تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1044 از 1044 اولاول ... 44544944994103410401041104210431044
نمايش نتايج 10,431 به 10,440 از 10440

نام تاپيک: ▓ Microsoft Word سوالات، مشكلات و مباحث در اینجا ▓

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

درود.
    چطور میشه یک جمله فارسی را در ورد 2007برعکس کرد؟ درست مثل اینکه در آئینه دیده میشه.

اگه نباشه جاش خالی می مونه spartaqus's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

سلام
    همان طور که می‌دونید در ورد یک قسمتی به نام هدر است.
    که میشه نوشته‌ای و یا شمارش صفحه را در آن نشان داد.
    مشکلی که است. اگر در هدر متنی بنویسید اون نوشته در تمام صفحات تکرار میشه.
    من میخوام هر صفحه قسمت هدر یک تیتری باشه در اصل و در همه صفحات متفاوت باشه
    راه حلی دارید؟
    سپاس

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

سلام
    همان طور که می‌دونید در ورد یک قسمتی به نام هدر است.
    که میشه نوشته‌ای و یا شمارش صفحه را در آن نشان داد.
    مشکلی که است. اگر در هدر متنی بنویسید اون نوشته در تمام صفحات تکرار میشه.
    من میخوام هر صفحه قسمت هدر یک تیتری باشه در اصل و در همه صفحات متفاوت باشه
    راه حلی دارید؟
    سپاس
    سوالتون مبهمه
    ببینید
    اگه میخواهید صفحات زوج وفرد فرق داشته باشه، یک گزینه هست برای تفاوت صفحات زوج و فرد و حتی صفحه اول
    اگر میخواهید هر فصل با فصل دیگه متفاوت باشه، باید سکشن بندی کنید.
    یعنی هر تعداد صفحاتی که میخواهید هدرش متفاوت باشه، یک سکشن جدید باید داشته باشه
    این صفحه شاید بتونه به سوالات شما پاسخ بده
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2005

پيش فرض

درباره تنظيمات grid براي اون دوستاني که وارد نيستن توضيح ميدم:

وقتي که ميخوايم شکلي رو جابجا کنيم و يا وقتي که از tab استفاده کرديم و ميخوايم يه علامت tab رو کمي جابجا کنيم خواهيم ديد که اين کار رو نميشود دقيق انجام داد. و شکل يا tab گاهي اوقات تا 25/0 جابجا ميشن در حالي که ما ميخوايم فقط 05/0 سانت جابجا شن. براي رفع اين مشکل بايد از toolbar ها drawing رو بيارين و روي draw کليک کنين و بعد روي grid حالا يه جدول براتون باز ميشه. snap ها رو تيک بزنين و grid origin رو هم همين طور و بعد grid setting رو هم تنظيم کنين . هر دو عدد افقي و عمودي رو به 01/0 تغيير بدين.

اگه دکمه OK رو بزنين همه چي تا وقتي که word رو ببندين درسته. بنابراين دفعه بعد مجبورين دوباره اين تنظيمات رو انجام بدين. به همين دليل به جاي OK روي دکمه default کليک کنين و پيغام بعدش رو هم OK بزنين.
    سلام
    ببخشید میشه بگید این قسمت Grid origin چیه و به چه درد میخوره؟
    هر چی باهاش ور میرم نتیجه‌ای نمی‌گیرم

داره خودمونی میشه abo1524's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    خانه به دوش هستم

پيش فرض

درود بر همه دوستان
    من یه مشکل با پرینت نامه دارم
    یک نامه اداری دارم که دارای 13 تا رونوشت به جاهای مختلف می باشد،اوایل برای پرینت این نامه من 13 تا پرینت از نامه می گرفتم و دبیرخانه اداره با توجه به رونوشت ها هر کدام از پرینت نامه ها را به صاحب عنوان نامه و رونوشت ها می فرستاد ولی یه مدیر جدید اومد و گفت که اینکه همه رونوشت ها در یک نامه باشد اشتباه است و باید برای هر رونوشت یک نامه بزنید که متاسفانه کار من رو سخت کرد و الان باید 13 تا نامه جداگانه بزنم که هر کدام به یک رونوشت هم ارسال بشه و این خیلی وقت گیره
    حالا من می خوام بدونم که آیا روش و یا ترفندی و جود داره که اون نامه ای که حاوی 13 رونوشت است رو هنگام پرینت 12 رونوشت مخفی بشه و نامه برای یک رونوشت پرینت گرفته بشه و همین طور به ترتیب رو نوشت اول و سوم تا سیزدهم مخفی بشه و فقط رونوشت دوم پرینت گرفته بشه و الی آخر

پیشا پیش ممنون بابت لطف شما دوستان با بت جواب

نمونه نامه

به : مدیرکل محترم
    موضوع : آقای.........

سلام عليكم؛
    احتراماً، بازگشت به نامه شماره 1000 مورخ 26/10/1400 درخصوص آقای 0000، از کارکنان قراردادی شاغل در آن اداره کل ، به آگاهی می¬رساند:
    موضوع غیبت نامبرده در جلسه مورخ 4/12/1400 مطرح و منتج به صدور رأی به شماره 2587452 به شرح ذیل گردید:

مدیرکل

رونوشت:
    - ریاست محترم ...... برای استحضار.
    -معاون محترم .......... برای استحضار.
    -مدیرعامل محترم .......
    - نماینده محترم ......... برای آگاهی.
    - مدیرکل محترم ......... برای آگاهی.
    - مديركل محترم .........برای آگاهی.
    - دبیرخانه ........ برای اطلاع.
    - اداره کارکنان ......... برای اطلاع.
    - اداره امور مرخصی ها برای اطلاع و اقدام لازم.
    - اداره آمار و اطلاعات کارکنان برای اطلاع.
    - آقای ........... برای اطلاع .مریخ جهت اطلاع.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2021

پيش فرض

دوستان سلام
    میخوام یه تمپلت رو به فایل ورد اضافه کنم
    (فایل من الان آمادست شامل 70 صفحه شعر)
    صفحه اول رو که طراحی کردم با زدن اینتر به طور اتوماتیک در بقیه صفحات تکرار بشه
    چجوری باید این کارو انجام بدم؟

- - - Updated - - -

دوستان سلام
    میخوام یه تمپلت رو به فایل ورد اضافه کنم
    (فایل من الان آمادست شامل 70 صفحه شعر)
    صفحه اول رو که طراحی کردم با زدن اینتر به طور اتوماتیک در بقیه صفحات تکرار بشه
    چجوری باید این کارو انجام بدم؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

سلام
    دوستان جدیدا در Microsoft Office2010 با این پیغام مواجه می شوم می خواستم بدونم مشکل از چی هست

[IMG] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [/IMG]

- - - Updated - - -

سلام
    دوستان جدیدا در Microsoft Office2010 با این پیغام مواجه می شوم می خواستم بدونم مشکل از چی هست

اگه نباشه جاش خالی می مونه Spectero's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

سلام

پیغام مربوط به ماکروهاست و می خواهد اجرا بشه موقع باز کردن سند ولی در تنظیمات برنامه بهش اجازه داده نشده. برید تو Options‌ و بعد اون پایین روی Trust Center بزنید. بعد روی Trust Center Settings‌ بزنید. بعد روی Macro Settings بزنید. اونجا می تونید بگید ماکروها فعال بشه نشه. از لحاظ امنیتی روی Enable All Macro قرار ندید چون ممکنه یک ماکرو مخرب که ویروس یا بدافزار هست به کامپیوتر شما آسیب بزنه. بهتره بزارید روی Disable all macro with notification‌ و بعد OK رو بزنید و ببینید باز این پیغام میاد یا خیر.

9. این کاربر از Spectero بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

پیغام مربوط به ماکروهاست و می خواهد اجرا بشه موقع باز کردن سند ولی در تنظیمات برنامه بهش اجازه داده نشده. برید تو Options‌ و بعد اون پایین روی Trust Center بزنید. بعد روی Trust Center Settings‌ بزنید. بعد روی Macro Settings بزنید. اونجا می تونید بگید ماکروها فعال بشه نشه. از لحاظ امنیتی روی Enable All Macro قرار ندید چون ممکنه یک ماکرو مخرب که ویروس یا بدا
    فزار هست به کامپیوتر شما آسیب بزنه. بهتره بزارید روی Disable all macro with notification‌ و بعد OK رو بزنید و ببینید باز این پیغام میاد یا خیر.
    سلام
    سال نو مبارک کاری هایی که گفتین انجام دادم باز هم پیغام خطا می اید ادامه پیغام خطا را براتون می گذارم

1. Click the File tab. The Backstage view opens.
    2. Click the Info tab.
    3. Under Signed Document, click View Signatures.
    4. The Signatures pane appears with a list of valid signatures.
    5. For more information, in the Signatures pane, click the down-arrow next to each signature.

• The certificate is no longer trusted, was revoked by the issuing authority, or is damaged. Unless you are certain that the macro is safe, it is recommended that you not trust or run the macro.
    • Visual Basic for Applications (VBA) is not installed on your computer. In this case, no VBA macro can be run, regardless of whether the macro has a valid certificate of trust. You or your administrator may have chosen not to install VBA, or the version of Microsoft Office that you are using may not install VBA by default. If your version of Microsoft Office does not provide VBA as an installable feature, you can upgrade to a version that provides VBA support.
    • If you are unable to change the security settings, it is possible that another program has locked the security settings. Close all Microsoft Office programs, then restart your program and change the security settings.

اگه نباشه جاش خالی می مونه Spectero's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

سلام
    سال نو مبارک کاری هایی که گفتین انجام دادم باز هم پیغام خطا می اید ادامه پیغام خطا را براتون می گذارم

1. Click the File tab. The Backstage view opens.
    2. Click the Info tab.
    3. Under Signed Document, click View Signatures.
    4. The Signatures pane appears with a list of valid signatures.
    5. For more information, in the Signatures pane, click the down-arrow next to each signature.

• The certificate is no longer trusted, was revoked by the issuing authority, or is damaged. Unless you are certain that the macro is safe, it is recommended that you not trust or run the macro.
    • Visual Basic for Applications (VBA) is not installed on your computer. In this case, no VBA macro can be run, regardless of whether the macro has a valid certificate of trust. You or your administrator may have chosen not to install VBA, or the version of Microsoft Office that you are using may not install VBA by default. If your version of Microsoft Office does not provide VBA as an installable feature, you can upgrade to a version that provides VBA support.
    • If you are unable to change the security settings, it is possible that another program has locked the security settings. Close all Microsoft Office programs, then restart your program and change the security settings.

سلام

سال نو شما هم مبارک باشه.

همین پیغام رو در گوگل جستجو کردم در پستی گفته شاید بخاطر نصب افزونه ای باشه. به سربرگ Developer برید و همه افزونه ها را غیر فعال کنید و بعد ببینید باز این خطا دوباره نشون داده میشه یا نه؟
    اگر سربرگ Developer را اون بالا تو نوار نمی بینید؛ روی نوار Quick Action کلیک کنید و Customize the Ribbon را از سمت راست انتخاب کنید و گزینه Developer Tab را با زدن علامت فعال کنید. در سربرگ Developer دکمه های Add-Ins و COM Add-Ins را می بینید. روی اونها کلیک کنید و افزونه ها را غیر فعال کنید.

12. این کاربر از Spectero بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •