تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: ?

راي دهنده
144. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • 1

0 0%
  • 2

0 0%
Multiple Choice Poll.
صفحه 8 از 77 اولاول ... 4567891011121858 ... آخرآخر
نمايش نتايج 71 به 80 از 764

نام تاپيک: مرسدس بنز Mercedes Benz

اگه نباشه جاش خالی می مونه mansour 64's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

درسته و کارشناسان از طراحی اف700 و مرسدس glk راضی نیستن و جالب اینکه طراح هر دو اتومبیل 1نفره

راستی به نظر شما نسل جدید sl طراحیش چطوره؟؟
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    البته من فقط به عنوان یه بیننده نظر می دم نه یک کارشناس اتومبیل. نسل جدید SL به نظر من خوب طراحی شده . ولی باید توجه داشته باشیم که کلاس SL از کلاسهای گرون قیمت بنز هست و می تونست بهتر از این باشه. بهر حال انتظار از بنز خیلی بالاست و شاید دلیلش همین باشه. در چراغ های جلوش به نظر من نکته خاصی از نظر زیبایی یا مدرن بودن وجود نداره و این در حالیست که در نگاه اول بیشترین تاثیر رو ، جلوی اتومبیل رو بیننده می ذاره.

تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

بله الان بیشترین قدرت موتور در ختیار MAN هست با موتور V8 به قدرت 680 اسب بخار و گشتاور 3000 نیوتون
    ====================================
    جدی دوستان شما volvo b7 رو اوتوبوس محسوب میکنید؟
    نه راحته نا قدرت داره
    کافیه بره تو یه گردنه . اونجاس که اعصاب ادمو خورد میکنه موتورش 286 اسب قدرت داره
    ولی بنز 457 بدون شک سطان سرعت در گردنه هست
    در مورد قدرت ولوو B7 به نکته خوبی اشاره کردین. من قدرت اونو نمی دونستم و فکرم نمی کردم انقد کم باشه. شما مطمئنین؟ قدرت C457 چقدره؟ 340 اسبه، اره؟
    البته توجه دارین که بجز قدرت، گشتاور هم بسیار اهمیت داره و با این وضع قدرت احتمالا ، B7 گشتاور کمی هم باید داشته باشه. ولی نکته مهم دیگه گیربکس و هماهنگی اون با موتور هست که باید به اون توجه بشه.

و اما در مورد C457 که گفتین سلطان گردنست. در مقابل B7 شاید، ولی خداییش در مقابل B12TX با قدرت 420 اسب و گشتاور 2000 نیوتن متر هم شلطان گردنست. یا در مقابل اتوبوس مان که البته قدرت و سری شو نمی دونم. ولی در یک مسافرت 6 ساعته که باهاش داشتم واقعا محشر بود حتی بهتر از B12TX .

راستی کسی از دوستان با اسکانیا C12 سفر داشته. اگر چه ببخشید اینجا تاپیک بنز هست ولی بحث خوبی در مورد اتوبوسها مطرح شد.
    Last edited by mansour 64; 13-02-2008 at 15:24.

پروفشنال ram1600's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    BMW

پيش فرض

در مورد قدرت ولوو B7 به نکته خوبی اشاره کردین. من قدرت اونو نمی دونستم و فکرم نمی کردم انقد کم باشه. شما مطمئنین؟ قدرت C457 چقدره؟ 340 اسبه، اره؟
    البته توجه دارین که بجز قدرت، گشتاور هم بسیار اهمیت داره و با این وضع قدرت احتمالا ، B7 گشتاور کمی هم باید داشته باشه. ولی نکته مهم دیگه گیربکس و هماهنگی اون با موتور هست که باید به اون توجه بشه.

و اما در مورد C457 که گفتین سلطان گردنست. در مقابل B7 شاید، ولی خداییش در مقابل B12TX با قدرت 420 اسب و گشتاور 2000 نیوتن متر هم شلطان گردنست. یا در مقابل اتوبوس مان که البته قدرت و سری شو نمی دونم. ولی در یک مسافرت 6 ساعته که باهاش داشتم واقعا محشر بود حتی بهتر از B12TX .

راستی کسی از دوستان با اسکانیا C12 سفر داشته. اگر چه ببخشید اینجا تاپیک بنز هست ولی بحث خوبی در مورد اتوبوسها مطرح شد.
    اتوبوسهای بنز واقعآ قدرت و کشش عالی داشتن ولی نمی تونستی یه لحظه بخوابی .نه صندلی نه اتاق . و مخصوصآ سر پیچ ها واقعآ میترسیدم چون اتاق جوری حالت میگرفت که احساس فشار توی بدنت میکردی و هر لحظه واژگونی ماشین. وقتی راننده معکوس میگرفت موتور می خواست توی سر کل مسافرا خراب شه با اینکه جاده های ترکیه خیلی خیلی بهتر از جاده های ایران بود .
    اون مدل که گفتم مان بود ولی واقعآ مان ها کم صدا تر از مرسدس ها بود و راحتتر
    همه وولو بی 7 رو سوار شدن مان ها در حد ارامش اون بود ولی مرسدس ها با اون همه چرت و پرتی که پشتش و جلوش از تبلیغات ایرو و بمان نوشته بود فقط نا ارامی و خستگی توی تنت می ذاشت
    بابا اصلآ قدرت موتورش 1000 اسب و گشتاورش 99999 نیوتون ولی نه ارامش نه راحتی داشته باشی چه به درد مسافر می خوره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

حـــــرفـه ای Actros's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    تهران-کرمانشاه

پيش فرض

اتوبوسهای بنز واقعآ قدرت و کشش عالی داشتن ولی نمی تونستی یه لحظه بخوابی .نه صندلی نه اتاق . و مخصوصآ سر پیچ ها واقعآ میترسیدم چون اتاق جوری حالت میگرفت که احساس فشار توی بدنت میکردی و هر لحظه واژگونی ماشین. وقتی راننده معکوس میگرفت موتور می خواست توی سر کل مسافرا خراب شه با اینکه جاده های ترکیه خیلی خیلی بهتر از جاده های ایران بود .
    اون مدل که گفتم مان بود ولی واقعآ مان ها کم صدا تر از مرسدس ها بود و راحتتر
    همه وولو بی 7 رو سوار شدن مان ها در حد ارامش اون بود ولی مرسدس ها با اون همه چرت و پرتی که پشتش و جلوش از تبلیغات ایرو و بمان نوشته بود فقط نا ارامی و خستگی توی تنت می ذاشت
    بابا اصلآ قدرت موتورش 1000 اسب و گشتاورش 99999 نیوتون ولی نه ارامش نه راحتی داشته باشی چه به درد مسافر می خوره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    هیچ پاسخی ندارم بدم .
    حرفات منطقی نیست شما مدل اون اوتوبوسها رو بلدی؟
    ..........................
    در ضمن چه تو گردنه چه تو کفی BENZ C 457 با موتور 6 سیلندر 12 لیتر با گشتاور 1850 نیوتن (یا 1650)
    سلطانه میتونی از رانننده ها بپرسی . اصلا 457 خوراک گردنس

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    BMW

پيش فرض

هیچ پاسخی ندارم بدم .
    حرفات منطقی نیست شما مدل اون اوتوبوسها رو بلدی؟
    ..........................
    در ضمن چه تو گردنه چه تو کفی BENZ C 457 با موتور 6 سیلندر 12 لیتر با گشتاور 1850 نیوتن (یا 1650)
    سلطانه میتونی از رانننده ها بپرسی . اصلا 457 خوراک گردنس
    باید عکس هامو چک کنم ببینم اگه توی عکس مدل هاش افتاده باشه
    ولی تنها چیزی که تو مرسدس ها من دیدیم این بود که فقط خوشگل بود
    بازم حرف موتورو میزنی پستم رو درست بخون صدای بیش از حد کابین حالت گرفتن اتاق به صورت غیر معقول و اسایش و ایمنی
    منم که گفتم شتاب عالی و قدرت کشش خوبی داشت ولی نمی دونم چرا وقتی راننده معکوس میگرفت صدای موتور تو سرت میپیچید

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    تهران-کرمانشاه

پيش فرض

باید عکس هامو چک کنم ببینم اگه توی عکس مدل هاش افتاده باشه
    ولی تنها چیزی که تو مرسدس ها من دیدیم این بود که فقط خوشگل بود
    بازم حرف موتورو میزنی پستم رو درست بخون صدای بیش از حد کابین حالت گرفتن اتاق به صورت غیر معقول و اسایش و ایمنی
    منم که گفتم شتاب عالی و قدرت کشش خوبی داشت ولی نمی دونم چرا وقتی راننده معکوس میگرفت صدای موتور تو سرت میپیچید
    این وصله ها به اتوبوسهای بنز نمیچسبه.

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    BMW

پيش فرض

این وصله ها به اتوبوسهای بنز نمیچسبه.
    قرار نشد من توی اتوبوس نشستم
    پس نشد طرف داری الکی کرد
    از شما همچین جمله ای بعیده
    من خودم دنیام بی ام دابلیو ولی اگر کسی تجربه ای داشته باشه من به حق می پزیرم
    اکتروس جان باید واقعت رو دید

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    تهران-کرمانشاه

پيش فرض

قرار نشد من توی اتوبوس نشستم
    پس نشد طرف داری الکی کرد
    از شما همچین جمله ای بعیده
    من خودم دنیام بی ام دابلیو ولی اگر کسی تجربه ای داشته باشه من به حق می پزیرم
    اکتروس جان باید واقعت رو دید
    عزیز جان خودتم میگی باید واقیعت رو دید
    اینا که واقعیت نیست
    شاید شما رفتی یه اتوبوس مدل 90 رو با مدل 2000 مقایسه کردی

تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

دوستان انگار بحث اتوبوس ها داره تاپیک رو خراب میکنه و موجب درگیری میشه. اگه موافقین بحث درمورد اتوبوس رو ببندیم یا بهتر باهاش برخورد کنیم. فقط لطفا اگه مطلبی در مورد اتوبوس مان توی ایران (مدلشو نمی دونم، منظورم اون مدلی هست که چراغ جلوش سه تا مستطیل هستش) دارین ، بگین

تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

اکتروس جان، شما جدی میگی؟ چون من بازم فکر می کنم C457 به ولوو B12tx یا حداقل مان نمی رسه. لا اقل رو کاغذ اینجوری معلوم میشه.
    Last edited by mansour 64; 19-02-2008 at 14:17.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •