تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2300 از 2365 اولاول ... 1300180022002250229022962297229822992300230123022303230423102350 ... آخرآخر
نمايش نتايج 22,991 به 23,000 از 23644

نام تاپيک: راهــنمایی و مشاوره خرید و طراحی سیستم های صوتی و تصویری خودرو

اگه نباشه جاش خالی می مونه amirsein's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2011
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

از پخش ها ایرانخودرو که بهتر هستش
    باند اینفینیتی دارم ولی احساس میکنم پخش هم روش تاثیر میذاره کیفیت نداره ؟!
    اصلا پخش های فابریک ماشین کیفیت بسیار بسیار پایینی دارن . حتی با اسپیکر های فابریک ماشین اگه پخش و عوض کنید کاملا متوجه بهبود کیفیت میشید. در کنار پیشنهاد امیر خان عزیز که 5100 بود و در رده خودش پخش بسیار خوبیه من هم bt610 کنوود رو که یکم ارزونتره پیشنهاد میدم. اینم پخش خوبیه ولی پایینتر از اینو دیگه واقعا سراغش نرید.

2. این کاربر از amirsein بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت Nexus10's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2017

پيش فرض

سلام دوست عزیز.
    کواک مذکور از کواک های بسیار خوش صدا هست که من صداش رو میپسندم. کلا اجناس زیر رده زیرو در گلیدن همه مونتاژ چین هستن به غیر از امپلیفایر ها که مونتاژ کره هستن. ولی از بابت کیفیت مونتاژ من تا حالا مشکلی ندیدم در اونها. کیفیت و شفافیت صدای گلیدن درسطح بسیار خوبی قرار میگیره(البته مقایسه ها در برابر کواک های دیگه بازاره نه مقایسه با کامپوننت ها) قدرت خوبی هم داره ولی قدرت بیس متوسط هست. به هیچ عنوان این کواک رو با برندهای کوچه بازاری مقایسه نمیشه کرد مثل گواکهای پایونیر و حتی کنوود. اگه گلیدن قدرت بیس کمتری در کواک خودش گذاشته چون یه سبستم درست از کواک بیس نمیگیره و بیس وظیفه سابه. کواک هایی که بیس قوی دارن حداقل من که اصلا سمتشون نمیرم چون تقریا همشون کیفیت و شفافیت پایین تری دارن.
    کواک گلیدن و برخی کواک های فوکال رو در بین رقبای موجود بسیار میپسندم. هر چند گه باز اگه بودجه مناسبش باشه کامپوننت پیشنهاد میدم.
    مخلصم
    سلام.
    راستش قصد خرید کواک 9*6 رو برای پراید دارم. متاسفانه فعلا نمیتونم برای کامپ و ساب هزینه کنم و باید بسنده کنم به کواک تا یه مدتی.
    از شما و بقیه دوستان خواهشمندم که بنده رو راهنمایی بفرمایند. قصدم از خرید به صورت دست دو هست و امکان تست صدا وجود نداره که از دوستان راهنمایی می‌خوام.
    به نظرم کواک آلپاین spr-69، فوکال 690، راکفورد t1693 و همین کواک گلیدن گزینه های خوبی باشند (فوکال بیشتر نظرم رو جلب کرده)! راستش چون ساب ندارم نیاز به بیس خواهم داشت (بیس نرم و کافی در کنار صدای شفاف و طبیعی و کیفیتی و کمی قدرتمند ).
    از دوستانی که تجربه ای دارند و صدای این کواک ها یا کواک های خوب دیگر رو شنیده اند، بنده رو راهنمایی بفرمایند و مدلی را معرفی نمایند.
    با تشکر.
    Last edited by Nexus10; 15-02-2018 at 17:21.

کاربر فعال اینترنت استان خوزستان
    تاريخ عضويت
    Aug 2013

پيش فرض

سلام
    دوستان من سابم رو روی امپ چهار کانال 60 واتی کنوود 847f و پخش کنوود 300u با گین نصف روی سمند تست کردم اون موج هوایی که میزد رو سمند فکر کنم بیشتر از 2برابر موج هوایی بود که تو پراید میزنه روی سمند دست میزدم به اگزوزش هوا قدرتی میزد ولی روی ماشین من که پرایده با امپ مونو 8106 کنوود و پخش 300u گین از نصف بیشتر نصف سمند هم موج هوا نمیزنه توی سمند یخورده ولومو زیاد میکردیم قشنگ هوا قدرتی از پورت ساب خارج میشد بیس خیلی نرم با پرتاب صدا و موج بالا ولی رو پراید اونجور نیست بیسش خشکه رو پراید انگار جون نداره صفحه ساب تکون میخوره ولی مثل سمند صدا و هوا ازش درنمیاد کلا قدرت و کیفیت بیس نرم و پرتابی که تو سمند داشت یه چیز دیگه بود لازم به ذکره که برق ورودی به امپو رو پراید اندازه گرفتم 14 ولت بود ولی برای سمند 14.2 بود
    Last edited by farshad0123; 15-02-2018 at 18:39.

اگه نباشه جاش خالی می مونه amirsein's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2011
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سلام
    دوستان من سابم رو روی امپ چهار کانال 60 واتی کنوود 847f و پخش کنوود 300u با گین نصف روی سمند تست کردم اون موج هوایی که میزد رو سمند فکر کنم بیشتر از 2برابر موج هوایی بود که تو پراید میزنه روی سمند دست میزدم به اگزوزش هوا قدرتی میزد ولی روی ماشین من که پرایده با امپ مونو 8106 کنوود و پخش 300u گین از نصف بیشتر نصف سمند هم موج هوا نمیزنه توی سمند یخورده ولومو زیاد میکردیم قشنگ هوا قدرتی از پورت ساب خارج میشد بیس خیلی نرم با پرتاب صدا و موج بالا ولی رو پراید اونجور نیست بیسش خشکه رو پراید انگار جون نداره صفحه ساب تکون میخوره ولی مثل سمند صدا و هوا ازش درنمیاد کلا قدرت و کیفیت بیس نرم و پرتابی که تو سمند داشت یه چیز دیگه بود لازم به ذکره که برق ورودی به امپو رو پراید اندازه گرفتم 14 ولت بود ولی برای سمند 14.2 بود
    سلام. اینجور که به نظر میاد چون شما و مرتضی هر دو یک مشکل رو دارید به نظر میاد امپ 8105 یه مشکلی داره. خودم امپ 9105 که البته ساب رو خوب تغزیه میکرد و با rs150c2 gladrn عوض کردم . تازه ساب جون گرفت انگار. بیس قشنگ بیشتر شد و بسیار موزیکالتر شد.

- - - Updated - - -

سلام.
    راستش قصد خرید کواک 9*6 رو برای پراید دارم. متاسفانه فعلا نمیتونم برای کامپ و ساب هزینه کنم و باید بسنده کنم به کواک تا یه مدتی.
    از شما و بقیه دوستان خواهشمندم که بنده رو راهنمایی بفرمایند. قصدم از خرید به صورت دست دو هست و امکان تست صدا وجود نداره که از دوستان راهنمایی می‌خوام.
    به نظرم کواک آلپاین spr-69، فوکال 690، راکفورد t1693 و همین کواک گلیدن گزینه های خوبی باشند (فوکال بیشتر نظرم رو جلب کرده)! راستش چون ساب ندارم نیاز به بیس خواهم داشت (بیس نرم و کافی در کنار صدای شفاف و طبیعی و کیفیتی و کمی قدرتمند ).
    از دوستانی که تجربه ای دارند و صدای این کواک ها یا کواک های خوب دیگر رو شنیده اند، بنده رو راهنمایی بفرمایند و مدلی را معرفی نمایند.
    با تشکر.
    در اینده نمیخوای ساب اضافه کنی؟ الان امپ داری؟ یا میخوای به پخش بزنی؟

6. 4 کاربر از amirsein بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2017

پيش فرض

سلام. اینجور که به نظر میاد چون شما و مرتضی هر دو یک مشکل رو دارید به نظر میاد امپ 8105 یه مشکلی داره. خودم امپ 9105 که البته ساب رو خوب تغزیه میکرد و با rs150c2 gladrn عوض کردم . تازه ساب جون گرفت انگار. بیس قشنگ بیشتر شد و بسیار موزیکالتر شد.

- - - Updated - - -

در اینده نمیخوای ساب اضافه کنی؟ الان امپ داری؟ یا میخوای به پخش بزنی؟
    ساب رو همراه باند کامپوننت در آینده قرار هست جایگزین کواک ها کنم. در حال حاضر آمپ هم ندارم. بعد از تهیه کواک، امپ هم (در صورت نیاز) خواهم خرید.

از دوستان دیگر هم تقاضا دارم، تجربه ای از کواک خوب دارند، نظر بدهند.
    ممنون از همه.

اگه نباشه جاش خالی می مونه mrm88's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

ساب رو همراه باند کامپوننت در آینده قرار هست جایگزین کواک ها کنم. در حال حاضر آمپ هم ندارم. بعد از تهیه کواک، امپ هم (در صورت نیاز) خواهم خرید.

از دوستان دیگر هم تقاضا دارم، تجربه ای از کواک خوب دارند، نظر بدهند.
    ممنون از همه.
    اگه کواک بیضی میخواین که یک مدل از فوکال هست به اسم PC710 که در حال حاضر بهترین و قدرتمندترین کواک بازاره تو نوع خودش و حتما یه آمپ خوب حداقل 100 وات RMS لازم داره تا مچ بشه، هم کیفیت و هم قدرت و هم بیس خوب که تا حد زیادی نیاز به سابتون رو برطرف میکنه.

اگه کواک گرد میخواین هم فوکال 2 مدل داره از سری اکسپرت و از سری بالاتر K2 پاور که قیمتشون بالاتر از این PC710 براتون در میاد

9. این کاربر از mrm88 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2017

پيش فرض

اگه کواک بیضی میخواین که یک مدل از فوکال هست به اسم PC710 که در حال حاضر بهترین و قدرتمندترین کواک بازاره تو نوع خودش و حتما یه آمپ خوب حداقل 100 وات RMS لازم داره تا مچ بشه، هم کیفیت و هم قدرت و هم بیس خوب که تا حد زیادی نیاز به سابتون رو برطرف میکنه.

اگه کواک گرد میخواین هم فوکال 2 مدل داره از سری اکسپرت و از سری بالاتر K2 پاور که قیمتشون بالاتر از این PC710 براتون در میاد
    مدل 710 فوکال هم قیمت بالاتر (بعید می‌دونم دوست دو این مدل زیر ۵۰۰-۴۰۰ تومان پیدا بشه!) و هم سایز بزرگ تر داره. از فوکال مدل690 مد نظرم هست.
    ترجیح میدم زیاد برای کواک هزینه نکنم (نسبت به کامپوننت).

لطفاً در همون ابعاد (۶×۹) و رنج قیمت پایین تر ، مدلی را معرفی کنید
    Last edited by Nexus10; 16-02-2018 at 13:56.

داره خودمونی میشه alireza_asol's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

سلام دوستان
    اسپیسر باند بیضی یا گرد توی بازار پیدا میشه؟ من جایی ندیدم
    میخوام x100bt سونی بخرم. برای تیبا باند های جلو عقب رو چی بذارم؟
    آمپلی و ساب هم نمیخوام چون از سیم کشی و ... بدم میاد
    طاقچه فلزی هم نمیخوام برش بخوره.
    Last edited by alireza_asol; 16-02-2018 at 12:18.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2018

پيش فرض

سلام به همه دوستان
    میخواستم بپرسم تا حالا کسی پخش x100bt سونی و بدون آمپلی به ی جفت باند اینفینیتی کاپا وصل کرده ؟ کیفیتش چطور در میاد ؟
    دوم اینکه این پخش واقعا از 9650 پایونیر بهتره ؟
    Last edited by saeedxbow; 18-02-2018 at 11:26.

اگه نباشه جاش خالی می مونه mrm88's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سلام به همه دوستان
    میخواستم بپرسم تا حالا کسی پخش x100bt سونی و بدون آمپلی به ی جفت باند اینفینیتی کاپا وصل کرده ؟ کیفیتش چطور در میاد ؟
    دوم اینکه این پخش واقعا از 9650 پایونیر بهتره ؟
    در هر صورت با پخش های XB100 و GS820 سونی و با توجه به قدرت 2 برابری آمپ های داخلیشون اگر تصمیم بر نداشتن آمپ باشه، دیستورشن کمتری رو به نسبت با پخش های دیگر بازار دریافت میکنید!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 4 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 4 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •