تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 3 اولاول 123 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 28

نام تاپيک: سایپا

پروفشنال Pario's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    iran

11 تعداد نمايندگي‌هاي سايپاجهت جايگزيني خودروي كاركرده افزايش مي‌يابد

خبرگزاري موج- رمضان شرقي، مديرعامل شركت مهندسي بازرگاني سايپا(ستكو)، گفت: نمايندگي‌هاي سايپا جهت جايگزيني خودروهاي كاركرده افزايش مي‌يابد. وي با بيان اينكه طرح جايگزيني خودروي كاركرده پرايد با پرايدهاي دوگانه سوز نيز آغاز شده است، افزود: پيش تر فقط سايت مركزي شركت واقع در ابتداي يادگار امام (محل فروش سابق سايپا) مجاز به ثبت نام و انجام مراحل حضور علاقه‌ مندان در طرح جايگزيني خودروهاي كاركرده با محصولات نو گروه خودروسازي سايپا بود.

وي ادامه داد: در مرحله جديد جايگزيني خودروي كاركرده با محصولات گازسوز گروه خودروسازي سايپا، هم اكنون بيش از 20 نمايندگي انتخاب شده اند كه البته با توجه به هدف‌هاي آينده اين طرح، اضافه شدن نمايندگان برحسب درخواست آنان همچنان ادامه دارد.

به گفته شرقي؛ نمايندگي‌هاي منتخب سايپا فقط كار بازاريابي، ثبت نام و در نهايت تحويل خودرو را انجام مي‌دهند و بيش از پنج مركز منتخب شركت مهندسي بازرگاني خودرو سايپا كار قيمت گذاري خودرو و بهسازي آن را در هنگام ورود خودروي نو بر عهده دارد. مديرعامل ستكو در ادامه مراحل حضور در طرح جديد جايگزيني خودروهاي كاركرده را شامل 10 مرحله دانست كه به زودي ثبت نام علاقه مندان در نمايندگي‌هاي گروه خودروسازي سايپا در تهران آغاز و علاقه مندان مي‌توانند جهت اطلاع از نمايندگان منتخب و مراحل اجرا به سايت
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    مراجعه كنند.

شرقي در پايان با بيان اينكه حدود 10 درصد خودروهاي موجود كشور مي‌تواند در پروسه خريد و فروش خودروهاي دست دوم قرار گيرد، خاطرنشان كرد: سايپا مصمم است تا پايان خرداد 87، پنج هزار دستگاه خودروي كاركرده را در طرح جايگزيني خودروهاي كاركرده با محصولات نو و بهسازي شده وارد كند.

منبع :دنیای اقتصاد
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

با سلام. ایا موتور 1600 مگان همان موتور تندر 90 است.زیرا پدر من که در سایپا کار می کند می گوید موتور این دو خودرو یکی بوده.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام .ایا موتور 1600مگان موتور همان تندر است.راهنمایی کنید

اگه نباشه جاش خالی می مونه mansour 64's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

سلام .ایا موتور 1600مگان موتور همان تندر است.راهنمایی کنید
    سلام من در این مورد اطلاع دقیقی ندارم ولی فکر می کنم یکی باشه معمولا خودروساز ها چند نوع موتور با یک حجم تولید نمی کنن (مگه همون موتور رو به سوپر شارژر مجهز کنن). اما نحوه برنامه ریزی ECU (واحد کنترل الکترونیکی موتور) می تونه برای ماشین های مختلف فرق داشته باشه که نتیجش تغییر در قدرت ، تورک و میزان مصرف سوخته مثل موتور 2.7 هیوندای که در توسان، سانتافه و کوپه استفاده میشه ولی توسان تقریبا 175 ، سانتافه 189 اسب و کوپه 165 اسب قدرت دارن (تقریبا)

اگه نباشه جاش خالی می مونه amirr13's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    هر جایی غیر از اینجا

پيش فرض

سلام نمی دونم منو میزنین اگه چنین سوالسی اینجا می پرسم یا نه
    شتاب رسمی پراید رو من 13.6 شنیدم ولی خودم در شرایط ماشین استاندارد بهتر از 14.2 نتونستم 100-0
    اگه کسی تونسته لطفا بزاره البته استاندارد

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    Bangalore,INDIA

پيش فرض

نه خیر جانم!موتور مگان 2000 سی سی هست و کاملا با موتور خودوری ارزان قیمت تری همچون لوگان که 1600 هست متفاوته!مگان در مقایه س مجله ماشین که بین خودروهایی همچون کرولا و زانتیا انجام گرفت خیلی عملکرد عالی داشته و برتر بوده!

حـــــرفـه ای امير موسر's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

نه خیر جانم!موتور مگان 2000 سی سی هست و کاملا با موتور خودوری ارزان قیمت تری همچون لوگان که 1600 هست متفاوته!مگان در مقایه س مجله ماشین که بین خودروهایی همچون کرولا و زانتیا انجام گرفت خیلی عملکرد عالی داشته و برتر بوده!
    تو اون مقايسه كه زانتيا نبود,ولي كرولا ,مزدا3,مگان,اوانته,جنتو,هم بودند كه تو اين مقايسه هم مزدا 3 از همه عملكرد بهتري داشت ولي مگان با فقط چند امتياز بيشتر از مزدا 3 ,اونم بدليل امكانات رفاهي بيشتر اول شد.

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    Bangalore,INDIA

پيش فرض

بله!خیلی ممنون از یاد اوریتون!ولی فرقی نمیکنه زانتیا حضور داشت یا یه چیز دیگه!در کل مگان عملکرد خوبی از خودش نشون داده بود!کرولا هم یک خودروی مناسب برای افراد بالای 40 ساله!!!مزدا 3 هم خیلی اسپورت و خوش تیپه و قطعا از لحاظ قوای محرکه بهتر از مگان هست ولی به قول شما توی امکانات رفاهی کم اورد!جنتو هم خودروی زنانه ای هست که می بایست قیمتش زیر 15 میلیون تومان باشه ولی در ایران.......

تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

تو اون مقايسه كه زانتيا نبود,ولي كرولا ,مزدا3,مگان,اوانته,جنتو,هم بودند كه تو اين مقايسه هم مزدا 3 از همه عملكرد بهتري داشت ولي مگان با فقط چند امتياز بيشتر از مزدا 3 ,اونم بدليل امكانات رفاهي بيشتر اول شد.
    بله اونجا زانتیا نبود ولی من هم معتقدم مگان واقعا خودروی ممتازیه. مخصوصا برای کشور ما که دارای جاده های ناامنی هست، مگان که دارای 5 ستاره ایمنی از NCAP هست می تونه خیلی مناسب باشه. در زمینه بقیه موارد هم در کل از بقیه رقباش که شامل جنتو ، اوانته و مزدا 3 و کرولا بودن برتر بود.

تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

سلام نمی دونم منو میزنین اگه چنین سوالسی اینجا می پرسم یا نه
    شتاب رسمی پراید رو من 13.6 شنیدم ولی خودم در شرایط ماشین استاندارد بهتر از 14.2 نتونستم 100-0
    اگه کسی تونسته لطفا بزاره البته استاندارد
    دوست عزیز من مدتها با اتومبیل پراید رانندگی کردم و به نظر من پراید استاندارد هیچ وقت نمی تونه تو زمان 13.6 ثانیه از صفر به 100 کیلومتر سرعت برسه.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •