تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 12 از 1044 اولاول ... 2891011121314151622621125121012 ... آخرآخر
نمايش نتايج 111 به 120 از 10440

نام تاپيک: ▓ Microsoft Word سوالات، مشكلات و مباحث در اینجا ▓

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

سلام
    ميدونم من خودم هم اين مشکل رو داشتم و دارم. و تا حالا هر كار كردم نتونستم اين مشكل رو حل كنم.

ظاهرا فقط توي ويندوز 98 با فارسي سازه كه درست عمل ميكنه وگرنه توي ايكس پي .....

تنها راه حلي كه به نظرم ميرسه اينه كه به جاي اينكه خودكار عدد بندازه توي symbol بهش عدد فارسي بدين.

ميدونم، ميدونم که
    اين راه خيلي سخته و اگه يه زيرنويس رو حذف کنين مجبورين که يکي يکي بقيه رو هم عوض کنين.

شرمنده
    با عملیات زیر این مشکل حل می شود.قدمهای زیر را بردارید و در مرحله آخر context را به hindi تغییر دهید:
    tools-options-numeral-hindi

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

لینک زیر را در ورد بروید و context را به hindi تغییر دهید.

tools-options-complex scripts-numeral-hindi
    سوال:وقتی می خواهم از فلش استفاده کنم با پیغام "the disk in the drive is not formatted " مواجه می شوم. اطلاعات را با استفاده از چند نرم افزار recovery بازیابی کردم ولی اطلاعات را به صورت پراکنده و نامنظم و بدون اسم بازیابی کرد و در ضمن خبری هم از فولدرها نبود. حال به من بگوویید چه کنم؟ به شدت به اطلاعات روی فلش آنهم به صورت save شده قبل از خرابی احتیاج دارم

پروفشنال shvalaie's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

با عملیات زیر این مشکل حل می شود.قدمهای زیر را بردارید و در مرحله آخر context را به hindi تغییر دهید:
    tools-options-numeral-hindi
    سلام دوست عزيز

اين چندمين بار است که دوستان عزيز من را شرمنده ميکنن و جواب سوالم رو ميدن به همين دليل فکر کنم که بهتر باشه سوالم رو جور ديگه اي مطرح کنم.

خب من يه فايل دارم که توش هم عدد فارسي دارم و هم عدد انگليسي مثل زير:

آقاي .... در سال 1345 اين کتاب را چاپ کرد براي اطلاعات بيشتر رجوع شود به: dkkdkd 1999

در ضمن توي اين فايل يه زيرنويس دارم که اينه:

1. من درباره اين موضوع قبلا توضيح داده‌ام.

ملاحظه ميکنيد که اين زيرنويس کاملا فارسي است بنابراين عددش هم بايد فارسي باشد.

و يه زيرنويس ديگه دارم که اينطوريه:

s1. I told You

يعني اين زيرنويس کاملا انگليسي است و عدد کنار اون هم بايد انگليسي باشه و نه فارسي.
    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------
    خب شما يه روش به من پيشنهاد کنين که اعداد فارسي به صورت فارسي و

اعداد انگليسي به صورت انگليسي نمايش داده بشن و ضمنا

اعداد زيرنويسها هم به همين صورت باشه. زيرنويس فارسي با عدد فارسي و زيرنويس انگليسي با عدد انگليسي

با روش پيشنهادي شما دوستان عزيز تمامي اعداد فارسي ميشن. خواهش ميکنم خودتون امتحان کنين.

تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سوال:وقتی می خواهم از فلش استفاده کنم با پیغام "the disk in the drive is not formatted " مواجه می شوم. اطلاعات را با استفاده از چند نرم افزار recovery بازیابی کردم ولی اطلاعات را به صورت پراکنده و نامنظم و بدون اسم بازیابی کرد و در ضمن خبری هم از فولدرها نبود. حال به من بگوویید چه کنم؟ به شدت به اطلاعات روی فلش آنهم به صورت save شده قبل از خرابی احتیاج دارم
    تصور ميکنم که بايد يه تاپيک مخصوص براي سوالتون بزنين. در اين تاپيک مشکلات مربوط به word مطرح ميشود.

پروفشنال venlo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام به همگی ...
    من وقتی می خوام تایپ کنم ( البته با یه سری فونت مثل هما - لوتوس - زر ) حرف "ی " وسط رو به صورت " ی " پایانی می زنه !! من فونتش رو اینستال کردم ولی نمی دونم ایراد از چیه .
    حتما هم باید با این فونت ها تایپ کنم ... کمک کنید ! به شکل نگاه کنید :

در ضمن یه فایل دارم با همین فونت ها ولی اون تو درست نوشته شده ولی وقتی " ی " وسطش رو پاک می کنم که خودم تایپ کنم باز به صورت " ی " پایانی نشون می ده ...
    لطفا کمکم کنین . خیلی مهمه .
    Last edited by venlo; 20-01-2007 at 22:35.

تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوست عزيز velno

سلام.
    2 راه حل وجود دارد. اول اينکه هنگام تايپ به جاي حرف ي بايد شيفت رو با (اگه درست يادم باشه) ايکس بگيري. امتحان کني پيدا ميکني.
    اما خب براي من که اين راه خيلي سخت بود

راه حل دوم اينه که به جاي هما . لوتوس. نازنين و ... از b homa و b nazanin و b lotus و ... استفاده کني. البته يه سري نوع قلم ديگه هم هست که به جاي b عدد 2 نوشته . اونها هم درستن فرقي نميکنن. براتون آپلود ميکنم.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اين فونتها رو بايد داخل دايرکتوري فونتها اينستال کنين. براي کساني که احتمالا نميدونن توضيح ميدم:

control panel و بعد fonts و بعد file و install new fonts و بعد انتخاب درايو و دايرکتوري و فونت و ok و تمامه

7. این کاربر از shvalaie بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

shvalaie عزیز

ممنون . مشکلم با همون راه حل اول حل شد . چون همون فونت خودم رو می خواستم ... الان دیگه فقط باید " ی " رو طبق گفته شما بنویسم ...
    ممنون. خیلی کمک کردی. فونت ها رو م دانلود کردم
    خواهش ميکنم دوست عزيز

اما اين قلمها تفاوت آشکاري با هم ندارن ميتوني از هر دوتا استفاده کني.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

در مورد اعراب بايد، گرچه بستگي به ويندوز و نسخه ورد و حتي فارسي‌سازتان دارد، ولي در كل بايد بتوانيد از تركيب كليد shift با كليدهاي q, w, r, a, s, d, f استفاده كنيد.

در ثاني اگر از Insert / Symbol استفاده و فونت آن را روي يك فونت فارسي (مثلا لوتوس) بگذاريد، مي‌توانيد با حركت به سمت پايين صفحه اعراب مورد نظر را پيدا كنيد.

اميدوارم به درد خورده باشد.

اگه نباشه جاش خالی می مونه arash_vbasic's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    Iran-Ahar

پيش فرض

با سلام
    چطور میتونم تو ورد یک کلمه ای که زیاد به کار میبرم رو به دیکشنری ورد Add کنم تا دفعه ی بعد با نوشتن چند کلمه ی اول کامشو بنویسه ؟
    ممنون
    (آرش)

تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

با سلام
    چطور میتونم تو ورد یک کلمه ای که زیاد به کار میبرم رو به دیکشنری ورد Add کنم تا دفعه ی بعد با نوشتن چند کلمه ی اول کامشو بنویسه ؟
    ممنون
    (آرش)
    درود بر شما
    ببخشيد که کمي دير شد اما ...

به ترتيب وارد منوهاي زير شويد:

insert>auto text>auto text>auto text

و بعد تيک کنار پارامتر show autocompelet رو بزنيد و بعد در باکس خالي که زير کلمات enter autotext وجود دارد کلمه اي را که ميخواهيد اضافه کنيد و سپس آن را add کنيد.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •