تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 998 از 2365 اولاول ... 49889894898899499599699799899910001001100210081048109814981998 ... آخرآخر
نمايش نتايج 9,971 به 9,980 از 23644

نام تاپيک: راهــنمایی و مشاوره خرید و طراحی سیستم های صوتی و تصویری خودرو

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2013
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

تا450 کدوم کامپوپیشنهادمیدین
    با پیشنهاد دوستان من mx 165 گرفتم خیلی هم راضی هستم
    من 360 گرفتم ولی به اقا حمید بگین حتما پایینتر گیر میارن.موفق باشین.

اگه نباشه جاش خالی می مونه mohamad reza_2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    ورامین

پيش فرض

سلام
    ممنون بابت پاسختون
    این قسمت ها رو درست متوجه نشدم :
    مثلا برای باند ها 12 اکتا کافی هست رو 80 هرتز برای من که روی اسپیکر هام این تنظیم به خوبی مچ شده.

گین ولتاژ بیش از حد باز شده و امکان وات های کلیپ مکرر به اسپیکر زیاد هست و باید یه فکری به حالشون کنی محمد جان.(منظورتون از روی آمپ هست؟ کدوما رو میگید؟)
    بازم ممنون
    ببین محمد جان
    تنظیمات اچ پی اف رو از روی آمپ و پخش قابل تنظیم هستند.
    شما اکثر مواقع به خاطر تکمیل بودن رنج فرکانس باید برای اسپیکر ها 80 هرتز فعال کنید.
    اما روی آمپ شما میتونید به همان مقدار یا بیشتر فعال کنید یعنی فیلتر های پس رو بر روی 120 هرتز و یا 80 قرار بدین البته آمپهایی مثل آمپ من و شما اصلا بویی از تنظیمات دقیق فیلتر نبردن و یه رقمی صرفا برای خالی نبودن عریضه روی آمپ میزنند.
    اما اکتا؟؟
    ببین شما بهترین کات آف فرکانس ها رو میتونید با شیب فرکانس مناسب db/oct 6 ,12,24 داشته باشید،هرچی این رقم بالا تر باشه فرکانس ها با دقت بیشتر کات میشند به قول معروف صیقل داده میشوند.
    در مورد وات کلیپ اینجور بهتون راحت بگم که وقتی پخش شما یه فرکانسی رو از طریق کابل های Rca میفرسته به آمپ حالت سینوسی دارند یعنی به شکل زیر هستند.

حالا حسابشو کن که بجای اینکه فرکانس ها به این صورت به شکل شما انتقال پیدا کنند رفته رفته مثل یک خط صاف و ممتد به اسپیکر منتقل بشند. خیلی طولی نمیکشه که کوئل و تیوتر اسپیکر به فنا میرند

3. این کاربر از mohamad reza_2010 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال Mohammadkiller's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    استان قم بیوگرافی:نام:محمد

پيش فرض

ببین محمد جان
    تنظیمات اچ پی اف رو از روی آمپ و پخش قابل تنظیم هستند.
    شما اکثر مواقع به خاطر تکمیل بودن رنج فرکانس باید برای اسپیکر ها 80 هرتز فعال کنید.
    اما روی آمپ شما میتونید به همان مقدار یا بیشتر فعال کنید یعنی فیلتر های پس رو بر روی 120 هرتز و یا 80 قرار بدین البته آمپهایی مثل آمپ من و شما اصلا بویی از تنظیمات دقیق فیلتر نبردن و یه رقمی صرفا برای خالی نبودن عریضه روی آمپ میزنند.
    اما اکتا؟؟
    ببین شما بهترین کات آف فرکانس ها رو میتونید با شیب فرکانس مناسب db/oct 6 ,12,24 داشته باشید،هرچی این رقم بالا تر باشه فرکانس ها با دقت بیشتر کات میشند به قول معروف صیقل داده میشوند.
    در مورد وات کلیپ اینجور بهتون راحت بگم که وقتی پخش شما یه فرکانسی رو از طریق کابل های Rca میفرسته به آمپ حالت سینوسی دارند یعنی به شکل زیر هستند.

حالا حسابشو کن که بجای اینکه فرکانس ها به این صورت به شکل شما انتقال پیدا کنند رفته رفته مثل یک خط صاف و ممتد به اسپیکر منتقل بشند. خیلی طولی نمیکشه که کوئل و تیوتر اسپیکر به فنا میرند

آهان
    اوکی . مرسی
    خوب الان از روی آمپ حدود 80 - 90 هست از روی پخش هم که گفتم ، فکر کنم 120 باشه 12db- . خوب این خوبه یا نه؟ رو چند بزارم که میدبیس ها رو خوب بزنه؟

در مورد گین ولتاژ که گفتین. مگه هرچی به سمت High ّبریم ولتاژ کم نمیشه؟الان یخورده از high گذشته کمتر هم میکنم تو صدای بالا خِر خِر میکنه. به نظرت چیکار کنم؟
    یه آمپ هست تو JVC اسمش 9004 هست 100 وات خروجی میده 4 کاناله . تو قم که ماشالله چیزی به اسم نمایندگی jvc وجود نداره . اگه نمایندگی سراغ دارین یه قیمت برام بگیر بی زحمت

مرسی

5. 2 کاربر از Mohammadkiller بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Mar 2012

پيش فرض

1 دونه ارسال میکنند؟میشه شماره تلفن بدید برای خرید؟
    احتمالا ارسال هم بکنند این شمارشونه البته اگه مدیران پاک نکردند اینجا میزارم که همه بتونند ببینند و استفاده کنند اگه دیدی پاک کردن بگو تا پخ کنم برات

02166967002

Moderator hamidR15's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

INFINITY KAPPA 65.9CS
    Pioneer TS-D1720C
    دوستان کسایی که صدای این دوتا کامپو شنیدن باتوجه به اینکه 2تاشون تو یک رنج قیمتی هستن برای درب جلو206پیشنهاد میدن
    سلام.
    صدای خوبی ندارن. اینفیا که فیک هستند.
    سلام خدمت دوستان عزیز.
    ببخشید من یه جفت باند Rockford P1694 دارم و قبلی که این باندو بخرم زیاد به مشخصات فنیش دقت نکردم. خروجی این باند طبق چیزی که روش نوشته 150 واته! در حالی که اکثر باندای که جدیدا می بینم بین 300 تا 400 وات قدرت دارن. حالا میخوام بدونم واقعا باندم ضعیفه؟! یا این واتای نجومی فیک هستن؟
    مرسی
    گلم 150 وات MAX ش هست. RMS اسپیکرهای شما 75 واته. سری پانچ و چینی هستند. ارزش هزینه کردن نداره چون صدای خوبی ندارن.
    سلام دوست عزیز من متوجه منظورتون نشدم 400 بدم برای اسپیکر mc609
    300میمونه چیکار کنم بقیه اش رو کابل بگیرم؟
    بله مهرداد جان. البته شما 380 میپردازی،70 پک برق و RCA گلیدن هم جفتی 50 تومن.
    این 8019 که میگن عالیه قیمتش چنده؟
    حدود 600 تومن برخی 590 میفروشن.ولی فعلا شرکت نداره و هرکسی داره از قبل داره.
    تا450 کدوم کامپوپیشنهادمیدین
    اگه بتونی هزینه رو تا 550 افزایش بدی از سری RS گلیدن RS 165 میتونید بگیرید معرکه هستش.
    ملاحظه بفرمائید:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    کراس اوورش تا 9 حالت ست میشه.
    "Crossover with 9 possible settings"
    سلام دوستان ، سال نو همگی مبارک
    من میخواستم اسپیکر فابریک واسه پراید بندازم نظرم رو co 130 plus - co 100 plus
    بود
    پخش هم پاییونیر هست 6950 هست . قیمت این اسپیکر ها چنده ؟ خیلی ممنون

فکر نمیکنم تو سری جدید هم شرکت آورده باشه من پیگیری میکنم خبرش رو میدم خدمتتون.
    در مورد گین ولتاژ که گفتین. مگه هرچی به سمت High ّبریم ولتاژ کم نمیشه؟الان یخورده از high گذشته کمتر هم میکنم تو صدای بالا خِر خِر میکنه. به نظرت چیکار کنم؟
    یه آمپ هست تو JVC اسمش 9004 هست 100 وات خروجی میده 4 کاناله . تو قم که ماشالله چیزی به اسم نمایندگی jvc وجود نداره . اگه نمایندگی سراغ دارین یه قیمت برام بگیر بی زحمت

مرسی
    ببین محمد جان،زمانی گه گین کاملا بسته هست یعنی کاملا به سمت خلاف عقربه های ساعت بسته هست ولتاپر MAX مثلا 6.5 ولته که باید پخشتون اگه 6.5 ولته هیچ دستی به گین نمیزنیم.
    حالا هچر چقدر گین از چب به راست (عقربه های ساعت) باز بشه ولتاژ ورودی کاهش میابد.مثلا .5 ولت و...
    متوجه شدی گلم؟
    محمد 9004 ضعیفتره از 8004. 8004 چهار تا 120 وات خروجی میده.

8. 5 کاربر از hamidR15 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2012

پيش فرض

​سلام دوستان کسی میدونه ام پی تری پلیر را میشه به باند ماشین وصل کرد؟

تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت

پيش فرض

ببین محمد جان،زمانی گه گین کاملا بسته هست یعنی کاملا به سمت خلاف عقربه های ساعت بسته هست ولتاپر MAX مثلا 6.5 ولته که باید پخشتون اگه 6.5 ولته هیچ دستی به گین نمیزنیم.
    حالا هچر چقدر گین از چب به راست (عقربه های ساعت) باز بشه ولتاژ ورودی کاهش میابد.مثلا .5 ولت و...
    متوجه شدی گلم؟
    محمد 9004 ضعیفتره از 8004. 8004 چهار تا 120 وات خروجی میده.
    یخورده نفهمیدم ببین الان من High هم رد کردم یعنی به جهت عقربه ساعت چرخوندم حتی صدا هم کمتر شده پس یعنی ولتاژ کمتر شده و قطعا نباید اسپیکر ها آسیب ببینه. درسته؟!
    همونطور که گفتم اگه گین رو به سمت Normal باز میکنم صدا خراب میشه و روی HIgh خوبه فقط تو بعضی آهنگ ها صدا خراب میشه الان از High هم رد شدم ولی دیگه صدا خراب نمیشه.

درسته ضعیفتره ولی خوب برای اسپیکر هام بسته . قیمتش هم کمتره.

راستی منم چند وقت بود میخواستم بت بگم این Co 100 ببین هست ؟ اگه باشه قطعا از mc100 بهتره
    یا ببین کامپاننت سری X--ION 100 یا mx 100 هست؟ اگه اینا باشن خیلی بهتره برای جلو پراید.
    Last edited by Mohammadkiller; 11-04-2013 at 10:10.

تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت

پيش فرض

سلام بر همه

آقا محمد میگم اون آهنگه بود که اونروز تو ماشینم گذاشتی . چاوشی .
    نمیدونم رو چه حسابیه اون آهنگه رو که میذارم 1 بار کامل با صدای بلند گوش میدم وسط های کار آمپ مونو قطع میکنه!
    هر آهنگی بگی گذاشتم ، تستر گذاشتم 15 دقیقه گوش دادم ولی سر این آهنگ تاحالا بیش از 10 بار آمپ قطع کرده.
    از رو پخش Bass Boost رو قطع کردم و بیس رو روی 0 گذاشتم ولی بازم تا ته که زیاد میکنم بعد چند دقیقه پروتکت میکنه

حـــــرفـه ای B3HZ@D's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

درود
    یکی از باندهای سیستم ماشین پاره شده و تصمیم گرفتم که یک باند جدید بگیرم.
    از یک سری دوستان که سوال کردم گفتن که باند X 718 گزینه خوبیه و اونو توصیه کردن .
    حالا میخواستم بدونم صحبتشون درست بوده و باندهای خوبی هستن و آیا گزینه بهتری هم میشه پیدا کرد ؟!
    ممنون
    Last edited by B3HZ@D; 12-04-2013 at 00:41.

اگه نباشه جاش خالی می مونه mohamad reza_2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    ورامین

پيش فرض

سلام بر همه

آقا محمد میگم اون آهنگه بود که اونروز تو ماشینم گذاشتی . چاوشی .
    نمیدونم رو چه حسابیه اون آهنگه رو که میذارم 1 بار کامل با صدای بلند گوش میدم وسط های کار آمپ مونو قطع میکنه!
    هر آهنگی بگی گذاشتم ، تستر گذاشتم 15 دقیقه گوش دادم ولی سر این آهنگ تاحالا بیش از 10 بار آمپ قطع کرده.
    از رو پخش Bass Boost رو قطع کردم و بیس رو روی 0 گذاشتم ولی بازم تا ته که زیاد میکنم بعد چند دقیقه پروتکت میکنه
    محمد جان مشکل پروتکت از چند دلیل میتونه باشه:
    1- تهویه نا مناسب آمپ
    2 نوسان برق خودرو
    3-برق دزدی ماشین که باعث بشه آمپ مقدار برق کمی واردش بشه و در ولوم بالا به خاکو خون کشیده بشه برای بازده داشتن.
    4-بیش از حد گین باز بودن!!(به احتمال زیاد مشکل از همین باشه)
    5-که خیلی احتمالش کم هست مشکل از آمپ باشه.

نکته ای که هست اون ترک محسن چاووشی (آهنگ غلط کردم) تلفیقی از کیک بیس شدید و لو بیس متوسط هست که شاید برق ماشینتون کم بیاره برای دو آمپ نصب شده و نتونه خوب برق رسانی کنه.
    شما دقت کنید ببینید سر کدام مدل بیس پروتکت آغاز میشه.
    موقع ای که بیس های سابتون محکم و حالته کیک بیس دارند؟یا نه موقعی که بیس ها کشیده و ممتد میشند(لوو بیس) اگر سر لو بیس این قضیه رخ بده مشکلی نیست برق ماشینتون ضعیف هست.
    البته صحبت بالا برای لوو بیس هست ممکن هست تو کیک بیس ها هم همچین چیزی پیش بیاد اما کم هست.بیشتر روی لوو بیس ها پیش میاد.

درود
    یکی از باندهای سیستم ماشین پاره شده و تصمیم گرفتم که یک باند جدید بگیرم.
    از یک سری دوستان که سولا کردم گفتن که باند X 718 گزینه خوبیه و اونو توصیه کردن .
    حالا میخواستم بدونم صحبتشون درست بوده و باندهای خوبی هستن و آیا گزینه بهتری هم میشه پیدا کرد ؟!
    ممنون
    سلام خیر ارزششو ندارند.
    شما چقدر میخواین برای خرید هزینه کنید عزیزم، بفرمایید تا بهترین پیشنهاد رو خدمتتون معرفی کنیم!
    Last edited by mohamad reza_2010; 12-04-2013 at 00:09.

14. 4 کاربر از mohamad reza_2010 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 16 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 16 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •