تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1036 از 1044 اولاول ... 365369369861026103210331034103510361037103810391040 ... آخرآخر
نمايش نتايج 10,351 به 10,360 از 10440

نام تاپيک: ▓ Microsoft Word سوالات، مشكلات و مباحث در اینجا ▓

آخر فروم باز Ghaioom's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    ترکمن صحرا

پيش فرض

بایستی پرینت چهار صفحه در یک صفحه رو بزنی و بجای انتخاب پرینتر، پرینت بصورت pdf رو انتخاب کنی.
    حالا یک فایل pdf داری که تو هر صفحش 4 صفحه کنار همدیگه قرار داره.
    حالا بایستی pdf رو پرینت بگیری. اگه دورو زن که دورو میزنی و اگر نه odd و even
    اها فکر خوبیه.
    پس من باید قبل پرینت کردن به پی دی اف 4 صفحه ای رو انتخاب کنم تا 4 صفحه ای ذخیره بشه بعد موقع چاپ odd و even کارشو انجام بده؟
    مخیا چش نخوری خخخخخخ

2. این کاربر از Ghaioom بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

سلام دوستان
    من زمان خیلی زیادی از وقتم به وارد کردن اعداد در جدول و دوباره وارد کردن همون اعداد در متن توضیحات اون جدول هست. خواستم ببینم راهی داره که کاری کنم اون اعداد به صورت خودکار هنگامی که اونها رو وارد جدول می کنم داخل متن هم نوشته بشن؟ جدول و متن توضیحاتش همیشه ثابت هست.

با تشکر

در آغاز فعالیت borhanj's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2018
    محل سكونت
    قشم

پيش فرض

سلام دوستان
    من زمان خیلی زیادی از وقتم به وارد کردن اعداد در جدول و دوباره وارد کردن همون اعداد در متن توضیحات اون جدول هست. خواستم ببینم راهی داره که کاری کنم اون اعداد به صورت خودکار هنگامی که اونها رو وارد جدول می کنم داخل متن هم نوشته بشن؟ جدول و متن توضیحاتش همیشه ثابت هست.

با تشکر
    شما اگر بیشتر کارتان با جدول است بهتر است که از اکسل استفاده کنید

اگه نباشه جاش خالی می مونه spartaqus's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

سلام
    من تو قسمت ریویو یک تنظیمی کردم که وقتی با نرم افزار ویراستار تغییرات رو اعمال می کنه تغییرات رو ببینم الان هر بار وردو باز میکنم کل تغییرات رو قرمز نشون میده که مجبورم از قسمت ترکینگ original رو انتخاب کنم
    راهی هست که original نشون بده می خوام بدم کتاب خانه دانشگاه می ترسم به مشکل بخورم
    لطفا راهنمایی کنید.
    سپاس

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

با سلام خدمت شما
    Last edited by 16i235; 20-09-2018 at 11:41.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

در تب Review بر روی دستورات Accept(قبول) و یا Reject( رد کردن )کلیک کنید. سپس با قبول یا رد تغییرات سندتون رو ذخیره کنید ، از این به بعد موقع باز کردن نوشته ها بصورت عادی و بدون علامت بازبینی نمایش داده خواهند شد.
    Last edited by 16i235; 20-09-2018 at 11:42.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

با سلام. ممنون بابت وقتی که میذارید. من از فونت کُردی (zanest.govar) در فایل های آفیسم اعم از وورد و اکسل استفاده میکنم و از زبان نوشتاری عربی استفاده میکنم تا حروف درست تایپ بشن چون به خاطر کارم مجبورم یعنی ازش استفاده کنم. حالا مشکلم اینه که این فایل ها رو با هر نرم افزاری رو گوشیم باز میکنم مشکل فونت رو داره و مثلا (گ) رو (ط) و (پ) رو (ث) نشون میده و با اینکه آشناییم با سیستم آندروید کم هم نیست اما هر کاری کردم نتونستم مشکل رو حل کنم. به نظرتون میشه کاریش کرد؟ چون واقعا لازم دارم رو گوشیمم بتونم اون فایل ها رو درست باز کنم. ممنون.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

با سلام. ممنون بابت وقتی که میذارید. من از فونت کُردی (zanest.govar) در فایل های آفیسم اعم از وورد و اکسل استفاده میکنم و از زبان نوشتاری عربی استفاده میکنم تا حروف درست تایپ بشن چون به خاطر کارم مجبورم یعنی ازش استفاده کنم. حالا مشکلم اینه که این فایل ها رو با هر نرم افزاری رو گوشیم باز میکنم مشکل فونت رو داره و مثلا (گ) رو (ط) و (پ) رو (ث) نشون میده و با اینکه آشناییم با سیستم آندروید کم هم نیست اما هر کاری کردم نتونستم مشکل رو حل کنم. به نظرتون میشه کاریش کرد؟ چون واقعا لازم دارم رو گوشیمم بتونم اون فایل ها رو درست باز کنم. ممنون.
    باسلام . شما موقع تایپ فایل در آفیس فونت فایل را همراهش ذخیره کنید . برای ذخیره فونت ابتدا فایل مورد نظر را در ورد باز نموده سپس به منوی File مراجعه کرده و گزینه Options را انتخاب کنید.در مرحله بعدی به بخش Save مراجعه کرده و تیک گزینه Embed fonts in the file را بزنید. و در آخر بر روی گزینه OK کلیک کنید.کار تمام است..با انجام این ترفند فونت فایل مورد نظر همراه با فایل ذخیره خواهد شد و اگر فونت ها در کامپیوتر جدید نصب نشده باشند فایل شما به خوبی قابل خواندن است
    Last edited by 16i235; 20-09-2018 at 18:55.

10. این کاربر از 16i235 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

با عرض سلام خدمت شما دوستان و اساتید گرامی
    یک فایل ورد مقداری متن انگلیسی و فارسی با چندتا فرمول نوشته ام. این فایل زمانی که زبان ورد را از انگلیسی به فارسی یا بالعکس تغییر می دهم، فونتش ایتالیک می شود، و من مجبورم هر بار پس از تغییر زبان، دکمه ایتالیک را بزنم تا غیر فعال شود، تصورش را بکنید یک جمله که 5 کمله انگلیسی و 6 کلمه فارسی داشته باشد برای نوشت آن باید 10 بار دکمه ایتالیک را سوک بکنم. لطفا بگویید چه کنم تا این مشکل حلیده شود؟ ناگفته نماند این مشکل پس از وارد کردن یک فرمول پیش آمد. پیشاپیش از جواب مفیدتان تشکر میشود.
    باسلام . اول کل متن را انتخاب کنید(ctrl+A) سپس از سربرگ HOME به Styles رفته و Normal را انتخاب کنید.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

باسلام . اول کل متن را انتخاب کنید(ctrl+A) سپس از سربرگ HOME به Styles رفته و Normal را انتخاب کنید.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •