تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2260 از 2365 اولاول ... 12601760216022102250225622572258225922602261226222632264227023102360 ... آخرآخر
نمايش نتايج 22,591 به 22,600 از 23644

نام تاپيک: راهــنمایی و مشاوره خرید و طراحی سیستم های صوتی و تصویری خودرو

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    شهرکرد

پيش فرض

دوستان نظرتون درباره cc1000 برند dls چی هست؟امپ مناسب و با کیفیتی واسه درایو rs12 هست؟

داره خودمونی میشه ahmadd's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

سلام
    من میخوام یه سیستم جمع کنم تا نهایت 1،500 که البته ضبطشو دارم مدل 4850 bt
    خودم چند تا گزینه تو ذهنم هست لطفا راهنماییم کنید
    1- یه جفت فول رنج وایب 12 اینچ به همراه آمپلی (به نظرتون اینا کافیه؟ :/)
    2- دو جفت 6996s به همراه به همراه ساب و آمپلی 5 کانال!
    3-یک جفت میدرنج خوب مثل وایب و سوپر تیوتر و آمپلی و ساب

به نظرتون موارد بالا خوبه؟ اگه چیز بهتری میتونم جمع کنم لطفا مدل دقیق بگید که بتونم بهترین صدا رو بگیرم
    اولویتمم اول کیفیت و شفافیت صدا هست بعد قدرت
    ماشینم تیبا2
    نظرتون رو راجع به این میدرنج های ارزون قیمت qs بگین
    و البته راجع به آلفارد و اواتار
    ممنون

یک کامپوننت بخر، با یک امپلیفایر و یک ساب

دوره کواکسیال به سر اومده؛ بستن میدرنج و سوپر تیوتر هم فقط پخش صدا برای مردم است و لذت شنیدن صدای کیفیتی خوب رو از دست میدهید

یک کامپوننت خوب 800 هزار تومان، یک آمپ چهار کانال 600، ساب 450

خروجی پخش شما دو ولتی است و بعدا باید به فکر تعویض پخشتون هم باشید

اگر هم بودجه ندارید پله پله بخرید

3. 3 کاربر از ahmadd بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال chaharnazm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2013
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

1. دوستان این روشی که آقا مرتضا برای ساخت باکس سلید فرمودند تایید میکنید؟

سلام..این روشی من می گم خودم نساخیتم ولی بنابر تجربه می گم این را بررسی کن واز دیگران هم بپرس...
    برای باکس سیلد عرض وارتفاع مشخص وانداره هایش هم برابر است..مثلا اگر شما یک ساب 10 اینچی داشته باشی یعنی 25 سانتی متر قطر داخلی ساب واحتمالا 27 قطر خارجی ساب..
    حالا شما برای عرض و ارتفاع ساب از هز طرف دو سانتی بیشتر از قطرخارجی ساب در نظر می گیری... یعنی دو از سمت راست ..دو سمت از سمت چپ..دو سمت از سمت بالا. و دو سانت از طرف پایین...این تمام..پس می شود .عرض و ارتفاع چوب جلوی سابت 27+4=31 سانت یعنی عرض چوب شما 31 سانت وارتفاع چوب شما 31 سانت..این چیز ساده ای است..اما
    عمق که باکس سیلد مهمه...
    من خودم فرمول بندی کردم..فکر می کنم هم درست باشه....از سر ساب تا ته مگنت ساب را اندازه بگیر ضرب در دو سه بکن(((2.3))) این می شود فضای پشتی سابت بدون احتساب قطر چوبmdf....((بین 2.3 و2.5 ضرب کن سعی کن از 2.5 برابر بیشتر نگیری..
    یعنی اگر ارتفاع سابت تا مگنت 12 سانت باشد ضرب در 2.5 می شود=30 سانت فاصله ته مگنت تا چوب پشتی باید باشد....بدون احتساب قطر چوب mdf...
    نمی دانم درست توضیح دادم.متوجه شدید....این تجربه من است....ولی بیشتر سوال کن....

2. کیفیت چوب MDF در ساخت باکس تا چه اندازه مهم است؟
    3. درون باکس با چه چیزهای پر شود؟ آیا نیازی به این کار است؟ چون گرمای ساب را می افزاید.

اگه نباشه جاش خالی می مونه amirsein's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2011
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

با سلام خدمت متخصصین سیستم های صوتی خودرو میخواستم ببینم فرق بین پخش bt303 کنوود وbt610 کنوود فقط در ساپورت سی دی هستش یا در قدرت و کیفیت خروجی صدا هم با هم تفاوت دارند بازم ممنون از جوابتون
    دوست عزیز سلام. تفاوت مهمتر این دو پخش اینه که 303 دوجفت خروجی rc داره. به عقیده بنده 120 تومن ارزش نداره که هم cd رو از دست بدی و هم 2 جفت خروجی داشته باشی. اکیدا توصیه میکنم اگه بین این دو پخش دو دل هستید bt610 رو بگیرید. من صداش رو هم شنیدم در رنج متوسط صدای خیلی خوبی داره.
    مخلص.

کاربر فعال سیستمهای صوتی اتومبیل AmirELX's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

دوستان نظرتون درباره cc1000 برند dls چی هست؟امپ مناسب و با کیفیتی واسه درایو rs12 هست؟
    آمپ بدی نیست
    به نظرم متناسب با RS12 هست.
    دقیقاً 394 وات در چهار اهم و 521 در دو اهم و 782 در یک اهم خروجی داره.
    بیس تمیز و داینامیکی داره. مطمئن باشید با RS12 حسابی صدای کیفیتی دریافت می کنید، به شرطی که ساب رو در باکس Sealed بگذارید.
    اونجور که Review رو مطالعه کردم، در Druming و بیس های پیاپی دقت بالایی داره و Bass Stage به طور کلی بدون ایراد هست.
    فیلتر خیلی خوبی داره که با شیب -12 یا حتی -24 دسی بل بر اکتاو فرکانس ها رو کات می کنه، یعنی یک بیس بسیار تمیز و یک LPF کارآمد...
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

7. 6 کاربر از AmirELX بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2017

پيش فرض

دوست عزیز سلام. تفاوت مهمتر این دو پخش اینه که 303 دوجفت خروجی rc داره. به عقیده بنده 120 تومن ارزش نداره که هم cd رو از دست بدی و هم 2 جفت خروجی داشته باشی. اکیدا توصیه میکنم اگه بین این دو پخش دو دل هستید bt610 رو بگیرید. من صداش رو هم شنیدم در رنج متوسط صدای خیلی خوبی داره.
    مخلص.
    یک کامپوننت بخر، با یک امپلیفایر و یک ساب

دوره کواکسیال به سر اومده؛ بستن میدرنج و سوپر تیوتر هم فقط پخش صدا برای مردم است و لذت شنیدن صدای کیفیتی خوب رو از دست میدهید

یک کامپوننت خوب 800 هزار تومان، یک آمپ چهار کانال 600، ساب 450

خروجی پخش شما دو ولتی است و بعدا باید به فکر تعویض پخشتون هم باشید

اگر هم بودجه ندارید پله پله بخرید
    با تشکر از جوابتون پخش آلپاین ۱۴۰ بهتره یا این bt610 کنوود چون قیمت آلپاین ۱۴۰ هم پایینه

اگه نباشه جاش خالی می مونه rezajj's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    دزفول

پيش فرض

سلام به استادان گرامی
    من نتونستم تو تایپیک های قبلی جواب سوالم بگیرم لطفا راهنمایی کنید ممنون
    206 تیپ هاچ بک دارم خواستم مرحله به مرحله یک سیستم ببندم و چیزی که برام خیلی مهمه فقط فقط کیفیت و اصلا بلندی صدا مطرح نیست و موزیک کیفیتی با باس مناسب ایدال بندس چون سیستم یکی از دوستام دیدم حدود 2.5 میلیون هزینه کرده بود و مسیو بسته بود اصلا قابل تحمل نبود و صدا بقدری ریز و تیز بود که رو اعصاب میرفت
    و در مرحله اول میخام دو باند بگیرم و فعلا با ضبط فابریک ، مرحله بعدی ضبط و سپس سابی که تو تاقچه عقب سوار بشه و امپلی و...
    ممنون از همه دوستان

پروفشنال poloton7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

سلام...
    ایپاد با کابل خودش به پخش ماشین بزنی صدای بهتری می دهد یا ایپاد را با یک کابل خوب aux به پخش بزنی صدای بهتری می دهد؟؟؟؟؟حدود چند درصد؟؟؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه amirsein's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2011
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

با تشکر از جوابتون پخش آلپاین ۱۴۰ بهتره یا این bt610 کنوود چون قیمت آلپاین ۱۴۰ هم پایینه
    پخش های رده پایین آلپاین و توصیه نمیکنم. به عقیده من الپاین از 145 به بعد رو میشه بهش فکر کرد. تو این رنج همون bt610 پخش خوبیه.
    البته نظر منه و انتخاب با شماس.

12. 2 کاربر از amirsein بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال سیستمهای صوتی اتومبیل AmirELX's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

سلام به استادان گرامی
    من نتونستم تو تایپیک های قبلی جواب سوالم بگیرم لطفا راهنمایی کنید ممنون
    206 تیپ هاچ بک دارم خواستم مرحله به مرحله یک سیستم ببندم و چیزی که برام خیلی مهمه فقط فقط کیفیت و اصلا بلندی صدا مطرح نیست و موزیک کیفیتی با باس مناسب ایدال بندس چون سیستم یکی از دوستام دیدم حدود 2.5 میلیون هزینه کرده بود و مسیو بسته بود اصلا قابل تحمل نبود و صدا بقدری ریز و تیز بود که رو اعصاب میرفت
    و در مرحله اول میخام دو باند بگیرم و فعلا با ضبط فابریک ، مرحله بعدی ضبط و سپس سابی که تو تاقچه عقب سوار بشه و امپلی و...
    ممنون از همه دوستان
    سلام دوست عزیز
    جای خوبی رو برای راهنمایی و مشاوره انتخاب کردید.
    واقعیت اینه که با هزینه های اندک نمیشه به صدای خوبی رسید و این که فرمودید ابتدا اسپیکر ها رو خریداری بفرمائید و با پخش فابریک درایوشون کنید هم کار جالبی نیست.
    اولین قدم تعیین بودجه است.
    ولی طبق تجربه میگم که یک سیستم کیفیتی و ارزشمند با اکسسوری و هزینه های نصب حدود 5 میلیون تومان براتون می افته.
    اگر هم قصد داشته باشید روی استیج عقب کار کنید، هزینه بالاتر میره، ولی فعلاً روی استیج جلو کار کنید تا پس از بهبود وضع مالی اسپیکر عقب هم نصب کنید.
    بنده کانفیگ پیشنهادی خودم رو می نویسم... راجع بهش تحقیق کنید.

H.U: Sony MEX-XB100BT--------------------» 750/000
    Comp: DLS UPi6----------------------------» 1/400/000
    AMP: Mosconi One 130.4-----------------» 1/400/000
    Subwoofer: Gladen RS12 Free Air----------» 450/000

سیستمی که براتون ارنج کردم، آرزوی خیلی از کاربران هست.
    ساب Free Air رو میتونید روی تاقچه بگذارید و لذت ببرید.
    کامپوننت DLS یک توئیتر بسیار نرم با اجرای استادانه داره. کیفیت ساخت این کامپوننت بالاست و وقتی در دست لمس اش می کنید حس خوبی داره.
    آمپ که نیازی به تعریف نداره و میدونید ماسکنی در پله های کیفیتی و بسیار با کیفیت جا می گیره.
    پخش سونی هم صدایی طبیعی و بدون اغراق داره که در فروم یک مثنوی راجع بهش صحبت کردیم.

- قیمت ها همگی حدودی هستند ولی مجموع قطعات سیستم شما بیش از 4 میلیون تومن نمیشه.
    برای اکسسوری و نصب هم چیزی کم نگذارید و سعی کنید بهترین ها رو به کار ببرید.
    RCA ها رو گلیدن سری ZERO بگیرید و سیم های اسپیکر رو هم خیلی با کیفیت انتخاب کنید.
    حتماً برای توئیتر ها پاد تهیه کنید و روی ستون های جلو نصب کنید، نه روی لچکی کنار آینه.
    با بهترین اکسسوری و متعلقات مناسب، سیستم شما حدود 5 میلیون درمیاد.
    اگر هم فعلاً نمی تونید هزینه کنید، صبر کنید و قطعات رو خرد خرد تهیه کنید.
    سؤالی بود در خدمتم
    Last edited by AmirELX; 27-09-2017 at 13:37.

14. 5 کاربر از AmirELX بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 8 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 8 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •