تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2171 از 2365 اولاول ... 11711671207121212161216721682169217021712172217321742175218122212271 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21,701 به 21,710 از 23644

نام تاپيک: راهــنمایی و مشاوره خرید و طراحی سیستم های صوتی و تصویری خودرو

داره خودمونی میشه moslem880's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

سلام به دوستان
    سال نو بر همگی مبارک

بالاخص حمید آقای عزیز و گل

2. این کاربر از moslem880 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

سلام جناب نیما

سلیقه ی شنیداری اغلب کاربران ایرانی شبیه کاربران آمریکایی هست و تمایل بیشتری به کوبش و ارتعاش دارند تا ساز و آواز...
    باید به سلیقه ی هر فردی احترام گذاشت
    ولی یکی از اهداف اصلی کاربران و گردانندگان این فروم، معرفی خط جدیدی از گوش دادن به موسیقی بر پایه ی توجه به جزئیات آهنگ و خواننده هست.
    در مملکتی که استفاده از کواک های 6975 پایونیر که طراحی سال 1989 هستند هنوز متداوله، بیش از این هم انتظار نمیره که کاربران علاقه ای به قطعات اروپایی نشون بدن و صداشو بپسندن.
    دوست عزیز صدا سلیقه هست درسته

کامپ چه اروپایی باشه چه آمریکایی سبکشون یکی هست فرق زیادی باهم ندارن روی دیتیل کیفیت تا جایی که شخصا دیدم ( بینه گلیدن 165 با جی بی ال 609 ) یکی هستن تو کیفیت صدای جفتشون عالی هست فقط حجم کمتری داره 165 که تو ذوق میزنه - وگرنه بودجه بره بالای 900 تومان شرایط فرق داره تا رنج 500 فعلا این کامپ فراتر از اون چیزی که فکر میکردم جواب گرفتم ازش .
    مهم اینه در قبال هزینه ایی که میکنی صدای دلخوایی که دوس داری را بگیری
    شما لطفا اول جفتشون را همزمان با یه پخش و یه امپلی همزمان تست کن بعد یه نظر دقیق بده ( واقعا نمیدونم اینی که جدیدا افراد میان میگن محصولات شرکت های آمریکایی کویش ارتعاش هم از کجا امده ! چون واقعا این جور نیست ) یا حداقل روی کامپ آمریکایی jbl بنده ندیدم

برای تست همزمان هم بهتره از پخش های رده بالا استفاده کنی حداقل prs80

راجب 6975 هم بله موافقم یه عده دوس دارن چند تا باند کنار هم بذارن فقط براشون بلندی حجم مهم هست هر کسی یه مدلی دوس داره باید به سلیقه اون افراد هم احترام گذاشت ...

بهتره حداقل اگر هم ددوستا مشاوره میدن از برند های مختلف مدل معرفی کنن نه فقط زوم بشه روی یه برند ... اینجا که فقط شده گیلیدن ... یه سایتی هم اسم نمیبرم اونجا هم فقط میگن هلیس e62c.2 خوب یعنی فقط همین برند ها فقط باید مردم بخرن ! این درست نیست

کلی محصولات عالی شرکت های معتبر اورپایی امریکایی داخله کشور هستن باید نگاه کلی روی همه برند ها داشت نه از روی تعصب فقط یه یه محصول تبلیغات بشه

منی که rs165 گرفتم با ضرر فروختم این ضرر منو اون شخص محترمی که راهنمایی کرده داد ؟ نه پس بهتره راهنمایی هم میکنیم به کسی با توجه به سلیقه شنیداری شخصی که راهنمایی میخواد از ما راهنمایی درست کنیم که طرف بعد از نصب یهویی نخوره تو ذوق ... این مدلی بشه

4. 3 کاربر از naim697 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز dvb595959's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2012
    محل سكونت
    قلب آدمای مهربون

پيش فرض

درود
    من یک 405 اس ال ایکس دارم.
    میخوام واسه عقب یک جفت باند بزارم،که صدا شفاف تر بشه و لذت موسیقی بیشتر.
    هیچ علاقه ای به بلندی صدا و کوبش و اینجور مسائل هم ندارم.
    بدون آمپلی میشه؟
    هزینه واسم مهمه که کم باشه.
    یک چیز مناسب حداقل قیمت معرفی کنید.

уєѕ,ωє ¢αη

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2016

پيش فرض

منم دیگه ازین فروم خوشم نمیاد.هرچی هرکی میخواد بش ساب و امپ و کامپ گلیدن با هدیونیت کنوود پیشنهاد میدن.مهم هم نیس بودجه چقدر باشه.آدم احساس میکنه به خاطر تعریف محصولات گلیدن ازش پول میگیرن!دیگه برا هر بودجه و هر سلیقه ای که یه برندو معرفی نمیکنن.من برداشتم اینطوریه که برخی از دوستان غیر گلیدن صدای محصولات شرکتای دیگه رو نشنیدن!

7. 3 کاربر از saanpeterzburg بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه amirfrang's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    ahwaz

پيش فرض

دوست عزیز صدا سلیقه هست درسته

کامپ چه اروپایی باشه چه آمریکایی سبکشون یکی هست فرق زیادی باهم ندارن روی دیتیل کیفیت تا جایی که شخصا دیدم ( بینه گلیدن 165 با جی بی ال 609 ) یکی هستن تو کیفیت صدای جفتشون عالی هست فقط حجم کمتری داره 165 که تو ذوق میزنه - وگرنه بودجه بره بالای 900 تومان شرایط فرق داره تا رنج 500 فعلا این کامپ فراتر از اون چیزی که فکر میکردم جواب گرفتم ازش .
    مهم اینه در قبال هزینه ایی که میکنی صدای دلخوایی که دوس داری را بگیری
    شما لطفا اول جفتشون را همزمان با یه پخش و یه امپلی همزمان تست کن بعد یه نظر دقیق بده ( واقعا نمیدونم اینی که جدیدا افراد میان میگن محصولات شرکت های آمریکایی کویش ارتعاش هم از کجا امده ! چون واقعا این جور نیست ) یا حداقل روی کامپ آمریکایی jbl بنده ندیدم

برای تست همزمان هم بهتره از پخش های رده بالا استفاده کنی حداقل prs80

راجب 6975 هم بله موافقم یه عده دوس دارن چند تا باند کنار هم بذارن فقط براشون بلندی حجم مهم هست هر کسی یه مدلی دوس داره باید به سلیقه اون افراد هم احترام گذاشت ...

بهتره حداقل اگر هم ددوستا مشاوره میدن از برند های مختلف مدل معرفی کنن نه فقط زوم بشه روی یه برند ... اینجا که فقط شده گیلیدن ... یه سایتی هم اسم نمیبرم اونجا هم فقط میگن هلیس e62c.2 خوب یعنی فقط همین برند ها فقط باید مردم بخرن ! این درست نیست

کلی محصولات عالی شرکت های معتبر اورپایی امریکایی داخله کشور هستن باید نگاه کلی روی همه برند ها داشت نه از روی تعصب فقط یه یه محصول تبلیغات بشه

منی که rs165 گرفتم با ضرر فروختم این ضرر منو اون شخص محترمی که راهنمایی کرده داد ؟ نه پس بهتره راهنمایی هم میکنیم به کسی با توجه به سلیقه شنیداری شخصی که راهنمایی میخواد از ما راهنمایی درست کنیم که طرف بعد از نصب یهویی نخوره تو ذوق ... این مدلی بشه
    ممنونازتوضیحاتکاملت
    والا منم میخوام برا جلو 165 xl بگیرم.عقب hcx 690
    دارم. پخشم 7056.شاید جی بی ال یاهلیکس بگیرم.

داره خودمونی میشه ARSENAL.COM's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006

پيش فرض

سلام و عرض تبریک
    دوستان برای ماشین تیبا یه پخش می خام تهیه کنم که صدای با کیفیت داشته باشه و مخصوصا جیغ نباشه، حجم صدا برام مهم نیست فقط دوست ندارم وقتی صدا رو زیاد میکنم صدا جیغ بشه
    برای اتصال به گوشی بلوتوث هم داشته باشه
    فعلا هم باند های فابریکی خودشو میخام استفاده کنم تا بعدا پول دستم بیاد
    با توجه به اینکه امپلی و ساب هم خیلی بعیده در اینده بندازم 200 تا 250 درنظر داشتم هزینه کنم منتها مشاوره اساتید رو که میدیدم حداقل پخش بلوتوث دار x700 کنوود معرفی شده بود
    میخواستم بپرسم پخش با کیفیتی که بلوتوث داشته باشه و به بودجه من بخوره وجود داره؟ اگر نه آیا x700 برای منی که آمپلی نخواهم انداخت ارزش هزینه بیشتر را داره یا نه؟
    در آخر هم اگر بلوتوث رو بیخیال بشم با بودجه من چه پخشی رو پیشنهاد میکنید
    با تشکر
    سلام. من خودم بی تی 600 دارم حدود 450 خرج کردم .. میتونی پایونیر 3950 هم بخری 340 باید باشه .. برنده های متفرقه هم تو بازار هست مثل سناتور ولی شخصا نظرم اینکه بیخیالش بشی بهتره .. زیاد کاربردی نیست. .حداقل واسه من که نبود.
    بدون امپ هم به نظرم جالب نیست.. مگه اینکه اهل ولوم دادن نباشی و با حداقل صدا حال کنی.

داره خودمونی میشه mahdiplayer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

ممنونازتوضیحاتکاملت
    والا منم میخوام برا جلو 165 xl بگیرم.عقب hcx 690
    دارم. پخشم 7056.شاید جی بی ال یاهلیکس بگیرم.
    من جلو هلیکس e42c.2 دارم عالیه شما روی هلیکس e62c.2 هم فکر کنی بد نیست

Sent from my Optimus G using Tapatalk

11. 2 کاربر از mahdiplayer بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه ARSENAL.COM's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006

پيش فرض

درود
    من یک 405 اس ال ایکس دارم.
    میخوام واسه عقب یک جفت باند بزارم،که صدا شفاف تر بشه و لذت موسیقی بیشتر.
    هیچ علاقه ای به بلندی صدا و کوبش و اینجور مسائل هم ندارم.
    بدون آمپلی میشه؟
    هزینه واسم مهمه که کم باشه.
    یک چیز مناسب حداقل قیمت معرفی کنید.

уєѕ,ωє ¢αη
    باتوجه به تجربه شخصی خودم برند های جی بی ال و سونی منطقی تره خریدشون مثل : JBL GX-963e ... و Sony XS-XB690 ...

13. این کاربر از ARSENAL.COM بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه amirfrang's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    ahwaz

پيش فرض

من جلو هلیکس e42c.2 دارم عالیه شما روی هلیکس e62c.2 هم فکر کنی بد نیست

جلوفکرکنم۱۰
    سانت بزارم با عقب که hcx 690 کمبود حجم احساس بشه

داره خودمونی میشه mahdiplayer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

جلوفکرکنم۱۰
    سانت بزارم با عقب که hcx 690 کمبود حجم احساس بشه
    اگه پراید داری که باید ده سانت بزاری روی همون هلیکس فکر کن پس

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 6 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 6 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •