تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 18 اولاول 12345678915 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 171

نام تاپيک: W960 یا N 95 8gb

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

دوستمون راست میگه زشته زشته زشته
    من که صد جا گفتم و چند نفر هم تایید کردند که x7500 خیلی بهتر از n95 8gb هست.
    meha جون من هنوز قضیه ان82 و ان95 8گیگ یادم نرفته و نمی خوام پای اون قضیه بکشم وسط نباید از این حرفا بزنی زشته

کاربر فعال انجمن متفرقه meha's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    shiraz

پيش فرض

meha جون من هنوز قضیه ان82 و ان95 8گیگ یادم نرفته و نمی خوام پای اون قضیه بکشم وسط نباید از این حرفا بزنی زشته
    تهدید می کنی؟!!
    پای کدوم قضیه؟
    در ضمن هر کسی میخواد درباره x7500 بیشتر بدونه به تاپیک Htc Touch مراجعه کنه!

Banned
    تاريخ عضويت
    Sep 2005

پيش فرض

w960

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

تهدید می کنی؟!!
    پای کدوم قضیه؟
    در ضمن هر کسی میخواد درباره x7500 بیشتر بدونه به تاپیک Htc Touch مراجعه کنه!
    نه من تهدید نکدرم من نظر خودم گفتم و زشت اینه که آدم به نظر دیگران احترام نزاره

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    Vancouver

پيش فرض

خوبه اول تاپیک خواهش کردم که فقط درباره این 2 تا گوشی بحث کنبیم و حرف از گوشی های دیگه نزنیم.
    باز اومدن میگن x7500 بهترینه...

آخر فروم باز ^^ HAMID ^^'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

3 باسمه رب الشهدا

اقا حالا که صحبتش شد کمی از x7500 میگی؟

حمید میگم خاطرخواهات دارن زیاد میشناخه هم جوونی هم خوش تیپ هم سواتتتتت داری هم پولدار
    مراقب باش مخت رو نزنن ها
    ببینم حالا تو که اینقدر پولداری به من وام میدی؟
    شادباشید

با منی ؟ چی میگی خان بزرگ ... من کچلم !.... یه پامم لبه گوره ! بوی الرحمان میاد ازم

پووول؟!! شیپیش ته جیب ما ps2 بازی میکنه....پول و اگه دیدی سلام ما بهش برسان!!

ببین باز یه اسپم زدی تاپیک و منحرف کردی !!! حیا کن ! من که توبه کردم...تو هم استغفار کن ...

راستی گوشیت اگه درست نشده این c2000 هستا !!! یه ذره روش فکر کن...همینجوری جواب رد نده

یا حق

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    Vancouver

پيش فرض

راستی یه چیز دیگه.من گوشیم رو واسه ایران نمیخوام. اگه خدا بخواد دارم میرم آلمان.واسه اونجا میخوام.یعنی قبل اینکه برم گوشی میگیرم
    خیلی از امکانات این 2 تا گوشی که تو ایران نمیشه ازشون استفاده کرد فکر کنم اونجا بشه
    با توجه به این میگین کدومش و بگیرم.w960 یا N95 8gb
    فکر کنم Gps گوشی N95 خیلی به دردم بخوره
    این 2 تا چه امکاناتی دارن که تو ایران نمیشه ازشون استفاده کرد ولی تو کشورهای دیگه که امکاناتش هست میشه؟

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    Vancouver

پيش فرض

حمید جان یه پیغام خصوصی واست فرستادم.ولی مثل اینکه نخوندیش.اگه آی دی یاهو داری اگه میشه تو پیغام خصوصی واسم بفرست.ممنون میشم

آخر فروم باز ^^ HAMID ^^'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

من فقط پیغامهای خان بزرگ و میخونم ...من یاهو مسنجر ندارم...درسام هم سنگینه وقتشو ندارم..سوالی اگه داشتی پیغام خصوصی بزن جواب میدم.....

جفت این گوشیها 3g دارن که اینترنت پرسرعت و امکان پذیر میکنه...و همچنین دوربین دوم برای برقراری video call با استفاده از 3g ..که دوربین دوم n95 رزولیشن cif 352x288 داره...و دوربین دوم w960 رزولیشن VGA 640x480 داره...جفتشون wifi دارن ( که البته تو ایران بعضی جاها میشه استفاده کرد تو آلمان فکر کنم زرت زرت ریخته باشه) ....n95 جی پی اس داره (بعضی از امکاناتش پولیه) که w960 نداره...w960 اینو دارهTrackID music recognition که از طریق اینترنت اسم و سبک آهنگ رو پیدا میکنه (یه چیزی تو همین مایه هاست فکر کنم) که n95 نداره... n95 چهار باند شبکه رو پشتیبانی میکنه GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 و...... w960 سه شبکه GSM 900 / 1800 / 1900 رو پشتیبانی میکنه....که البته زیاد مهم نیست ..850 دیگه داره منقرض میشه.....

آخر فروم باز B L A S T E R's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    █ مادرید ! █

پيش فرض

اگه میخوای بری المان همون n95 8gig رو بگیر.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •