تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 2365 اولاول 123456713531035031003 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 23644

نام تاپيک: راهــنمایی و مشاوره خرید و طراحی سیستم های صوتی و تصویری خودرو

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    زاهدان

پيش فرض

سلام
    ديشب واسش درست كردم
    بگين از چي بود؟ از تنظيماتش بود كه رفته بود عوض كرده بود
    يا حق (:

اگه نباشه جاش خالی می مونه rezasafa2000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوستان ..میخوام واسه 206 تیپ 2 یک پخش بخرم به نظر شما کدو مدل خوبه در ضمن حداکثر 200 تا 220 میخوام هزینه کنم...آیا حتما سیمی باید لخت شه یا مدلی هست که با سوکت فابریک ماشین کار کنه ؟ در ضمن ال سی دی جلو ماشین و و دسته بغل فرمون از کار میافته ؟؟ در مورد بانده با توجه به اینکه درهای عقب کار نمیکنه شما چه پیشنهادی دارید؟

حـــــرفـه ای Farshadd's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    خرم آباد

پيش فرض

دوستان ..میخوام واسه 206 تیپ 2 یک پخش بخرم به نظر شما کدو مدل خوبه در ضمن حداکثر 200 تا 220 میخوام هزینه کنم...آیا حتما سیمی باید لخت شه یا مدلی هست که با سوکت فابریک ماشین کار کنه ؟ در ضمن ال سی دی جلو ماشین و و دسته بغل فرمون از کار میافته ؟؟ در مورد بانده با توجه به اینکه درهای عقب کار نمیکنه شما چه پیشنهادی دارید؟
    با 220 میتونی یه کار بهتر کنی.

یه پخش پایونیر 3950 یا + یه جفت باند کنوود 718.

اینجوری قیمتشم همون حدود باهات درمیاد ولی صدای با کیفیت و خوبی میده بیرون در ضمن برای آینده به راحتی میتونی آمپ اضافه کنی.
    در مورد لخت کردن سیم هم ، آره حتما باید لخت بشه، البته این کار که ضرری نداره. ال سی دی هم باید به کسی که میبنده بگی فعالش کنه.
    یه جوری هم ببندشون که جای مانور برای آینده داشته باشی. مثلا سعی کن تا جایی که امکان داره به گوشه ها نزدیک باشه. و راستای 10 اینچی باندها در راستای طول ماشین باشه.

مخلصتون، فرشاد.

اگه نباشه جاش خالی می مونه rezasafa2000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

اقا فرشاد پخش پایونر مدل 4050 یا 5050 چطوره ؟

تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    خرم آباد

پيش فرض

اقا فرشاد پخش پایونر مدل 4050 یا 5050 چطوره ؟
    اولا عذر میخواهم.
    میخواستم بنویسم "یه پخش پایونیر 3950 یا 4950 + یه جفت باند کنوود 718" که نوشتم "یه پخش پایونیر 3950 یا + یه جفت باند کنوود 718."
    الان ویرایش میکنم.

از مدلهایی که گفتید هر دوتا از 3950 و 4950 هم بهترن. ولی قیمتشون فکر کنم گرونتره اگه اشتباه نکنم 135-155. بعلاوه جدیدتر هم هستن. 3950 و 4950 دیگه تولید نمیشه ولی توی بازار تقریبا زیاده.

مدل 5050 ال سی دیش نسبت به 4050 فرق داره.

اینا اطلاعات خودم هست که به نظرم احتمال خطا هم توش زیاده. میگردم و اطلاعات دقیق برات میزارم.(البته اگه شد)

حـــــرفـه ای امير موسر's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

می تونی پخش رو یا 4050 یا 5050 برداری که تفاوتی باهم ندارن ... فقط 5050 cd زیر می خوره که اینجوری گردو خاک کمتری به لنز می رسه !!
    در ضمن شما 206 داری برای اینکه رنگ چراغ هاش ست بشه 5050 بهتره... دیگه سلیقه خودته.
    اسپیکر هم منJBL p953 رو پیشنهاد می کنم ... صداش عالیه . قیمتش هم دور و ور 90 تومنه. انتخاب خوبی برای اینده هم هست که خواستی ساب و امپ اضافه میکنی.

آخر فروم باز ReZa DN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    m.s

پيش فرض

به نظر من ضبط 4850 بگیر با این بودجه با باند j bl 953 که دوست دیگه گفتن رو بگیری خیلی توپ میشه اگه یه آمپ 50 یا 60 تومنی هم بگیری کار ساب رو هم برات انجام میده

تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    خرم آباد

پيش فرض

يه كم بذار روش،
    پخش: پايونير 5050
    باند:‌كنوود 718
    من قول ميدم صداي توپي بهت بده. تازه ميتوني بعدا هم به ريالول دوستمون آمپ و ساب هم اضافه كني. همونطور كه گفتم:
    یه جوری هم ببندشون که جای مانور برای آینده داشته باشی. مثلا سعی کن تا جایی که امکان داره به گوشه ها نزدیک باشه. و راستای 10 اینچی باندها در راستای طول ماشین باشه.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

نظرتون در مورد ضبط 4950 و 5950 lcd دار پایونیر چیه ؟ غیر از lcd شون چه تفاوتهایی دارن ؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

کسی نیست جواب بده؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 4 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 4 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •