تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2240 از 2365 اولاول ... 12401740214021902230223622372238223922402241224222432244225022902340 ... آخرآخر
نمايش نتايج 22,391 به 22,400 از 23644

نام تاپيک: راهــنمایی و مشاوره خرید و طراحی سیستم های صوتی و تصویری خودرو

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

بفرمایید به چه سبک از موسیقی علاقه دارید تا بهتر بشه در مورد هدیونیت نظر داد

پخش 163 یا اینکه فایل flac را هم پخش می کند ولی سه خروجی آمپش دو ولتیه ولی 164 چهار ولتی هست

گفتم در جریان باشید
    بین این دو مدل زیاد فرقی نداره برام چه 164 یا 163 پسوند flac رو فوقش با گوشی پخش می کنم
    اما تو سایت الپاین 163 رو 4 اهمی با سه خروجی مشخصاتش معرفی کرده ولی زیاد مطمین نیستم
    کامپوننت رو چی انتخاب کنم از دو مدلی که گفتم

همه نوع اهنگ گوش میدم به قول ما جنوبی ها هم اهنگهای نیم پرده و هم ربع پرده گوش میدم
    گفتم فقط از صدای تیز و بم زیاد خوشم نمیاد
    بیشتر برام ملاک صدا شفاف و واضح می باشد
    خوانده های داخلی معینی خواجه امیری داریوش
    خارجی کوهین و گاهی الکترونیک

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

سلام.دوستان کسی صدای کامپهای فوکال گوش کرده میخواستم یه توضیحی بگیرم از نوع
    صداشون و یه مقایسه ای بشه با سبک صدای هلیکس یا گلیدن.کامپ 16سانتی fxیاv1فوکال رو
    هر کس تست کرده ممنون میشم ما هم بی نصیب نزاره.

اگه نباشه جاش خالی می مونه TheGnomonWorkshop's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض

سلام دوستان
    من از سیستم ماشین سر در نمیارم
    یکم تحقیق کردم ولی زیاد چیزی دستگیرم نشد
    یه سیستم سر حال و با کیفیت و وضوح بالا واسه پژو پارس چی پیشنهاد میدین؟
    از کامپوننت فوکال مدل ps 165 v1 خوشم اومده. دوس دارم اینم توش باشه.
    قدرت صدا برام‌مهم نیس فقط کیفیت. البته کیفیت هرچقد هم بالا باشه بدون ساب ارزش نداره.
    یه ساب جمع و جور و متوسط هم کنارش باشه خوبه از یه مارک خوب. پخش هم مثل اینکه الپاین خوبه
    میخوام رو طاقچه صندوق عقب هم بلند گو باشه ولی با کیفیت
    خلاصه...
    یه سیستم پدر دار تا حداکثر ۲ و ۵۰۰ چی میتونید پیشنهاد بدین
    فکر کنید واسه خودتونه
    یه سایتی هم معرفی کنید که همشو یکجا داشته باشه با قیمت مناسب
    بی زحمت قیمتا رو هم بفرمایید
    مرسی
    کسی راهنمایی نمیکنه؟

- - - Updated - - -

سلام دوستان
    قدرت صدا برام‌مهم نیس فقط کیفیت. البته کیفیت هرچقد هم بالا باشه بدون ساب ارزش نداره.
    یه ساب جمع و جور و متوسط هم کنارش باشه خوبه از یه مارک خوب. پخش هم مثل اینکه الپاین خوبه
    خلاصه...
    فکر کنید واسه خودتونه
    مرسی
    کسی راهنمایی نمیکنه؟

- - - Updated - - -

سلام دوستان
    خلاصه...
    فکر کنید واسه خودتونه
    مرسی
    کسی راهنمایی نمیکنه؟

داره خودمونی میشه ahmadd's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

بین این دو مدل زیاد فرقی نداره برام چه 164 یا 163 پسوند flac رو فوقش با گوشی پخش می کنم
    اما تو سایت الپاین 163 رو 4 اهمی با سه خروجی مشخصاتش معرفی کرده ولی زیاد مطمین نیستم
    کامپوننت رو چی انتخاب کنم از دو مدلی که گفتم

همه نوع اهنگ گوش میدم به قول ما جنوبی ها هم اهنگهای نیم پرده و هم ربع پرده گوش میدم
    گفتم فقط از صدای تیز و بم زیاد خوشم نمیاد
    بیشتر برام ملاک صدا شفاف و واضح می باشد
    خوانده های داخلی معینی خواجه امیری داریوش
    خارجی کوهین و گاهی الکترونیک
    آنچه که خروجی چهار ولتی برای اون ذکر شده مدل bt این محصول هست

برای سفارش آسیا این محصول خروجی 2 ولت ذکر شده از جمله سایت خود آلپاین

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من خودم صدای این دو پخش رو نشنیدم و فقط تحقیقاتم رو گفتم و خودم هم پخش 164 رو خریدم که هنوز نصب نکردم

پخش sony-mex-xb100bt بسیار پخش خوبی هست و در سال 2006 جایزه برده است و بیشتر برای موسیقی وکال مناسب است با میدبیس ضعیف، صدای این پخش بدون رنگ است

در تحقیقات بنده ظاهرا پخش آلپاین توانسته است یک صدای شفاف را بدون جیغی به نمایش بگذارد با میدبیس متوسط

پایونیر 80prs با صدایی رنگ شده با مدیبیس خوب و پر

اگر بودجه خودتون رو هم مشخص میکردید خیلی خوب بود ولی هرتز صدای نسبتا بمی داره و به نظر شخصی بنده اصلا مناسب نیست. من پیشنهادم همون گلیدن هست، فیلمهای کامپوننت rs با پخشهای آلپاین داخل یوتیوب هست که ترکیب بسیاری خوبی است و میتوانید گوش کنید

من فکر میکنم برای موسیقیهای متنوع باید پخش و کامپی بخرید که هم برای وکال مناسب و هم برای موسیقیهای الکترونیک میدبیس راضی کننده داشته باشد

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

آنچه که خروجی چهار ولتی برای اون ذکر شده مدل bt این محصول هست

برای سفارش آسیا این محصول خروجی 2 ولت ذکر شده از جمله سایت خود آلپاین

من خودم صدای این دو پخش رو نشنیدم و فقط تحقیقاتم رو گفتم و خودم هم پخش 164 رو خریدم که هنوز نصب نکردم

پخش sony-mex-xb100bt بسیار پخش خوبی هست و در سال 2006 جایزه برده است و بیشتر برای موسیقی وکال مناسب است با میدبیس ضعیف، صدای این پخش بدون رنگ است

در تحقیقات بنده ظاهرا پخش آلپاین توانسته است یک صدای شفاف را بدون جیغی به نمایش بگذارد با میدبیس متوسط

پایونیر 80prs با صدایی رنگ شده با مدیبیس خوب و پر

اگر بودجه خودتون رو هم مشخص میکردید خیلی خوب بود ولی هرتز صدای نسبتا بمی داره و به نظر شخصی بنده اصلا مناسب نیست. من پیشنهادم همون گلیدن هست، فیلمهای کامپوننت rs با پخشهای آلپاین داخل یوتیوب هست که ترکیب بسیاری خوبی است و میتوانید گوش کنید

من فکر میکنم برای موسیقیهای متنوع باید پخش و کامپی بخرید که هم برای وکال مناسب و هم برای موسیقیهای الکترونیک میدبیس راضی کننده داشته باشد
    بسیار تشکر از جواب دقیق شما
    چون می خواهم ماه به ماه بگیرم بودجه ای مشخصی نزاشتم ولی برای خرید اول بیش از 2 تومن گوشه گذاشتم
    تعریف این مدل سونی زیاد شنیدم ولی صدای الپاین 140 شنیدم نصبتان خوب بود و از p99 به نظر من بهتر بود به همین دلیل رفتم سراغ برند الپاین (البته نصبت به قیمت )
    حال اگر کسی از دوستان صدای هر دو مدل الپاین 164 یا 163 و یا سونی 100 رو شنیده باشه بگه کدوم صدای بی نقص تری داره منظورم بین الپاین و سونی 100 می باشد ممنون میشم از دوستان

کامپوننت گولدین پس تایید شد
    برای استیج عقب چه نظری دارین ؟ باز می گم با توجه به اینکه ووفیر نمی خواهم نصب کنم
    با تشکر
    Last edited by zacree1360; 20-08-2017 at 11:18.

اگه نباشه جاش خالی می مونه amirfrang's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    ahwaz

پيش فرض

چون می خواهم ماه به ماه بگیرم بودجه ای مشخصی نزاشتم ولی برای خرید اول بیش از 2 تومن گوشه گذاشتم
    تعریف این مدل سونی زیاد شنیدم ولی صدای الپاین 140 شنیدم نصبتان خوب بود و از p99 به نظر من بهتر بود به همین دلیل رفتم سراغ برند الپاین (البته نصبت به قیمت )
    حال اگر کسی از دوستان صدای هر دو مدل الپاین 164 یا 163 و یا سونی 100 رو شنیده باشه بگه کدوم صدای بی نقص تری داره منظورم بین الپاین و سونی 100 می باشد ممنون میشم از دوستان

برای استیج عقب چه نظری دارین ؟ باز می گم با توجه به اینکه ووفیر نمی خواهم نصب کنم
    با تشکر
    - - - Updated - - -

با تشکر
    - - - Updated - - -

با تشکر
    سلام
    دوست عزیز من 9886 الپاین را داشتم که به قول طرفداران آلپاین جزو بهترین های الپاین هست و الان هم sony xb100
    دارم
    اگر صدای طبیعی و زنده و بدون دستکاری میخوای بدون تردید این مدل سونی را تهیه کن
    صدای الپاین هم مقداری رنگ شده بود که زیر 2 هفته فروختمش
    باز هم صدا سلیقه ای است و ممکنه به گوشهای شما ، بر عکس شنوایی بنده باشد
    ولی سونی را با قاطعیت زیر 1 تومان پیشنهاد میدم
    گرچه ارزشش واقعا بیش از اینهاس
    تو پستهای قبلی ویدیوهای دو پخش را گذاشتم
    Last edited by amirfrang; 20-08-2017 at 15:33.

7. 2 کاربر از amirfrang بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

سلام
    دوست عزیز من 9886 الپاین را داشتم که به قول طرفداران آلپاین جزو بهترین های الپاین هست و الان هم sony xb100
    دارم
    اگر صدای طبیعی و زنده و بدون دستکاری میخوای بدون تردید این مدل سونی را تهیه کن
    صدای الپاین هم مقداری رنگ شده بود که زیر 2 هفته فروختمش
    باز هم صدا سلیقه ای است و ممکنه به گوشهای شما ، بر عکس شنوایی بنده باشد
    ولی سونی را با قاطعیت زیر 1 تومان پیشنهاد میدم
    گرچه ارزشش واقعا بیش از اینهاس
    تو پستهای قبلی ویدیوهای دو پخش را گذاشتم
    با تشکر از شما
    ایا این پخش سونی قابلیت پخش فیلهای صوتی با کدک اورجینال dsf هم داره
    جای نوشته بود داره ولی تو مشخصاتی که سایتش معرفی کرده نزده

این دو مدل چه فرقی با هم دارن ؟؟؟

mex-xb 100bt

mex-m 100bt
    Last edited by zacree1360; 21-08-2017 at 06:53.

اگه نباشه جاش خالی می مونه djmoslemok's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

سلام دوستان
    من تازه یه پراید 93 گرفتم که روش پخش DEH-1450UB هست و باندهای فابریکی پراید
    حالا می خوام یکم هزینه کنم و صدای قوی تری بگیرم و داداشم طاقچه عقب MDF داره و باند باید تهیه کنم
    به نظرتون چی خوب هست برای بنده ؟
    ممنون

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2017

پيش فرض

با تشکر
    فکر کنم شوخی کردی ؟ صدای p99 را فکر کنم با یه چیز دیگه حتما اشتباه گرفتی ... ... فعلا بهترین پخشی هست که هیچ ایرادی کسی نمتونه بهش بگیره . . . از همون صدایی که شنیدی بهتر بود یه گوشیت یه فیلم همین جا میذاشتی...

دوستمون احمد پست قبلی راجب سونی اشاره کردن مید بیس خیلی ضعیفی داره کاملا تایید میشه حرفشون . فقط وکال داره همین . سونی ارزش هزینه کردن نداره یعنی ریختن پول دور هست . سونی تو این رده از کلاس ها نیست که بخواد آلپاین مقایسه بشه . حتی فکر کردن بهش هم اشتباه هست .

163 پخش خوب کاملی هست صدای یک دستی داره انتخاب مناسبی هست .

اگه نباشه جاش خالی می مونه amirfrang's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    ahwaz

پيش فرض

فکر کنم شوخی کردی ؟ صدای p99 را فکر کنم با یه چیز دیگه حتما اشتباه گرفتی ... ... فعلا بهترین پخشی هست که هیچ ایرادی کسی نمتونه بهش بگیره . . . از همون صدایی که شنیدی بهتر بود یه گوشیت یه فیلم همین جا میذاشتی...

دوستمون احمد پست قبلی راجب سونی اشاره کردن مید بیس خیلی ضعیفی داره کاملا تایید میشه حرفشون . فقط وکال داره همین . سونی ارزش هزینه کردن نداره یعنی ریختن پول دور هست . سونی تو این رده از کلاس ها نیست که بخواد آلپاین مقایسه بشه . حتی فکر کردن بهش هم اشتباه هست .

163 پخش خوب کاملی هست صدای یک دستی داره انتخاب مناسبی هست .
    سلام
    دوست عزیز ایکاش بدون جهت دهی و کوبیدن یک برند خوشنام تو صدا(سونی) و بدون تعصب نظرتان را بیان میکردید
    پیشنهاد میکنم چندصفحه قبل را مطالعه بفرمایید و ویدیوهایی که خود بنده از الپاین 9886 که جزو خوش صداترین پخشهای الپاینه و بدون شک از مدلی که معرفی کردید صدای گرمتری داره مشاهده کنید
    درضمن در حال حاضر بهترین پخش دنیا از همین برندیه که به گفته شما ارزش هزینه نداره
    gs9
    زیر 1/5 میلیون بدون شک XB100 ارزشش بسیار بیشتر از 8PRS و خیلی از پخشهای دیگر است.صدای طبیعی و بدون دستکاری
    برعکس .....
    البته باز صداسلیقه است ولی ای کاش راهنماییهای بدون تعصبانه از یک برند داشته باشیم

12. این کاربر از amirfrang بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 7 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 7 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •