تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2170 از 2365 اولاول ... 11701670207021202160216621672168216921702171217221732174218022202270 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21,691 به 21,700 از 23644

نام تاپيک: راهــنمایی و مشاوره خرید و طراحی سیستم های صوتی و تصویری خودرو

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

سلام وقت همگی بخیر .سال نوتون هم مبارک
    آقا حمید
    سیستم فعلی بنده که تقریبا دوسالی هست دارم
    پخش 7056-آمپ 8604-اسپیکر عقب هم hcx 690--برای جلو هم 10 اینچی دایچی داشتم که آب رفت توشون سوخت.البته ماشین تیباست که احتمالا سمند بشه تا دو ماه آینده
    برای جلو میخواستم کامپوننت نصب کنم .بودجه هم تقریبا 500 هست.ممنون میشم نظرت درباره سیستم و نصب کامپ برای جلو بفرمایید.ممنون
    سمند اتاقش بزرگ هست برای درب جلو باید یه کامپ مناسب بگیری حجم صداش هم مناسب باشه

خودم قبلا 165 گیلدن داشتم اصلا ازش راضی نبودم فروختم 609jbl خریدم راضیم هستم موزیکال هست حجم صدای مناسب معقول - بیس نرم دوس داشتنی داره کیفیتش عالیه - سمته گلیدن 165 نری که بعد از نصب حجم صداش میخوره تو ذوقت

jbl 609c قیمت هم همین 500 هست
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by naim697; 23-03-2017 at 12:03.

2. 4 کاربر از naim697 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه amirfrang's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    ahwaz

پيش فرض

سمند اتاقش بزرگ هست برای درب جلو باید یه کامپ مناسب بگیری حجم صداش هم مناسب باشه

خودم قبلا 165 گیلدن داشتم اصلا ازش راضی نبودم فروختم 609jbl خریدم راضیم هستم موزیکال هست حجم صدای مناسب معقول - بیس نرم دوس داشتنی داره کیفیتش عالیه - سمته گلیدن 165 نری که بعد از نصب حجم صداش میخوره تو ذوقت

آمپتون چیه دوست عزیز؟

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

یه دو کاناله Cadence FXA1600.2

و
    4 کانال Cadence Q4000

آمپتون چیه دوست عزیز؟

5. این کاربر از naim697 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Moderator hamidR15's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    شاید سوالی که میکنم یکم خنده دار باشه،
    یه پخش 195UI پایونیر دارم با یه جفت 6976
    از اونجا که گرفتن آمپ برای این باند زیاده و منم فعلا نمی خوام آمپ و باند دیگه ای تهیه کنم.

-میشه قدرت باندای جلو رو هم بدیم به باندای عقب؟ یا به قولی پل بزنیم؟
    سلام
    خیر دوست عزیز پخش قابلیت بریج نداره.
    سلام وقت همگی بخیر .سال نوتون هم مبارک
    آقا حمید
    سیستم فعلی بنده که تقریبا دوسالی هست دارم
    پخش 7056-آمپ 8604-اسپیکر عقب هم hcx 690--برای جلو هم 10 اینچی دایچی داشتم که آب رفت توشون سوخت.البته ماشین تیباست که احتمالا سمند بشه تا دو ماه آینده
    برای جلو میخواستم کامپوننت نصب کنم .بودجه هم تقریبا 500 هست.ممنون میشم نظرت درباره سیستم و نصب کامپ برای جلو بفرمایید.ممنون
    سلام.
    اگر rs130 موجود باشه گزینه خوبیه حدود 560 فکر کنم باشه.
    سلام
    خرید امپلی تارنج ۵۰۰تومن چی پیشنهاد میدید

Sent from my SM-N920C using Tapatalk
    سلام.
    بودجتون رو اگر کمی افزایش بدین میتونید rc70c4 بگیرید 630 تومن.

سلام دوست من.
    شما کدوم سری از کامپوننتهای گلیدن رو داشتین؟
    Alpha165
    m165
    rs165
    ?

7. 3 کاربر از hamidR15 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

سلام
    خیر دوست عزیز پخش قابلیت بریج نداره.

سلام.
    اگر rs130 موجود باشه گزینه خوبیه حدود 560 فکر کنم باشه.

سلام.
    بودجتون رو اگر کمی افزایش بدین میتونید rc70c4 بگیرید 630 تومن.

سلام دوست من.
    شما کدوم سری از کامپوننتهای گلیدن رو داشتین؟
    Alpha165
    m165
    rs165
    ?
    rs 165 سال قبل حدود 7 ماه قبل از شما مشاوره خرید گرفتیم و خریدیم متاسفانه طبق تعریف هایی که شما کرده بودی اصلا نبود ( منظور کیفیت صدا نیست که میگم ) این کامپ اصلا بیس معقولی نداشت حجم صداش هم خیلی کم بود با اینکه ماشین 206 هم بود ...
    درسته از کامپ ها نمیشه انتظار بیس داشت ولی نه دیگه 530 تومان هزینه کنی و بعد از نصب اونی که میخوای نباشه...

165 گیلدن را با ضرر فروختم jbl 609c خریدم خیلی راضیم ( کمپانی معظم هارمون هم براش کم نذاشته ) صداش فوق العاده هست همین 609 jbl را هم 500 خریدم ولی اندازه مبغلی که براش هزینه کردم راضیم کرده

بعضی از جنس ها فقط پول برند را میگردن تو عمل چیزه دیگه هایی هستن تو این رنج 500 تومان خریدن کامپ گیلدن واقعا اشتباهه به عنون تجربه شخصی خودم اینو میگم ( دوستان سعی کنید قبل از خرید هر کامپی اول صداش را بشنوید از نزدیک ببنید و بعد خرید کنید )

9. 5 کاربر از naim697 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه amirfrang's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    ahwaz

پيش فرض

rs 165 سال قبل حدود 7 ماه قبل از شما مشاوره خرید گرفتیم و خریدیم متاسفانه طبق تعریف هایی که شما کرده بودی اصلا نبود ( منظور کیفیت صدا نیست که میگم ) این کامپ اصلا بیس معقولی نداشت حجم صداش هم خیلی کم بود با اینکه ماشین 206 هم بود ...
    درسته از کامپ ها نمیشه انتظار بیس داشت ولی نه دیگه 530 تومان هزینه کنی و بعد از نصب اونی که میخوای نباشه...

165 گیلدن را با ضرر فروختم jbl 609c خریدم خیلی راضیم ( کمپانی معظم هارمون هم براش کم نذاشته ) صداش فوق العاده هست همین 609 jbl را هم 500 خریدم ولی اندازه مبغلی که براش هزینه کردم راضیم کرده

بعضی از جنس ها فقط پول برند را میگردن تو عمل چیزه دیگه هایی هستن تو این رنج 500 تومان خریدن کامپ گیلدن واقعا اشتباهه به عنون تجربه شخصی خودم اینو میگم ( دوستان سعی کنید قبل از خرید هر کامپی اول صداش را بشنوید از نزدیک ببنید و بعد خرید کنید )
    روچه ماشینی بستی؟

11. این کاربر از amirfrang بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

سلام و عرض تبریک
    دوستان برای ماشین تیبا یه پخش می خام تهیه کنم که صدای با کیفیت داشته باشه و مخصوصا جیغ نباشه، حجم صدا برام مهم نیست فقط دوست ندارم وقتی صدا رو زیاد میکنم صدا جیغ بشه
    برای اتصال به گوشی بلوتوث هم داشته باشه
    فعلا هم باند های فابریکی خودشو میخام استفاده کنم تا بعدا پول دستم بیاد
    با توجه به اینکه امپلی و ساب هم خیلی بعیده در اینده بندازم 200 تا 250 درنظر داشتم هزینه کنم منتها مشاوره اساتید رو که میدیدم حداقل پخش بلوتوث دار x700 کنوود معرفی شده بود
    میخواستم بپرسم پخش با کیفیتی که بلوتوث داشته باشه و به بودجه من بخوره وجود داره؟ اگر نه آیا x700 برای منی که آمپلی نخواهم انداخت ارزش هزینه بیشتر را داره یا نه؟
    در آخر هم اگر بلوتوث رو بیخیال بشم با بودجه من چه پخشی رو پیشنهاد میکنید
    با تشکر
    Last edited by Smartman; 25-03-2017 at 13:11.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

اینو روی 207 بستم عکس بالا فابریکی هم نصب شد - صداش فوق العاده هست تا ولوم اخر هم بذاری خسته نمیشی لذت بخشه صدای موزیکال بیس نرم دوس داشتنی jbl با این 609c جدیدش گل کاشته حرفی برای گفتن نذاشته ایرادی نمیشه ازش گرفت
    یه جفت هم خریدم روی دنا بستم وقت نکردم عکسشو بگیریم بزودی عکس های اونم میذارم
    Last edited by naim697; 25-03-2017 at 13:27.

14. این کاربر از naim697 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

نظرتون در مورد امپلی ۹۱۰۵ کنوود چی

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

کاربر فعال سیستمهای صوتی اتومبیل AmirELX's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

سلام جناب نیما

سلیقه ی شنیداری اغلب کاربران ایرانی شبیه کاربران آمریکایی هست و تمایل بیشتری به کوبش و ارتعاش دارند تا ساز و آواز...
    باید به سلیقه ی هر فردی احترام گذاشت
    ولی یکی از اهداف اصلی کاربران و گردانندگان این فروم، معرفی خط جدیدی از گوش دادن به موسیقی بر پایه ی توجه به جزئیات آهنگ و خواننده هست.
    در مملکتی که استفاده از کواک های 6975 پایونیر که طراحی سال 1989 هستند هنوز متداوله، بیش از این هم انتظار نمیره که کاربران علاقه ای به قطعات اروپایی نشون بدن و صداشو بپسندن.

17. 2 کاربر از AmirELX بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 14 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 14 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •