تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1005 از 1044 اولاول ... 55059059559951001100210031004100510061007100810091015 ... آخرآخر
نمايش نتايج 10,041 به 10,050 از 10440

نام تاپيک: ▓ Microsoft Word سوالات، مشكلات و مباحث در اینجا ▓

اگه نباشه جاش خالی می مونه rouhallah's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

به نام خدا
    با سلام

من فایلی با فرمت doc دارم که وقتی می خوام بازِش کنم، این پیام میاد (تصویر زیر)

و وقتی اوکی می کنم فایلم این طوری باز می شه (تصویر زیر)

همون طور که در تصاویر می بینید. کل متن این فایل تبدیل به کارکترهای نامفهوم شده که احتمالاً مشکل از انکدینگ باشه.
    این فایل کسی است که خودش دستی تایپ کرده و روی فلش مموری ذخیره کرده بعد هم بدون اینکه فلش مموری رو از کامپیوتر جدا کنه، کامپیوتر رو مثل همیشه شات داون می کنه و بعد از چند ساعت که دوباره سیستم رو روشن و فایل رو باز می کنه، می بینه این بلا سر این فایل اومده.

من با نرم افزارهای مختلفی سعی کردم تعمیرش کنم. اما بعد از تعمیر پیام می دادن که تعمیر ناموفق بود.

سعی کردم طبق راهنمایی که در یکی از سایت ها دیدم با نوت پد ++ روی بخشی از این کارکترها انواع اندکدینگ رو اعمال کنم تا ببینم کدومشون متن درست رو نشون می ده که نشد.

حالا هم راهی دیگه به ذهنم نمی رسه.
    ممنون می شم کمک کنید.
    با تشکر
    Last edited by rouhallah; 18-02-2016 at 13:22.

کاربر فعال شبکه اینترنت و سرویس های آنلاین
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

به نام خدا
    با سلام

همون طور که در تصاویر می بینید. کل متن این فایل تبدیل به کارکترهای نامفهوم شده که احتمالاً مشکل از انکدینگ باشه.
    این فایل کسی است که خودش دستی تایپ کرده و روی فلش مموری ذخیره کرده بعد هم بدون اینکه فلش مموری رو از کامپیوتر جدا کنه، کامپیوتر رو مثل همیشه شات داون می کنه و بعد از چند ساعت که دوباره سیستم رو روشن و فایل رو باز می کنه، می بینه این بلا سر این فایل اومده.

من با نرم افزارهای مختلفی سعی کردم تعمیرش کنم. اما بعد از تعمیر پیام می دادن که تعمیر ناموفق بود.

سعی کردم طبق راهنمایی که در یکی از سایت ها دیدم با نوت پد ++ روی بخشی از این کارکترها انواع اندکدینگ رو اعمال کنم تا ببینم کدومشون متن درست رو نشون می ده که نشد.

ممنون می شم کمک کنید.
    با تشکر
    سلام

شما که تصویری نذاشتید

من چیزی نمی بینم

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2015

پيش فرض

به نام خدا
    با سلام

ممنون می شم کمک کنید.
    با تشکر

دوستان سلام .
    من یک فایل ورد دارم موقع باز کردن ارور زیر میده
    کسی میدونه چه جوری باید بازش کنم ؟
    دوستان خیلی برام مهم است . یک جورایی روی کارم هم تاثیر دارد اگر باز نشه
    اگر کسی واقعا بتونه کمکم کنه از خجالتش درمیام . یک هفته است اعصابم خورده
    ممنون
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    سلام
    از نرم افزار OpenOfficeWriterPortable.exe استفاده کنید.البته مطمئن نیستم باز میشه ولی امتحانش ضرر نداره.
    نرم افزارهای word reader و word viewer رو هم امتحان کنید.

Last edited by paveej; 18-02-2016 at 15:33.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2016

پيش فرض

سلام خسته نباشید
    این فونت اسمش چیه؟

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

به نام خدا
    دوباره سلام

سلام
    از نرم افزار OpenOfficeWriterPortable.exe استفاده کنید.البته مطمئن نیستم باز میشه ولی امتحانش ضرر نداره.
    نرم افزارهای word reader و word viewer رو هم امتحان کنید.

من همشون رو امتحان کردم. باز هم جواب نداد

سلام

شما که تصویری نذاشتید

من چیزی نمی بینم
    تصاویر رو دوباره آپلود کردم
    تصویر 1

تصویر 2

من امروز یه آزمایش دیگه هم کردم و پسوند فایل رو بدون باز کردن و اون به txt تغییر دادم و دیدم اغلب کاراکترها، کارکترهای چینی شدند(در نرم افزار نوت پد. و وقتی با word بازش کردم دقیقاً باز هم مثل قبل بود) و مثل بالا نامفهوم نبود. بعد با notepad++ دوباره انکدینگ ها رو امتحان کردم باز هم جواب نداد
    Last edited by rouhallah; 19-02-2016 at 12:03.

تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

به نام خدا
    دوباره سلام

من همشون رو امتحان کردم. باز هم جواب نداد

تصاویر رو دوباره آپلود کردم
    تصویر 1

تصویر 2

من امروز یه آزمایش دیگه هم کردم و پسوند فایل رو بدون باز کردن و اون به txt تغییر دادم و دیدم اغلب کاراکترها، کارکترهای چینی شدند(در نرم افزار نوت پد. و وقتی با word بازش کردم دقیقاً باز هم مثل قبل بود) و مثل بالا نامفهوم نبود. بعد با notepad++ دوباره انکدینگ ها رو امتحان کردم باز هم جواب نداد

نوع فونتتی که دوستون نوشته تو فونتای شما هم هست

یعنی اگر بر فرض مثال با فونت نازنین تایپ کردند شما تو سیستمتون فونت نازنین رو دارید؟

7. این کاربر از محمد7966 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

نوع فونتتی که دوستون نوشته تو فونتای شما هم هست

یعنی اگر بر فرض مثال با فونت نازنین تایپ کردند شما تو سیستمتون فونت نازنین رو دارید؟
    دوست عزیز، اول از همه این اشکال در خود همون سیستم دوستم دیده شد. بعد هم هر سیستمی دیگه که کپی کردیم و هر بلایی سرش آوردیم درست نشد که نشد

حتی به html هم تبدیل کردم و با انکدینگ های مروگر هم تست کردم نشد که نشد
    چند تا نرم افزار تعمیر هم دانلود کردم و تست کردم که البته اون ها پیام دادند که نتونستند تعمیر کنند.
    یک جا خوندم که احتمالاً هدر فایل خراب شده(منظور هدر ساختار فایل doc هست) که باید برم ببینم هدر فایل های doc چطوری هستند و با نرم افزارهای ویرایش باینری ببینم کاری می شه کرد یا نه
    ممنون می شم شما هم اگه راهی دیگه به ذهنتون رسید کمک کنید

9. این کاربر از rouhallah بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

دوست عزیز، اول از همه این اشکال در خود همون سیستم دوستم دیده شد. بعد هم هر سیستمی دیگه که کپی کردیم و هر بلایی سرش آوردیم درست نشد که نشد

حتی به html هم تبدیل کردم و با انکدینگ های مروگر هم تست کردم نشد که نشد
    چند تا نرم افزار تعمیر هم دانلود کردم و تست کردم که البته اون ها پیام دادند که نتونستند تعمیر کنند.
    یک جا خوندم که احتمالاً هدر فایل خراب شده(منظور هدر ساختار فایل doc هست) که باید برم ببینم هدر فایل های doc چطوری هستند و با نرم افزارهای ویرایش باینری ببینم کاری می شه کرد یا نه
    ممنون می شم شما هم اگه راهی دیگه به ذهنتون رسید کمک کنید

نگاه کنید من تجربه این نوع فایلا رو داشتم ولی اونا فایل ورد نبوده

مثلا یه فرمت نامعلومی داشته بعد میام با ورد بازش میکنم اینطوری میشه

الان شما مطمئن هستید فرمت این فایل ورد بوده؟فرمتش چیز دیگه ای نبوده؟

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

نگاه کنید من تجربه این نوع فایلا رو داشتم ولی اونا فایل ورد نبوده

مثلا یه فرمت نامعلومی داشته بعد میام با ورد بازش میکنم اینطوری میشه

الان شما مطمئن هستید فرمت این فایل ورد بوده؟فرمتش چیز دیگه ای نبوده؟
    بله دوست و البته به نوعی همکار من، در قالب یک فایل doc (چون با هر نرم افزار Word همخونی داشته باشه و باز بشه) مطالبی در حوزه علوم انسانی، خودش نوشته بود (چون اگه کپی کرده بود دوباره می شد گردآوری کرد. اما فکر کنید یکی دو روز وقت بذارید و بنویسید، بعد همش بپره) بعد آخرین کارهایی روی اون مطالب تا ساعت 2 نیمه شب (این ها رو می گم که بدونید چه وقتی صرفش کرده) انجام داده رو ذخیره می کنه (فایل مربوطه درون فلش مموری متصل به کامپیوتر) و بعد استراحت می کنند. صبح که بیدار می شن و دوباره به سراغ فایل مذکور می رن، با کمال تاسف با این صحنه روبرو می شن.
    و متاسفانه تا الان هر کاری کردیم جواب نداده
    اولین کار، عوض کردن اسم فایل با کارکترهای انگلیسی بود (چون کاراکترهای نام فایل فارسی هستد) اما جواب نگرفتیم و بعد به ترتیب هر بلایی ممکن بود سرش آوردیم

12. این کاربر از rouhallah بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

بله دوست و البته به نوعی همکار من، در قالب یک فایل doc (چون با هر نرم افزار Word همخونی داشته باشه و باز بشه) مطالبی در حوزه علوم انسانی، خودش نوشته بود (چون اگه کپی کرده بود دوباره می شد گردآوری کرد. اما فکر کنید یکی دو روز وقت بذارید و بنویسید، بعد همش بپره) بعد آخرین کارهایی روی اون مطالب تا ساعت 2 نیمه شب (این ها رو می گم که بدونید چه وقتی صرفش کرده) انجام داده رو ذخیره می کنه (فایل مربوطه درون فلش مموری متصل به کامپیوتر) و بعد استراحت می کنند. صبح که بیدار می شن و دوباره به سراغ فایل مذکور می رن، با کمال تاسف با این صحنه روبرو می شن.
    و متاسفانه تا الان هر کاری کردیم جواب نداده
    اولین کار، عوض کردن اسم فایل با کارکترهای انگلیسی بود (چون کاراکترهای نام فایل فارسی هستد) اما جواب نگرفتیم و بعد به ترتیب هر بلایی ممکن بود سرش آوردیم
    من یه راه دیگه به ذهنم میرسه و اون اینه که برید فایل رو ریکاوری کنید از طریق خود ورد

14. این کاربر از محمد7966 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •