تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 18 اولاول 123456713 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 171

نام تاپيک: W960 یا N 95 8gb

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    Vancouver

پيش فرض

1 سال پیش k800 داشتم.عکس هاش و که الان با N95 که داشتم مقایسه می کنم میبینم واقعا عکس های k800 خیلی بهتره.درسته 3.2 k800 بهتره از 3.2 W960 ولی به نظر من کیفیت عکس های w960 با N95 تو یه سطحه.فقط سایز عکس های N95 بزرگتره
    فیلم هم در حد متوسط راضیم میکنه
    پس فکر کنم همون w960 رو بگیرم بهتره نه
    راستی آخرش نفهمیدم آیفونی الان هست(آخرین آپدیت) که هم فیلم بگیره هم با بلوتوسش بشه فایل فرستاد؟

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    Vancouver

پيش فرض

راستی حمید جون گفتم که هر کدومش رو بگیرم میخوام هندفری بلوتوسی که قرار بود رو w960 باشه رو هم جدا خودم بگیرم

آخر فروم باز ^^ HAMID ^^'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

سال پیش k800 داشتم.عکس هاش و که الان با N95 که داشتم مقایسه می کنم میبینم واقعا عکس های k800 خیلی بهتره.درسته 3.2 k800 بهتره از 3.2 W960 ولی به نظر من کیفیت عکس های w960 با N95 تو یه سطحه.فقط سایز عکس های N95 بزرگتره
    یه چیز در مورد عکس من بگم..تو نوکیا مثلا n73 یا همین n95 ...عکس که میگیره اونو prosess میکنه..(مثلا یه قطعه ساخته میشه میبرن تراشکاری صافوصوفش میکنن و آبکاری و..) ..اینم همینطوره ..عکسو که میگیره میاد روش کار میکنه ...3 ...4 ثانیه طول میکشه تا سیو کنه..تو دروبینهای دیجیتال قدرت سیگنال که میره بالا نویز عکس زیاد میشه...بعد دوربین میاد از سیستم noise reduction استفاده میکنه و نویز عکسو کم میکنه...اما با کم کردنه نویز ...جزییات عکس هم از بین میره ..در نتیجه میان یه تعادل بینش برقرار میکنن که هم نویز کم شه و خیلی جزییات از بین نره ...( گوشیهای سونی اریکسون اینطوریند) ...نوکیا میاد نویز رو تا حد زیادی کاهش میده..به خاطر همین جزئیات عکس بشدت کم میشه..(و به خاطر همین هم طول میکشه)...................

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    چند تا نکته دیگه :

انتقال داده بین گوشی و کامپیوتر تو w960 مثل w950 واقعا بی نظیره(fast transfer) یه سیدی کامل رو حداکثر تو 2 دقیقه به گوشی انتقال میده که یه رکورده واسه خودش...احتیاج به نصب pc suit هم نداره ..مثل cool disk میتونی به هر سیستمی وصل کنی...دکمه های واکمنش هم لمسیه (کلاس و داشته باش) دست خط میشناسه....و دیگه اینکه آیفون هم کیفیت صدای w960 رو نداره ...نه تو اسپیکر ....نه تو هدفون......

یا حق

آخر فروم باز B L A S T E R's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    █ مادرید ! █

پيش فرض

به جز دو سه مورد فک کنم n95 کاملا سرتر باشه.

Banned SAEED_BARCELONA's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    آبادان

پيش فرض

آخه یه چیزی که هست اینه که من N95 عادی رو داشت
    بابا تو که قبلا n95 داشتی دیگه شک نکن برو 960 بگیر. خیلی که با هم فرق نمیکنن.

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    Bangalore,INDIA

پيش فرض

اولا صدای دبل960 فقط 40 پلی فونیک هست پس کیفیت در اسپیکر تعطیل!دوما قیمت غیر واقعی هست و کیفیت ال سی دی پایینتر و کوچکتر از ان95 8 گیگ!همینها کافیه تا برتری ان95 8 گیگ مشخص بشه!!
    اما جواب سعید خان!!اقای باهوش بنده به تازگی وارد 18 شدم متولید شهریور 69 هستم و مطمئن باش اگه درس من ضعیف باشه الان بایستی بشینم پای کتابها درسها رو پاس کنم!!!حالا اگه شما ضعیف هستید اون مشکل خودتونه!!!
    Last edited by rainysky50; 26-01-2008 at 18:13.

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    Bangalore,INDIA

پيش فرض

در ضمن گوشیهای نوکیا هم قابلیت اتصال به کامپیوتر بدون نرم افزار عین کول دیسک رو دارند و سرعت انتقال اطلاعات بی نظیره!!دوما از حرفهای شما مشخصه که شما مقداری اندک متعصب هستید ابته بهتون بر نخوره ولی میدونم چون دبلیو 960 رو دارید به خاطر همین ازش تعریف میکنید تا دین خودتون رو سونی اریکسون اهدا کرده باشید!!ادم اگه عقل سلیم داشته باشه متوجه میشه که دبلیو 960 با این امکانات که تنها برتریش نسبت به ان95 8 گیگ همون تاچ بودنش هست عمرا طرف این گوشی نمیره!قیمت غیر معقول دبلیو 960 باعث شده که ان95 8 گیگ هم گرون باشه!اما گرونی ان95 8 گیگ حقشه!!چون از همه لحاظ برتره!!!در ضمن این دو گوشی رو نباید با ایفون مقایسه کرد چون ایفون از زمان خودش جلوتره!!چه از لحاظ سخت افزاری و چه ازلحاظ نرم افزاری که سیستم عاملش mac اپل هست!!از سی پی یوی 620 مگاهرتزی ایفون همه اطلاع دارند!همچنین اینو همه میدونند که توی هندزفری ایفون برتره!چون ای پاد در وجود این گوشی نهفته هست!!!
    شعار ما مرگ بر متعصبیونیسم!حالا برو حال کن!سامان 65 جان از من به شما نصیحت پولتو دور نریز!دبلیو 960 با این قیمت نمی ارزه!قیمتش باید از ان82 نوکیا هم پایینتر بیاد!مثل پی1!!نکن این کار رو با خودت!بیا تو چت روم!من اد کردم شما رو!در ضمن اسم من امین هست نام کاربری من rainysky50 هست شما یه y جا انداخته بودید!قربان شما!
    Last edited by rainysky50; 26-01-2008 at 18:18.

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

جناب امین..خوش حالم چنین شعاری رو میشنوم
    اما بادی بگم اگه در مورد چیزی اطلاعات موثق نداری بیانش نکن
    اون عددی که به عنوان تعداد کانال پلی فونیک هست اصلا بیان کننده ی لندی یا کمی صدای اسپیکر یک گوشی نیست...این عدد فقط واسه فایل midi _بین میدی و ا ام ار شک دارم_که این نوع فایل هم اصلا اهمیتی ندارن
    =======
    در کل درسته من se رو دوست دارم اما اگه من تو این شرایط بودم فقط ان95 8 گیگ رو انتخاب میکردم
    اما چون شما کلا ان 95 قبلا داشتی و دوست داری تجربه ی جدید داشته باشی..پس دیگه لزومی نداشت تاپیک بزنی...دبلیو 960 یک گوشی بسیار خوبه
    =======
    میدونم مدام میگی..پولش مهم نیست..اما فکر نکنم کسی از ضررایی که کاملا معلومه اتفاق میوفته خوشش بیاد!!!
    از من میشنوی..همون طوری که این چند روز رو به بحث گذروندی...بین 2 تا 3 هفته دیگه صبر کن
    چون به قول امین واقعا حقشه تقریبا هم قیمتهای پی 1 باشه

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    Vancouver

پيش فرض

آره.ولی منظورم این نیست که خیلی خر پولم و از اینا.آخه تا حالا زیاد گوشی عوض کردم.می خوام این بار یه چیز بگیرم که حدااقل یه سال داشته باشمش
    .آره.منم میخوام دقیقا سه هفته دیگه که دارم میرم مسافرت بگیرم
    من که 4 ماه صبر کردم.این سه هفته هم روش
    حمید جان شما هم اگه آی دی یاهو دارین ممنون میشم بهم بدین یا خودتون من و add کنید.آی دی م رو تو پست های قبلی نوشت

آخر فروم باز ^^ HAMID ^^'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

6

اولا صدای دبل960 فقط 40 پلی فونیک هست پس کیفیت در اسپیکر تعطیل!دوما قیمت غیر واقعی هست و کیفیت ال سی دی پایینتر و کوچکتر از ان95 8 گیگ!همینها کافیه تا برتری ان95 8 گیگ مشخص بشه!!
    اولا 40 پلی فونیک نه و 40 کاناله ..بعد خودت داری میگی پلی فونیک..یعنی چی ؟ فایل midi که داره نسلش منقرض میشه..کیفیت w960 تو اسپیکر باقلواست شک نکن از خودتم حرف در نیار ! خودم هم میدونم قیمتش بالاست همون اول گفتم یه ماه صبر کن...سوما فکر نکنم 0.2 اینچ بیشتر خیلی معلوم باشه ! در مورد تعداد رنگ من یه مقایسه بین 6300 و w810 کردم...اصلا تفاوت آنچنانی نداره...شاید بشه گفت (100\5) ..که اصلا تو چشم نمیاد...و اصلا به مصرف شارژش نمی ارزه !! n95 8gig ..زمان شارژ مکالمه ش 6 ساعته ... و w960 زمان مکالمه ش 9 ساعت ! یعنی 1.5 برابر n95 8gig.....

در ضمن گوشیهای نوکیا هم قابلیت اتصال به کامپیوتر بدون نرم افزار عین کول دیسک رو دارند و سرعت انتقال اطلاعات بی نظیره!!
    میشه بگی با چه سرعت ؟ مثلا 700 مگ تو چند دقیقه اتقال میدن ؟ منبعی مدرکی اگه داری بگو تا ما اطلاعاتمون زیاد شه !

دبلیو 960 با این امکانات که تنها برتریش نسبت به ان95 8 گیگ همون تاچ بودنش هست
    همون تاچ بودنش خیلیه!!! کار کرده باشی میفهمی چی میگم..از انواع بازیهای فکری مثل پازل و پاسور گرفته تا برنامه هایی که حتما قلم میخواد و تاچ اسکرین ...ذخیره note تصویری....شناختن دست خط...و از همه مهمتر مرور کردنه صفحات وب..که به راحتی مثله کامپیوتر خونتون میشه بین صفحات جابجا شد و لینک ها رو کلیک کرد... دیگه کی حال داره با جوی استیک هی بالا پایین کنه لینک و پیدا کنه......همین چیزاست که کار با n95 خسته کننده میشه!!

در ضمن این دو گوشی رو نباید با ایفون مقایسه کرد چون ایفون از زمان خودش جلوتره!
    کسی هم مقایسه نکرد !!!!

همچنین اینو همه میدونند که توی هندزفری ایفون برتره!چون ای پاد در وجود این گوشی نهفته هست!!!
    بنده همش تو فرومهای خارجی پلاسم .... اونایی که این دو تا رو مقایسه کردن میدونن که کیفیت w960 بهتر از آیفونه ! آیفون کیفیت خوبی داره ولی نه به اندازه w960 ! آی پاد و این حرفا بازی با کلماته !! اگه اینجوریه پشت w960 هم واکمنه !! سابقه ی واکمنو همو میدونن ! مهم واقعیته ...آیفون یه هندزفری معمولی داره و صدای زیاد که تو گوش جیز جیز میکنه...اسپیکرش هم که تعریفی نداره .....w960 صدای ملایم با کیفیت و باس !! هندزفری های واکمن هم که معروفه...بیخود نیست که آیفون (از لحاظ کیفیت صدا ) تو gsmarena پشت سره w960 و w910 هست....

شعار ما مرگ بر متعصبیونیسم!
    یه نگاه به خودت بنداز !!!

والسلام علیکم و رحمة الله و برکاته

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •