تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 91 از 2365 اولاول ... 41818788899091929394951011411915911091 ... آخرآخر
نمايش نتايج 901 به 910 از 23644

نام تاپيک: راهــنمایی و مشاوره خرید و طراحی سیستم های صوتی و تصویری خودرو

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

سلام دوستان
    برای پراید یه سیستم تا 300 چی پیشنهاد میکنین ؟
    پخش 6050 هنوز جای خودش رو حفظ کرده ؟

کـاربـر بـاسـابـقـه sourena's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    اسرائیل - اورشلیــم

پيش فرض

سلام دوستان بالاخره امروز تونستم برم يه ضبط و باند برا ماشين بخرم!

همه اينارو از پشت شهرداري خريدارم،همين امروز:
    باند:MTX-Th693(320W)
    آمپلي: -Demon 620 Power Acoustic
    ضبط: Pioneer DEH-p6050 ub
    ضبط كه سر جاش نصب شد....آمپلي رو به خاطر اينكه كوچيك بود گذاشتيم زير صندلي عقب كه تو ديد باشه!
    باندم گذاشتيم عقب پشت صندلي عقب...
    اصلا فكر نميكردم رو پاترول 2 در اينقدر خوب جواب بده...واقعا صداي خوبي ازش در مياد!ببينيد رو پرايد يا 206 چه حالي ميده...من كه فعلا راضيم!ان شاالله براي 2 ماه ديگه يه Active Box هم ميگيرم....از اونايي كه ساب و آمپلي با هم تو باكسه...ان شاالله!

سلام دوستان
    برای پراید یه سیستم تا 300 چی پیشنهاد میکنین ؟
    پخش 6050 هنوز جای خودش رو حفظ کرده ؟

asfa جان...اين مدل هنوز تو بازار هست و جاي خودش هم حفظ كرده...البته ناگفته نباشد كه مدل 7000 بهتر از اونه!چون اكولايزرش بيشتره!بهت پيشنهاد ميكنم يه چيزي تو مايه هاي مال من بگيري...قيمت كلي دستگاه من با سيم و نصب شد 320 تومن! حدودا!
    اگه ميخواي قيمتهارو بذارم برات.

بچه ها یه سیستم با دی وی دی و GPSوTVبرای سورنتو چقدر میشه؟زیاد گرون نباشه ومارکه خوب باشه ...ارزش نصب TVرو رو سورنتو داره؟ احتماله دزدی هم هست؟
    ماركها و مدلهاي زيادي هست!چون فقط تك و توك مغازه ها دارن من اطلاعي راجه به قيمت اينايي كه شما ميخواي ندارم...ولي امروز يه مدل جديد پايونير ديدم كه تاچ اسكيرين بود....حدود 700 تومن!ولي فقط DVD ميخورد و TV! البته فكر كنم GPS رو هم بشه روش نصب كرد!اينو واقعا بايد حضوري تحقيق كني....من احتمالا يه سر برم خيابون سورنا.....برات ميپرسم و خبر ميدم دقيقشو...
    Last edited by sourena; 16-07-2009 at 18:21.

3. 2 کاربر از sourena بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال ardavan_2008's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

حدود 700 تومن!ولي فقط DVD ميخورد و TV! البته فكر كنم GPS رو هم بشه روش نصب كرد!اينو واقعا بايد حضوري تحقيق كني....من احتمالا يه سر برم خيابون سورنا.....برات ميپرسم و خبر ميدم دقيقشو...
    ممنون...اگه زحمتی نیست

تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    اسرائیل - اورشلیــم

11

ممنون...اگه زحمتی نیست
    من دقيق پرسيدم....يه مدل داره كه مخصوص همون تيپ ماشيناس...حدود 550 تومن...
    اگر خواستي پيغام خصوصي بده كه بريم پيش رفيقم پشت شهرداري ببينيش...
    تاچ اسكيرين هم هست.

آخر فروم باز soheilnouri's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

سلام بچه های عزیز....من مگان دارم و می خوام یه دستگاه سی دی و دی وی دی خور واسش بذارم.....من هیچ اطلاعاتی راجع به سیستم های صوتی ندارم...صفر صفر هستم......تا 200 بیشتر نمیتونم خرج کنم.....چیزی هست که مانیتور هم داشته باشه؟

تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    اسرائیل - اورشلیــم

11

سلام بچه های عزیز....من مگان دارم و می خوام یه دستگاه سی دی و دی وی دی خور واسش بذارم.....من هیچ اطلاعاتی راجع به سیستم های صوتی ندارم...صفر صفر هستم......تا 200 بیشتر نمیتونم خرج کنم.....چیزی هست که مانیتور هم داشته باشه؟
    دوست خوبم تو اين قيمت فقط ميتوني يه ضبط پايونير دمودار بگيري (از اونايي كه دموي آبي داره) ! ضبطهاي DVD خور تقريبا زير 700 تومن نيست!پايونير يه مدل داره كه اندازه پخشش مثل بقيه هستش و LCD از داخل دستگاه مياد بيرون و 950 تومن قيمت داره!

8. این کاربر از sourena بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Moderator hamidR15's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام

دوستان عزیز !

کجا میشه راجع به این اصطلاحات سیستمهای صوتی و تصویری خودرو اطلاعات کاملی گرفت.

مثلا راجع به آمپ، ساب، باند، هد یونیت، کامپوننت و دیگر اصطلاحات و قطعات، من میخوام اول یه معرفی کاملی از اینها بخونم .

البته نه اینکه سر در نیارم ولی میخوام معلوماتم کامل کامل باشه.

ممنونم
    سلام
    من سعی میکنم تا اونجائی که بلدم براتون توضیح بدم البته همه دوستان از اساتید و بزرگواران هستند و من جسارت میکنم:
    1-آمپلیفایر:دستگاهی برای تقویت سیگنالها و فرکانسهای ارسالی از PRE OUT پخش خودرو و همچنین اعمال فیلترهائی تعریف شده توسط مصرف کنندهاز جمله فیلتر بالاگذر(HPF) و فیلتر پائین گذر(LPF) و ارسال سیکنالهای تقویت شده به بلندگو ها و ساب ووفرها.
    آمپلی فایرهای خودرو دارای کلاسهای متفاوت هستند
    برخی کلاس A/B هستند.این آمپ ها بیشتر برای اسپیکرها استفاده میشه.دارای راندمان متوسط هستند.بسیار گرم میشوند.دارای 2 و 4 کانال و برخی هم 5 کانل خروجی اسپیکر هستند.
    آمپای دیگر کلاس D یا همون آمپای دیجیتال معروف هستند.این آمپها بیشتر مونو هستند و برای درایو کردن ساب ووفرها ازشون استفاده میشه.دارای بازدهی بالاتری نصبت به کلاس A/B هستند.
    2-ساب ووفر:اسپیکری که طراحی شده برای اجرای فرکانسهای پائین(محدوده 25Hz الی 400Hz)
    ساب ووفرها یا تک کوئل(Singel Voice Coil) هستند یا دوکوئل (Dual Voice Coil) که این سیمپیچهای صدا یا 2 اهمی هستند یا 4 اهمی.که به صورت سری یا موازی باتوجه به نوع آمپلیفایر به خروجی آمپ متصل میشن.
    قطر ووفر ساب معمولا 10-12-15 اینچ هستش.میزان بالا و پائین رفتن ووفر تو سابها (Xmax)بسیار بیشتر از اسپیکرهای معمولی هستش.
    ساب ووفرها باید داخل یک کابینت (باکس)مناسب با توجه به پارامترهائی که تو طراحی و ساخت آنها استفاده شده قرار بگیرند تا بهترین Performance رو داشته باشند.
    3-باند یا اسپیکر:وسیله ای برای پخش هر گونه صوت.باندها یا ووفر تنها هستند یا به صورت کواکسیال و داری بلندگوهای دیگری که به آنها میدرنج و تیوتر میگویند عرضه میشوند.
    کار اسپیکرها پخش فرکانسهای محدوده 80Hz (و برخی 60HZ) تا 20Khz هستش.دارای امپدانسهای 2 و 4 اهمی هستند.
    کار ووفر در اسپیکرها پخش فرکانسای باس و مید باس هستش.همینطور میدرنج وظیفه اصلیش اجرای فرکانسها 900 تا 7000هرتز هستش.به الطبع فرکانسهائی که تیوتر اجرا میکنه 7000 به بالا هستش.
    اینو فعلا داشته باشید تا بعد.

10. 5 کاربر از hamidR15 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال ardavan_2008's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

اگر خواستي پيغام خصوصي بده كه بريم پيش رفيقم پشت شهرداري ببينيش...
    تاچ اسكيرين هم هست.
    بزار راضی بشن مزاحم میشم...

Moderator hamidR15's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

مثلا هد یونیت، کامپوننت و دیگر اصطلاحات و قطعات، من میخوام اول یه معرفی کاملی از اینها بخونم .
    4- هد یونیت: دستگاهی برای پخش موزیک،فیلم،رادیو و...
    پخشها مدلها و امکانات مختلفی دارند.برخی از اونها مثلا High Voltag بودن قسمت Pre Ampاونها هستش که 4-5-6-8 ولت رو شامل میشه.هرچقدر ولتاز پری بیشتر باشه نویز سیستم کمتره.
    از دیگر امکانات هدیونیتها(البته من هدهای کمی حرفه ای تر رو منظورم هستش)داشتن مبدل D/A Convertor
    24 بیت هست که کیفیت صوت وموزیک فوق العادهای رو داراهستند.
    همینطور میتونیم از فیلترهای بالاگذر و پائین گذر که با Slopهای متغیر 6/12/18Octaveپشتیبانی میشن یاد نمائیم.
    از دیگر امکانات هد یونیتهای خوب داشتن امکان اتو اکولایزر هستش که بر اساس فضا و آکوستیک داخل خودرو بهترین و بالانس ترین اکولایزر رو تنظیم میکنه.همینطور امکانی به نام اتو تایم الایمنت که در این امکان میروفنی مخصوصی روی پشت سری راننده نصب میشه و سیستم رو به کار می اندازند.و دربهای خودرو را میبندند.HUشروع به پخش فرکانسهای مختلف میکند.و باتوجه به تشخیص فاصله هر بلندگو نصبت به میروفون بهترین استیج صدا را برای راننده به ارمغان می آورد.
    در مورد کامپوننت هم قبل توضیح دادم.
    امیدوارم برای شما دوست خوبم مفید بوده باشه.
    ارادتمند،حمید

13. 3 کاربر از hamidR15 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال fade2amin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    In My F**King Hell

پيش فرض

دوستان قبلا يه تاپيكي ديده بودم كه آدرس همه نمايندگيهاي سيستمهاي صوتي رو داشت....هرچز گشتم پيدا نكردم!
    جستجوي انجمن هم كه خودتون بهتر ميدونيد چه جوريه....
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    اینم یه سایت توپ برای خرید OnLine واسه پایونیر، قیمتاشم خوبه !

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    Last edited by fade2amin; 17-07-2009 at 10:25.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 13 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 13 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •