تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: ?

راي دهنده
144. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • 1

0 0%
  • 2

0 0%
Multiple Choice Poll.
صفحه 7 از 77 اولاول ... 345678910111757 ... آخرآخر
نمايش نتايج 61 به 70 از 764

نام تاپيک: مرسدس بنز Mercedes Benz

Banned
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

با سلام به اساتید بزرگ

راستش نظر منه حقیر رو هم در جمع خودتون وارد کنید بعد از مدت ها و برای اولین بار !

مطمئن باشید بدون 1% شک که خط تولید خودروهای سنگین مرسدس متاسفانه !!! برترین و قدرتمندترین خط تولید جهان به لحاظ کیفیت خودروهای تولید شده میباشد و دلیل بر این نیست که چون دوستان در ایران مرسدی نمیبینند ماشین خوبی نباشه !

برترین تکنولوژی در خودروهای سنگین از آن مرسدی بنز هست .

Banned
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

انصافا بنز كاميون هاش هم خوشگلن.
    ممنون
    به نظر من هم کامیون های بنز زیباست ولی اینتر زیباتره.

حـــــرفـه ای Actros's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    تهران-کرمانشاه

پيش فرض

مطمئنی؟

کدوم زیباتره اونوقت؟
    این موضوع سلیقه ایه
    کی ویدونه شتاب صفر تا 100 E230 ,e300 مدل 92 چقدره (w124)
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    کد:
    کد:
    داش امير شركت ولوو يكي از برترين كمپاني توليد كننده خودرو هاي سنگين توي جهانه!
    شما اگه دقت كني ميبيني اتوبوس هاي ولوو هميشه يه سرو گردن بالاتر از بنز ها ايستادن.
    تازه اسكانيا هم كمپاني بزرگيه و در حد اين دوتا غول ماشين ساز دنياست. رنو فرانسه هم براي خودش كمپانيه بزرگيه پس به همين راحتي ها هم نميشه گفت كدوم شركت از همه برتره
    در مجموع شما هر چي بگي من هم همون رو تاييد ميكنم .

اينو ديگه موافق نيستم.
    انصافا بنز كاميون هاش هم خوشگلن.
    ممنون
    رضا جان شما هنوز اتوبوسهاس مرسدس رو ندیدی. تو ایران فقط یه مدل C457 هست که اونم طراحش ایران خودرو
    فقط موتور قدرتمندش OM457LA بنز هست که 12 لیتر حجم داره. از لحاض راحتی که قبول دارم زیادراحت نیست
    دلیلشم مشخصه دستپخت ایران خودرو
    اوتوبوسهای MERCEDES BENZ TRAVEGO رو دیدی؟ اصلا تو ایران نیست ولی مطمئن باش اگه ببینی نظرت عوض میشه. یه مدل اتوبوس MERCEDES O500 RS هم تو ایران هست ولی خیلی کمه چون قیمتش خیلی بالاس
    اونم ببین بعد ببینیم نظرت عوض میشه یا نه

اگه نباشه جاش خالی می مونه mansour 64's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

این موضوع سلیقه ایه

کد:
    کد:
    کد:
    رضا جان شما هنوز اتوبوسهاس مرسدس رو ندیدی. تو ایران فقط یه مدل C457 هست که اونم طراحش ایران خودرو
    فقط موتور قدرتمندش OM457LA بنز هست که 12 لیتر حجم داره. از لحاض راحتی که قبول دارم زیادراحت نیست
    دلیلشم مشخصه دستپخت ایران خودرو
    اوتوبوسهای MERCEDES BENZ TRAVEGO رو دیدی؟ اصلا تو ایران نیست ولی مطمئن باش اگه ببینی نظرت عوض میشه. یه مدل اتوبوس MERCEDES O500 RS هم تو ایران هست ولی خیلی کمه چون قیمتش خیلی بالاس
    اونم ببین بعد ببینیم نظرت عوض میشه یا نه
    در این مورد حق با شماست. من یادمه همزمان که رانیران تولید اتوبوس ولوو B7 رو شروع کرد ، ایران خودرو دیزل هم اتوبوس های بنز C 457 رو شروع به مونتاژ کرد. بعد اون رانیران اتوبوسهای ولوو B12 TX، B22 ، B12 رو تولید کرد ولی همچنان ایران خودرو به تولید C457 وفادار موند!! و به همین خاطر نادرسته که که اتوبوسهای ولوو کشورمون (مخصوصا مدلهای جدیدترش) رو با اتوبوس بنز C457 مقایسه کنیم.

البته در مقام مقایسه با مرسدس های تراوگو می تونیم از اتوبوسهای ولوو سری 9700 نام ببریم که اونم در ایران نیست و واقعا اتوبوس ممتازیه.

تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

با سلام به اساتید بزرگ

راستش نظر منه حقیر رو هم در جمع خودتون وارد کنید بعد از مدت ها و برای اولین بار !

مطمئن باشید بدون 1% شک که خط تولید خودروهای سنگین مرسدس متاسفانه !!! برترین و قدرتمندترین خط تولید جهان به لحاظ کیفیت خودروهای تولید شده میباشد و دلیل بر این نیست که چون دوستان در ایران مرسدی نمیبینند ماشین خوبی نباشه !

برترین تکنولوژی در خودروهای سنگین از آن مرسدی بنز هست .
    البته دوست عزیز در زمینه کشنده ها ، قضیه جور دیگه ای هستش. و کشنده های MAN که اونم ساخت المانه تقریبا حرف اول رو در اروپا میزنه. و امسال هم در نمایشگاه خودروهای سنگین که در امستردام بود کشنده مان با قدرت 680 اسب بخار (گشتاورش یادم نیست) عنوان کشنده سال اروپا رو به خودش اختصاص داد. این عنوان سال قبل در اختیار کشنده DAF بود. در زمینه اتوبوس من الان اطلاع دقیقی ندارم.

البته اگه از اروپا خارج بشیم و به امریکا بریم به نامی مثل MACK بر می خوریم که به بولداگ های قدرتمند تعبیر میشن. کامیونهای ماک به نظر من ردخور نداره. الان تو کشور ما اکثر بارهای ترافیکی بالای 100 تن وزن رو فقط با کشنده های سنگین ماک که البته بسیار قدیمی هم هستند جابجا می کنن. ماک به واقه یک استثناست.
    Last edited by mansour 64; 12-02-2008 at 11:44.

تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

یه جایی خوندم که کارشناسای اتومبیل معتقدن که مرسدس بنز در طراحی نسل ها و کلاس های جدیدش دچار افت شده. به نظر من هم مرسدس تو طراحی کلاس جدید Slc (اگه درست یادم باشه) و مثلا تو طراحی عقب نسل جدید E کلاس (که البته هنوز قطعی نشده) جالب کار نکرده. عقب E کلاس جدید به نظر من یه کپی از لکسوس کلاس Ls هستش. تا قبا از این لکسوس از بنز تقلید می کرد ولی الان بر عکس شده.
    نظر شما در این مورد چیه؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

یه جایی خوندم که کارشناسای اتومبیل معتقدن که مرسدس بنز در طراحی نسل ها و کلاس های جدیدش دچار افت شده. به نظر من هم مرسدس تو طراحی کلاس جدید Slc (اگه درست یادم باشه) و مثلا تو طراحی عقب نسل جدید E کلاس (که البته هنوز قطعی نشده) جالب کار نکرده. عقب E کلاس جدید به نظر من یه کپی از لکسوس کلاس Ls هستش. تا قبا از این لکسوس از بنز تقلید می کرد ولی الان بر عکس شده.

نظر شما در این مورد چیه؟
    درسته و کارشناسان از طراحی اف700 و مرسدس glk راضی نیستن و جالب اینکه طراح هر دو اتومبیل 1نفره

راستی به نظر شما نسل جدید sl طراحیش چطوره؟؟
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پروفشنال ram1600's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    BMW

پيش فرض

جان؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    رضا جان تو دیگه چرا
    الان بزرگترین کامیون ساز دنیا شرکت مرسدس بنز آلمان هست
    هرچی تکنولوژی اول توسط بنز ارائه میشه
    بیشترین سهم رو رو بازار داره
    عزیزم شما چرا اینقدر دل نازکی من که راننده کامیونی ندیدم عشق ولوو نداشته باشه حتی از اونای که مرسدس دارن پرسیدم
    اخه رفیق فابریکم شوفره از اون مایه داراش که خودش دست به ماشین نمی زنه ولی یه 8 تای راننده داره
    من اتوبوس های بنز هم سوار شدم تو ترکیه (اونجا تمام اتوبوس ها بنز بود یا یکی از شرکتهای قدیمی اسمش یادم نیست )برون شهری ولی از این ولوو بی 7 های که اولین سری اومدن بی خود تر بودن
    البته بگم تمامی مرسدس ها به روز و ایرو 3 و 4 داشتن

حـــــرفـه ای Actros's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    تهران-کرمانشاه

پيش فرض

بله الان بیشترین قدرت موتور در ختیار MAN هست با موتور V8 به قدرت 680 اسب بخار و گشتاور 3000 نیوتون
    ====================================
    جدی دوستان شما volvo b7 رو اوتوبوس محسوب میکنید؟
    نه راحته نا قدرت داره
    کافیه بره تو یه گردنه . اونجاس که اعصاب ادمو خورد میکنه موتورش 286 اسب قدرت داره
    ولی بنز 457 بدون شک سطان سرعت در گردنه هست

پروفشنال Pario's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    iran

پيش فرض

بله الان بیشترین قدرت موتور در ختیار MAN هست با موتور V8 به قدرت 680 اسب بخار و گشتاور 3000 نیوتون
    ====================================
    جدی دوستان شما volvo b7 رو اوتوبوس محسوب میکنید؟
    نه راحته نا قدرت داره
    کافیه بره تو یه گردنه . اونجاس که اعصاب ادمو خورد میکنه موتورش 286 اسب قدرت داره
    ولی بنز 457 بدون شک سطان سرعت در گردنه هست
    صحیح است صحیح است!!

فروش بنز با جایزه!!

با خرید بنز جایزه میدن .از هر 30 نفری که در یکماه و نیم آینده در ایران از تاپ خودرو بنز بخرن به یه نفر یه بنز A Class میدن.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •