تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 104 از 1044 اولاول ... 45494100101102103104105106107108114154204604 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,031 به 1,040 از 10440

نام تاپيک: ▓ Microsoft Word سوالات، مشكلات و مباحث در اینجا ▓

حـــــرفـه ای wordist's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    ‡‡‡ Icy Heart ‡‡‡

پيش فرض

اخه تو تاپيك ورد يه چيرايي ميگي‌ها

تو تاپيك ورد طرف ميگه چرا سرچ فارسي جواب نميده تو مي‌گي سه حرف ......

بحث توي ورد هست تو ميري سر مشكلات سرچ تو انجمن عجب !!!! تاپيك رو اشتباهي گرفتي عزيز

گفتي‌ها ....!!!!

--------------

نكنه منظورت توي همون ورد بود تا ديدي كه انگار داره سه ميشه و زير سه حرف رو هم سرچ ميكنه بحث رو عوض كردي شيطون

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

سلام دوستان ،

من word 2007 دارم و مشکلم اینه که وقتی insert footnote می کنم ،پاورقی در سمت چپ صفحه ظاهر میشه در حالی که من می خوام سمت راست باشه، چون متن فارسیه و اعداد footnote رو هم فارسی کردم.
    در ضمن توی word 2007 چه جوری میشه طول خط جداکننده پاورقی رو زیاد کرد ؟

با تشکر

حـــــرفـه ای wordist's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    ‡‡‡ Icy Heart ‡‡‡

پيش فرض

سلام دوستان ،

من word 2007 دارم و مشکلم اینه که وقتی insert footnote می کنم ،پاورقی در سمت چپ صفحه ظاهر میشه در حالی که من می خوام سمت راست باشه، چون متن فارسیه و اعداد footnote رو هم فارسی کردم.

با تشکر
    سلام دوست عزيزم

ورودتون رو به انجمن تبريك مي گم

شما همونجايي كه پاورقي وارد ميشه قبل از تايپ ميتوني كنترل و شيفت راست رو بزني تا Right to left بشه و سپس متن را وارد كني

تغيير طول خط جدا كننده پاورقي به مقدار دلخواه هم امكان پذير نيست

موفق باشي دوست من

اگه نباشه جاش خالی می مونه aliali58's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

سلام دوست عزيزم

ورودتون رو به انجمن تبريك مي گم

شما همونجايي كه پاورقي وارد ميشه قبل از تايپ ميتوني كنترل و شيفت راست رو بزني تا Right to left بشه و سپس متن را وارد كني

تغيير طول خط جدا كننده پاورقي به مقدار دلخواه هم امكان پذير نيست

موفق باشي دوست من
    با سلام
    دوست عزيز wordist من زياد توي اين انجمن سر ميزنم كه اگه بتونم كمكي به بچه ها بكنم ولي اكثر اوقات ميبينم كه شما زحمت اين كار رو ميكشين يا اينكه اگر سوالات طوري باشه كه ديگران بتونن پاسخ بدن چون وقتم كمه ميذارم به عهده ديگران در كل ميخواستم به خاطر زحمتي كه براي دوستان ميشكي ازت تشكر كنم يه گلايه هم ازتون دارم كه بايد خصوصي بهتون بگم.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Oct 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام،
    من می خوام یه پروژه رو روی ورق A2 پیاده کنم ، ولی Word (مال من 2003 هستش) برگه A2 نداره و فکر هم نمی کنم 2007 اش هم داشته باشه. حالا یا باید اندازه ورق A2 رو توی ورد وارد کنم یا از یه برنامه دیگه ای استفاده کنم.
    لطفا یه راهنمایی کنید و یا اگه برنامه ای میشناسید که بدرد کارم بخور پیشنهاد بدید ممنون میشم.

ممنون

اگه نباشه جاش خالی می مونه aliali58's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

سلام دوستان ،

با تشکر
    امكان اضافه كردن طول خط جدا كننده پاورقي توي word هاي قبل از 2007 وجود دارد اما 2007 رو تا حالا امتحان نكردم منتظر باش دوستان جوابتون رو بدن ولي اگه مشكلتون حل نشد فايلتون رو بفرستين من براتون درستش كنم.

حـــــرفـه ای shahedi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

نه عزیز من اگه ببینی قبلا هم گفتم pdfشما دچار سوء تفاهم شدی بعد گفتی من حتی pdf را سرچ می کنم و فلان و فلان من هم برای اثبات این موضوع این عکس را گذاشتم این بحث را در همین جا تموم می کنم مگه شما پیشو بگیری راستی سرچی ازه مین واژه ی Pdf که گفتی به راحتی سرچ می کنی بریم توی پیام خصوصی بفرست راستی واقعا کاربر فعال این تایپیک در حال حاضر شما هستید از فعالیت و وقتی که به خاطر این تایپیک می گذارید سپاس گذاری می کنم.موفق باشی عزیزم
    ویرایش
    اینم از واژه ی ورد فارسی دیگه نمی دونم منظورتون چیه.. اگه جواب ندید دیگه مشخصه که...
    Last edited by shahedi; 22-11-2007 at 18:51.

پروفشنال ooje_asman's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005

پيش فرض

براي درست كردن كليدهايي مثل ي ، نيم فاصله، پ ، ژ و غيره كه صفحه كليد شما آن را اشتباهي ميزند مثلا ي را با شيفت ايكس بايد بزنيد (در ويندوز xp) فايل kbdfa.dll رو از روي سيستمي كه اين كليدها درست است كپي كنيد روي فلاپي يا سي دي و سپس سيستم خودتان را ري استارت كنيد و كليد F8 را بزنيد و حالت safemode را انتخاب كنيد پس از بالا آمدن ويندوز فايلي را كه كپي كرده‌ايد در شاخه‌اي كه ويندوز اكس پي شما نصب شده مثلا در درايو d نصب شده به اين شكل:
    D\windows\system32 بريزيد يك پيغام مبني بر تعويض فايل جديد شما (همان فايلي را كه روي فلاپي يا سي دي ريخته بوديد) با فايل قديمي كه روي ويندوزتان بوده به شما داده ميشود yes را بزنيد و سيستم را مجدداً ري استارت كنيد. حالا ديگر مشكلي با صفحه كليد نخواهيد داشت.
    آقا دستت بي بلا عالي بود و كم دردسر

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

اولا خیلی ممنون از جناب wordist و aliali58

راستش مشکل اینجاست که خط جداکننده رو سمت چپ میکشه ولی نوشته ها رو میشه سمت راست نوشت !در واقع اگر ممکنه من رو راهنمایی کنید که چی کار کنم که خط هم به سمت راست بیاد. و میشه کاری کرد حداقل خط رو کامل بکشه نه نیمه؟

باز هم ممنون.

آخر فروم باز javad2625's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

اولا خیلی ممنون از جناب wordist و aliali58

راستش مشکل اینجاست که خط جداکننده رو سمت چپ میکشه ولی نوشته ها رو میشه سمت راست نوشت !در واقع اگر ممکنه من رو راهنمایی کنید که چی کار کنم که خط هم به سمت راست بیاد. و میشه کاری کرد حداقل خط رو کامل بکشه نه نیمه؟

باز هم ممنون.
    كامل كشيدن خط رو فكر نمي كنم. اما مي تونه راست به چپ بشه:
    Tools> Options> Complex Script> General> Document View: Right to Left> OK

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •