تبلیغات :
لیست قیمت تبلت
دستگاه جوجه کشی
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
[ سفارش آگهی متنی ]

+ جواب دادن به اين بحث
صفحه 1037 از 1037 اولاول ... 37537937987102710331034103510361037
نمايش نتايج 10,361 به 10,364 از 10364

نام تاپيک: ▓ Microsoft Word سوالات، مشكلات و مباحث در اینجا ▓

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

باسلام . اول کل متن را انتخاب کنید(ctrl+A) سپس از سربرگ HOME به Styles رفته و Normal را انتخاب کنید.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

باسلام . شما موقع تایپ فایل در آفیس فونت فایل را همراهش ذخیره کنید . برای ذخیره فونت ابتدا فایل مورد نظر را در ورد باز نموده سپس به منوی File مراجعه کرده و گزینه Options را انتخاب کنید.در مرحله بعدی به بخش Save مراجعه کرده و تیک گزینه Embed fonts in the file را بزنید. و در آخر بر روی گزینه OK کلیک کنید.کار تمام است..با انجام این ترفند فونت فایل مورد نظر همراه با فایل ذخیره خواهد شد و اگر فونت ها در کامپیوتر جدید نصب نشده باشند فایل شما به خوبی قابل خواندن است
    داداش این روش رو کامپیور جواب میده اما مشکل من با گوشیه و رو موبایل مشکل فونت رو دارم و با حتی اضافه کردن دستی فونت به موبایل و برنامه های مختلف مشکلم حل نشده

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2018

1

باسلام . اول کل متن را انتخاب کنید(ctrl+A) سپس از سربرگ HOME به Styles رفته و Normal را انتخاب کنید.
    متشکرم از شما دوست عزیز
    Last edited by mdfeiza; 22-09-2018 at 09:36.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

سلام دوستان. چطور میشه یه فایل وورد رو به یونیکد تبدیل کرد؟ یعنی الان یه فایل آماده با فونت معمولی دارم میخوام تبدیلش کنم به یونی کد تا رو دستگاه های دیگه هم بشه ازش استفاده کرد. ممنون.

+ جواب دادن به اين بحث

جواب سريع جواب سريع

* چنانچه از قبل در انجمن ثبت نام کرده اید و دارای نام کاربری هستید ، ابتدا وارد سایت شوید ( این فرم مخصوص ارسال پاسخ توسط کاربران میهمان است )
همچنین با داشتن اکانت گوگل ( جی میل ) میتوانید از لینک بالای سایت استفاده کنید و سریعا در سایت وارد شوید

پایتخت ایران چه نام دارد ؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 3 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما می توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما می توانید پاسخ ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •