تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2329 از 2365 اولاول ... 132918292229227923192325232623272328232923302331233223332339 ... آخرآخر
نمايش نتايج 23,281 به 23,290 از 23644

نام تاپيک: راهــنمایی و مشاوره خرید و طراحی سیستم های صوتی و تصویری خودرو

پروفشنال PouriaTech's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2013

پيش فرض

قربانت برای کار خیر بله ولی متاسفانه فرهنگ عمومی کشورمون دچار مشکل شده. بگذریم.
    در مورد افزایش قیمت ها بگم گه همه و همه از این موضوع ناراضی هستیم. بازار سیستم صوتی به شدت راکد شده. بنده از جمله کسانی هستم که کاقعا بیخیال سیستم بازی شدم. میگید میارزه؟ چی بگم والا اگه برند ها رو با هم مقایسه کنیم میشه قیاس کرد ولی الان معلومه که نمیاره اون قیمت ها. مگه 1 کواک چی توش بکار رفته .
    چون تجربه سیستم بازی کم داشتید و روی صدای بلند تاکید دارید نمیدونم کامپ بهتون پیشنهاد بدم یا نه . واقعا تا خودتون 1 حدود کلی از حجم و کیفیت دستتون نباشه نمیشه راهنمایی کرد. ولی تجربه من میگه 2 جفت کامپ 70 واتی با 1 امپ خوب. حجم کافی برای داخل اطاق رو تولید میکنه . ولی با کامپ سراغ مجلس گردونی و ... نمیشه رفت . لذت صدا در داخل خودرو و بس.
    با بودجه شما میشه برای جلو کامپ کنوود گرفت 1800. یکم جا کردنش توی در کار سختیه. برش میخواد و 1 رینگ باید بسازید.ولی توی این بازار اشفته قیمتی انتخاب عاقلانه ای هست. برای عقب اگه از حجم خیلی نگرانید کواک بگیرید. Mc609 یا 690 ac یا برخی dls ها. اگرم حجم فکر میکنید کافیه 1 جفت دیگه از همین کنوود میتونید روی طاقچه ببندید. ولی تاکید من روی امپه. امپ خوب نباشه کامپ 3 تومنی هم صدای کامپ 400 تومنی میده و از اون مهم تر پخش. حالا امپ هم میتونید دست کم 1 ml95.4 گلیدن یا g four هلیکس به صورت استوک یا امپ های مطرح قدیمی تهیه کنید.
    توجه کنید که هزینه نصب و برق و سیم اسپیکر هم کم در نمیاد. 1.5 بودجه بسیار پایینیه برای اون چیزی که مد نظرتونه. 1 مثال از امپ میزنم . برای مثال برای کامپ سری rs گلیدن قائدتا امپ های سری rs گزینه خوبیه. 1 مقایسه بین قیمت ها داشته باشید که چقدر برای امپ هزینه میشه و چقدر برای کامپ. یا پثلا کامپ و امپ های سری پانچ راکفورد.
    توجه هم داشته باشید بیشتر صحبت های من به کیفیت تاکید داره و گرنه امپ های ارزونی هستند که توان بالایی رو ارائه میدن ولی واقعا 2 دقیقه نمیشه به صداشون گوش داد. 175 وات هم برای ساب در کل 1 شوخیه.
    موفق باشید.
    درسته
    سابم ک کلا 275 وات توانشه همین 175تاییم ک داره میگیره براش فک نکنم خیلی کم باشه از حجمش راضی ام
    با این اوضاع قیمتا واقعا نمیصرفه!
    با اینکه سیستم واقعا مهمه واسه ماشین و میتونم بگم 11 ساله یک روز نشده موزیک گوش ندم پس مهمه به چی گوش میدم و چجوری
    موزیک هم اگه اهل ایرانی و پاپ بودم ک خب یه باند پایونیر 250 تومنی بدون آمپم کارمو راه مینداخت توش فلان فلان باند گوش بدم کیف کنم! :/
    فقط جواب این سوالم رو یادتون رفت
    یه کامپ 50 واتی با کراس و توییتر آمپ لازم داره برا استفاده حتما یا بدون آمپم کار میده ؟
    اگر آره آمپ 2 کانال سبک براش کافیه؟
    ممنون
    Last edited by PouriaTech; 21-06-2018 at 13:14.

کاربر فعال اینترنت استان خوزستان
    تاريخ عضويت
    Aug 2013

پيش فرض

سلام خدمت تیم پی سی ورلد میخاستم بدونم از بین این ساب ها کدوم از همه بهتره؟ یا ایا ساب لول بهتری پیشنهاد میکنید؟

(Sony xs-gtx122lt (1350watts

(1800)Jvc cw-dr120t 

(1300)Pioneer ts-wx306t

راستی ویبره بیشتر از کوبش برام مهمه.
    Jbl gtx1300

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2018

پيش فرض

سلام خیلی ممنون از راهنماییتون ولی تا جایی ک من میدونم 1260 توقف تولید شده و دیگ گیر نمیاد!!!

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2018

پيش فرض

راستی این رو هم بگم من میخام ساب لول فابریک بگیرم نه ساب بگیرم بندازم تو باکس لول

اگه نباشه جاش خالی می مونه amirsein's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2011
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

درسته
    سابم ک کلا 275 وات توانشه همین 175تاییم ک داره میگیره براش فک نکنم خیلی کم باشه از حجمش راضی ام
    با این اوضاع قیمتا واقعا نمیصرفه!
    با اینکه سیستم واقعا مهمه واسه ماشین و میتونم بگم 11 ساله یک روز نشده موزیک گوش ندم پس مهمه به چی گوش میدم و چجوری
    موزیک هم اگه اهل ایرانی و پاپ بودم ک خب یه باند پایونیر 250 تومنی بدون آمپم کارمو راه مینداخت توش فلان فلان باند گوش بدم کیف کنم! :/
    فقط جواب این سوالم رو یادتون رفت
    یه کامپ 50 واتی با کراس و توییتر آمپ لازم داره برا استفاده حتما یا بدون آمپم کار میده ؟
    اگر آره آمپ 2 کانال سبک براش کافیه؟
    ممنون
    پخش توان تولید حدود 18 وات واقعی رو داره. تا 50 وات فاصله زیاده . مگر این پخش های جدید سونی که امپ داخلی داره و 42 وات حدودا میده.
    امپ 2 کانال سبک و با کیفیت کامل پرش میکنه. ولی 50 وات واقعا توان کمیه. مثلا سری اسپریت هلیکس درسته که با کیفیته ولی حجم صداشون کمه.

6. 2 کاربر از amirsein بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2018

پيش فرض

سلام مجدد خمت بروبچه های پی سی ورلد.
    میخاستم بدونم ضبط تا سقف 500 تومان چی توصیه میکنید که موارد زیر رو داشته باشه
    Usb
    aux
    cd
    bluetooth
    و چند تا هم بدون قابلیت بلوتوث بگید
    من خودم بیشتر روی ضبط های سونی زومم نظر شما چیه؟
    مانیتور هم نداشته باشه
    Last edited by solyazad; 21-06-2018 at 16:03.

8. این کاربر از solyazad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال PouriaTech's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2013

پيش فرض

پخش توان تولید حدود 18 وات واقعی رو داره. تا 50 وات فاصله زیاده . مگر این پخش های جدید سونی که امپ داخلی داره و 42 وات حدودا میده.
    امپ 2 کانال سبک و با کیفیت کامل پرش میکنه. ولی 50 وات واقعا توان کمیه. مثلا سری اسپریت هلیکس درسته که با کیفیته ولی حجم صداشون کمه.
    چقد اذیتت کردم
    آقا بودجه اوکی شد وسوسه شدیم دیگه
    بین هلیکس و راکفورد و فوکال و گلیدن از کدوم برند جمع کنم
    صدای گرم , با کیفیت و بیس خیلی نرم
    2جفت کامپ و ساب
    همون یه ذره بیس کامپ هم نرم باشه چون شاید ساب رو با فاصله از بقیه گرفتم
    خیلی خیلی ممنون
    Last edited by PouriaTech; 21-06-2018 at 19:30.

داره خودمونی میشه m6788's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

سلام دوستان نظرتون واسه سیستم تک استیج زیر واسه ۲۰۶ هاچبک چیه؟یه چی ارزون و با کیفیت میخوام و بلندی واسم مهم نیس بودجمم در حد همین یه تومنه. اینا فعلا با پخش فابریک راه اندازی میشن تا بعدا پخشو عوض کنم؟
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2016

پيش فرض

سلام دوستان.
    من قبلا پراید داشتم و پخش 195u پایونیر داشتم به همراه یه جفت باند پایونیر 6976. ظاهرا اون باند 6976s آمپلی ساپورت نمیکرد و من بدون آمپ داشتمش صدای آهنگ خیلی عالی نبود.
    الان ام وی ام 530 دارم. پخشش همون پخش فابریکشه که البته نانیتور نداره. بانداشم همون فابریکاشه.

پخش رو نمیخام عوض کنم چون گرونه و همین فک کنم خوب باشه.
    باند میخام بگیرم و آمپ. و هزینه ای که میخام بکنم حدود 500 الی 600 هست. لطفا منو راهنمایی کنید که با این بودجه چی بگیرم. حتی دست دوم هم بخوام بگیرم بهم باند و امپ رو پیشنهاد بدید لطفا. توی دیوار شاید بتونم دست دوم بگیرم تا 600 تومن.

ممنون میشم کمکم کنید عجله دارم و هنوز چیزی مدنظرم نیست.

در آغاز فعالیت Mr+'s Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2018

پيش فرض

سلام مجدد خمت بروبچه های پی سی ورلد.
    میخاستم بدونم ضبط تا سقف 500 تومان چی توصیه میکنید که موارد زیر رو داشته باشه
    Usb
    aux
    cd
    bluetooth
    و چند تا هم بدون قابلیت بلوتوث بگید
    من خودم بیشتر روی ضبط های سونی زومم نظر شما چیه؟
    مانیتور هم نداشته باشه
    سلام. سری eXcelon کنوود (x5200bt و یا x5100bt) رو میتونی مد نظر داشته باشی. البته قیمتشون یکم بالاتر از بودجه شماست.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 3 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •