تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2181 از 2365 اولاول ... 11811681208121312171217721782179218021812182218321842185219122312281 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21,801 به 21,810 از 23644

نام تاپيک: راهــنمایی و مشاوره خرید و طراحی سیستم های صوتی و تصویری خودرو

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2017

پيش فرض

کسی منو راهنمایی نمیکنه؟

داره خودمونی میشه mahdiplayer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

کسی منو راهنمایی نمیکنه؟
    این سیسمی که گفتی تا 3 تومن با کامپوننت 16 سانتی الان میخوای رو پراید ببندی؟ یا بعدا برای پژو؟

Sent from my Optimus G using Tapatalk

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2017

پيش فرض

الان رو پراید میبندم اما یکی دوسال دیگه میبندمش رو پژو.مگه فرقیم میکنه؟

تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

الان رو پراید میبندم اما یکی دوسال دیگه میبندمش رو پژو.مگه فرقیم میکنه؟
    خب شما کامپوننت 16 سانتی رو میخوای کجای پراید ببندی؟ جلو در رو باید برش بدی کیک پنل درست کنی و بزاری داخل کیک پنل ووفرشو.که یکمی بد فرم میشه ماشینت مشکلی نداری که با کیک پنل؟ پراید صبا داری یا 131? چون رو دری جدیدای پراید با برش حل میشه اگه به سیم بالابرت گیر نکنه.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2017

پيش فرض

خب شما کامپوننت 16 سانتی رو میخوای کجای پراید ببندی؟ جلو در رو باید برش بدی کیک پنل درست کنی و بزاری داخل کیک پنل ووفرشو.که یکمی بد فرم میشه ماشینت مشکلی نداری که با کیک پنل؟ پراید صبا داری یا 131? چون رو دری جدیدای پراید با برش حل میشه اگه به سیم بالابرت گیر نکنه.

من فکر میکردم بایه برش ساده حل میشه.پرایدصبا.پس بقیه قطعاتو یجوری بگین که بعدا درصورت عوض کردن ماشین فقط کامپ روعوض کنم.نگفتین1جفت کامپ ازنظرحجم صدا درچه حدیه

تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

من فکر میکردم بایه برش ساده حل میشه.پرایدصبا.پس بقیه قطعاتو یجوری بگین که بعدا درصورت عوض کردن ماشین فقط کامپ روعوض کنم.نگفتین1جفت کامپ ازنظرحجم صدا درچه حدیه
    یه جفت کامپوننت 16 سانتی صداش در همون حد یه جفت کواکسیال هست ولی کیفیت و تفکیک صداش به مراتب بالاتره.
    اگه هرتز میبندی hsk 165 xl و امپ hdp4 .هلیکس هم e62c.2 و امپ g four هلیکس.پخش هم 80prs گزینه خوبیه.اگه خواستی بعدا استیج عقب اضافه کنی برای ساب ووفر احتیاج به امپ مونو داری مثل هرتز hdp1 و هلیکس g one.ساب هم alpine type R گزینه خوبیه اگر بودجه رو زیاد کنی.پکیج برق گیج 2 یا صفر استریت وایرز میتونی انتخاب کنی.
    در مورد برند گلیدن بعضی دوستان تعصب دارند رو این برند چون صداش رو نشنیدم نظری ندارم.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2017

پيش فرض

یه جفت کامپوننت 16 سانتی صداش در همون حد یه جفت کواکسیال هست ولی کیفیت و تفکیک صداش به مراتب بالاتره.
    اگه هرتز میبندی hsk 165 xl و امپ hdp4 .هلیکس هم e62c.2 و امپ g four هلیکس.پخش هم 80prs گزینه خوبیه.اگه خواستی بعدا استیج عقب اضافه کنی برای ساب ووفر احتیاج به امپ مونو داری مثل هرتز hdp1 و هلیکس g one.ساب هم alpine type R گزینه خوبیه اگر بودجه رو زیاد کنی.پکیج برق گیج 2 یا صفر استریت وایرز میتونی انتخاب کنی.
    در مورد برند گلیدن بعضی دوستان تعصب دارند رو این برند چون صداش رو نشنیدم نظری ندارم.

تایپ آر خیلی گرونه. من نگفتم حتما میخوام هرتز ببندم. تو گشت و گذاری که تو نت داشتم از کامپ هرتز خوشم اومد. وگرنه وقتی من پول میدم میخوام در ازای پولی که میدم بهترین گزینه ازنظرقدرت وکیفیت رو باهم داشته باشم.یعنی حجم صدای کامپ 16سانتی باکواکی مثل 6975 برابری میکنه؟!اینطوری باشه که دیگه عالیه چون یه جفت کامپ کامل کامل برام جواب میده و آمپ هم دیگه به مونو نیازی نخواهد بود.اینکه کامپ رو ببندی درای جلو یا ببندی طاقچه عقب فرقی میکنه؟یعنی الان ببندم عقب پراید و بعده تعویض ماشین ببندمش درای جلو ماشین جدیدم.

تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

تایپ آر خیلی گرونه. من نگفتم حتما میخوام هرتز ببندم. تو گشت و گذاری که تو نت داشتم از کامپ هرتز خوشم اومد. وگرنه وقتی من پول میدم میخوام در ازای پولی که میدم بهترین گزینه ازنظرقدرت وکیفیت رو باهم داشته باشم.یعنی حجم صدای کامپ 16سانتی باکواکی مثل 6975 برابری میکنه؟!اینطوری باشه که دیگه عالیه چون یه جفت کامپ کامل کامل برام جواب میده و آمپ هم دیگه به مونو نیازی نخواهد بود.اینکه کامپ رو ببندی درای جلو یا ببندی طاقچه عقب فرقی میکنه؟یعنی الان ببندم عقب پراید و بعده تعویض ماشین ببندمش درای جلو ماشین جدیدم.
    تقریبا قدرتشون یکیه.ولی خب کیفیت کامپوننت یچیز دیگه هستش.کامپوننت اصلا نباید با 6975 مقایسه کنی.6975 اصلا باند کیفیتی نیست.بنده خودم هلیکس 4 اینچ دارم گاهی اصلا کاپا اینفینیتی 11 که رو تاقچه عقب هست رو میبندم و فقط استیج جلو صداش در میاد به خاطر شفافیت و تفکیک صدا.کامپوننت رو هم استیج جلو باید ببندین.در کل استیج جلو مهم تر از استیج عقب هستش مگر اینکه spl باز باشید.رو پراید هم نمیدونم جا میشه جلو 16 سانتی یا نه.اگه میتونی کیک پنل درست کنی براش که خوبه.کامپوننت 165 xl هرتز هم گزینه خوبیه هم قدرتش خوبه هم کیفیتش صداش گرمه.امپ هم hdp4 خوبیه و قدرتمند و جواب کارت رو میده همراه یه ساب.ساب هم alpine type s که خودت مد نظرت بود پس انتخاب خوبیه.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2011

پيش فرض

الان پرشیاس اما میخوام به خاطر مشکلاتی بفروشم پراید بگیرم.شما همون کامپ 16 پیشنهاد بدین من دراشو میبرم اگه لازم شد.
    با توجه به كامنت قبليت بهتره كامپي انتخاب كني كه در كنار كيفيت قدرت خيلي خوبي هم داشته باشه تا از نظر حجم صدا تو ذوقت نخوره
    من ٢ تا پيشنهاد دارم يكيش sql گليدن هست كه ١٥٠ ار ام اسي هست و قدرت و كيفيت خيلي خوبي داره و مزيتش هم اينه كه روي ٢اهم بسته ميشه كه طبعا راه اندازيش كار آسونتريه و بديش هم اينه كه بعيد ميدونم دست دومش رو بتوني پيدا كني
    دومي هم كامپ جي بي ال ٦٠٨ كه اين هم يكي از قويترين كامپ هاي بازاره و ١٥٠ وات ار ام اس روي ٤ اهم نياز داره
    بنظر من حتي تك استيج اينها هم راضيت ميكنه و لبخند رضايت رو لبت مينشونه بشرط اينكه كاملا درايوشون كني.
    براي امپ هم همونطور ك خودت گفتي hdp4 گزينه مناسبي هست كه فك ميكنم حدود ٦٠٠ تا ٧٠٠ ميتوني تميزش رو پيدا كني
    البته خب گزينه هاي ديگه اي هم اگه پيدا شد مثل آديسان كواترو يا گليدن xl يا حتي ماسكوني تو حدود قيمت يك و يكو خورده اي هم بنظرم ميارزه بهشون فكر كني(ازونجايي كه گفتي دنبال دست دويي)
    من خودم كامپ sql رو يه موقعي با امپ f545 الپاين بسته بودم.واقعا عالي بود.

Sent from my iPhone using Tapatalk

10. این کاربر از amess بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2017

پيش فرض

از همتون ممنون دوستان

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 4 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 4 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •