیم؟

سلام
    اگر بخواهید که یک یا 2 یا بیشتر از صفحات میانی یک متن در ورد"word"را پاک کنید به طوری که کلا آن صفحه یا صفحات از بین برود(نه اینکه سفید باقی بماند یا اینکه cut شود) چه راه کاری رو پیشنهاد میدهید.
    توضیح بیشتر:
    فرض کنید مطلبی دارید 10 صفحه ای حالا میخواهیم صفحات 3و 5و8 را حذف نماییم و در آخر 7 صفحه بماند به طوری که وقتی به صفحات شماره میدهیم شماره 1 2 3 4 5 6 7 را مشاهده کنیم.و صفحه اضافی دیگری نباشد.
    با تشکر.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

سلام به تمام بچهای گل
    مخصوصا اقا علی و ورد یست که لطفکردنبه سوال من جواب دادن فقط یه سوال دگه هم دارم
    اگه یه متن که در یک جدول نوشته شده رو بخوایم از بزرگی 48 بزرگتر باشه ولی به 72 که ماکسیمموم هست نرسه چه کار باید کرد چون بعد 48 عدد بعدی برای بزرگ کردن فونت 72 هست چه کار کنم که بشه بین 48 تا 72 رو گزاشت مثلا 66 یا کمی بالا یا پائین
    و یه سوال دیگه هم اینکه چطور می تونم تو یه کادر که جدول هست و من یک مطلب نوشتم و دقیقا وسط قرار نداره رو بیارم و در وسط بزارمش
    منظورم به چپ رو راست نیست پائین و بالاتر منظورمه مثلا یه عدد نوشتم در یک جدول و این عدد رفته به قسمت بالا نوشته شده و اگه بخوام بیرامش پائین تر کادر جدول بزرگتر میشه ولی به نظر نیاد وسط نیست
    چه کار کنم که کادر بزرگتر نشه ولی عدد یا نوشته یه کم بیاد پائین تر
    امیدوارم منظورم رو رسونده باشم
    باز هم تشکر از دوستان با معرفت

پروفشنال winter+girl's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

سلام مرسی از لطفتون
    من چند تا فنت ریختم الان مشکل کنترل پنلم حل شده اما میلم نه فکر هم نکنم دیگه فنتی باشه که استفاده نکرده باشم قبلا این مشکل رو داشتم که واسه خودش حل شد الان دوباره این اتفاق افتاد اونم باز برای خودش

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    شيراز

پيش فرض

سلام دوستان
    من دارم پروژه می نویسم فقط فوری باید تا امشب تمومش کنم فقط چند تا سوال:
    1-این عکس که لینکش در زیر هست رو ببینید ما الان روی حالت justify هست بعد بعضی خطوطش حالت اینجوری پیش میاد که کش میاد می تونید تو عکس ببینید حالا پروژه باید به صورت justify باشه ولی چرا اینجوری می شه؟؟؟لطفا کامل توضیح بدید که چه جوری از شر این خلاص بشم؟؟؟
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    2-من باید از صفحه ی چکیده شماره بزارم یعنی از صفحه ی چکیده شماره 1 و قبل از اون الف تا ... باشه ولی نمی دونم چرا یا عدد در میاد یا حروف من می خوام که اولش حروف باشه تا اون صفحه ی مورد نظر بعدش عدد باشه تا آخر لطفا بگید چه کارش کنم؟؟؟

با تشکر
    بای

اگه نباشه جاش خالی می مونه aliali58's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

اگه یه متن که در یک جدول نوشته شده رو بخوایم از بزرگی 48 بزرگتر باشه ولی به 72 که ماکسیمموم هست نرسه چه کار باید کرد چون بعد 48 عدد بعدی برای بزرگ کردن فونت 72 هست چه کار کنم که بشه بین 48 تا 72 رو گزاشت مثلا 66 یا کمی بالا یا پائین
    و یه سوال دیگه هم اینکه چطور می تونم تو یه کادر که جدول هست و من یک مطلب نوشتم و دقیقا وسط قرار نداره رو بیارم و در وسط بزارمش
    منظورم به چپ رو راست نیست پائین و بالاتر منظورمه مثلا یه عدد نوشتم در یک جدول و این عدد رفته به قسمت بالا نوشته شده و اگه بخوام بیرامش پائین تر کادر جدول بزرگتر میشه ولی به نظر نیاد وسط نیست
    چه کار کنم که کادر بزرگتر نشه ولی عدد یا نوشته یه کم بیاد پائین تر
    امیدوارم منظورم رو رسونده باشم
    باز هم تشکر از دوستان با معرفت
    شما هر اندازه فونتي غير از اندازه‌هاي پيش فرض بخواهيد استفاده كنيد با كليك روي اندازه فونت (مثلا اندازه فونت شما 14 است روي عدد 14 كليد كنيد) فونت مورد نظر خودتون رو تايپ كنيد و سپس كليد اينتر را بزنيد

براي سؤالتون در مورد جدول هم چندين راه وجود داره شما فعلاً اين راه رو برين البته اين در صورتي جواب ميده كه فاصله سطرتون single باشه
    جدول رو انتخاب كنيد كليد سمت راست موس رو فشار بدهيد و گزينه Table Properties را انتخاب كنيد از زبانه cell گزينه center را انتخاب كنيد.
    در صورتي كه جواب مشكل حل نشد اطلاع بدين كه راه حل هاي ديگه‌اي بهتون پيشنهاد بشه
    Last edited by aliali58; 26-12-2007 at 21:55.

تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

سلام دوستان
    من دارم پروژه می نویسم فقط فوری باید تا امشب تمومش کنم فقط چند تا سوال:
    1-این عکس که لینکش در زیر هست رو ببینید ما الان روی حالت justify هست بعد بعضی خطوطش حالت اینجوری پیش میاد که کش میاد می تونید تو عکس ببینید حالا پروژه باید به صورت justify باشه ولی چرا اینجوری می شه؟؟؟لطفا کامل توضیح بدید که چه جوری از شر این خلاص بشم؟؟؟
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    2-من باید از صفحه ی چکیده شماره بزارم یعنی از صفحه ی چکیده شماره 1 و قبل از اون الف تا ... باشه ولی نمی دونم چرا یا عدد در میاد یا حروف من می خوام که اولش حروف باشه تا اون صفحه ی مورد نظر بعدش عدد باشه تا آخر لطفا بگید چه کارش کنم؟؟؟

با تشکر
    بای
    دوست عزيز در مورد عكس روي سطري كه كشيده شده با موس كليد كنيد سپس كليد End را بزنيد و بعد كليد delete مواظب باشيد كه بعد از زدن كليد ديلت حروف به هم نچسبند.

و اما صفحه چكيده و قبل از آن
    فعلا چون عجله داريد براي اينكه كارتون راه بيافته به نظر من ساده ترين روش اينه كه از فايلتون دو تا saveas بگيريد يعني در واقع سه نسخه از فايل داشته باشيد

كارهاي زير را انجام بدهيد
    نسخه اول را به عنوان فايل اصلي نگه داريد و دست بهش نزنيد كه اگر در حين كار مشكلي براتون پيش اومد نسخه اصلي بدون مشكل باقي بمونه
    نسخه دوم: از صفحه چكيده تا آخر رو حذف كنيد و شماره صفحات رو با حروف بزنيد
    نسخه سوم: صفحات ماقبل چكيده را حذف كنيد و شماره صفحات رو به صورت عددي بزنيد.
    حالا سر فرصت يا من يا دوستان ديگه روش اصلي اين كار رو براتون توضيح ميديم.
    Last edited by aliali58; 27-12-2007 at 00:28.

تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

سلام مرسی از لطفتون
    من چند تا فنت ریختم الان مشکل کنترل پنلم حل شده اما میلم نه فکر هم نکنم دیگه فنتی باشه که استفاده نکرده باشم قبلا این مشکل رو داشتم که واسه خودش حل شد الان دوباره این اتفاق افتاد اونم باز برای خودش
    مسير زير را از منوي view دنبال كنيد باز هم اگر مشكلتون حل نشد همراه با يك عكس از پنجره ايميلتون (البته بيشتر قسمت بالاي پنجره و گزينه ها مد نظر من هست كه اگر عكستون كامل باشه بهتره) رو بذارين تا راهنماييتون كنيم

view/Encoding/Arabic windows يا (view/Encoding/Unicode (UTF-8

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •