تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1003 از 1044 اولاول ... 3503903953993999100010011002100310041005100610071013 ... آخرآخر
نمايش نتايج 10,021 به 10,030 از 10440

نام تاپيک: ▓ Microsoft Word سوالات، مشكلات و مباحث در اینجا ▓

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

درود
    دوستان من تو فرمول نویسی میخواهم زیر بتا 0 باشه اما 0 که می نویسم . نقطه میشه!

آخر فروم باز hamed29's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    سیاره زمین

پيش فرض

درود
    دوستان من تو فرمول نویسی میخواهم زیر بتا 0 باشه اما 0 که می نویسم . نقطه میشه!
    بعضی فونتهای فارسی 0 رو به صورت نقطه نشون میدن و بعضی هم به صورت گرد
    شما بهتره اون صفر رو انگلیسی تایپ کنید یا اینکه فونت رو عوض کنید.

3. 2 کاربر از hamed29 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

دوستان عزیز بنده با مشکل عجیبی روبرو شدم !!!!!!!!!!!!!

لطفا بنده ر ا یاری نمایید

تا چند روز پیسش اعداد روی محور نمودارها در نرم افزار ورد 2007 و پاورپوینت نمایش داده میشدند برای بنده اما الان دو روه که اعداد نمایش داده نمی شوند !
    اما وقتی فایل ورد را برای دوستم ارسال می کنم اون اعداد را روی نمودار ها مشاده می کنه !!!
    مثلا تو عکس زیر عددی روی محور نمودار دیده نمیشه!!

در ثورتی که تا چند روز پیش رو محور ایکس و وای عددا دیده می شدن اما الان عددی تو سیستم من نشون نمیده !!!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟
    وردو پاک کردم دوباره نصب کردم فاییده نداشت

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2015

پيش فرض

درود
    دوستان ممنون میشم هرچه سریعتر کمک کنید. برای مقاله واقعا معطل شدم.
    فایل وورد من (که 2010هست و البته ویندوز7 32بیتی دارم)، وقتی خودم تنظیم میکنم و تایپ میکنم و داخل لپتاب خودم میبینم عالیه و با فرمت استاندارد مجله تایپش کردم(البته فارسی هست نه انگلیسی) ولی وقتی میفرستم مجله، کل فونت و نوشته ها به هم میریزه، خیلی بد جور و خنده دار مثلا "ویژگی" رو مینویسه"وی ژگی" و خصوصا این مورد تو شکلهایی هست که داخل وورد میکشم( مثلا با insert میرم و بعدش یه باکس میکشم و داخلش چیزی مینویسم به هم میریزه)، کلا چی کار کنم که تو انتقال، تنظیماتم همونی باشه که تو کامپیوتر منه؟(میدونم وورد اینطوریه و باید پی دی اف کردش اما وورد میخوان و اگر درست خاطرم باشه بصورتdocx ذخیره میکنم)البته الان دارم وورد رو دوباره نصب میکنم ولی اگه راهی هست بگید تا انجام بدم تا به هم نریزه کلا هیچی واسه همیشه.
    با تشکر

آخر فروم باز hamed29's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    سیاره زمین

پيش فرض

درود
    دوستان ممنون میشم هرچه سریعتر کمک کنید. برای مقاله واقعا معطل شدم.
    فایل وورد من (که 2010هست و البته ویندوز7 32بیتی دارم)، وقتی خودم تنظیم میکنم و تایپ میکنم و داخل لپتاب خودم میبینم عالیه و با فرمت استاندارد مجله تایپش کردم(البته فارسی هست نه انگلیسی) ولی وقتی میفرستم مجله، کل فونت و نوشته ها به هم میریزه، خیلی بد جور و خنده دار مثلا "ویژگی" رو مینویسه"وی ژگی" و خصوصا این مورد تو شکلهایی هست که داخل وورد میکشم( مثلا با insert میرم و بعدش یه باکس میکشم و داخلش چیزی مینویسم به هم میریزه)، کلا چی کار کنم که تو انتقال، تنظیماتم همونی باشه که تو کامپیوتر منه؟(میدونم وورد اینطوریه و باید پی دی اف کردش اما وورد میخوان و اگر درست خاطرم باشه بصورتdocx ذخیره میکنم)البته الان دارم وورد رو دوباره نصب میکنم ولی اگه راهی هست بگید تا انجام بدم تا به هم نریزه کلا هیچی واسه همیشه.
    با تشکر
    وارد تنظیمات word بشین. از سمت چپ بخش save رو انتخاب کنید.
    در سمت راست قسمت آخر تیک embed fonts رو بزنید.
    با این کار فونت شما در فایل ذخیره میشه و اگه دریافت کننده این فونت رو در سیستمش نداشته باشه، مشکلی پیش نمیاد.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2015

پيش فرض

وارد تنظیمات word بشین. از سمت چپ بخش save رو انتخاب کنید.
    در سمت راست قسمت آخر تیک embed fonts رو بزنید.
    با این کار فونت شما در فایل ذخیره میشه و اگه دریافت کننده این فونت رو در سیستمش نداشته باشه، مشکلی پیش نمیاد.

اما با انجام این کار و حتی با رفتن به advanceو تنظیم برای سیو بصورت 2007word هیچ فرقی نکرد.
    من فکر میکنم موقعی که uninstall کردم بخش word از office حذف نشده است.چون بعد از نصب به عنوان برنامه نصب شده در start بصورت های لایت نشون داده نشد. پس یعنی uninstall نشده که تازه نصب نشده و بعنوان new program شناخته نمیشه دیگه!!!
    نظرات دیگه ای دارید؟

پروفشنال jahangir1400's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

سلام

میخوام بین چندتا فایل ورد به همون شکلی درون یه فایل ورد سرچ میکنم جستجو بکنم یعنی به همون دقت و نمایش نتیجه، آیا راهی داره؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2016

پيش فرض

با سلام
    دوستان من حاشیه های وردم رو درست تنظیم کردم ولی وقتی پی دی اف میکنم یا پرینت میگیرم حاشیه ها درست رعایت نمیشه لطفا راهنمایی کنید مشکل از کجاست؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2015

پيش فرض

اما با انجام این کار و حتی با رفتن به advanceو تنظیم برای سیو بصورت 2007word هیچ فرقی نکرد.
    من فکر میکنم موقعی که uninstall کردم بخش word از office حذف نشده است.چون بعد از نصب به عنوان برنامه نصب شده در start بصورت های لایت نشون داده نشد. پس یعنی uninstall نشده که تازه نصب نشده و بعنوان new program شناخته نمیشه دیگه!!!
    نظرات دیگه ای دارید؟
    دوستان من همچنان مشکل دارما، تازه الان موقعی که office رو باز میکنم، پنجره نصب برنامه office باز میشه و دوباره برنامه رو نصب میکنه، ولی من برنامه رو قبلا با موفقیت نصب کردم و الان دیگه دیسک هم داخل درایو نیست که بخواد نصب بکنه! اول وقتی اینترنت رو قطع میکردم، مشکل حل میشد اما حالا حتی وقتی به اینترنت هم وصل نیستم موقع اجرای برنامه، دوباره میخواد برنامه نصب کنه و اجازه هیچ کاری نمیده،(یکبار هم منتظر شدم که تا آخر نصب بره ولی دوباره برمیگرده و نصب رو شروع میکنه، درحالی که باز میگم هیچ دی وی دی هم نیست)
    اینطوریه که وقتی فایلم رو باز میکنم، اول فایل رو باز میکنه و بعد نصب برنامه رو شروع میکنه و هیچ کاری با فایل وورد نمیشه کرد.
    uninstall هم کردم و دوباره نصب کردم اما باز هم مورد داره. از ریجستری هم خواستم پاک کنم اما نمیدونم اسم فولدرش چیه، آخه همه فولدرها داخل فولدرِunistall (در ریجستری) عدد هستن!
    دی وی دی برنامه برای شرکت پرنیان هستش و برای کرک، بعد از نصب آفیس باید برنامهKMSPICO رو نصب کنیم.(گفتم شاید قبلا کسی مشکلی داشته با این برنامه این رو مطرح کنم )2011هم هست.
    الان میرم2007نصب کنم ببینم مشکل داره بازم یا نه!
    ممنون میشم کمک کنید.
    Last edited by mechanic1; 04-02-2016 at 16:09.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2015

پيش فرض

سلام
    من می خوام شماره اشکال رو به صورت (شماره فصل-شماره شکل) در ورد 2013 به صورت خودکار وارد کنم. چکار باید انجام بدم؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •