تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2320 از 2365 اولاول ... 132018202220227023102316231723182319232023212322232323242330 ... آخرآخر
نمايش نتايج 23,191 به 23,200 از 23644

نام تاپيک: راهــنمایی و مشاوره خرید و طراحی سیستم های صوتی و تصویری خودرو

کـاربـر بـاسـابـقـه Vallio's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    اصفهـــان

پيش فرض

من به صورت تجربی میگم ، صدای ژاپنی یکم صدای زیرش بالاست ، بیس محکم و کوینده ای داره ! اما صدای اروپایی صدای مید قوی تری داره و بیس کوبشی نرم تری داره

2. این کاربر از Vallio بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز dooste.man83's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

دوستان عزیز و اهل صدا

یک سوال داشتم آیا میشه برای حفظ ظاهر فابریکی و استفاده باند بیضی مثل عکس زیر عمل کرد ؟ آیا کیفیت صدا خراب میشه ؟

و اینکه بجای اون حلقه پلاستیکی از حلقه MDF استفاده کرد تاثیری داره یا اصلا اون حلقه رو حذف کنیم و روی فلز ببندیم بهتره ؟ (( اینم بگم میدونم اگر کل طاقچه MDF باشه بسیار بهتره ولی الان بحث حفظ فابریکی مطرح هست )

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    ممنون میشم بهم پاسخ بدید سروران گرامی

کـاربـر بـاسـابـقـه Vallio's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    اصفهـــان

پيش فرض

ممنون میشم بهم پاسخ بدید سروران گرامی
    اون عکس بالایی خیلی جالب میشه و صدا خراب نمیشه ، تو ی عکس پایین به شرطی که کامل و محکم و فیت باشه مشکلی پیش نمیاد ، از پلاستیک با کیفیت استفاده بشه

5. این کاربر از Vallio بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

خوب من از پروژه جمع آوری سیستم سمندم بگم که واقعا از دانش شما دوستان عزیزم استفاده کردم

برای باند جلو فوکال 130AC رو خریدم که با یکی دو سانت برش دادن میشه جاش داد و ظاهر فابریکی هم حفظ کرد
    هدیونیت هم فعلا بهترین چیز بازار همین سونی GS820 بود که تهیه کردم

در مرحله بعدی با توجه به اینکه الان راه اندازی یک ساب با کیفیت هم نزدیکای 1500 خرج داره و هم جای صندوق رو کامل نیاز دارم و هم از بیس بیش از اندازه خیلی خوشم نمیاد تصمیم گرفتم یک جایگزین براش پیدا کنم

تنها باندی که حداقل از نظر بیس هرکی خریده راضی بوده و خوش کیفیت هم بوده و هم اینکه برام مهم بود حتما از برند باند های جلو باشه تا جنس صدای باند ها نزدیک بهم باشه برای همین رفتم سراغ فوکال PC710 که توی نوع خودش یک استثنا هست و خریداری شد

آمپ اول G4 هلیکس خریداری کرده بودم که به طبع جوابگو نبود و به آمپ کنوود 9400 تغییرش دادم ( آمپ قدرتی تر رو به کیفیتی تر در این مرحله ترجیح دادم تا این کواک گرسنه رو تغذیه کنه )

الان فقط پک سیم آمپ که راهنمایی فرمودید و نصب باقی مونده که نیازمند کمک شما دوستان عزیز هستم

من الان مشکلم اینه که می خوام ظاهر فابریکی دست نخوره چون ماشین بیرون منزل پارک میشه و کاملا امکان دزدی بالاس

ببخشید که مجدد میپرسم چون دقیق می خوام بدونم باید چیکار کنم ... اگر حلقه پلاستیکی حذف بشه و یک صفحه MDF سرتاسری به صفحه فلزی پیچ کرد و زیر MDF و فلز هم که برای نصب باند برش داد تاثیری داره یا بجای حلقه پلاستیکی از یک حلقه MDF بیضی استفاده کنم یا اصلا اون حلقه رو حذف کنیم و روی فلز ببندیم هم فرق خاصی نمی کنه ؟

کلا بزرگواران یک راهکار برای نصب این PC710 بصورت فابریکی روی طاقچه عقب به من بدید ( فلز زیرش هر بلایی سرش بیاد مهم نیست فقط صفحه رویی که توری سفید داره می خوام ظاهرش حفظ بشه که توی دید نباشه )

سپاس
    Last edited by dooste.man83; 22-05-2018 at 14:54.

اگه نباشه جاش خالی می مونه amirsein's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2011
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سلام
    دوستان ممکنه نظرتون رو راجع به کامپوننت فوکال ES165K2 بگید ؟ بنظرتون صداش مثل قیمتش حرفه ای هست؟
    ودیگه اینکه با توجه به مگنت بزرگش آیا توی درجلو 206 راحت جا میشه؟
    ممنون
    سلام. کامپ بسیار خوبیه. ولی مثل هر کامپ دیگه ای باید با وسایل خاص خودش درایو بشه که صدای قشنگی ازش بگیری. تفکیک خوبی داره و ووفر بسیار بسیار عالی. توییتر به نظر من عملکردش متوسطه. البته دارم با کامپای رده بالا مقایسه میکنم. صدای ووفر و توییتر هر دو بازه پس اگه با پخش و امپ رده پایین درایو بشه صدای کامپ 500 تومنی ازش در میاد. توییتر صدای کریستالی نداره (نقطه قوت و ضعف نیست باید به سلیقت بخوره) امیر خان حرف قشنگی زدن: هر چه کامپ های اند تر صدا گرفتن سختتر.
    در کل توی رده خودش کامپ خوبیه.

8. 3 کاربر از amirsein بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2011
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سلام دوستان عزیز..حمید اقاو اقا امیر وامیر حسین گرامی..
    تفاوت صدای اروپایی با صدای ژاپنی چیه از جنس صدا وزیبایی صدا..
    توی اسپیکر حالا هر نوعش یا امپ کدام سبک وزیبایی صدا بهتره ژاپنی یا اروپایی؟؟
    سلام اقا مرتضی گل. ایشالا امیرخان هم نظرشو بگه مام استفاده کنیم.
    ولی خیلی این تقسیم بندی ژاپنی و اروپایی درست نیست.
    ببین مثلا کنوود و کلاریون هر دو ژاپنی هستن. کنوود صدای گرمتر و کلاریون صدای بازتری داره. البته به صورت خیلی خیلی جنرال. قطعا هر دو برند استثنا زیاد دارن. یا مثلا dls سوئد و ماسکونی گلیدن المان و گرند المان فوکال فرانسه اروپایی هستن ولی سبک صدای هر کدوم واقعا متفاوته. Dls یکم شاید بمتر و کنترل شده تر و گلیدن بازتر . خیلی نمیشه با کلمات جنس صدا رو توصیف کرد ولی بازم کاملا معلومه که تفاوت دارن همینان با هم. ولی در کل ژاپن رو توی صدا بسیار میپسندم و به نظرم در کل از اروپا جلوتره. ولی اجناس رده بالاش نمیدونم تولید نمیشه دیگه با توی ایران نمیاد زیاد. پخش ها و امپای کلاریون و سری prs پایونیر و رده بالاهای کنوود.
    الان که دارم مینویسم در کل پخش و امپ ژاپنی میاد توی ذهنم و کامپ و ساب اروپایی. کلاریون در امپا و پخشای رده بالاش صدای شارپ ولی در عین حال غیر تیز و دقیق داره که جذابیتش خیلی زیاده. ولی کلا در مورد مدل خاصی بحث بشه بهتره تا اینجوری جنرال و کلی.
    Last edited by amirsein; 22-05-2018 at 23:57.

10. 3 کاربر از amirsein بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2011
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سلام.
    دوستان کامپ فوکال 165 v1 کراس اور تویتر دو تا کلید واسه تنطیم داره. بهترین حالتش کدومه؟ چون آشنایی ندارم واسه چیه
    احتمالا یکیش شیب کات توییتره و اون یکی حجم صدای توییتر. بهترین حالتی وجود نداره. خودت تست کن ببین کدوم حالت رو بیشتر میپسندی؟ من سلیقم به توییتر در حالت منفی 3 دسیبل برای جلو با شیب 12 و برای عقب هم توییتر صفر یا فلت و شیب 12.
    بازم بستگی به سلیفه و اجزای دیگر سیستمت داره.

12. 2 کاربر از amirsein بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

سلام. کامپ بسیار خوبیه. ولی مثل هر کامپ دیگه ای باید با وسایل خاص خودش درایو بشه که صدای قشنگی ازش بگیری. تفکیک خوبی داره و ووفر بسیار بسیار عالی. توییتر به نظر من عملکردش متوسطه. البته دارم با کامپای رده بالا مقایسه میکنم. صدای ووفر و توییتر هر دو بازه پس اگه با پخش و امپ رده پایین درایو بشه صدای کامپ 500 تومنی ازش در میاد. توییتر صدای کریستالی نداره (نقطه قوت و ضعف نیست باید به سلیقت بخوره) امیر خان حرف قشنگی زدن: هر چه کامپ های اند تر صدا گرفتن سختتر.
    در کل توی رده خودش کامپ خوبیه.
    ممنون بابت پاسختون
    من توی صفحه ام دکمه ای بنام تشکر پیدا نمی کنم

14. این کاربر از vahid4u بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

دوستان ممنون میشم پاسخ بدید

1- داخل پک سیم آمپ که در بازار هست سیم باند های جلو و عقب هم داخلش داره ؟

2- پخش سونی GS 820 خودش آمپ قویی داره که حتما باید به باتری مستقیم وصل شه حالا وقتی آمپ کنوود 9400 رو بهش وصل کنم آیا دیگه از آمپ خود پخش استفاده نمیکنه و من میتونم از سیم برق که جای معمولش هست استفاده کنم یا خیر و بازم باید حتما باید از باتری بگیرم ؟

3- فعلا که قصد استفاده از ساب و آمپ ساب رو ندارم یک RC برایم کافیه ؟

سپاس

داره خودمونی میشه __Jamaica__'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

دوستان ممنون میشم پاسخ بدید

1- داخل پک سیم آمپ که در بازار هست سیم باند های جلو و عقب هم داخلش داره ؟

2- پخش سونی GS 820 خودش آمپ قویی داره که حتما باید به باتری مستقیم وصل شه حالا وقتی آمپ کنوود 9400 رو بهش وصل کنم آیا دیگه از آمپ خود پخش استفاده نمیکنه و من میتونم از سیم برق که جای معمولش هست استفاده کنم یا خیر و بازم باید حتما باید از باتری بگیرم ؟

3- فعلا که قصد استفاده از ساب و آمپ ساب رو ندارم یک RC برایم کافیه ؟

سپاس
    بستگی به پک ای که میخرید داره ، معمولا توی گیج های صفر و دو سیم اسپیکر نیستش ، توی یه سری پک هام هستش
    اگر از امپ داخلی 820 استفاده نکنید نه نیازی هم به اون تقویت سیم کشی و مستقیم از باتری کشیدن نیستش
    اگر تک استیج باشید بله با یه جفت ارسی کارتون راه میوفته ولی چون امپ 4 کانال دارید میخرید احتمال میدم دو استیج باشید که دو جفت ارسی نیاز دارید.

17. این کاربر از __Jamaica__ بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 6 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 6 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •