تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 498 از 2365 اولاول ... 3984484884944954964974984995005015025085485989981498 ... آخرآخر
نمايش نتايج 4,971 به 4,980 از 23644

نام تاپيک: راهــنمایی و مشاوره خرید و طراحی سیستم های صوتی و تصویری خودرو

آخر فروم باز رضا صادقی's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    خرم آباد

پيش فرض

سلام
    نيما جان مباركه خوئمم 8016 و 6050 دارم اصلا اصلا قابل مقايسه نيستن
    يه چيز عجيبه لامصب تنظيمات خيلي پيشرفته اي داره برا صدا كه نگو او نپرس كيفيت و شفافيت صداش كه ديگه جاي بحث نداره
    در كل مباركت باشه

آخر فروم باز mrmostafa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006

پيش فرض

الان من 2 جا که آشنا دارم زنگ زدم کنوود نداشتن
    دوستم که سیستم فروشه گفت قبلا کنوود میبستم ولی گفت پخش های پایونییر خیلی خوبه و اکثرا هم پایونییر میبندن. مدل 7150 رو گفت خوبه دمو داره ولی قیمتش 250 هست بالاست و یه مدل 5050 قیمتش 185000 که دمو هم داره ولی بدون دمو 6350 که 175000 تومان هستش. حالا این دمو همون نمایشگر ال سی دی هست دیگه؟!!! مهم نیست زیاد
    در کل من الان چیکار کنم؟؟ با این حال گفتم قیمت 7016 کنوود رو بگیره. گفت اگه امکاناتش بالا باشه 150 هزار بده خیلی خوبه چون پایونییر کمتر نداره. حالا دوستان که واقعا تجربه زیادی دارن و پخش های زیادی استفاده کردن نظر بدن من پایونییر بگیرم یا کنوود؟؟؟؟

پروفشنال Amir..H's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    "گااااااا"

پيش فرض

سلام
    دوست عزيز
    پيشنهاد من اينه كه
    يكجفت 6975 ورژن2 براي عقب بگيريد به قيمت 155 تومن
    امپليفاير كنوود 8401 به قيمت 145 تومن
    باند جلو تو رنج پايين نميدونم دوستان معرفي كنيد
    پك سيم 4 گيج هم نياز داريد به قيمت حدودا 40 تومن
    15 تومن هم دسمزد نقريبا ميشه بين 400 تا 430 تومن
    جسارتا من میگم توی کواکسیال ها انتخاب های خیلی بهتری هم هست مثل p963 jbl,mtx693,infinity693
    حتی کنوود 718ex مالزی از این 6975 v2 خوش صدا تره البته پایونیر چند تا باند بیضی خوب و ارزون قیمتم داره که من مدلاشو بلد نیست دوستان حتما میان مدلشو میگن در کل اگه باند بیضی میخواین از برند mtx , jbl , infiniti باشه بهتره

بالاخره ما هم به جمع 8016 دارها پیوستیم......
    اصلا 7016 و 8016 گیر نمیومد ...داغون شدم تا یکی گرفتم.
    داداش مبارکت باشه از صدای شفافش لذت ببر

تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    "گااااااا"

پيش فرض

الان من 2 جا که آشنا دارم زنگ زدم کنوود نداشتن
    دوستم که سیستم فروشه گفت قبلا کنوود میبستم ولی گفت پخش های پایونییر خیلی خوبه و اکثرا هم پایونییر میبندن. مدل 7150 رو گفت خوبه دمو داره ولی قیمتش 250 هست بالاست و یه مدل 5050 قیمتش 185000 که دمو هم داره ولی بدون دمو 6350 که 175000 تومان هستش. حالا این دمو همون نمایشگر ال سی دی هست دیگه؟!!! مهم نیست زیاد
    در کل من الان چیکار کنم؟؟ با این حال گفتم قیمت 7016 کنوود رو بگیره. گفت اگه امکاناتش بالا باشه 150 هزار بده خیلی خوبه چون پایونییر کمتر نداره. حالا دوستان که واقعا تجربه زیادی دارن و پخش های زیادی استفاده کردن نظر بدن من پایونییر بگیرم یا کنوود؟؟؟؟
    در این مورد کلی بحث شده و تقریبا اکثرا روی پخش های کنوود نظر داشتن
    خواهشا کار به حرفای جماعت مغازه دار نداشته باشین میبخشین توهین به کسی نباشه و 250 دادن برای 7150 یعنی خریت محض من پسرخالم یه دونه داره وقتی تنظیماتش و کیفیت صداشو با 7016 مقایسه کنید اون موقع میفهمین کنوود چه کیفیتی داره البته توی کیفیت ال سی دی 7150 خیلی جلوتره

5. این کاربر از Amir..H بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    شهرکرد

پيش فرض

با سلام خدمت اساتید گرامی اولن بگم من زیاد از این سیستما سر در نمیارم بعدشم من می خوام بدونم که از بین این دوساب کدوما کیفیتشون بهتره و در کل شما کدمو پیشنهاد می کنین واسه من کیفیت مهمه و بیس نرم pioneer D4 و alphine SWS-1243D در ضمن یه امپ توپم واسه اینا معرفی کنین پیشاپیش ممنون

داره خودمونی میشه hamed121hamed's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

اساتید محترم سلام
    من یه 206 v8 خریدم. ضبطشم موج نیکان فلش خور بود. ولی تو صدای بلند به خش خش می افتاد. چون اهل دیس دیس و شلوغ کاری نیستم فکر کردم با خرید یه جفت باند و بدون آمپلی و ساب مشکلم حل می شه. یه جفت باند کنوود 718 به قیمت 77 تومان خریدم.
    نصّاب گیر داد که بدون تعویض پخش کیفیّتت تغییری نمی کنه و یه پایونیر 3350 به قیمت 125 تومان (گرون داد تو بازار 112 تومن بود) برام خرید. ضبط خودم که هنوز پلاستیک رو ال سی دیش رو هم نکنده بودم ازم 40 تومن برداشت.
    برای اینکه دسته ی زیر فرمونم از کار نیوفته، پخش رو با اینترفیس (اینترفیس رو 25 تومن حساب کرد. احتمالاً این هم گرون داد) برام نصب کرد.
    برای آمپلی هم سیم کشی کرد تا اگر بعداً آمپلی بستم نیاز به باز کردن داشبورد و پخش نباشه و فیوز رو هم 22 تومن حساب کرد و اجرت نصب رو هم 35 تومن. (اجرت نصب رو هم بالا حساب کرد به این بهانه که پول پارکینگ میده و اس دی نیاز به بریدن آهن طاقچه عقب داره)
    حالا یه مشکل برخوردم و اون اینه که اگه سوئیچ رو کاملاً هم خاموش کنم، ولی پخش روشن می مونه. یعنی در حالت خاموش بودن خودرو هم می شه پخش رو روشن کرد یا با پخش روشن هم حتّی اگه سوئیچ رو خاموش کنم پخش روش می مونه.
    تو دفترچه ی راهنمای پایونییر گفته اگر سیم قرمز رنگ ACC رو به استارت نصب نکنید باطری ماشینتونو خالی می کنه. به نصّاب مراجعه کردم دست به سرم کرد و نتونست مشکل رو حل کنه و گفت برو نمایندگی ایران خودرو دیاگ بزنه. حالا چند تا سوال دارم. خواهشم اینه که پاسخ بدید:
    1. آیا با اضافه کردن یه جفت باند کنوود 718 و بدون خرید پخش، کیفیتم خوب می شد یا حتماً می بایست پخشم رو عوض می کردم که کیفیت داشته باشم؟
    2. آیا پخش فابریکمو به قیمت برداشته؟
    3. آیا حدسم درسته که قیمتا رو بالا حساب کرده؟
    3. آیا تمام پخش های پایونیر با 206 این حالتو (روشن شدن دستگاه در صورتی که سوئیچ خاموش باشه) دارن یا ترمال نصّاب این جوریش کرده؟
    4. اگه مشکل قابل حلّه (که با خاموش کردن سوئیچ، دستگاه هم خاموش بشه) باید چیکار کنم؟
    5. الان صدای خروجیم خیلی تیزه. یعنی احساس می کنم صدا مصنوعیه و طبیعی نیست. آیا این به دلیل مدل و مارک بانده یا به دلیل عدم نصب آمپلی یا به دلیل تنظیمات پخش؟
    با تشکّر

تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    "گااااااا"

پيش فرض

با سلام خدمت اساتید گرامی اولن بگم من زیاد از این سیستما سر در نمیارم بعدشم من می خوام بدونم که از بین این دوساب کدوما کیفیتشون بهتره و در کل شما کدمو پیشنهاد می کنین واسه من کیفیت مهمه و بیس نرم pioneer D4 و alphine SWS-1243D در ضمن یه امپ توپم واسه اینا معرفی کنین پیشاپیش ممنون
    سلام دوست عزیز
    100% تایپ اس الپاین این ساب یکی از بهترین سابهای کیفیتیه برای امپم اگه امپه ارزون میخوای 8104 اگه مشکل بودجه نداری از همون الپاین امپ بردار

اساتید محترم سلام
    من یه 206 v8 خریدم. ضبطشم موج نیکان فلش خور بود. ولی تو صدای بلند به خش خش می افتاد. چون اهل دیس دیس و شلوغ کاری نیستم فکر کردم با خرید یه جفت باند و بدون آمپلی و ساب مشکلم حل می شه. یه جفت باند کنوود 718 به قیمت 77 تومان خریدم.
    نصّاب گیر داد که بدون تعویض پخش کیفیّتت تغییری نمی کنه و یه پایونیر 3350 به قیمت 125 تومان (گرون داد تو بازار 112 تومن بود) برام خرید. ضبط خودم که هنوز پلاستیک رو ال سی دیش رو هم نکنده بودم ازم 40 تومن برداشت.
    برای اینکه دسته ی زیر فرمونم از کار نیوفته، پخش رو با اینترفیس (اینترفیس رو 25 تومن حساب کرد. احتمالاً این هم گرون داد) برام نصب کرد.
    برای آمپلی هم سیم کشی کرد تا اگر بعداً آمپلی بستم نیاز به باز کردن داشبورد و پخش نباشه و فیوز رو هم 22 تومن حساب کرد و اجرت نصب رو هم 35 تومن. (اجرت نصب رو هم بالا حساب کرد به این بهانه که پول پارکینگ میده و اس دی نیاز به بریدن آهن طاقچه عقب داره)
    حالا یه مشکل برخوردم و اون اینه که اگه سوئیچ رو کاملاً هم خاموش کنم، ولی پخش روشن می مونه. یعنی در حالت خاموش بودن خودرو هم می شه پخش رو روشن کرد یا با پخش روشن هم حتّی اگه سوئیچ رو خاموش کنم پخش روش می مونه.
    تو دفترچه ی راهنمای پایونییر گفته اگر سیم قرمز رنگ ACC رو به استارت نصب نکنید باطری ماشینتونو خالی می کنه. به نصّاب مراجعه کردم دست به سرم کرد و نتونست مشکل رو حل کنه و گفت برو نمایندگی ایران خودرو دیاگ بزنه. حالا چند تا سوال دارم. خواهشم اینه که پاسخ بدید:
    1. آیا با اضافه کردن یه جفت باند کنوود 718 و بدون خرید پخش، کیفیتم خوب می شد یا حتماً می بایست پخشم رو عوض می کردم که کیفیت داشته باشم؟
    3. آیا تمام پخش های پایونیر با 206 این حالتو (روشن شدن دستگاه در صورتی که سوئیچ خاموش باشه) دارن یا ترمال نصّاب این جوریش کرده؟
    4. اگه مشکل قابل حلّه (که با خاموش کردن سوئیچ، دستگاه هم خاموش بشه) باید چیکار کنم؟
    5. الان صدای خروجیم خیلی تیزه. یعنی احساس می کنم صدا مصنوعیه و طبیعی نیست. آیا این به دلیل مدل و مارک بانده یا به دلیل عدم نصب آمپلی یا به دلیل تنظیمات پخش؟
    با تشکّر
    سلام دوست گلم
    درباره قیمتا من اطلاعی ندارم دوستان کمکت میکنن ولی درباره مشکل هیچ ربطی به ماشین و پخش نداره فقط از وصل کردنه در ضمن مگه با سوکت فابریک پخشو وصل نکرده
    در هر صورت اون نصاب مسوله برو پیشش بگو این همه پول گرفتی باید برام درستش کنی ولی زیاد دستمزد گرفته
    22 فیوز خیلی گرونه
    35 دستمزدم برای یه باندو ظبط زیاده

9. این کاربر از Amir..H بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز mrmostafa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006

پيش فرض

در این مورد کلی بحث شده و تقریبا اکثرا روی پخش های کنوود نظر داشتن
    خواهشا کار به حرفای جماعت مغازه دار نداشته باشین میبخشین توهین به کسی نباشه و 250 دادن برای 7150 یعنی خریت محض من پسرخالم یه دونه داره وقتی تنظیماتش و کیفیت صداشو با 7016 مقایسه کنید اون موقع میفهمین کنوود چه کیفیتی داره البته توی کیفیت ال سی دی 7150 خیلی جلوتره
    ممنونم. کنوود رو از کجا میتونم تهیه کنم؟؟؟؟

داره خودمونی میشه hamed121hamed's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

اساتید محترم سلام
    با تشکّر
    ممنون از جواب شما
    مارک سوکتی که استفاده کرد Farco بود. نصّاب گفت سوکت فابریکه.
    اگر عزیزان دیگه در خصوص چگونگی رفع مشکل، قیمت و طریقه ی برطرف کردن صدای تیز دستگاه نیز پاسخگو بشند ممنون می شم.
    مرسی
    Last edited by hamed121hamed; 09-04-2011 at 21:25.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    شهرکرد

پيش فرض

با تشکر از شما اگه امکانش هست یه امپ خوبم از همین الپاین برای sws-1243d معرفی کنین که البته قیمتش زیاد بالا نباشه(به قیمت از دست رفتن کیفیت نباشه). یه جفت باند توپ هم معرفی کنین.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 6 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 6 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •