تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1008 از 1044 اولاول ... 85089089589981004100510061007100810091010101110121018 ... آخرآخر
نمايش نتايج 10,071 به 10,080 از 10440

نام تاپيک: ▓ Microsoft Word سوالات، مشكلات و مباحث در اینجا ▓

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

ممنونم از تمام کابران به ویژه مدیر این تایپیک که با راهنمایی های فراوان مشکلم را حل کردند
    از زحمات بی دریغ تان سپاسگزارم
    یعنی کسی راه حلی برای من نداره که من انجام نداده باشم؟!

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    SRI

پيش فرض

سلام
    یه مشکل اساسی چند ماهی هست درگیرم کرده
    لطفاً اگر با این مشکل روبرو شده اید و اطلاعات کاملی دارید جواب بدید

البته تو سایت مایکروسافت هم رفتم گفته بودن که آفیسم را آپدیت کنم حتی فارسی ساز آفیسم را نصب کردم اما جواب نداد
    لطفاً کمکم کنید.

ممنونم از تمام کابران به ویژه مدیر این تایپیک که با راهنمایی های فراوان مشکلم را حل کردند
    از زحمات بی دریغ تان سپاسگزارم
    یعنی کسی راه حلی برای من نداره که من انجام نداده باشم؟!
    اینکه کسی جواب نداده میتونه به چند دلیل باشه.
    1- کسانی که پست شما را مشاهده کردند راه حلی بای شما ندارند.
    2- انجمنهای به محیطهای سوت و کور تبدیل شده و کاربران حرفه ای اغلب بخاطر مشکلات معیشتی به ندرت به انجمنها سر میزنن.
    3- اغلب کاربران خودشان درگیر چنین مسائلی نمیکنند و سعی میکند به هر طریقی از این مشکلات رد شوند. مثل تایپ دستی و عدم استفاده از Nambering
    4- مدیر انجمن هم دلیلی ندارد که یک کاربر فوق لیسانی کامپیوتر باشد. میتواند یک بچه دبیرستانی فعال هم باشد. مدیران امکاناتی را دارند که منحصر به فرد است و به عنوان مدیر در انجمن دخالت دارند و اگر هم بتوانند به سوالی پاسخ دهند در صورت مشاهده ارائه میکنند. هر چند سوت و کور بودن شامل حال ایشان هم هست.

5- مشکل شما از این طریق حل میشود ولی متاسفانه در هنگام Numbering اینگلیسی دقیقا دچار مشکل عکس میشود.
    من هم به انداره ی که در توانم بود به شما سعی کردم کمک کنم.
    تغییر وضعیت Word option/Advance/Nemral به حالت Hindi

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

3. 2 کاربر از sia1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

دستت درد نکنه دوست عزیز
    بازم به معرفت شما
    بیشتر متن هایی که من باهاشون سرو کار دارم مقالات علمی هستند که در آنها همزمان اعداد فارسی و انگلیسی به کار رفته است با این کار تمام اعداد Numbering فارسی میشوند.

سپاسگزارم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

سلام
    یه مشکل اساسی چند ماهی هست درگیرم کرده

در فارسی کردن اعداد در ورد 2016 مشکل دارم

روی عکسهایی که ضمیمه شده مشکلم را توضیح دادم

البته تو سایت مایکروسافت هم رفتم گفته بودن که آفیسم را آپدیت کنم حتی فارسی ساز آفیسم را نصب کردم اما جواب نداد
    لطفاً کمکم کنید.

Click here to view the original image of 932x719px.

Click here to view the original image of 825x678px.

Click here to view the original image of 824x675px.

لطفاً همه فرقی نمیکنه چه کسانی که با این مشکل روبرو شده اند و یا نشده اند برای حل این مشکل وارد لینک زیر شوند و تقاضا کنید تا این مشکل را برطرف کنند

Last edited by mdfgfdsfs; 06-04-2016 at 11:21.

کـاربـر بـاسـابـقـه mohsen_gh1991's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    در جای خشک و خنک، دور از دسترس اطفال

پيش فرض

سلام دوستان
    میخوام یکی از بکگراندای پاویپوینت رو به عنوان پس زمینه روی صفحه وردم قرار بدم . ولی عکسو که میزارم روی صفحه عکس کل صفحه رو پوشش نمیده (دو تا عکس زیر هم قرار میگیره تا صفحه پر بشه) .کسی میدونه چطور باید انجامش بدم ؟
    خیلی ممنون

- - - Updated - - -

سلام دوستان
    میخوام یکی از بکگراندای پاویپوینت رو به عنوان پس زمینه روی صفحه وردم قرار بدم . ولی عکسو که میزارم روی صفحه عکس کل صفحه رو پوشش نمیده (دو تا عکس زیر هم قرار میگیره تا صفحه پر بشه) .کسی میدونه چطور باید انجامش بدم ؟
    خیلی ممنون

كاربر فعال انجمن آفيس kalantarahura's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    T E H R A N

پيش فرض

اینکه کسی جواب نداده میتونه به چند دلیل باشه.
    1- کسانی که پست شما را مشاهده کردند راه حلی بای شما ندارند.
    2- انجمنهای به محیطهای سوت و کور تبدیل شده و کاربران حرفه ای اغلب بخاطر مشکلات معیشتی به ندرت به انجمنها سر میزنن.
    3- اغلب کاربران خودشان درگیر چنین مسائلی نمیکنند و سعی میکند به هر طریقی از این مشکلات رد شوند. مثل تایپ دستی و عدم استفاده از Nambering
    4- مدیر انجمن هم دلیلی ندارد که یک کاربر فوق لیسانی کامپیوتر باشد. میتواند یک بچه دبیرستانی فعال هم باشد. مدیران امکاناتی را دارند که منحصر به فرد است و به عنوان مدیر در انجمن دخالت دارند و اگر هم بتوانند به سوالی پاسخ دهند در صورت مشاهده ارائه میکنند. هر چند سوت و کور بودن شامل حال ایشان هم هست.

5- مشکل شما از این طریق حل میشود ولی متاسفانه در هنگام Numbering اینگلیسی دقیقا دچار مشکل عکس میشود.
    من هم به انداره ی که در توانم بود به شما سعی کردم کمک کنم.
    تغییر وضعیت Word option/Advance/Nemral به حالت Hindi

دستت درد نکنه دوست عزیز
    بازم به معرفت شما
    بیشتر متن هایی که من باهاشون سرو کار دارم مقالات علمی هستند که در آنها همزمان اعداد فارسی و انگلیسی به کار رفته است با این کار تمام اعداد Numbering فارسی میشوند.

سپاسگزارم

سلام دوستان عزیز. این انجمن هنوز فعاله و یکسری آموزشهایی که در این انجمن نوشته شده در هیچ فرومی پیدا نمیشه. بسیاری از سوالات مربوط به ورد قبلاً جواب داده شده اند ولی متاسفانه برخی کاربران وقتی میخوان سوالی مطرح کنند به خودشون زحمت یک Search کوچک هم نمیدن. جواب ندادن یک سوال یا بخاطر اینه که اون سوال قبلا جواب داده شده یا بخاطر اینکه واقعا راه حلی واسش کسی نمیدونه. من هر روز این تاپیک رو چک میکنم. به عنوان مثال من سوال شما رو در پست زیر قبلا جواب داده ام:

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    و حتی گفته ام که راه حل منطقی نداره و اگر راه مناسب و علمی پیدا کردم آموزش کاملشو قرار میدم. با این حال من عذر میخوام که نتوستم زودتر شما رو به پست مورد نظر ارجاع بدم.
    موفق باشین.
    Last edited by kalantarahura; 11-04-2016 at 08:46.

8. 3 کاربر از kalantarahura بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز E.G_band's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴

پيش فرض

سلام:

من آفیس 2016 رو نصب کردم....

اما مشکلی که دارم اینه که فونت های فارسی preview نداره...منظورم همون ابجد اهوز که کنار فونت ها مینویسه هست...

از کجا میتونم بیارمش؟؟؟

ممنون

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    SRI

پيش فرض

سلام:

من آفیس 2016 رو نصب کردم....

اما مشکلی که دارم اینه که فونت های فارسی preview نداره...منظورم همون ابجد اهوز که کنار فونت ها مینویسه هست...

از کجا میتونم بیارمش؟؟؟

ممنون
    preview نداره ولی در عوض اگه نوشته هاتو هایدلایت کنی و بری روی فونتها، تغییر شکل فونت با سرعت زیاد انجام میشه و لازم نیست مثله ورژنهای قبلی روشون کلیک کنی. همینکه موس بره روی فونت همزمان متن شما هم تغییرشکل میده.
    Last edited by sia1; 20-04-2016 at 21:54.

11. 3 کاربر از sia1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

سلام دوستان من صورتحساب بانک مسکن رو به صورت فایل ورد دریافت میکنم که بصورت یک جدول میباشد.متاسفانه این جدول بصورت نزولی میباشد که ابتدا آخرین تراکنش و بعد از آن نزولی تا اولین تراکنش ادامه میابد.میخواستم بدونم راهی هست که من این جدول را در ورد بصورت صعودی در آورم
    سپاس

Deutsch | Active member omid-p30's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

سلام.

در قسمت پایین ورد که تعداد کلمات و خطوط و غیره رو نشون میده، چطور میشه کاری کرد که این کار رو فقط برای صفحاتی که توش هستیم نشون بده نه برای کل ورد.

ممنون.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •