تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2356 از 2365 اولاول ... 13561856225623062346235223532354235523562357235823592360 ... آخرآخر
نمايش نتايج 23,551 به 23,560 از 23644

نام تاپيک: راهــنمایی و مشاوره خرید و طراحی سیستم های صوتی و تصویری خودرو

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

سلام دوستان ، وقت بخير ، من 2 جفت ميدرنج 8 وايب دارم ، به نظرتون چه آمپي به دردش ميخوره كه بتونه كامل درايوش كنه و صداي خوبي هم داشته باشه
    من كلي تحقيق كردم ولي آمپي كه بتونه اينو درايو كنه و برند خوبي باشه خيلي گرونه و بودجه من بهش نميرسه به نظرتون آمپهاي بوستر ، ام بي يا هر برند ديگه اي ، مدلي دارن كه بتونه كار منو راه بندازه؟
    ممنون از كمكتون

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2013

پيش فرض

درود بر دوستان
    من تنها جایی که امید به گرفتن جواب دارم و میدونم دوستان اهل فن ( نه کاسب ) جواب میدن همین جا هست

کسی تاحالا از این کامپنت ها داشته یا صداشون شنیده ک راهنمایی کنه یا تن صداشون میدونه چطوره یا حداقل تفاوتا رو بگه هر کدومشُ که تجربه شینداری دارید یا موردی هست که پیشنهاد بدید
    bahramshop.ir HELIX E62C
    khodrotop.com HELIX P62C
    bahramshop.ir MTX TX8652
    bahramshop.ir MTX T6S652
    bahramshop.ir Gladen RS X165
    khodrotop.com FOCAL 165 AS
    khodrotop.com DLS Reference RC6.3
    khodrotop.com DSL Ultimate UPi6
    میخوام دو جفت کامپ ببندم بین اینا موندم کدوم بخرم صدای هیچکدوم نشنیدم بلاتکلیف موندم منتظرم دوستان راهنمایی کنن و بعدش بخرم
    ساب Gladen RS 12 با امپ مونو Gladen RC600 یا RC1200 انتخاب کردم دوستان اگه ساب کیفیتی دیگه ای میشناسن ممنون میشم از تجربیاتشون استفاده کنم
    آمپ بسته به کامپ انتخاب میکنم
    اکثر اوقات پاپ ایرانی و سنتی گوش میدم ماشینم پژو SLX
    پخش ALPINE CDA-117e دارم تا حالا RC روش نرفته که اگه نیاز باشه میفروشم Sony GS820 میگرم
    سلام رضا جان
    به انجمن خوش اومدی

اولا بهت تبریک میگم که اورجینال پسندی و اجناسی که نام بردی همشون از برند هتی محبوب و فوق العاده محبوب بازار هستن و هیچکدوم چینی متفرقه نیستن و حرف واسه گفتن دارن !

من خودم واسه SD حدود چند ماه پیش بود یه سیستم کیفیتی بستم و تقریبا تمام قطعاتی که انتخاب کردم اورجینال و با کیفیت بود حتی اکسسوری

سلیقه ام هم اینجوریه که اصلا دوست ندارم صدا بیرون از ماشین بره و به اصطلاح سیستم صوتی رو برای داخل ماشین میخوام نه افراد بیرون ماشین و دوست دارم صدا موزیکال باشه

من دوجفت کامپوننت MTX T6S652 برای استیج جلو و عقب بهمراه ساب باکس MTX RTF10AS با هدیونیت Kenwood 620 که نتیجه مافوق تصور بود و کیفیت صدا واقعا عالی و دلنشین بود .
    من تجربه ای که با MTX داشتم بسیار رضایت بخش بود حالا من نمیدونم چقدر بودجه در نظر گرفتید ؟
    ضمنا به اکسسوری و آمپ هم باید بسیاز زیاد اهمیت بدی که خیلی خیلی مهم است. وزیر بنای سیستم اول همین ها هستن .
    درمورد اکسسوری و ... اگه سوالی بود بفرمایید تا به نوبه خودم و در حد توان راهنماییتون کنم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2013

پيش فرض

سلام دوستان ، وقت بخير ، من 2 جفت ميدرنج 8 وايب دارم ، به نظرتون چه آمپي به دردش ميخوره كه بتونه كامل درايوش كنه و صداي خوبي هم داشته باشه
    من كلي تحقيق كردم ولي آمپي كه بتونه اينو درايو كنه و برند خوبي باشه خيلي گرونه و بودجه من بهش نميرسه به نظرتون آمپهاي بوستر ، ام بي يا هر برند ديگه اي ، مدلي دارن كه بتونه كار منو راه بندازه؟
    ممنون از كمكتون
    ممنون از كمكتون
    سلام
    بله حق با شماست برای راه اندازی میدرنج وایب شما نیاز به آمپ قدرتی خواهید داشت اونم اگه از برند های معروف انتخاب کنید قطعا باید بالای سه میلیون تومن در بازار فعلی هزینه کنید که اصلا منطقی نیست ولی از طرفی هم چون سیستم شما بیشتر قدرتی هست تا کیفیتی منظورم اینه که از کواکسیل یا کامپوننت استفاده نمیکنید آمپ های چینی هم میتونند نیازتون رو 100 درصد برطرف کنند هر چند به هیچ عنوان امپ های چینی با امپ های نظیر mtx و هلیکس و ... قابل قیاس نیستند ولی در بازار فعلی چاره ای جز این نیست و هزینه چند میلیونی برای راه اندازی میدرنج یا مید بیس برای آمپ های برند اصلا توجیه اقتصادی نداره و منطقی نیست

در بین امپ های چینی ظاهرا پریمیر و بوستر بهتر جواب داده ولی به هیچ عنوان سراغ MB نرید که افتضاح هستن چون من قبلا داشتم وبه هیچ عنوان قابل تعریف نیست

اگه برند هم بخواهید آمپ 9604 پایونیر هم میتونه میدرنج وایب رو ساپورت کنه که قیمتی حدود سه تومنم داره ولی اون موقع باید برای سوپر تیوتر ها هم یه آمپ جدا بگیرید

کـاربـر بـاسـابـقـه EHSANRF's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

درود
    پخش تصویری و فرمان مالتی‌مدیا برای پارس داشبورد قدیمی جایی پیدا میشه؟
    اطلاع دارین کجا گیر میاد و حدود چقدر هست قیمتش؟

کاربر فعال اینترنت استان خوزستان
    تاريخ عضويت
    Aug 2013

پيش فرض

سلام دوستان من یه امپ 4 کانال 70 ار ام اسی سونی دارم ارزش داره امپو بریج بزنم برا دوتا میدرنج 8 اینچی وایب ؟کیفیتشون تو حالت بریج چند درصد افت داره؟چون میگن رو حالت بریج افت کیفیت وجود داره خواستم بدونم این افت کیفیت در چه حده

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2013

پيش فرض

درود
    پخش تصویری و فرمان مالتی‌مدیا برای پارس داشبورد قدیمی جایی پیدا میشه؟
    اطلاع دارین کجا گیر میاد و حدود چقدر هست قیمتش؟
    سلام

پخش تصویری هست ولی انتظار سیستم صوتی حرفه ای ازش نداشته باشید مگه اینکه از پخش های تصویری رده بالای کنوود یا آلپاین استفاده کنید که بالای 5 میلیون قیمت داره

اینم لینک یه مدل از پخش تصویری پارس :
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینترفیس هم باید باشه یکم بگردید پیدا میکنید .

کـاربـر بـاسـابـقـه EHSANRF's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

سلام

پخش تصویری هست ولی انتظار سیستم صوتی حرفه ای ازش نداشته باشید مگه اینکه از پخش های تصویری رده بالای کنوود یا آلپاین استفاده کنید که بالای 5 میلیون قیمت داره

اینم لینک یه مدل از پخش تصویری پارس :
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینترفیس هم باید باشه یکم بگردید پیدا میکنید .
    تشکر. این سایتو خیلی وقت پیش دیدم. نیست تو بازار شهرستان...
    تهران هم نمیدونم جایی هست که گیر بیاد یا نه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2019

پيش فرض

سلام دوستان
    چندتا سوال دارم ممنون می شم جواب بدین:
    1- آمپ چهارکانال در حدود 1 تومن چی پیشنهاد می دین؟(من خودم کنوود 704ex رو پیدا کردم اگر گزینه دیگه دارید بفرمائید.)
    2- در جلوی سمند امکان نصب باند گرد 16 سانتی با برش کاریو داره؟یا در به صدا می افته یا کلا غیر ممکن؟
    3- اگر کامپوننت بگیرم توییتراشو کجا مخفی کنم تو چشم نباشه؟سورن پشت آینش جای توییتر دار شما می دونین به سمند می خوره یا نه و اینکه رنگ اون مشکیه سمند کرم!
    4-آخرین سوالم اینه که من الان رو طاقچه یه باند امپ خور دارم می خوام تو درم ببندم و به امپ 4 کانال وصل کنم اما راهی هست که بشه هر وقت خواستم سیم باند جلورو قطع کنم بریج بزنم به یه ساب که تو ماشین دیگم دارم؟
    ببخشید زیاد شد.

پروفشنال djmilad_mrb's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

سلام بچه ها کسی اینجا پخش ایندش پایونیر داشته؟ واسه 206 میخوام این مدل هدیونیت رو نصب کنم
    Pioneer avh-z7250bt
    امکاناتش که خیلی زیاده حتی فایل های، های رزولشونم ساپورت میکنه
    فقط نمیدونم جنس صداش چطوریه پخش خودم gs820bt سونیه که واقعا محشره
    دوست دارم نظر دوستان رو بدونم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

سلام دوستان
    نظرتون در مورد این قطعات کنار هم چیه:
    ماشین 111

هدیونیت 820 سونی + یک جفت کواک t6c693 ام تی ایکس + ساب 1200s اینفینیتی + آمپ Gs4 سونی

سلیقه موسیقیایی و شنیداری خودم:
    صدای با کیفیت و گرم رو دوست دارم. تفکیک صدا رو دوست دارم قشنگ بشه سازهارو جدا جدا شنیدشون. دوست دارم صدا ماشینو پر کنه. شنیده شدن صدا از بیرون ماشین برام مهم نیست اصلا. صدای خیلی تیز رو دوست ندارم. بیس نرم و گرم و آرامش دهنده رو دوست دارم.
    یه جوری که بشه ساعتها موسیقی گوش داد و سر آدم سوت نکشه.

ممنون میشم اول نظرتون در مورد این قطعات رو بدین
    اگر آمپ اقتصادی تر و کم هزینه تری با همین کیفیت و با توجه به بقیه قطعات و مچ بودن میشناسین لطفا معرفی کنید.

اگر پیشنهاد بهتری برای جایگزین کردن هر قطعه دارید هم ممنون میشم راهنمایی کنید.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 9 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 9 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •