تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2361 از 2365 اولاول ... 13611861226123112351235723582359236023612362236323642365 آخرآخر
نمايش نتايج 23,601 به 23,610 از 23644

نام تاپيک: راهــنمایی و مشاوره خرید و طراحی سیستم های صوتی و تصویری خودرو

اگه نباشه جاش خالی می مونه amirsein's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2011
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

اتفاقا از کیفیت صدای 6975 حالم به هم میخوره.زیاد صدای بلند نمیخوام.سه چهارم حجم صدای 6975 کاملا کافیه برام.پخشم pioneer p710 هستش.درسته فلش نمیخوره اما با جدیدیا حال نمیکنم با همین بیشتر حال میکنم.آمپم 6500f پایونیر هستش که فعلا نگه میدارم تا پول دستم برسه عوضش میکنم.
    خب خوشبختانه خودتون اگاهی خوبی دارید. پخش خوبی دارید و سطحش از سیستم فعلی شما بالاتره. امپتون نه کیفیت مطلوبی داره نه قدرت خوبی چون ۶۰ وات روی ۴ اهم بیشتر نمیده و خب قصد دارید تعویض کنید. توی نت گشتم ولی اطلاعات جامعی از این کامپ پیدا نکردم که قطعات بکار رفته در کراس چیه یا جنس توییتر چیه. اینا دلیل نمیشه کامپ بدی باشه و ترجیها از مدل های تست شده و شناخته شده تر استفاده کنید که نتیجه مطلوبتون حاصل بشه. در کل mtx چندان برند کامپ سازی نیست.

تاريخ عضويت
    Feb 2011
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

ممنون داداش.کامپ چون دست دوم میخوام(2 جفت کامپ باید کارکرده بخرم تا هزینه پایین بیاد) باید دست دومش موجود باشه تا بتونم بخرم.اگه بدونم یه جفت کامپ از نظر حجم صدایی راضیم میکنه یه جفت نوشو میخرم هزینه هامم خیلی پایین میاد مخصوصا امپلی
    یک جفت کامپ پر قدرت اگه ماشین ۲۰۶ یا پراید هست میتونه جوابگو باشه. مخصوصا در حالت اکتیو توی ماشینا بازدهی بسیار خوبی دریافت میکنید. ولی پسیو هم توی این ماشینا تک استیج خوب میشه. ولی اگه زیاد تجربه ندارید همون ۲ استیج پسیو ببندید. کامپ گلیدن و کنوود هم دست دو پیدا میشه ولی باید یکم وقت بذارید تا جنس خوب تهیه کنید. کامپای کنوود هم بعضیاش صدای بسیار خوبی داره. به شرط این که به پخش و امپ مناسب بزنید.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2013

پيش فرض

یک جفت کامپ پر قدرت اگه ماشین ۲۰۶ یا پراید هست میتونه جوابگو باشه. مخصوصا در حالت اکتیو توی ماشینا بازدهی بسیار خوبی دریافت میکنید. ولی پسیو هم توی این ماشینا تک استیج خوب میشه. ولی اگه زیاد تجربه ندارید همون ۲ استیج پسیو ببندید. کامپ گلیدن و کنوود هم دست دو پیدا میشه ولی باید یکم وقت بذارید تا جنس خوب تهیه کنید. کامپای کنوود هم بعضیاش صدای بسیار خوبی داره. به شرط این که به پخش و امپ مناسب بزنید.
    ممنون.من نمیدونم پسیو یا اکتیو چه حالتی میشه.فلا یه کامپ میبندم با امپ 4 کانال برا ساب و کامپ.بعدا که بودجه ردیف شد یه امپ مونو یا دوکانال میگیرم برا ساب و یه جفت کامپ دیگه.یه سوال اینکه امپ کارکرده ریسکه خریدش یا میشه روش حساب کرد؟و اینکه شما بین کامپ های gladen m line و steg ms650c کدوم رو انتخاب میکنین.کارکرده ی m line پیدا کردنش اسونه که حدود 1-1.2 تومنه ولی استگ رو باید نو خرید.استگ رو تو بهرام شاپ زیاد تعریف کردن.سابم مناسبه یا باید اونم تغییر بدم؟از نرمی صدای ساب خوشم میاد اما قدرتشو زیاد حس نمیکنم.شاید آمپم نمیتونه درایوش کنه!

تاريخ عضويت
    Feb 2011
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

ممنون.من نمیدونم پسیو یا اکتیو چه حالتی میشه.فلا یه کامپ میبندم با امپ 4 کانال برا ساب و کامپ.بعدا که بودجه ردیف شد یه امپ مونو یا دوکانال میگیرم برا ساب و یه جفت کامپ دیگه.یه سوال اینکه امپ کارکرده ریسکه خریدش یا میشه روش حساب کرد؟و اینکه شما بین کامپ های gladen m line و steg ms650c کدوم رو انتخاب میکنین.کارکرده ی m line پیدا کردنش اسونه که حدود 1-1.2 تومنه ولی استگ رو باید نو خرید.استگ رو تو بهرام شاپ زیاد تعریف کردن.سابم مناسبه یا باید اونم تغییر بدم؟از نرمی صدای ساب خوشم میاد اما قدرتشو زیاد حس نمیکنم.شاید آمپم نمیتونه درایوش کنه!
    اول این که اون امپ کلا ساب رو نهایتا داره ۴۰ درصد درایو میکنه و اگه ساب شما مثلا ۳۰۰ واته ایده ال اینه که امپ شما ۴۰۰ وات بده. دوم این که من یه کامپ استگ دست ۲ ولی دو هفته کارکرد سراغ دارم. مدل mt650c اگه مایل بودید پیام بدید معرفی کنم. سوم این که کامپ های گلیدن و فوکال و راکفورد رو‌تقریبا همه رو گوش کردم. این کامپ m line هم خودم داشتم. صداش نسبت به قیمتش خوبه واقعا ولی چون توییر الومینیومی داره صداش تیزه تا حد زیادی. از اون طرف نمیدونم چرا ولی حس میکنم به امپ فشار زیادی میاورد که میتونه برای اهم بندیش باشه. ولی با توجه به قیمتش کامپ بدی نیست.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

با سلام:
    مغزی فیش نری شکسته و تو قسمت مادگی خروجی آمپ مونده آیا فیش عوض کنم بزنم صدا ok میشه یا باید آمپ باز بشه ؟

کار خودم هست یا بدم تعمیر کار؟

ممنون

ناظر انجمن اتومبیل mohamad skystar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    Under SKY City

پيش فرض

با سلام:
    مغزی فیش نری شکسته و تو قسمت مادگی خروجی آمپ مونده آیا فیش عوض کنم بزنم صدا ok میشه یا باید آمپ باز بشه ؟

کار خودم هست یا بدم تعمیر کار؟

ممنون
    نیازی به باز کردن امپ نیست
    با پنس اون قسمت نری که شکسته رو در میارن و بهتره کلا کابل رو تعویض کنید

7. این کاربر از mohamad skystar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

اگر باندی که به آمپ وصل میباشد اگر در ولوم بالا یا حتی متوسط کم بیارد آیا می توان بجای استفاده از دو خروجی آمپ با فیش 2 به 1 جفت باند ها را فقط به یک خروجی آمپ بزنیم؟

با تشکر

ناظر انجمن اتومبیل mohamad skystar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    Under SKY City

پيش فرض

اگر باندی که به آمپ وصل میباشد اگر در ولوم بالا یا حتی متوسط کم بیارد آیا می توان بجای استفاده از دو خروجی آمپ با فیش 2 به 1 جفت باند ها را فقط به یک خروجی آمپ بزنیم؟

با تشکر
    اینجوری صدای استریو رو از دست میدین و کار درستی نیست
    اگر باند کم میاره باید باند پرقدرت تر تهیه کنید نه اینکه درایو سیستم رو بهم بزنید

10. 2 کاربر از mohamad skystar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2011
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

با تشکر
    ضمن تشکر از محمد اقا. اگر میخواید از توان بیشتری استفاده کنید از امپ به صورت بریج استفاده کنید. یعنی یه امپ ۴ کانال رو تبدیل به دو کانال کنید. هر چند این کار میزان THD رو بالاتر میبره و تاثیر منفی در کیفیت داره ولی برخی امپ ها هستن که در حالت بریج هم THD پایینی دارن. اینجوری قدرت مورد نیاز برای اسپیکر رو تامین میکنید و گاهی اوقات نتیجه مطلوب رو بهتون میده. فقط توجه داشته باشید که در تنظیم گین وسواس به خرج بدید که اسپیکر شما اسیب نبینه. (گین رو ببندید بعد کم کم باز کنید) دستورالعمل تنظیم گین قبلا توی همین سایت توسط حمید اقا (hamidR15) توضیح داده شده. این کار به شرطی جواب میده که مثلا کواکسیال شما ۱۴۰ واته ولی امپ شما در حالت معمول مثلا ۸۰ وات قدرت خروجی داره و احتمالا روی بریج ۴ اهم ۲۰۰ وات. توجه کنید که مقاومت کواک شما حتما ۴ اهم باشه که به امپ اسیب نزنید.
    موفق باشید.
    Last edited by amirsein; 25-07-2020 at 01:56.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض باند خوب

سلام برای پخش xb100bt سونی بدون آمپ چه باندی بندازم هم کیفیت عالی هم بیس عالی داشته باشه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 5 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 5 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •