تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2169 از 2365 اولاول ... 11691669206921192159216521662167216821692170217121722173217922192269 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21,681 به 21,690 از 23644

نام تاپيک: راهــنمایی و مشاوره خرید و طراحی سیستم های صوتی و تصویری خودرو

اگه نباشه جاش خالی می مونه Olis's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    ایران- مشهد

پيش فرض

سلام
    اتفاقا بنده به کسانی که مشکل مالی دارن همیشه عرض کردم که خورد خورد بخرید بزارید کنار بعدا که خریدتون کامل شد نصبت به نصب اقدام کنید.
    بسیار کار خوبیه. از امپلیفایر شروع کنید بعد کامپوننت و بعد ساب ووفر.
    مشهد خیر متاسفانه کسی رو نمیشناسم.

سلام اقا حمید

اقا من تیبا دارم در جلو میگن باند جا نمیشه و حجم نداره یکمم گرون در میاد کامپ و سیستم حرفه ای

با پیشنهاد یکی از دوستان نظرم رفت روی باند کاپا 11 با یک امپ خوب و یک پخش خوب

نظرتون چیه ؟ از کیفیت کاپا ک خیلی تعریف میکنن

حالا سیستمی ک با این مچ باشه معرفی میکنید ؟

پروفشنال Alijo0on's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    تهران کثیفـــ

6

سلام خدمت دوستان همچنین حمید خان گل
    سال نو مبارک
    منم شروع کردم خورد خورد بخرم سیستم پیشنهادی حمید خان رو که با کلی تحقیق و جمع بندی
    کلی اذیتشون کردم که ایشالا حلال کنه و خدا خیرش بده که رایگان و بدون چشم داشتی این حجم وسیع و کامل اطلاعات رو در اختیارمون میزاره با detail بالا و کافی

سیستم من قراره تک استیج باشه
    فعلا

آمپ ماسكني one130.4 -- ١٤٠٠

ساب RS-X8-sb شدش -- 530 به همراه باکس سیلد فابریک . که دیدم کوچیکه یکم ولی فهمیدم حکایت فلفل نبین چه ریزه اس حالا شاید 10 کردمش

که تهیه کردم تا ایشالا بعد عید بقیشو تکمیل کنم ، البته باید قبلش ماشینو بخرم

Last edited by Alijo0on; 21-03-2017 at 03:48.

3. این کاربر از Alijo0on بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

سلام.
    یعنی چی؟هر جائی میتونید نصب کنید .جلو زیر پائ یا عقب تو صندوق.
    اگر پخشتون از مدلهای بدون خروجی RCA هست باید از تبدیل های لول به لو لول استفاده کنید.چند صفحه قبل عکسش رو گذاشتم و قیمتش.

سوال بعدی یه امپیلی قوی دارم 1200 هست که هر کانال 2 اهم 125 rms میده اگه به کامپونتی که 3اهمی هست 270 وات و 90rms هست وصل کنم کامپ آسیب میبینه ؟ در صورتی که گین هم اصلا زیاد نکنم تا اخر بسته باشه ؟ ( حالا این 125rms که میده فرضا هر آمپی از جایی گین کامل بسته هست شروع میشه ؟
    وقتی هم ببریم گین را بالا شروع میشه ؟ (

از درب جلو تا صندوق برای بخوام کامپ را صندوق کنار آمپ بذارم دو طرف کلا چند متر سیم نیاز داره ؟ چون هم تویتر هم سیمش جدا میره فکر کنم زیاد بشه مترش ؟
    Last edited by naim697; 22-03-2017 at 10:46.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

سلام دوستان سال نوی شما مبارک
    یه سوال خیلی مهم دارم حقیقتا کارم گیره به کمکتون نیاز دارم ممنون میشم راهنمایی کنید.
    یه آمپلیفایر 4 کاناله هرتز مدل HDP 4 دارم با پخش پایونر 6850BT یه جفت میدرنج هرتز و سوپرتیوتر که نصاب سوپرتیوترا رو مستقیم به پخش وصل کرده و یه ساب لوله ای هرتز که البته این ساب با اینکه گین آمپ کم بود ولی سوخت!!
    حالا میخام با یه ساب دیگه عوض کنم مدل مد نظرم HQR 3000 هست خاستم نظر شمارو بدونم که آیا این آمپ توانایی راه اندازی این سابو کامل داره و مشکلی برا آمپ پیش نمیاد؟؟
    سولل دیگمم سر بستن روی کانال A و B هست.
    احساس میکنم نصاب اشتباه نصب کرده برام ب نظر شما ساب رو کدوم کانال باید باشه؟؟A یا B ???
    سوپر تیوترا رو میشه با میدرنج موازی کنم مشکلی پیش نمیاد؟؟
    فقط همینو میخاستم بدونم ممنون میشم کمکم کنید...
    Last edited by Saeed_S19; 21-03-2017 at 15:43.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2016

پيش فرض

سلام
    95.4 پروتکت میکنه؟!! مشکل نصب دارین احتمالا.مگه کجا بستین آمپ رو؟
    پک برق رو حتما با گلیدن یا استریت وایرز تعویض کنید.
    برای عقب هم یه جفت rs165 بگیرید چون ساب دارید. برای ساب هم rc600.1
    سلام
    تابستون اینجا جهنمه،از مهر تا الان تا حالا پروتکت نکرده و مشکلی نداشتم.
    الان مقدار lpf کمه قبلا فکر کنم سوییچ رو فول بود)
    یه سوال دیگه: سوییچ AS چیه؟

عکسها اینا هستن،مشکل خاصی میبینید؟
    (نمیتونم مستقیم عکس بذارم،لطفا به جای * نقطه بذارید)
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Moderator hamidR15's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    سال نو مبارک
    دوستان با یه تومن سیستم کیفیتی چی پیشنهاد میکنید؟ (برای پراید)
    اگه ممکنه اسم کامل قطعات رو بگید چون زیاد با سیستم ماشین آشنایی ندارم.
    با تشکر
    سلام.
    متاسفانه بودجه مورد نظرتون خیلی کمه.
    فقط یه دستگاه پخش معقول و معمولی حدود 450 تومن هست.
    یه سیستم تک استیج +یه آمپ 4 کانال و یه ساب 10 اینچ بدون اکسسوری حدودا 1350 در میاد.
    کامپوننت m165slim
    آمپ rc70c4
    ساب M10

سلام اقا حمید

اقا من تیبا دارم در جلو میگن باند جا نمیشه و حجم نداره یکمم گرون در میاد کامپ و سیستم حرفه ای

با پیشنهاد یکی از دوستان نظرم رفت روی باند کاپا 11 با یک امپ خوب و یک پخش خوب

نظرتون چیه ؟ از کیفیت کاپا ک خیلی تعریف میکنن

حالا سیستمی ک با این مچ باشه معرفی میکنید ؟
    سلام
    من شخصا با کاپا موافق نیستم.اگر بیضی خوب و کیفیتی میخوای یه جفت آدیو سیستم مدل cd609 آکبند سراغ دارم زیر خاکی 700 تومن.یکی از بهترینها کواک ها بود که دیگه تولید نمیشه.DLS960 هم هست 400 تومن.آمپ هم هرچی با کیفیت تر بگیری بهتره.ml95.4 میتونی بگیری 770 تومن rs100c4 هم گزینه بعدی هست 1100
    برای درهای جلو هم میتونید کواک rc130 نصب کنید 310 تومن.واقعا خوش صدا و با کیفیت هست.صدای تضمینی و با کیفیت بهتون تحویل میدم.

دو تا 140وات RMS و واقعا خوش صدا و با کیفیته این کواک.دوستان قدمی میدونن این چه گوهریه.
    سوال بعدی یه امپیلی قوی دارم 1200 هست که هر کانال 2 اهم 125 rms میده اگه به کامپونتی که 3اهمی هست 270 وات و 90rms هست وصل کنم کامپ آسیب میبینه ؟ در صورتی که گین هم اصلا زیاد نکنم تا اخر بسته باشه ؟ ( حالا این 125rms که میده فرضا هر آمپی از جایی گین کامل بسته هست شروع میشه ؟
    وقتی هم ببریم گین را بالا شروع میشه ؟ (
    از درب جلو تا صندوق برای بخوام کامپ را صندوق کنار آمپ بذارم دو طرف کلا چند متر سیم نیاز داره ؟ چون هم تویتر هم سیمش جدا میره فکر کنم زیاد بشه مترش ؟
    اگر آمپ استاندارد باشه هیچ مشکلی نداره.
    سلام دوستان سال نوی شما مبارک
    یه سوال خیلی مهم دارم حقیقتا کارم گیره به کمکتون نیاز دارم ممنون میشم راهنمایی کنید.
    یه آمپلیفایر 4 کاناله هرتز مدل HDP 4 دارم با پخش پایونر 6850BT یه جفت میدرنج هرتز و سوپرتیوتر که نصاب سوپرتیوترا رو مستقیم به پخش وصل کرده و یه ساب لوله ای هرتز که البته این ساب با اینکه گین آمپ کم بود ولی سوخت!!
    حالا میخام با یه ساب دیگه عوض کنم مدل مد نظرم HQR 3000 هست خاستم نظر شمارو بدونم که آیا این آمپ توانایی راه اندازی این سابو کامل داره و مشکلی برا آمپ پیش نمیاد؟؟
    سولل دیگمم سر بستن روی کانال A و B هست.
    احساس میکنم نصاب اشتباه نصب کرده برام ب نظر شما ساب رو کدوم کانال باید باشه؟؟A یا B ???
    سوپر تیوترا رو میشه با میدرنج موازی کنم مشکلی پیش نمیاد؟؟
    فقط همینو میخاستم بدونم ممنون میشم کمکم کنید...
    سلام دوست عزیز خیلی خوش آمدین به بخش سیستمهای صوتی
    ساب خوش صدائی نیست. با توجه به وات خوبی که روی بریج 4 اهم میده من بهتون گلیدن rs12 رو شدیدا توصیه میکنم. شک ندارم تا حالا بیسی به این دقت و نرمی نشنیده اید.قیمتش هم 450 تومن هست.تو باکس سیلد نصب کنید لذت بیس رو لمس کنید.
    از طرفی میدرنج و سوپر تویتر چرا انتخاب کردین؟!!!جز سردرد و صدای روی اعصاب چیز دیگه ای نداره.
    نه نباید موازی بشن چون هیچ کدوم همخوانی و همسنخیت نیستن.بازه فرکانسی متفاوتی دارن.من جای شما بودم هر دو رو میفروختم یک جفت کامپو.ننت خوب نصب میکرم.حتما این کار رو بکنید.
    ضمنا کانلهای A و B فکر نیکنم تفاوتی داشته باشند فقط ممکنه تو بخش کراس اوور متفاوت باشن که بهتره اونی که کراسش از بازه فرکانسی بیشتری برخوردار هست برای کامپپوننت استفاده بشه.
    سلام
    تابستون اینجا جهنمه،از مهر تا الان تا حالا پروتکت نکرده و مشکلی نداشتم.
    الان مقدار lpf کمه قبلا فکر کنم سوییچ رو فول بود)
    یه سوال دیگه: سوییچ AS چیه؟

عکسها اینا هستن،مشکل خاصی میبینید؟
    (نمیتونم مستقیم عکس بذارم،لطفا به جای * نقطه بذارید)
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    سلام.
    من نکته یا مورد خاصی تو عکسها مشاهده نکردم فقط کانال 1/2 ظاهرا روی فول رنج هست که بهتره روی HPF و فرکانس 80Hz قرار بدین. گین هم به نظرم خیلی بازه.از دستورالعمل تنظیم گین که تو لینک اول امضاء م هست مطالعه کنید و انجام بدین.

8. 2 کاربر از hamidR15 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Moderator hamidR15's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام خدمت دوستان همچنین حمید خان گل
    سال نو مبارک
    منم شروع کردم خورد خورد بخرم سیستم پیشنهادی حمید خان رو که با کلی تحقیق و جمع بندی
    کلی اذیتشون کردم که ایشالا حلال کنه و خدا خیرش بده که رایگان و بدون چشم داشتی این حجم وسیع و کامل اطلاعات رو در اختیارمون میزاره با detail بالا و کافی

سیستم من قراره تک استیج باشه
    فعلا

آمپ ماسكني one130.4 -- ١٤٠٠

ساب RS-X8-sb شدش -- 530 به همراه باکس سیلد فابریک . که دیدم کوچیکه یکم ولی فهمیدم حکایت فلفل نبین چه ریزه اس حالا شاید 10 کردمش

که تهیه کردم تا ایشالا بعد عید بقیشو تکمیل کنم ، البته باید قبلش ماشینو بخرم

سلام علی جان عید شما هم مبارک باشه.
    من انجام وظیفه میکنم و خیلی خوشحالم که میتونم تو این اوضاع خراب اقتصادی کمکی خیلی ناچیز و کوچک به دوستان خوبم بکنم و سعیم بر این است که درست راهنمائی کنم تا پولی که به سختی به دست میارن رو با خرید قطعات نامرغوب چینی هدر ندهند.
    دوستا انشاءالله علی آقا قراره یک جفت کامپوننت RS-X165 هم به زودی برای استیج جلو تهیه کنند واقعا این رده از کامپوننتهای گلیدن که به تازگی تولید کرده صدای عالی و کم نظیری دارن. استفاده از کراس اوورهای جداگانه برای تویتر و ووفرها با شیب 12db/Oct،تویتر 28mm و توان 110RMS روی 3 اهم که در کنار کیفیت بالا از قدرت بسیار خوبی هم برخوردار هست.

انشاءالله هر چه زودتر 206 مورد علاقه علی آقا هم پیدا بشه براش دعا میکنیم.

10. 3 کاربر از hamidR15 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2014

پيش فرض

سلام
    شاید سوالی که میکنم یکم خنده دار باشه،
    یه پخش 195UI پایونیر دارم با یه جفت 6976
    از اونجا که گرفتن آمپ برای این باند زیاده و منم فعلا نمی خوام آمپ و باند دیگه ای تهیه کنم.

-میشه قدرت باندای جلو رو هم بدیم به باندای عقب؟ یا به قولی پل بزنیم؟
    Last edited by saeedz+; 23-03-2017 at 02:30.

اگه نباشه جاش خالی می مونه amirfrang's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    ahwaz

پيش فرض

سلام وقت همگی بخیر .سال نوتون هم مبارک
    آقا حمید
    سیستم فعلی بنده که تقریبا دوسالی هست دارم
    پخش 7056-آمپ 8604-اسپیکر عقب هم hcx 690--برای جلو هم 10 اینچی دایچی داشتم که آب رفت توشون سوخت.البته ماشین تیباست که احتمالا سمند بشه تا دو ماه آینده
    برای جلو میخواستم کامپوننت نصب کنم .بودجه هم تقریبا 500 هست.ممنون میشم نظرت درباره سیستم و نصب کامپ برای جلو بفرمایید.ممنون

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

سلام
    خرید امپلی تارنج ۵۰۰تومن چی پیشنهاد میدید

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 7 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 7 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •