تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2333 از 2365 اولاول ... 133318332233228323232329233023312332233323342335233623372343 ... آخرآخر
نمايش نتايج 23,321 به 23,330 از 23644

نام تاپيک: راهــنمایی و مشاوره خرید و طراحی سیستم های صوتی و تصویری خودرو

آخر فروم باز light's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    گیلان

پيش فرض

یکی از دوستام پخش پایونر پارسال گرفته 400 تومن ، مدلشو نمیدونم چیه ، ندیدم ، 300 میخوام ازش بردارم کلا ، 4 5 ماه استفاده کرده
    خودم پخش فابریک ایرانخودرو (کروز) دارم و راضی هستم و فقط aux استفاده میکنم ،
    ارزش داره پخش پایونر رو بگیرم یا همین فابریک کار راه میندازه ؟
    باندم اینفینیتی هست ، با تغییر پخش کیفیت باند هم تغییر میکنه ! من صدا زیاد نمیکنم

آخر فروم باز dooste.man83's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

دوستان امروز رفتم برای نصب که به دلایلی که بهتون میگم مجبور شدم برگردم
    یکبار دیگه ستاپ رو براتون میگم ماشین هم سمند LX هست
    استیج جلو = فوکال PC130
    استیج عقب = فوکال PC710
    آمپ = کنوود 9400
    ساب = JBL BASS PRO
    پخش= سونی GS820

می خوام فابریکی نصب بشه ( باند عقب فلز زیرتاقچه برش میخوره و باند بیضی روی اون قرار میگیره ) اما نصاب میگه باند عقب PC710 چون بیس زیادی هم داره اگر روی فلز قرار بگیره صداش خراب میشه . برای همین نصب نکردم تا از شما کمک بگیرم
    1- آیا نظر نصاب کاملا درسته و صدا خیلی بهم میریزه یا فقط صدای بیس یکم مشکل پیدا میکنه که با وجود ساب اونم حل میشه ؟
    2- آیا این PC710 رو با کامپ هلیکس P62C تعویض کنم بهتره و واقعا کیفیت و جزئیات و دقت خیلی بهتری رو به من میده ؟ ( ترجیح من این بود که باند جلو و عقب از یک برند و یک سری باشه که جنس صداشون یکی باشه )
    3- الان بخوام این تعویض رو انجام بدم حدود 400 هزار تومن ضرر میکنم آیا این هزینه اصلا ارزش داره و راهی به ذهنتون میرسه این مشکل رو حل کنه ( مثلا رینگ MDF چهارسانتی بزارم زیرش یا هر راه دیگه ای ؟ )
    ممنون میشم راهنماییم کنید
    Last edited by dooste.man83; 21-07-2018 at 23:40.

کاربر فعال اینترنت استان خوزستان
    تاريخ عضويت
    Aug 2013

پيش فرض

سلام
    دوستان کسی صدای پخش سونی gt710uv رو شنیده؟یدونه هست در حد اک خواستم ببینم ارزش داره بخرمش و کنوود 300u رو بفروشم؟

کاربر فعال سیستمهای صوتی اتومبیل AmirELX's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

دوستان امروز رفتم برای نصب که به دلایلی که بهتون میگم مجبور شدم برگردم
    یکبار دیگه ستاپ رو براتون میگم ماشین هم سمند LX هست
    استیج جلو = فوکال PC130
    استیج عقب = فوکال PC710
    آمپ = کنوود 9400
    ساب = JBL BASS PRO
    پخش= سونی GS820

می خوام فابریکی نصب بشه ( باند عقب فلز زیرتاقچه برش میخوره و باند بیضی روی اون قرار میگیره ) اما نصاب میگه باند عقب PC710 چون بیس زیادی هم داره اگر روی فلز قرار بگیره صداش خراب میشه . برای همین نصب نکردم تا از شما کمک بگیرم
    1- آیا نظر نصاب کاملا درسته و صدا خیلی بهم میریزه یا فقط صدای بیس یکم مشکل پیدا میکنه که با وجود ساب اونم حل میشه ؟
    2- آیا این PC710 رو با کامپ هلیکس P62C تعویض کنم بهتره و واقعا کیفیت و جزئیات و دقت خیلی بهتری رو به من میده ؟ ( ترجیح من این بود که باند جلو و عقب از یک برند و یک سری باشه که جنس صداشون یکی باشه )
    3- الان بخوام این تعویض رو انجام بدم حدود 400 هزار تومن ضرر میکنم آیا این هزینه اصلا ارزش داره و راهی به ذهنتون میرسه این مشکل رو حل کنه ( مثلا رینگ MDF چهارسانتی بزارم زیرش یا هر راه دیگه ای ؟ )
    ممنون میشم راهنماییم کنید
    درود
    اون کواک رو بفروشید، استیج عقب رو فراموش کنید.
    اصلاً رها کردن یه ووفر روی تاقچه به صورت Free Air کاملاً کار غیر اصولی محسوب میشه.
    اسپیکر باید باکس داشته باشه. تمام رفتار یک اسپیکر به باکس و لیتراژ و طراحیش هست.

من جای شما باشم یه رودری مادیفای شده سفارش میدم + پاد حرفه ای
    یه ست 3way جلو می بندم. با زاویه ی درست و On-Axis به سمت صورت.

به هیچ وجه بخاطر یک اسپیکر بیضی، تاقچه رو نبرید، این کار کاملآً اشتباهه.

5. این کاربر از AmirELX بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز dooste.man83's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

درود
    اون کواک رو بفروشید، استیج عقب رو فراموش کنید.
    اصلاً رها کردن یه ووفر روی تاقچه به صورت Free Air کاملاً کار غیر اصولی محسوب میشه.
    اسپیکر باید باکس داشته باشه. تمام رفتار یک اسپیکر به باکس و لیتراژ و طراحیش هست.

من جای شما باشم یه رودری مادیفای شده سفارش میدم + پاد حرفه ای
    یه ست 3way جلو می بندم. با زاویه ی درست و On-Axis به سمت صورت.

به هیچ وجه بخاطر یک اسپیکر بیضی، تاقچه رو نبرید، این کار کاملآً اشتباهه.
    ممنون از پاسخت آقا امیر عزیز . شما واقعا یکی از اساتید امر هستید که من از همه نوشتهاتون استفاده میکنم

مشکل اینه من اصلا روزی که میخواستم سیستم رو ببندم 1 درصد هم قصد خرید ساب نداشتم وگرنه اصلا کامپوننت رده بالا مثل فوکال V1 می بستم نه اینکه این همه پول کوآک بدم آخرش هم کیفیت 20 درصد پایین تر تحویل بگیرم و نصبش هم دردسر باشه ولی چون کامپ ها بیس قابل قبولی ندارن تصمیم گرفتم کوآک بردارم بعد این ساب jbl رو پیدا کردم که شاید تنها ساب زیر صندلی بدرد بخور موجود در ایران بود که آخریش هم بود و دیگه سریع خریدمش و کلا داستان عوض شد

الانم میشه برم باند رو عوض کنم ولی همین اول کار 500 تومن ضرر میکنم چون 900 خریدم و الان بالای 1400 قیمت داره و با اون قیمت خرید هم ازم برمیدارن !!! منم دلم راضی نمیشه این همه ضرر بدم
    از طرف دیگه من آمپ کنوود هم بر اساس همین سیستم برداشتم وگرنه قطعا هلیکس G4 از همه نظر بجز قدرت در اولویت بود یعنی باند رو بخوام عوض کنم آمپ هم باید عوض بشه که اونم 500 ضرر میکنم دوباره

در کل خوب یا بد الان که قیمت ها نجومی شده و من دیگه قدرت خرید در این بازار رو ندارم و یاید با همین سیستم بسازم

تنها کاری که ازم برمیاد بتونم نصب اصولی تری داشته باشم که صدای بهتری بتونم ازش بگیرم
    به هرحال از لطف شما و اون دوستانی که کمکم کردن بسیار سپاس گزارم
    Last edited by dooste.man83; 08-08-2018 at 09:38.

7. 2 کاربر از dooste.man83 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

سلام
    دنبال یه سیستم کیفیتی هستم فقط صدا رو هم واسه داخل اتاق میخوام و تفکیک صدا برام خیلی مهمه بخش ترجیحا بلوتوث داشته باشه و صدا از در جلو و تاقچه عقب بیاد ماشینم sd هست هزینه ای که میتونم بکنم 4 تومن حدودا
    دوست دارم از کامپ برای جلو و عقب استفاده کنم و در اینده به این سیستم ساب اضافه کنم ممنون میشم که سیستمی که معرفی میکنید با این نکته که در اینده قراره یه سابم بیاد بگید
    ممنون میشم کمکم کنید

Last edited by siavashmarzban; 04-08-2018 at 19:50.

کاربر فعال سیستمهای صوتی اتومبیل AmirELX's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

سلام
    دنبال یه سیستم کیفیتی هستم فقط صدا رو هم واسه داخل اتاق میخوام و تفکیک صدا برام خیلی مهمه بخش ترجیحا بلوتوث داشته باشه و صدا از در جلو و تاقچه عقب بیاد ماشینم sd هست هزینه ای که میتونم بکنم 4 تومن حدودا
    دوست دارم از کامپ برای جلو و عقب استفاده کنم و در اینده به این سیستم ساب اضافه کنم ممنون میشم که سیستمی که معرفی میکنید با این نکته که در اینده قراره یه سابم بیاد بگید
    ممنون میشم کمکم کنید

درود بر شما
    با توجه به اوضاع آشفته ی ارزی و همچنین تهی بودن قطعات Car & Audio امروزی از قطعات با کیفیت، تقریباً خیلی کارتون سخته.
    فقط یک راه دارید که بتونید صدای خوب بگیرید، اون هم مراجعه به بازار دست دو و خرید قطعات Old School و قدیمی هست.
    پیشنهاد بنده به ترتیب زیر هست و تک استیج. استیج عقب درست نیست. بدون ساب هم سیستم شما ناقص محسوب میشه.

هدیونیت: Sony MEX-XB100BT حتماً ریکپ شود
    آمپ: Pioneer GM-X9400 حتماً ریکپ شود
    کامپوننت: Kenwood KFC-PS170C
    آرسی: گلیدن زیرو پرو یا سونوس کانکشن
    سیم اسپیکر: DLS HQS
    ساب: گلیدن RS10 داخل باکس سیلد 50 لیتری
    سیم برق: گیج 4 گلیدن مس OFC
    فیوز هلدر بزرگ گلیدن + فیوز 60 آمپر

هدیونیت رو به صورت دست دو حدود 750 تومن، آمپ رو حدوداً 400 تومن، کامپوننت هم 400 تومن، آرسی 150 تومن، سیم اسپیکر هم اگر آمپ رو زیر صندلی نصب کنید که پیشنهاد می کنم همین کار رو انجام بدید، کم مصرف میشه و متری 30 تومنه. ساب هم فکر کنم 600 بخرید. کابل برق گیج 4 نمیدونم چنده ولی گرونه، متری 40 حساب کنید. فیوز و فیوز هلدر هم 120 تومن.
    هزینه ی ریکپ آمپ و پخش تون هم جمعاً بین 400 تا 500 تومن میشه.
    کیفیت صدا رو با تنظیم و نصب درست و جهت دهی درست ووفر و توئیتر تضمین می کنم. و اگر بتونید رودری رو مادیفای کنید و به ووفر زاویه بدید صداتون سه بعدی میشه. در غیر اینصورت در ناحیه میدرنج صدا فاقد ایمیج خواهد بود.
    جمعاً نزدیک 4 میلیون میشه.
    در صورت داشتن سؤال میتونید مطرح بفرمائید. برای نصب هم میتونم معرفی تون کنم.
    با احترام

10. 4 کاربر از AmirELX بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

درود بر شما
    با توجه به اوضاع آشفته ی ارزی و همچنین تهی بودن قطعات Car & Audio امروزی از قطعات با کیفیت، تقریباً خیلی کارتون سخته.
    فقط یک راه دارید که بتونید صدای خوب بگیرید، اون هم مراجعه به بازار دست دو و خرید قطعات Old School و قدیمی هست.
    پیشنهاد بنده به ترتیب زیر هست و تک استیج. استیج عقب درست نیست. بدون ساب هم سیستم شما ناقص محسوب میشه.

هدیونیت: Sony MEX-XB100BT حتماً ریکپ شود
    آمپ: Pioneer GM-X9400 حتماً ریکپ شود
    کامپوننت: Kenwood KFC-PS170C
    آرسی: گلیدن زیرو پرو یا سونوس کانکشن
    سیم اسپیکر: DLS HQS
    ساب: گلیدن RS10 داخل باکس سیلد 50 لیتری
    سیم برق: گیج 4 گلیدن مس OFC
    فیوز هلدر بزرگ گلیدن + فیوز 60 آمپر

هدیونیت رو به صورت دست دو حدود 750 تومن، آمپ رو حدوداً 400 تومن، کامپوننت هم 400 تومن، آرسی 150 تومن، سیم اسپیکر هم اگر آمپ رو زیر صندلی نصب کنید که پیشنهاد می کنم همین کار رو انجام بدید، کم مصرف میشه و متری 30 تومنه. ساب هم فکر کنم 600 بخرید. کابل برق گیج 4 نمیدونم چنده ولی گرونه، متری 40 حساب کنید. فیوز و فیوز هلدر هم 120 تومن.
    هزینه ی ریکپ آمپ و پخش تون هم جمعاً بین 400 تا 500 تومن میشه.
    کیفیت صدا رو با تنظیم و نصب درست و جهت دهی درست ووفر و توئیتر تضمین می کنم. و اگر بتونید رودری رو مادیفای کنید و به ووفر زاویه بدید صداتون سه بعدی میشه. در غیر اینصورت در ناحیه میدرنج صدا فاقد ایمیج خواهد بود.
    جمعاً نزدیک 4 میلیون میشه.
    در صورت داشتن سؤال میتونید مطرح بفرمائید. برای نصب هم میتونم معرفی تون کنم.
    با احترام
    ممنون از پاسخ کاملتون
    حیلی خیلی ممنون
    در پی وی برای راهنمایی مزاحم میشم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2018

پيش فرض

ایا ساب 1300t جی بی ای فقط با امپ های 4 کانال کار می کند؟
    یا با امپ مونو نیز راه اندازی میشود؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

سلام خدمت اساتید گل سایت
    بنده پارسال سیستممو دزدین و تا امسال که واسه کادو تولد چند نفر از دوستام بدون اینکه به من بگن اقدام به خرید سیستم برام کردن و الان واسه بستنش از شما بزرگواران راهنمایی میخواستم تا سیستمم بدون مشکل و تقریبا مچ کار کنه .دو تا امپلی واسم گرفتن که یکیش xp audion sl 2000n که منو هست و یه امپ گرند زیرو 2 کانال و یه ساب 15 مدل XP Audio مدل XPW-154D. با توان 1500 وات و 750 ار ام اس و یکجفت میدرنج گرند زیرو سایز 8 اینچ و یجفت هورن گرند زیرو و یه خازن گرند زیرو حالا تنها مشکلی هست اینه که چطوری یجفت میدرنج و هورن رو به امپ دو کانال گرند زیرو وصل کنم مثلا دو تا هورنها تویه کانال و میدرنج ها تویه کانال یا یه هورن با میدرنج تویکی .و اینکه امپلی فایر xp جواب ساب رو میده و سیمای ساب که دو کویل هستو چجوری وصل کنم به امپ xp که بهترین راندمانو داشته باشم و یه سوال دیگه این امپ با توجه مشخصاتی که داره میتونم یه ساب دیگه هم بهش اضافه کنم ایا جواب میده اگه اره مثلا نهایتش اون ساب دیگه تا چند ار ام اس باید باشه چون ساب xp 750 ار ام اس هست اون یکی هم بخوام بعدا بگیرم نهایتش تا چند وات بکیرم که جفتشو ساپورت کنه.ممنونم اگه جوابمو بدین و بابت اینهمه سوالم عذر خواهی میکنم از همه دوستان منتظره نظرات و راهنمایی های شما عزیزان هستم.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 8 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 8 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •