تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 105 از 1044 اولاول ... 55595101102103104105106107108109115155205605 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,041 به 1,050 از 10440

نام تاپيک: ▓ Microsoft Word سوالات، مشكلات و مباحث در اینجا ▓

پروفشنال ژولی لسکو's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    <<?؟>>

پيش فرض

سلام به همگی
    میخاستم ببینم راهی هست که همزمان ورد 2003 و ورد 2007 رو نصب کرد؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه GnuHDL's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

دوستان چند تا مشکل دارم (نسخه ۲۰۰۳)

چه جوری میتونم یه متن دو ستونی با چند سطر یه ستونی توی یه صفحه بنویسم که وقتی واسه اون متن یه ستونی پانویس میزرام از هر دو ستون کم نکنه مثلا یکی از ستونها رو (ستون چپ رو) بالا بیاره......

توی این مایه ها ولی مشکل اینه که پنچ تا فوت نوت میزارم از هر دو ستون کم میکنه طوری که خیلی ضایع میشه........

۲) این مشکل توی نسخه 2007 هش هم هست.
    من با آفیس لینوکس همون فایل رو باز کردم مشکلی نداشت فقط با فونت فارسیش مشکلی داشتم واسه این میگم شاید توی نسخه ۲۰۰۷ این مشکل نباشه (البته اگه ۱ مشکلش رفع نشه)

اگه نباشه جاش خالی می مونه aliali58's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

سلام به همگی
    میخاستم ببینم راهی هست که همزمان ورد 2003 و ورد 2007 رو نصب کرد؟
    نصب كن مشكلي نداره فقط موقعي كه مثلا از ورد 2007 استفاده كردي حالا ميخواي از 2003 استفاده كني يه مقدار زمان ميگره تا اون باز بشه

اگه نباشه جاش خالی می مونه Contractor's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    Pasargad

پيش فرض

سلام به اساتيد ورد يك سؤالي داشتم و اون اينكه چطوري از توي تنظيمات ورد،نوع فونتهاي استفاده شده در سند رو هم با خود سند ذخيره كنم تا وقتي سند ورد رو توي يك سيستم ديگه كه اون فونتها رو نداشت باز كردم فونتها و سند مشكل نمايش پيدا نكنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

پروفشنال ژولی لسکو's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    <<?؟>>

پيش فرض تشکر

نصب كن مشكلي نداره فقط موقعي كه مثلا از ورد 2007 استفاده كردي حالا ميخواي از 2003 استفاده كني يه مقدار زمان ميگره تا اون باز بشه
    تشکر موقع نصب گزینه Keep pre.... رو فعال کردم حالا دوتاش نصب هست

حـــــرفـه ای wordist's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    ‡‡‡ Icy Heart ‡‡‡

پيش فرض

با سلام
    دوست عزيز wordist من زياد توي اين انجمن سر ميزنم كه اگه بتونم كمكي به بچه ها بكنم ولي اكثر اوقات ميبينم كه شما زحمت اين كار رو ميكشين يا اينكه اگر سوالات طوري باشه كه ديگران بتونن پاسخ بدن چون وقتم كمه ميذارم به عهده ديگران در كل ميخواستم به خاطر زحمتي كه براي دوستان ميشكي ازت تشكر كنم يه گلايه هم ازتون دارم كه بايد خصوصي بهتون بگم.
    سلام دوست من

اين نظر لطف شماست اگه من الان دارم توي اين انجمن فعاليت مي‌كنم علتش همين كمك به دوستان و زكات علم است كه خودت به اون كاملا واقفي

در مورد گلايه هم من كاملا آماده‌ام تا گلايه شما رو بشنوم اونم بصورت خصوصي

موفق باشي

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    ‡‡‡ Icy Heart ‡‡‡

پيش فرض

سلام،
    من می خوام یه پروژه رو روی ورق A2 پیاده کنم ، ولی Word (مال من 2003 هستش) برگه A2 نداره و فکر هم نمی کنم 2007 اش هم داشته باشه. حالا یا باید اندازه ورق A2 رو توی ورد وارد کنم یا از یه برنامه دیگه ای استفاده کنم.
    لطفا یه راهنمایی کنید و یا اگه برنامه ای میشناسید که بدرد کارم بخور پیشنهاد بدید ممنون میشم.

ممنون
    سلام دوست عزيز

راستش بصورت پيش‌فرض اندازه كاغذ A2 وجود نداره ولي شما ميتوني اندازه عرض (width) و ارتفاع (Height) رو بصورت دستي خودت در كادرهاي مخصوصش وارد كني

البته براي كار كردن در صفحات با سايز بزرگتر از A3 ميشه از نرم‌افزار Publisher هم استفاده كرد و نرم‌افزارهاي مخصوص صفحه‌بندي روزنامه‌ها نيز اينكار را براحتي انجام مي‌دهند كه اسم نرم‌افزار مورد اخير رو الان توي ذهنم نيست

موفق باشي

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    ‡‡‡ Icy Heart ‡‡‡

پيش فرض

امكان اضافه كردن طول خط جدا كننده پاورقي توي word هاي قبل از 2007 وجود دارد اما 2007 رو تا حالا امتحان نكردم منتظر باش دوستان جوابتون رو بدن ولي اگه مشكلتون حل نشد فايلتون رو بفرستين من براتون درستش كنم.
    بازم سلام

خوب دوست من شما اگه راهي بلدي بگو تا همه بدونن

البته ميشه اين خط رو بصورتي كه تمام عرض صفحه رو پر كنه تنظيم كرد ، ولي به اندازه دلخواه رو من هنوز براش تلاش نكردم تا راه حلي پيدا كنم

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    ‡‡‡ Icy Heart ‡‡‡

پيش فرض

نه عزیز من اگه ببینی قبلا هم گفتم pdfشما دچار سوء تفاهم شدی بعد گفتی من حتی pdf را سرچ می کنم و فلان و فلان من هم برای اثبات این موضوع این عکس را گذاشتم این بحث را در همین جا تموم می کنم مگه شما پیشو بگیری راستی سرچی ازه مین واژه ی Pdf که گفتی به راحتی سرچ می کنی بریم توی پیام خصوصی بفرست راستی واقعا کاربر فعال این تایپیک در حال حاضر شما هستید از فعالیت و وقتی که به خاطر این تایپیک می گذارید سپاس گذاری می کنم.موفق باشی عزیزم
    ویرایش
    اینم از واژه ی ورد فارسی دیگه نمی دونم منظورتون چیه.. اگه جواب ندید دیگه مشخصه که...
    آقاي شاهدي عزيز

من مي گم بحث ما در انجمن مشكلات ورد هست و طرف سوال كرده كه توي ورد ، من نمي تونم سه حرفي جستجو كنم اون موقع شما مي گي بله و زير سه حرف رو در جستجوي موضوعات در انجمن مثال مي زني

اخه اون سوال در مورد ورد هست نه در مورد سرچ در موضوعات و مطالب انجمن كه شما مثال همراه با عكس براش ميذاري

من هم گفتم توي ورد ميشه ، ولي نگفتم توي انجمن ميشه يا نه

در مورد فعاليت در اين تاپيك هم بصورت فعال و نظر شما در اين مورد از شما ممنونم

موفق باشي

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    ‡‡‡ Icy Heart ‡‡‡

پيش فرض

اولا خیلی ممنون از جناب wordist و aliali58

راستش مشکل اینجاست که خط جداکننده رو سمت چپ میکشه ولی نوشته ها رو میشه سمت راست نوشت !در واقع اگر ممکنه من رو راهنمایی کنید که چی کار کنم که خط هم به سمت راست بیاد. و میشه کاری کرد حداقل خط رو کامل بکشه نه نیمه؟

باز هم ممنون.
    سلام دوست عزيز

شما براي اينكه خط جداكننده پاورقي رو در ورد 2007 سمت راست تنظيم كني مراحل زير رو طي كن

زدن دكمه outline از ريبون view ، سپس دابل كليك روي عدد يكي از پاورقي‌ها در متن صفحه ، پس از ظاهر شدن متن پاورقي‌ها در پايين صفحه از باكس موجود در همان قسمت گزينه footnote separator رو انتخاب كن و بعد از اينكه خط پاورقي رو سمت چپ نشون داد روش كليك كرده و كنترل و شيفت سمت راست رو براي Right to left كردن اون بزن

اما اگه مي خواي خط ، كامل صفحه رو پر كنه از همون جايي كه footnote separator رو انتخاب كردي گزينه سومش رو انتخاب كن كه الان چون ورد 2007 دم دست نيست عنوانش يادم نيست . اون موقع خط كامل ميشه

موفق باشي

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •