تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 13 از 1044 اولاول ... 39101112131415161723631135131013 ... آخرآخر
نمايش نتايج 121 به 130 از 10440

نام تاپيک: ▓ Microsoft Word سوالات، مشكلات و مباحث در اینجا ▓

حـــــرفـه ای shahedi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

سلام
    چطور شماره گذاری صفحات را فارسی کنم در پنجره مربوطه در قسمت فرمت چیزی نبود

پروفشنال shvalaie's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    چطور شماره گذاری صفحات را فارسی کنم در پنجره مربوطه در قسمت فرمت چیزی نبود
    سلام

معمولا توي header and footer قبل از اينکه از طريق ايکون insert page number شماره صفحه رو بذاريم
    بهتر اين است که اول right to left رو بزنيم (يعني فرمت پاراگراف يا اين خط رو فارسي کنيم) و بعد وقتي که insert page number رو بزنيم خود به خود شماره صفحه فارسي ميافته (حداقل که توي کامپيوتر من اينطوريه)

اما اگه از طريق page number از توي منوي insert شماره صفحه رو گذاشتي فقط کافيه که توي مربع شماره صفحه بري و اونو right to left کني.

آخر فروم باز sanam.b's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    ماه

پيش فرض اشکال دیگر در word

در بعضی از نوشته هایی که قبلا نوشته شده است "ی" متصل در کلمه جدا نوشته شده است مثل "ای ران" این مشکل را چه کنم؟

پروفشنال venlo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

در بعضی از نوشته هایی که قبلا نوشته شده است "ی" متصل در کلمه جدا نوشته شده است مثل "ای ران" این مشکل را چه کنم؟
    دوست عزیز کاش لا اقل صفحه قبل رو یه نگاه می کردی ....

سلام.
    2 راه حل وجود دارد. اول اينکه هنگام تايپ به جاي حرف ي بايد شيفت رو با (اگه درست يادم باشه) ايکس بگيري. امتحان کني پيدا ميکني.
    اما خب براي من که اين راه خيلي سخت بود

راه حل دوم اينه که به جاي هما . لوتوس. نازنين و ... از b homa و b nazanin و b lotus و ... استفاده کني. البته يه سري نوع قلم ديگه هم هست که به جاي b عدد 2 نوشته . اونها هم درستن فرقي نميکنن. براتون آپلود ميکنم.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اين فونتها رو بايد داخل دايرکتوري فونتها اينستال کنين. براي کساني که احتمالا نميدونن توضيح ميدم:

control panel و بعد fonts و بعد file و install new fonts و بعد انتخاب درايو و دايرکتوري و فونت و ok و تمامه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

با عرض سلام
    من جديدا برايم مشگلي پيش آمده كه هر كاري كردهام نتوانستم آن را حل كنم از دوستان خواهش مي كنم مرا راهنمائي كنند
    در هنگام تايپ برنامه wordتمام فاصله ها و علامات نگارشي را در متن نمايش داده واز زيبائي كار كاسته است ومن نمي توانم آن را به حالت اول برگردانم

تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

به نام خدا
    سلام
    درمورد فارسی نوشتن اعداد کسری راستش به نتیجه ای نرسیدم بعد از رفتن به قسمت مربوطه و رفتن به این مسیر style/defineو تبدیل فونت جلوی قسمت نامبر به فونت فارسی باز هم نمی توانم اعداد را فارسی بنویسم شما راه حلی دارید بفرمایید راستی در صورتی که شما با همین روش می توانید اعداد کسری را فارسی بنویسید نام فونت را بفرمائید

اگه نباشه جاش خالی می مونه baharan_2122's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

سلام دوستان
    من به تازگی عضو این سایت شده ام
    یه مشکل نه ببخشید دوتا مشکل در مورد ورد داشتم ببینم کی می تونه به من کمک کنه !!!!!!!!
    1- من نمی تونم در نوشتن شعر در برنامه ورد مصراع هاش به یه اندازه در بیارم .
    2- هروقت یه متن طولانی به صورت کتاب می نویسم (به صورت برگ a4) که به دو قسمت تقسیم از روی عرض شده تنظیمات صفحه بهم می خوره یعنی صفحه هر چقدر بیشتر بشه شماره صفحه ها تنظیمش سختتر . چکار باید کرد؟؟؟؟؟مثال :وقتی یه کاغذ آچار رو می نویسم خب حالا صفحه ی اول اون که صفحه ی یک کتابه و صفحه ی 2 اون هم می افته اخرین صفحه کتاب (امیدوارم توضیحاتم کامل بوده باشه و متوجه شده باشید ).

تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

سلام
    والا سوال دومت گنگ بود ولی اگر درست فهمیده باشم منظورت این بود که صفحه ی اول ورد را چه طور شماره گذاری کنی که یک نباشه
    Insert/pagenamber/format/start as
    بعد صفحه ای که می خواهی
    سوال اولت هم فکر کنم از breakباید استفاده کنی

تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

با عرض سلام
    من جديدا برايم مشگلي پيش آمده كه هر كاري كردهام نتوانستم آن را حل كنم از دوستان خواهش مي كنم مرا راهنمائي كنند
    در هنگام تايپ برنامه wordتمام فاصله ها و علامات نگارشي را در متن نمايش داده واز زيبائي كار كاسته است ومن نمي توانم آن را به حالت اول برگردانم
    سلام

اگه متوجه منظورتون شده باشم توي همين تاپيك پست شماره 105 :

تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام دوستان
    من به تازگی عضو این سایت شده ام
    یه مشکل نه ببخشید دوتا مشکل در مورد ورد داشتم ببینم کی می تونه به من کمک کنه !!!!!!!!
    1- من نمی تونم در نوشتن شعر در برنامه ورد مصراع هاش به یه اندازه در بیارم .
    2- هروقت یه متن طولانی به صورت کتاب می نویسم (به صورت برگ a4) که به دو قسمت تقسیم از روی عرض شده تنظیمات صفحه بهم می خوره یعنی صفحه هر چقدر بیشتر بشه شماره صفحه ها تنظیمش سختتر . چکار باید کرد؟؟؟؟؟مثال :وقتی یه کاغذ آچار رو می نویسم خب حالا صفحه ی اول اون که صفحه ی یک کتابه و صفحه ی 2 اون هم می افته اخرین صفحه کتاب (امیدوارم توضیحاتم کامل بوده باشه و متوجه شده باشید ).
    سلام دوست عزيز

فايل زير براي تايپ شعر هستش:

سوال دومتون رو هم اصلا متوجه نشدم

آيا شما سعي ميكنيد كه در حالت landscape كار كنيد يعني عرض 30 سانتي كاغذ a4 را به دو قسمت تقسيم كرده‌ايد تا متن رو توي آن بنويسيد؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 3 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •