تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 4 اولاول 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 39

نام تاپيک: همه چیز در مورد داستان Resident Evil

تعلیق عضویت ...
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض

اگه کسی پلی استیشن یک داشته باشه البته منو دار میتونه تمام داستان اویل رو به صورت فیلم ببینه

آخر فروم باز Ali Pacino's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    021

پيش فرض

اگه کسی پلی استیشن یک داشته باشه البته منو دار میتونه تمام داستان اویل رو به صورت فیلم ببینه
    می شه توضیح بدی چه جوری یعنی بدون CD کل داستان بازی رو می شه دید یا CD می خواد؟ با کنسول دیگه ای نمی شه یا PC ؟
    در ضمن از مطالب خوبتون تشکر می کنم

اگه نباشه جاش خالی می مونه redfild's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

اين تاپيك كي باز شد من نديدم!!!!!!

منم ميتونم در زمينه ي داستانها كمك كنم ها
    اگه بشه امروز يا فردا تايپش ميكنم ولي دست ميخواد براي تايپ ها :دي
    مرضیه جان ، من این چند مدت یکم کار دارم ( خونه تکونی و از این حرفها ) ، اما خیلی زود تاریخچه بازی رو تا قبل از re0 می نویسم ، شما هم رو داستان شماره 0 کار کن ، البته اگه تصمیت جدیه . هروقت تموم شد با هم چک کنیم و قسمت اول رو اینجا قرار میدیدم تا به بقیه قسمت ها بپردازیم .

وقتی هنوز راهنمایی نیم رفتم این بازی رو شروع کردم ، و الان حدود 10 سال هست که دارم در موردش می خونم و بازیهاش رو انجام میدم ، اما تا به حال چنین چیزی نشنیدم . دوست من اینی که شما می فرمایی احتمالا دموی اول re1 هست که رو کنسول ps1 قابل مشاهده هست (البته بازهم نیاز به cd داره ) . به هر حال ممنون

تعلیق عضویت ...
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض

وقتی هنوز راهنمایی نیم رفتم این بازی رو شروع کردم ، و الان حدود 10 سال هست که دارم در موردش می خونم و بازیهاش رو انجام میدم ، اما تا به حال چنین چیزی نشنیدم . دوست من اینی که شما می فرمایی احتمالا دموی اول re1 هست که رو کنسول ps1 قابل مشاهده هست (البته بازهم نیاز به cd داره ) . به هر حال ممنون
    می شه توضیح بدی چه جوری یعنی بدون CD کل داستان بازی رو می شه دید یا CD می خواد؟ با کنسول دیگه ای نمی شه یا PC ؟
    در ضمن از مطالب خوبتون تشکر می کنم
    خوب من وقتی سوم ابتدایی بودم شروع به بازی این بازی کردم.
    اول باید بگم برای این کار باید پلی استیشن های مخصوصی داشته باشین.این پلی استیشن ها در واقع سری دوم پلی استیشن هستند.
    سری اول 220 ولت بود بعد این سری اومدن که 7.5 ولت هستند و لنزشون انگلیسیه و قیمتشون حدود 150 هزار تومان است و بعد سری سوم اومدن که باید بگم اصلآ پلی استیشن نیسن و خیلی به درد نخورن و قیمتشون از 80 هزار تومان به پایینه.
    فقط با پلی استیشن های سری دوم میشه دید که منو دارن
    نیاز به سی دی بازی هم داره
    من خودم دیدم
    اگه داستان اویل 2 رو فیلمشو به این صورت ببینین کاملآ در جریان اتفاقات قرار میگیرین
    این فیلمها هم اصلآ در جریان بازی نمایش داده نمیشن

تاريخ عضويت
    Jan 2008

13

خوب من وقتی سوم ابتدایی بودم شروع به بازی این بازی کردم.
    اول باید بگم برای این کار باید پلی استیشن های مخصوصی داشته باشین.این پلی استیشن ها در واقع سری دوم پلی استیشن هستند.
    سری اول 220 ولت بود بعد این سری اومدن که 7.5 ولت هستند و لنزشون انگلیسیه و قیمتشون حدود 150 هزار تومان است و بعد سری سوم اومدن که باید بگم اصلآ پلی استیشن نیسن و خیلی به درد نخورن و قیمتشون از 80 هزار تومان به پایینه.
    فقط با پلی استیشن های سری دوم میشه دید که منو دارن
    نیاز به سی دی بازی هم داره
    من خودم دیدم
    اگه داستان اویل 2 رو فیلمشو به این صورت ببینین کاملآ در جریان اتفاقات قرار میگیرین
    این فیلمها هم اصلآ در جریان بازی نمایش داده نمیشن
    خب من واقعا گیج شدم ، و هیچکدوم از حرفهای شما رو نمی فهمم . از حرفهایی که می زنید مطمئنید ؟
    لطفا یک رفرنس در این مورد بدید !
    ضمن اینکه اگه منظور شما از فیلم سری های سه گانه هست که از روی بازی ساخته شدند ، این فیلمها ربط زیادی به بازی ندارند . حتی سایت رسمی کاپکوم هم چیزی در مور دموهای مخفی ای که شما ذکر می کنید ننوشته . لطفا اطلاعات کاملی ارائه بدید تا بچه ها و همینطور خود من گیج نشیم . به هر حال من در مورد صحت حرفهای شما کاملا شک دارم . البته با عرض پوزش

تعلیق عضویت ...
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض

خب من واقعا گیج شدم ، و هیچکدوم از حرفهای شما رو نمی فهمم . از حرفهایی که می زنید مطمئنید ؟
    لطفا یک رفرنس در این مورد بدید !
    ضمن اینکه اگه منظور شما از فیلم سری های سه گانه هست که از روی بازی ساخته شدند ، این فیلمها ربط زیادی به بازی ندارند . حتی سایت رسمی کاپکوم هم چیزی در مور دموهای مخفی ای که شما ذکر می کنید ننوشته . لطفا اطلاعات کاملی ارائه بدید تا بچه ها و همینطور خود من گیج نشیم . به هر حال من در مورد صحت حرفهای شما کاملا شک دارم . البته با عرض پوزش
    من کاملآ امتحان کردم
    و این پلی استیشن رو هم دارم
    در ضمن منظور من فیلم سری سگانه نیست و این حالا فیلم یا دمو یا داستان و... داخل سی دی بازیه که با استفاده از منوی پلی استیشن های سری دو میشه تماشا کرد
    البته در اویل سه دموی مخفی زیادی نیست یا اصلآ نیست ولی اویل دو چرا
    مثلآ یکی از این دموها آزمایشگاه امبرلا رو نشون میده واینکه چه اتفاقی میفته که این ویروس در شهر پخش میشه
    تا نبینی نمیفهمی

تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

من کاملآ امتحان کردم
    و این پلی استیشن رو هم دارم
    در ضمن منظور من فیلم سری سگانه نیست و این حالا فیلم یا دمو یا داستان و... داخل سی دی بازیه که با استفاده از منوی پلی استیشن های سری دو میشه تماشا کرد
    البته در اویل سه دموی مخفی زیادی نیست یا اصلآ نیست ولی اویل دو چرا
    مثلآ یکی از این دموها آزمایشگاه امبرلا رو نشون میده واینکه چه اتفاقی میفته که این ویروس در شهر پخش میشه
    تا نبینی نمیفهمی
    جالبه . فکر می کنم شما دمو حمله کماندوها به آزمایشگاه دکتر ویلیام بیرکین رو میگید . بله شماره 2 دموهای زیادی داره که از داخل بازی هم قابل دسترسی هست . شما تو این بازی حتی می تونید هانک و توفو از کماندوهای آمبرلا رو هم آزاد کنید . در قسمتی شما متوجه میشید که ada نمرده و ... کلا این دموها جزو بازی هست و چیزی خارج از اون نیست . من تمام این دموها رو دارم ، ولی راستش داستان چیزی فراتر از خود بازی هست ، کتابهاش هم حتی موجوده . ضمن اینکه فایلهای ضمیمه گیم کیوب در نسخه شماره 0 رو هم نباید نادیده بگیریم . کاری که بزودی با بچه ها شروع می کنیم تا داستان این بازی رو کامل بنویسیم . باز هم ممنونم . فکر کنم متوجه شدم

تعلیق عضویت ...
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض

جالبه . فکر می کنم شما دمو حمله کماندوها به آزمایشگاه دکتر ویلیام بیرکین رو میگید . بله شماره 2 دموهای زیادی داره که از داخل بازی هم قابل دسترسی هست . شما تو این بازی حتی می تونید هانک و توفو از کماندوهای آمبرلا رو هم آزاد کنید . در قسمتی شما متوجه میشید که ada نمرده و ... کلا این دموها جزو بازی هست و چیزی خارج از اون نیست . من تمام این دموها رو دارم ، ولی راستش داستان چیزی فراتر از خود بازی هست ، کتابهاش هم حتی موجوده . ضمن اینکه فایلهای ضمیمه گیم کیوب در نسخه شماره 0 رو هم نباید نادیده بگیریم . کاری که بزودی با بچه ها شروع می کنیم تا داستان این بازی رو کامل بنویسیم . باز هم ممنونم . فکر کنم متوجه شدم
    تقریبآ درست میگید
    ولی بعضی از این دموها رو از داخل بازی نمیشه دید

حـــــرفـه ای Maggy_P's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

تقریبآ درست میگید
    ولی بعضی از این دموها رو از داخل بازی نمیشه دید
    ايني كه گفتي غير ممكنه آخه كدوم شركت بازي سازي دمويي ميسازه كه توي خود بازي نتوني ببيني!
    راستي يه سوال كه برام پيش اومده اين تافو از 2 به بعد ديگه پيداش نشد اصلا واسه چي آوردنش؟

تعلیق عضویت ...
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض

ايني كه گفتي غير ممكنه آخه كدوم شركت بازي سازي دمويي ميسازه كه توي خود بازي نتوني ببيني!
    راستي يه سوال كه برام پيش اومده اين تافو از 2 به بعد ديگه پيداش نشد اصلا واسه چي آوردنش؟
    مگی عزیز
    من اینهایی که میگم رو از خودم در نمیارم که
    تازه این دمو ها و یا فیلم ها رو خودم کشف نکردم یکی از دوستام کشف کرده

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •