تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2353 از 2365 اولاول ... 135318532253230323432349235023512352235323542355235623572363 ... آخرآخر
نمايش نتايج 23,521 به 23,530 از 23644

نام تاپيک: راهــنمایی و مشاوره خرید و طراحی سیستم های صوتی و تصویری خودرو

پروفشنال sezar & sanaz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام من یه آمپلی JBL GTO1201.1ii دارم چند روز پیش رفتم یه آمپلی jbl s3 1224 خریدم نمیدونم کار درستی کردم یا نه چند جا خوندم ویبره کمی داره الان نمیدونم چکار کنم بنظرتون مچ میشن با هم
    بند قدیمی داشتم ۶۹۷۵ v2 گفتم جدید بگیرم رفتم ۶۹۹۶ گرفتم کامپونت درب جلو و عقب مارک خود پایونیر از قدیم دارم آمپلی ۴ کانال ۶۵۰۰ پایونیر دارم ضبط هم ۹۴۵۰ub الان بنظرتون کجا سیستمم مورد داره و عوض کنم بنظرتون یه ساب یه مارک دیگه کنار این اضافه کنم یا یه ساب کفاف میده ساب 1500 پایونیر چطور یا کنوود ۳۰۰۰ بنظرتون درست کنار jbl اضافه کنم یا اصلا این ساب بفروشم آمپلی هام عوض کنم یا نه یکی یه راهنمایی درست بهم بکنه که بدجور گیج شدم خودرو ۲۰۷ ممنون

پروفشنال sezar & sanaz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

متاسفانه مشورت نکردم رفتم ساب s3 1224 و پایونیر 6996 خریدم بنظرتون عوض کنم بفروشمش یا میتونن جواب گو باشن فقط اینو خریدم به هوا اینکه قوی تر از دوتا 309d4 که داشتم جواب بده حالا چکار کنم ؟؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2014

پيش فرض

1. سلام، من یه جفت باند jbl 963 دارم میخوام براشون امپ بخرم یکی از اشنایان یه امپ sony xm 222 داره ، این امپ خوبه؟ چقدر میرزه ؟
    2. ممنون

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2013

پيش فرض

1. سلام، من یه جفت باند jbl 963 دارم میخوام براشون امپ بخرم یکی از اشنایان یه امپ sony xm 222 داره ، این امپ خوبه؟ چقدر میرزه ؟
    2. ممنون
    سلام دوست عزیز

آمپ سونی xm222 درسته از برند معتبری هست اما خوب این آمپ ساخت چند سال پیش و با تکنولوژی قدیمی هست بعید هم میدونم بتنونید صفرش رو پیدا کنید ضمنا فکر نکنم بتونه بصورت صد در صد کواک شما رو ساپورت کنه ! پس اصلا مصلحت نیست

برای ساپورت باند JBL میتونید با رنج قیمتی حدود 400 و 500 تومن از پایونیر 3702 (دو کانال) یا اگر میخواهید در آینده هم ارتقا داشته باشید بهتره یه آمپ 4 کانال 6704 پایونیر یا 8400 کنوود بگیرید.

فقط سعی کنید به هیچ عنوان بنا به دلایلی سراغ آمپ های چینی مثل MB و پریمیر ، و ... نرید فقط از برند معتبر مثل سونی ، پایونیر ، کنوود ، JVC ، هلیکس ، و ... خرید کنید تا هم کیفیت خوب دریافت کنید هم دوام و عمر باند هاتون رو تضمین کنید .

موفق باشید

پروفشنال chaharnazm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2013
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

درود
    کسی به روزترین بهای این دستگاهها میدونه؟
    1- ساب RS 12 گلیدن
    2- باکس سیلد برای این ساب
    3- آمپلی ML 95.4 گلیدن
    4- کامپ RS 165 گلیدن

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2013

پيش فرض

سلام دوست عزیز

سابت حدودا 1500 و 1600 الان قیمتشه باکس هم شرکتی بگیری حداکثر 200 تومن میشه

آمپ فوق العاده گلیدن 95 هم الان یکم صفرش کم شده بخاطر تحریم ولی اگه پیدا کنی حدود 2.5 قیمتشه دست دومش هم حدودا از 1600 بگیر تا 2 تومن شاید گیر بیاری

کامپوننت 165 گلیدن هم دو نوع هست دقیقا منظورتون رو نمیدونم کدومشونو میگید ؟ یکیش که کراس ها بیرون هستن و اجزای داخلش دیده میشن (rs-x165) و به درواقع حرفه ای تر از مدل قبلی هست حدودا صفرش رو میتونی 2400 شایدم کمتر پیدا کنی , و rs165 هم میتونی تا دو تومن پیدا کنی

ولی بنظرم در مورد کامپوننت میتونی به mtx امریکا هم با قیمت فوق العاده مناسب و کیفیت صدای عالی هم یه نیم نگاهی بندازی (من دو جفت دارم بهمراه ساب باکس mtx عالی عالی هستن)

7. این کاربر از M20web بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2013
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام دوست عزیز

سابت حدودا 1500 و 1600 الان قیمتشه باکس هم شرکتی بگیری حداکثر 200 تومن میشه

آمپ فوق العاده گلیدن 95 هم الان یکم صفرش کم شده بخاطر تحریم ولی اگه پیدا کنی حدود 2.5 قیمتشه دست دومش هم حدودا از 1600 بگیر تا 2 تومن شاید گیر بیاری

کامپوننت 165 گلیدن هم دو نوع هست دقیقا منظورتون رو نمیدونم کدومشونو میگید ؟ یکیش که کراس ها بیرون هستن و اجزای داخلش دیده میشن (rs-x165) و به درواقع حرفه ای تر از مدل قبلی هست حدودا صفرش رو میتونی 2400 شایدم کمتر پیدا کنی , و rs165 هم میتونی تا دو تومن پیدا کنی

ولی بنظرم در مورد کامپوننت میتونی به mtx امریکا هم با قیمت فوق العاده مناسب و کیفیت صدای عالی هم یه نیم نگاهی بندازی (من دو جفت دارم بهمراه ساب باکس mtx عالی عالی هستن)
    سپاس دوست من
    با داشتن کاپا 11، 1260 اینفینیتی، 8400 کنوود، پخش 8650 پایونیر و 202 درگ استر، اگه اینها رو جایگزین کنم تفاوت چشمگیری در صدای پخش شده می شنوم یا نه؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2013

پيش فرض

سپاس دوست من
    با داشتن کاپا 11، 1260 اینفینیتی، 8400 کنوود، پخش 8650 پایونیر و 202 درگ استر، اگه اینها رو جایگزین کنم تفاوت چشمگیری در صدای پخش شده می شنوم یا نه؟
    خواهش میکنم دوست عزیز

جایگزین کردن کواک فوق العاده خوش صدای اینفینیتی کاپا 11 آمریکا با کامپوننت بهمراه سوپر تیوتر درگ استر 202 حجم و قدرت صدای شما رو بالا میبره ولی معقوله کامپوننت ها کلا کیفیت هست نه حجم صدای آنچنانی ، هر چند خود باند کاپا 11 نیز کیفیت صدای فوق العاده ای داره

به نظر من برای استیج جلو از یک جفت کامپوننت گلیدن که فرمودید یا MTX t6s652 که صدای فوق العادهع شفافی داره استفاده کنید وبرای طاقچه هم کاپا 11(درصورت انتخاب کاپا11 بجای کامپوننت در استیج عقب میتونید موقتا روی بیس باند کاپا حساب باز کنید تا درآینده ساب را هم به سیستمتون اضافی کنید ) البته هیچ باندی نمیتونه کیفیت بیس ساب رو بشما تحویل بده پس برای تکمیل رنج فرکانسی حتما باید ساب هم به مجموعه اضافی بشه ، هر چند در اینده

آمپ 8400 کنوود هم واقعا میشه گفت گل سرسبد آمپ های کیفیتی کنوود با قیمت مناسب هست (در رنج قیمتی خودش) که خودم هم برای راه اندازی دو جفت کامپوننت استفاده میکنم و بشدت هم ازش راضی هستم .

ساب 1260 اینفینیتی هم در کنار کاپا 11 میتونه صدای فرکانس های پایین رو بخوبی پوشش بده اما من در مورد این ساب هیچ اطلاعاتی ندارم پس نظر خاصی هم در این مورد نمیتونم بگم

ضمنا برای ساب ووفر هم بهتره از آمپ مونو که مخصوص ساب ووفرهست استفاده کنید هرچند امپ های 2،4 کانال استریو متناسب با ساب هم میتونند سابتون رو راه اندازی کنند اما بنا بر تجربه به هیچ عنوان آمپ استریو برای ساب پیشنهاد نمیشود .

10. این کاربر از M20web بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2013

پيش فرض

سپاس دوست من
    سلام
    دوست عزیز پاسخ شما رو چند روز پیش دادم ولی نمیدونم چرا مدیریت تایید نمیکنند !!

تاريخ عضويت
    Feb 2013
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    دوست عزیز پاسخ شما رو چند روز پیش دادم ولی نمیدونم چرا مدیریت تایید نمیکنند !!
    چیزی ندیدم. پاسخ چه بود؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 3 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •