تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1023 از 1044 اولاول ... 2352392397310131019102010211022102310241025102610271033 ... آخرآخر
نمايش نتايج 10,221 به 10,230 از 10440

نام تاپيک: ▓ Microsoft Word سوالات، مشكلات و مباحث در اینجا ▓

آخر فروم باز Ghaioom's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    ترکمن صحرا

پيش فرض

نه اینکار منطقی نیست و کار ویرایش رو به شدت سخت میکنه.
    ما از فتوشاپ یا برنامه paint استفاده میکنیم. و اسامی رو بر روی همان شکل ایجاد میکنیم. مگر اینکه تعداد صفحات در یک یا دو صفحه باشه که با زدن باکس نام گذاری کنیم.

پاور هم خوب میتونید تمهای مختلف رو از اینترنت دانلود کنید.
    سلام داش
    خوبی

یه فرمول دیگه که پیداش نکردم عجیبه برام . همون تقسیم که شبیه + بزرگ هست ولی خط سمت چپش نیست. حوصله اپلود ندارم خخخخ ببخشیدا . ولی فک کنم بازم متوجه شده باشی.

ضمنا اون قسمت Embed fonts in the file که فایل رو برای بردن به جایی بود دو تا تیک داره. اتومات تیک دومی زده میشه. اولیش برای چیه؟

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

سلام داش
    خوبی

یه فرمول دیگه که پیداش نکردم عجیبه برام . همون تقسیم که شبیه + بزرگ هست ولی خط سمت چپش نیست. حوصله اپلود ندارم خخخخ ببخشیدا . ولی فک کنم بازم متوجه شده باشی.

ضمنا اون قسمت Embed fonts in the file که فایل رو برای بردن به جایی بود دو تا تیک داره. اتومات تیک دومی زده میشه. اولیش برای چیه؟
    راستش منم ندیدیم.
    تا اونجایی که متوجه شدم این یک روش در حل مسئله هست. و شکلشو در علائم ریاضی ندیدم. باز هم کار پینت و اینچیزاس واسه نوشتن این مقادیر

این جریان چی بود؟ Embed fonts in the file
    گزین اول واسه کاراکترهایی که استفاده شده. برای اینکه محتویات در سیستم دیگه قابل دیدن باشه.
    و گزینه دوم برای تمام کاراکترها. که فکر میکنم منظورش اینه که فونتی که استفاده شده رو همراهش سیو میکنه. ولی در قبلی فقط کاراکترهایی که استفاده شده رو سیو کنه.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by siava5h; 28-12-2016 at 16:19.

3. این کاربر از siava5h بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز alone one's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    من رو گوشیم نرم افزار one drive دارم،از رو word تو کامپیوترم میتونم فایلای وردمو بفرستم رو فضای ابری و از گوشی نگاه کنم
    حالا سوالم اینه چجوری میتونم مثلا تغییری توی فایلم رو کامپیوتر بدم خود به خود روی گوشیمم تغییر کنه و یا بلعکس؟
    بزگوارا کسی نمیدونه؟

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

خوب از کامپیوتر بایست دوباره فایل رو آپلود کنی و از گوشی هم دوباره دانلود کنی.
    لود کرده های قدیمی در حافظه گوشی میمونه و شما هربار که کلیک میکنی همون قبلیه رو واسط اجرا میکنه. بایستی فایل رو دوباره دانلود کنی که به روز باشه.
    از تاریخ تولید فایل مبتونی متوجه بشی که فایل به روز شده رو گرفتی یا نه.

6. این کاربر از siava5h بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز alone one's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

خوب از کامپیوتر بایست دوباره فایل رو آپلود کنی و از گوشی هم دوباره دانلود کنی.
    لود کرده های قدیمی در حافظه گوشی میمونه و شما هربار که کلیک میکنی همون قبلیه رو واسط اجرا میکنه. بایستی فایل رو دوباره دانلود کنی که به روز باشه.
    از تاریخ تولید فایل مبتونی متوجه بشی که فایل به روز شده رو گرفتی یا نه.
    اینوکه میدونم عزیز
    میخوام من بصورت دستی آپلود دانلود نکنم،خودش اگه تغییری دادم بصورت اتوماتیک رو دیوایس دیگه هم اعمال کنه،یجورایی یعنی میرر بشه

حـــــرفـه ای Mohammad Hosseyn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    ...

پيش فرض

سلام...
    دوستان من یه مشکل با Headingهای Word 2016 دارم که قبلا این مشکل نبود. نمیدونم چه بلایی سرش اومده که اینطور شده.
    مشکل اینه که من میخوام به سرفصل ها و زیر فصل ها شماره گذاری اتوماتیک بدم. ولی وقتی تو فصل 2 هستم استایل زیر فصل رو میخوام بدم هنوز شماره ی زیر فصل از فصل 1 رو ادامه میده. مثل تصویر زیر:

شماره گذاری رو هم اینطور تنظیم کردم :

نمی‌فهمم مشکل کجاست

ناظر انجمن موضوعات علمی و فنی-مهندسی M o h a m m @ d's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    همین دوروبر

پيش فرض

سلام
    یه پایان نامه که با ورد 2010 نوشته شده حالا این باید به یک اداره تحویل بدم که اتوماسیونشون با ورد 2003 کار میکنه .من این فایل باچندین مدل ذخیره کردم ورد 2010 تو تنظیماتش زدم که با ورد 2003 و 2007 باز شه حتی ورد 2003 هم نصب کردم با خود ورد 2003 ذخیره کردم ولی هر بار که میفرستم میگن کلمات به هم چسپیدن ؟! تو سیستم خودم مشکلی نداره حتی با ورد 2003 ولی معلوم نیست اونجا چرا اینطوری میشه .راهی دیگه هست که مشکل چسپیدن کلمات پیش نیاد؟

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

سلام

توی ورد 2013 یه مشکلی داشتم بدین صورت که وقتی قسمتی از متن رو سلکت می کردم و مثلا می خواستم کپیش کنم، وقتی رو قسمت انتخاب شده کلیک راست می کردم هیچ اتفاقی نمی افتاد و منوی مربوطه نمی اومد. یکم بیشتر که دقت کردم دیدم خیلی سریع میاد و میره. اول فکر کردم یکی از دکمه های کیبورد مثل اسکیپ گیر کرده بعد که چک کردم دیدم نه گیر نکرده.
    یه بار ریپیر کردم آفیس رو، بازم درست نشد.

ورژن 2010 رو نصب کردم بازم همون مشکل رو داشت.

ویندوزم 7 هست و به احتمال زیاد ویروسی هم نیست سیستمم.

به نظرتون مشکل از چی می تونه باشه؟

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

سلام
    یه پایان نامه که با ورد 2010 نوشته شده حالا این باید به یک اداره تحویل بدم که اتوماسیونشون با ورد 2003 کار میکنه .من این فایل باچندین مدل ذخیره کردم ورد 2010 تو تنظیماتش زدم که با ورد 2003 و 2007 باز شه حتی ورد 2003 هم نصب کردم با خود ورد 2003 ذخیره کردم ولی هر بار که میفرستم میگن کلمات به هم چسپیدن ؟! تو سیستم خودم مشکلی نداره حتی با ورد 2003 ولی معلوم نیست اونجا چرا اینطوری میشه .راهی دیگه هست که مشکل چسپیدن کلمات پیش نیاد؟
    به نظر میرسه به خاطر فونت باشه. از موجود بودن فونت مطمئن بشید.

سلام

توی ورد 2013 یه مشکلی داشتم بدین صورت که وقتی قسمتی از متن رو سلکت می کردم و مثلا می خواستم کپیش کنم، وقتی رو قسمت انتخاب شده کلیک راست می کردم هیچ اتفاقی نمی افتاد و منوی مربوطه نمی اومد. یکم بیشتر که دقت کردم دیدم خیلی سریع میاد و میره. اول فکر کردم یکی از دکمه های کیبورد مثل اسکیپ گیر کرده بعد که چک کردم دیدم نه گیر نکرده.
    یه بار ریپیر کردم آفیس رو، بازم درست نشد.

ورژن 2010 رو نصب کردم بازم همون مشکل رو داشت.

ویندوزم 7 هست و به احتمال زیاد ویروسی هم نیست سیستمم.

به نظرتون مشکل از چی می تونه باشه؟
    به جای راست کلیک از کلید کیبورد استفاده کن.
    بین کلید Alt و Ctrl یک کلید که عکس کاغذ روش کشیده شده داره و به جای راست کلیک اون رو بزن.
    اگه بازم اشکال داشت ممکنه ایراد از فایلت باشه.
    تو یک فایل جدید ببین بازم اینطوری میشه یا نه.
    اگه همون طور بود که باید وورد رو عوض کنی.

12. 2 کاربر از siava5h بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

به جای راست کلیک از کلید کیبورد استفاده کن.
    - بین کلید Alt و Ctrl یک کلید که عکس کاغذ روش کشیده شده داره و به جای راست کلیک اون رو بزن.
    اگه بازم اشکال داشت ممکنه ایراد از فایلت باشه.
    - تو یک فایل جدید ببین بازم اینطوری میشه یا نه.
    - اگه همون طور بود که باید وورد رو عوض کنی.
    - وقتی از رو کیبورد هم کلیدِ کلیک راست رو می زنم بازهم همون اتفاق میوفته.
    - فرقی نمی که چه فایلی باشه، کلا تو ورد نمی تونم کلیک راست کنم.
    - ورد رو که عوض کردم ولی بازم مشکل رفع نشد

ممنون

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •