تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2241 از 2365 اولاول ... 12411741214121912231223722382239224022412242224322442245225122912341 ... آخرآخر
نمايش نتايج 22,401 به 22,410 از 23644

نام تاپيک: راهــنمایی و مشاوره خرید و طراحی سیستم های صوتی و تصویری خودرو

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2017

پيش فرض

حاجی 9686 به تاریخ پیوسته ؟ شما میای حرف از این میزنی ؟ پخشی که خدا میدونه چندین سال از عمر مفیدش میگذره را میاری وسط بیخیال ...

سری های جدید آلپاین رو برو صداشو اول گوش کن بعد نظر بده همینجوری رو هوا حرف نزن

شما دیگه فکر کنم کلا خیلی رویا پرداز هستی پیشنهاد میکنم بری جنگ های شادی ... باشه مثلا 80prs از سونی xb100 بدتر هست . شما فکر کنم از اون دسته از آدمایی هستی که دستت به چیزی نمیرسه ایراد میذاری . گربه دستش به گوشت نمیرسه میگه پیف بو میده ...

بحرحال روی صحبت نقل قولی که پست قبل کردم شخص دیگری بود ! احیا شما ایشون هستی ؟ با یه آیدی دیگه آیا ؟

سونی آره خوبه ولی تیوی هاش نه پخشی آماتوری مثله xb100 که هیچی نداره حتی فیلتر ها روش اعمال نمیشن پایین گذر بالا گذر ... نمیدونم والا هر کی شب میخوابه بیدار میشه میاد یه نظری راجب سیستم میده باشه دادا شما حال کن فکر سونی شاخه

شما دوس داری سونی بخری هر چی بخر حالشو ببر دیگه حرفایی که بیشتر جک هست را نزن

سلام
    دوست عزیز ایکاش بدون جهت دهی و کوبیدن یک برند خوشنام تو صدا(سونی) و بدون تعصب نظرتان را بیان میکردید
    پیشنهاد میکنم چندصفحه قبل را مطالعه بفرمایید و ویدیوهایی که خود بنده از الپاین 9886 که جزو خوش صداترین پخشهای الپاینه و بدون شک از مدلی که معرفی کردید صدای گرمتری داره مشاهده کنید
    درضمن در حال حاضر بهترین پخش دنیا از همین برندیه که به گفته شما ارزش هزینه نداره
    gs9
    زیر 1/5 میلیون بدون شک XB100 ارزشش بسیار بیشتر از 8PRS و خیلی از پخشهای دیگر است.صدای طبیعی و بدون دستکاری
    برعکس .....
    البته باز صداسلیقه است ولی ای کاش راهنماییهای بدون تعصبانه از یک برند داشته باشیم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

من نگفتم بده گفتم از لحاظ قيمت اينقدر نمي أرزه به سه تومن كيفيت ١٤٠ خيلي بهتره كه به يك تومن هم نمي رسه

اگه نباشه جاش خالی می مونه amirfrang's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    ahwaz

پيش فرض

حاجی 9686 به تاریخ پیوسته ؟ شما میای حرف از این میزنی ؟ پخشی که خدا میدونه چندین سال از عمر مفیدش میگذره را میاری وسط بیخیال ...

سری های جدید آلپاین رو برو صداشو اول گوش کن بعد نظر بده همینجوری رو هوا حرف نزن

شما دیگه فکر کنم کلا خیلی رویا پرداز هستی پیشنهاد میکنم بری جنگ های شادی ... باشه مثلا 80prs از سونی xb100 بدتر هست . شما فکر کنم از اون دسته از آدمایی هستی که دستت به چیزی نمیرسه ایراد میذاری . گربه دستش به گوشت نمیرسه میگه پیف بو میده ...

بحرحال روی صحبت نقل قولی که پست قبل کردم شخص دیگری بود ! احیا شما ایشون هستی ؟ با یه آیدی دیگه آیا ؟

سونی آره خوبه ولی تیوی هاش نه پخشی آماتوری مثله xb100 که هیچی نداره حتی فیلتر ها روش اعمال نمیشن پایین گذر بالا گذر ... نمیدونم والا هر کی شب میخوابه بیدار میشه میاد یه نظری راجب سیستم میده باشه دادا شما حال کن فکر سونی شاخه

شما دوس داری سونی بخری هر چی بخر حالشو ببر دیگه حرفایی که بیشتر جک هست را نزن
    والا فکر کنم جوابتو ندم بهتره
    جهت اطلاعت بنده بهترین پخشهای الپاین (117.137.305) همه را با پروسسور h100 داشتم .
    اگر شما پخش الپاین رالمس کردی که یقینا نکردی
    لطفا ی کلیپ از سیستمت بزار و همون اهنگو بدین منم پلی کنم .دیگه تصمیم گیری با دوستان
    یزمانی اقا حمید تاپیکوکنترل میکرد
    الان شمافکر کنم بااین ادبیاتتون (یقینا) زیر 15 سال سن دارین
    یااینکه تربیت خانوادیگتون طوری بوده که اینطور ادبیات را بکار میگیرید
    البته تاریخ عضویتتون گویای همه چیز هست
    موفق باشید
    منتظر کلیپ الپاینتون هستم
    چالبه
    تو پستهای قبلیتون اقا حمید به خاطر ادبیاتتون بهتون تذکر دادن ولی متاسفانه اصلاح پذیر نیستید
    شخصیت و تربیت هر فردا ار برخورد و رفتارش مشخص میشه

انشا... اقا حمید ترتیب اثر خواهند داد
    Last edited by amirfrang; 21-08-2017 at 22:38.

4. 5 کاربر از amirfrang بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه amirsein's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2011
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

بنده هم امیدوارم حمید آقا این موضوع رو بررسی کنن و وارد عمل بشن واقعا آقا رحیم تنها چیزی که نداره شخصیته. اصولا انساهای تو خالی میخوان با اینجور ادبیات خودشونو بالا ببرن. هر چی به ایشون گفته میشه بازم همون طور صحبت میکنه. شایدم ایشون به قول دوستمون زیر 15 سال هستند و نمیشه ازشون انتظار بیشتر از داشت. هر چند که بچه با تربیت هم کم ندیدیم ما.

6. 4 کاربر از amirsein بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه mahdiplayer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

سلام
    دوست عزیز ایکاش بدون جهت دهی و کوبیدن یک برند خوشنام تو صدا(سونی) و بدون تعصب نظرتان را بیان میکردید
    پیشنهاد میکنم چندصفحه قبل را مطالعه بفرمایید و ویدیوهایی که خود بنده از الپاین 9886 که جزو خوش صداترین پخشهای الپاینه و بدون شک از مدلی که معرفی کردید صدای گرمتری داره مشاهده کنید
    درضمن در حال حاضر بهترین پخش دنیا از همین برندیه که به گفته شما ارزش هزینه نداره
    gs9
    زیر 1/5 میلیون بدون شک XB100 ارزشش بسیار بیشتر از 8PRS و خیلی از پخشهای دیگر است.صدای طبیعی و بدون دستکاری
    برعکس .....
    البته باز صداسلیقه است ولی ای کاش راهنماییهای بدون تعصبانه از یک برند داشته باشیم
    دوست عزیز همونطور که شما میفرمایید صدا سلیقه ای است.ممکنه شما از سونی خوشت بیاد ولی یکی دیگه از الپاین و یکی دیگه از پایونر.اینکه شما الپاین داشتی ذات صداش به سلیقه شما ننشست و شما با پخش سونی احساس بهتری کردید دلیل نمیشه بگیم الپاین پخش بدی هستش.اصولا صدا باید به سلیقه فرد خوش بیاد.به عنوان مثال من صدای شفاف و کریستالی دوست دارم یکی دیگه صدای گرم دوست داره و ...
    ولی اینکه شما میگید پخش سونی xb100 در رنج 1.5 میلیون بهترین پخشه یخورده اغراقه چون زیر یک و نیم پخش های خوش صدای دیگه ای هست نمونه اش همین 80prs که واقعا هر جور صدا بخوای میشه ازش گرفت و ...
    ولی این سونی پخش جدیدی هستش و امکاناتش بروزتره.گزینه خوبیه برای خرید تو رنج زیر یک تومن.ولی بهترین نیست.ممنون.

Sent from my LG-E975 using Tapatalk

8. 2 کاربر از mahdiplayer بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه amirfrang's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    ahwaz

پيش فرض

دوست عزیز همونطور که شما میفرمایید صدا سلیقه ای است.ممکنه شما از سونی خوشت بیاد ولی یکی دیگه از الپاین و یکی دیگه از پایونر.اینکه شما الپاین داشتی ذات صداش به سلیقه شما ننشست و شما با پخش سونی احساس بهتری کردید دلیل نمیشه بگیم الپاین پخش بدی هستش.اصولا صدا باید به سلیقه فرد خوش بیاد.به عنوان مثال من صدای شفاف و کریستالی دوست دارم یکی دیگه صدای گرم دوست داره و ...
    ولی اینکه شما میگید پخش سونی xb100 در رنج 1.5 میلیون بهترین پخشه یخورده اغراقه چون زیر یک و نیم پخش های خوش صدای دیگه ای هست نمونه اش همین 80prs که واقعا هر جور صدا بخوای میشه ازش گرفت و ...
    ولی این سونی پخش جدیدی هستش و امکاناتش بروزتره.گزینه خوبیه برای خرید تو رنج زیر یک تومن.ولی بهترین نیست.ممنون.

Sent from my LG-E975 using Tapatalk
    بله کاملا درسته
    بنده هم دراتمام پیامها گفتم صدا سلیقه ایست
    شاید این مدل سونی به گوش من خوب باشه و برای نمونه شما جالب نباشه
    همینطور الپاین که من و شما نظرمون متفاوته
    در کل سلیقه است در غیر اینصورت چند ده برند و هزاران پخش برای مردم ساخته نمیشد

10. 3 کاربر از amirfrang بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه ahmadd's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

ما اینجا هستیم که در یک فضای دوستانه به تبادل نظر بپردازیم وقضاوت را به عهده بقیه بگذاریم

اگر تعصب روی یک برند به دلیل کسب درامدی هنگفت باشد شاید منطقی باشه ولی برا ما که هیچ منفعتی نداریم کار خیلی عجیبی هست

تمام دوستانی که نظر خود را بیان میکنند هیچ سود مالی نمی برند پس به جای توهین قدردان هم باشیم
    Last edited by ahmadd; 22-08-2017 at 01:01.

12. 2 کاربر از ahmadd بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه djmoslemok's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

سلام دوستان
    من تازه یه پراید 93 گرفتم که روش پخش DEH-1450UB هست و باندهای فابریکی پراید
    حالا می خوام یکم هزینه کنم و صدای قوی تری بگیرم و داداشم طاقچه عقب MDF داره و باند باید تهیه کنم
    به نظرتون چی خوب هست برای بنده ؟
    ممنون

عجب کسی مثل اینکه پست ما رو ندید !
    دوستان کاربلد تا 200 تومن باند خربزه ای چی خوبه الان با این پخشم خوب بشه !
    ممنون

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

با تشکر از شما
    ایا این پخش سونی قابلیت پخش فیلهای صوتی با کدک اورجینال dsf هم داره
    جای نوشته بود داره ولی تو مشخصاتی که سایتش معرفی کرده نزده

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این دو مدل چه فرقی با هم دارن ؟؟؟

mex-xb 100bt

mex-m 100bt
    با سپاس از همه دوستان
    اگر دوستان در مورد این دو مدل سونی که من گفتم اطلاع دارن توضیح بدن ممنو ن میشم
    و نکته کدک dsf توسط این هید یونیت سونی ساپورت میشه و یا هد یونیتی هست که این کدک رو ساپورت کنه
    توی بررسی جهانی که xb-100 بالاترین امتیاز رو گرفته سه دلیل شرح داده شده کیفیت قطعات نسبت به قیمت
    امکانات نصبت به قیمیت کیفیت صدا نصبت به قیمت چیزاهای دیگ هم بوده ولی ظاهرا این سه مورد مهمتر بوده
    پس الویت اول همجا پرایس هست

اگه نباشه جاش خالی می مونه saeid 22's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    Rain City

پيش فرض

عجب کسی مثل اینکه پست ما رو ندید !
    دوستان کاربلد تا 200 تومن باند خربزه ای چی خوبه الان با این پخشم خوب بشه !
    ممنون
    سلام Sony XS-N6940 بردار پول دستت اومد یه آمپلی هم براش بخر صدای شفاف و کریستالی داره

16. این کاربر از saeid 22 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 7 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 7 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •